Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

co za mecz!!!

 

bez celnego rzutu z gry przez ostatnie 7 minut 4q i niesamowity riverse Bartona dający jakże cenne zwycięstwo (career high)

 

Jokić nie grał w drugiej połowie po tym jak stanął na nodze Granta, to chyba jakaś zorganizowana akcja aby wybić najlepszych białasów tej ligi

 

oby dzisiejszy mecz wetchnął wiare w ten zespół, bo nie wygląda to dobrze, zwłaszcza Murray jest fatalny

 

tak czy inaczej brawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za mecz!!!

 

bez celnego rzutu z gry przez ostatnie 7 minut 4q i niesamowity riverse Bartona dający jakże cenne zwycięstwo (career high)

 

Jokić nie grał w drugiej połowie po tym jak stanął na nodze Granta, to chyba jakaś zorganizowana akcja aby wybić najlepszych białasów tej ligi

 

oby dzisiejszy mecz wetchnął wiare w ten zespół, bo nie wygląda to dobrze, zwłaszcza Murray jest fatalny

 

tak czy inaczej brawa

GarPax już chyba wiedzą komu zaproponować kontrakt w tym  offeseasons.

Barton pięknie się zareklamował ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być ciut lepszym od najgorszej ekipy w lidze to by wypadalo...

 

Ale to wciąż Nuggs. ;)

Przeciez poza ta dwojka tam obecnie tylko Harris i Barton (jak ma przeblysk) graja cokolwiek.

Chandler i Murray bez formy - reszta to kasztan.

 

No i prawdopodobnie najgorszy (a na pewno bottom-5) coach w enbiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to fajnie zdemolować Lakers bez Joka Sapa i Wilsona ;)

 

no dobra, nie było tak łatwo, ale Jeziorany ułatwiły nam zadanie gdyż zagrali chyba najgorszą drugą połowę 4q w historii koszykówki, moje szczere kondolencje

 

już wiem o co chodziło z tym Lylesem, gość jest świetny ino musi poczekać na swój czas, Murray znowu miał ten jeden na trzy mecze gdy wygląda jak legitny allstar, Malone dał dzisiaj radę, można mieć do niego pretensję o wszystko, ale gracze mu wierzą i pomimo zażartej walki o minuty atmosfera jest świetna

 

Blazers chyba w pizdeczke, a to oznacza, że wyrównujemy bilans 4 seedu na zachodzie

 

nie może być

 

edit: Plummdog Millionaire +28 dzisiaj, no proszę jak ładnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eld

 

bo wytrzymał ciśnienie i konsekwentnie stawiał na obrany gameplan, po drugiej stronie barykady Walton dobił Lakers głupim technikiem w momencie gdy powinien wnieść spokój, ciężko Malone jebać za taki mecz, jeszcze pewnie przyjdzie na to niejedna okazja ;]

 

bonusik:

 

http://youtu.be/PoNksh5euLQ

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eld

 

bo wytrzymał ciśnienie i konsekwentnie stawiał na obrany gameplan, po drugiej stronie barykady Walton dobił Lakers głupim technikiem w momencie gdy powinien wnieść spokój, ciężko Malone jebać za taki mecz, jeszcze pewnie przyjdzie na to niejedna okazja ;]

 

bonusik:

 

http://youtu.be/PoNksh5euLQ

Ta akcja Harrisa to wisienka na torcie :rugby: To za co można pochwalić Nuggets to ruch bez piłki - nikt tam głupio nie stał, każdy w ofensywnej akcji walczył o jak najlepszą pozycję do rzutu. Z drugiej strony przewidywalni Lakers z piłką oddawaną do Ingrama. Gra zawodnikom Nuggets sprawiała przyjemność, widać było, że atmosfera w zespole jest bardzo dobra. Uśmiechnięty Farried, uśmiechnięty Murray po kolejnych punktach na Lonzo :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale wstawanie o 4 40 ma swoje plusy. Dzięki temu ominęło mnie to coś dzisiejszej nocy, naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić po c*** ten głąb w ogóle każe Jokiciowi grać skoro mecze i tak kończy Śliwka. Dzisiaj 3 punkty w ostatnie 5,5 minuty meczu, ale nieeeeeee. To się odbije zonwu jak w tamtym sezonie, jeszcze nie wiem czy stratą 6 czy 8 seedu, ale będzie bolało. Na plus wyłowienie Craiga totalnie z dupy oraz forma Lylesa (18/25 za 3 w ostatnich 5 spotkaniach!!!) Mitchellem nigdy nie będzie, ale jeśli będzie się tak rozwijał, to tak wymiana w dniu draftu nie będzie wyglądać aż tak fatalnie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1JaGbZsw-fg

