Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Bo naprawdę nie maiłem kolorowego tonera :[ A obiecałem, że za przegrany zakład poleci weselna, tylko też skończyły mi się wstążki w kolorach Knicks :] 

 

Ale mam nadzieję, że wejdzie gładko w gardło z tych januszowych kielonów i z tego co widzę, to już pomogła Jokiciowi w zaparciu. Triple-duble dziś machnął ten nowożytny Brad Miller :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Więc lubię tą młodzież Nuggets (Harris, Murray, Lyles, Jokic), a i Sap pewnie z czasem lepiej by się tam dopasował do Denver, ale bardzo im będzie brakować jakości w obronie i go to guya jeżeli chodzi o scoring do przeskoczenia poziomu ~50-55W team, i nie piszę o tym sezonie.

 

W sumie powinienem się do tego fragmentu obszerniej odnieść wcześniej. 

 

W ostatnich 15 spotkaniach Baryły mają 15 obronę i tracą zaledwie 1.2 pkt DefRTG do 9ych (staty z nba.com, więc pewnie i tak błędne, ale wiadomo o co chodzi) Heat. Śliwka zajebiście potrafi bronić PFów i to jest k**** szok, do tego dochodzi top defender na sg czyli Harrisek, moje wielkie zwycięstwo po ofseasonowej dyskusji! Przede wszystkim zajebiście się przesuwamy broniąc trójki. To to już w ogóle jest jakiś kosmos, mam nadzieję, że rozumiecie kontekst tych wszystkich wtfaków ;]. Juć w jednym wywiadów powiedział, że Malone dobiera graczy pod kątem przydatności w obronie i o ile - wiadomo - obrona to nasza bolączka, to jednak sama metamorfoza i efekty dawno zamierzonego planu mnie po prostu zadziwiają. Nie muszę chyba przypominać, że od dłuższego czasu startujemy duetem Jok-Śliwkens, lineup, który doprowadzał mnie oraz wszystkich (czterech) zainteresowanych do ciężkiej kurwicy. A to klika świetnie, polecam obczaić ostatni mecz z Dubs, gdyby nie cheaterskie akcje Kurry i Klaya, to mógłoby się skończyć różnie, a przypominam, że nie tak dawno zdobyliśmy Oracle bez jednego wystrzału, w Denver mówi się, że to był być może najbardziej niespodziewany win w historii klubu, zwłaszcza, że był to (sic!) b2b.

 

Murray, Lyles i Harris praktycznie nie mają ostatnio bardzo słabych meczów, Lyles to już w ogóle