 

http://www.youtube.com/watch?v=dJsjS9nRi_g

 

http://www.youtube.com/watch?v=Caf-RRj_X68

 

trochę niechronologicznie, ale jebać

 

edit: aha zapomniałem, Harris w ostatnich 4 spotkaniach rozdał 26 asyst, razem z Bartonem zrobili mega postęp w tym względzie, to może być  arcyistotne w najtrudniejszych momentach sezonu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LBS

 

To że Lyles jest dobrym strzelcem to nie ulegało wątpliwośći

 

Pisałem chyba przy okazji tej wymiany , że Lyles ma bardzo dobry kozioł, dobre wjazdy i dobrą mechanikę rzutu.

W Jazz brakowało mu stabilnośći. Potrafił dużo trafiać seriami a potem seriami pudłować. Teraz widocznie dojrzał co cieszy i będziecie mieć z niego dużo radości

 

Jego wady to zbiórki i obrona niemniej rozumiem dlaczego Denver chciało go mieć wokół Jokica czy Plumlee. Trochę gorzej że potem wzięli Millsapa i nie zrzucili Farieda bo po prostu mają za dużo graczy pod kosz a za mało na obwód

 

Nota bene ostatnio czytałem u kolesi związanych z Jazz że wtedy Denver chciało brać z wyborem Jazz OG Anunobiego ale im Toronto zabrało go wybór wyżej i spanikowali

Nie mieli planu awaryjnego więc brali Lydona tak naprawdę kopię Lylesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 81 83 vs Blazers Dubs i Jazz

 

tak sobie myślałem, że lepiej się nie wychylać zawczasu, że lepiej poczekać na teoretycznie łatwiejsze spotkanie, ale hej! przecież to praktycznie ci sami Jazz, którzy miesiąc temu jechali z nami jak z taczko gnoju

 

jednak nie Ci sami, ale to jakby nie moje zmartwienie

 

wieszanie psów na Malone jest odwieszone do odwołania, przysięgam na Mamusię, że nie napiszę na niego nic złego przez najbliższe dwa tygodnie, bo w sumie co ja mogę pisać skoro takie wyniki w obronie robi starting lineup z Jokiem i Śliwką? czyli co? wychodzi na to, że to Malone miał racje? 

 

oglądam, a się nie znam - no tego jeszcze k**** nie grali (pozdro @AirMailBag)

 

Jokić dostał dziś swojego pierwszego edżekta w życiu, widać, że się rozochocił po tym jak zapoznał Draymonda z siłą bałkańskich łokci, niby mnie się to podoba, bracia też propsujo, ale oby nie za często, bo nie zawsze będzie taka sielanka jak dzisiaj

 

Fenomenalny Harris (kolejne 5 asyst) Lyles oraz Murray, który zaczyna wyglądać naprawdę przekozacko

 

po raz pierwszy w tym sezonie jestem naprawdę dumny z tej ekipy, ba! kto wie czy to nie najlepszy okres od czasów rs 2012/2013 - coś pięknego

 

już chyba oficjalnie i bez żadnych złośliwości:

 

Śliwka > Nurkić

 

#proud

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już raz go czarny sędzia wyrzucił z boiska za bycie białym, tak jakoś z miesiąc temu.

fucktycznie! no, ale to nieco odmienne okoliczności

 

@dmc

 

to poszło chyba za sam zamiar, z drugiej strony dziwne, że się uwziął akurat na Szweda, bo do tego momentu robił go jak chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.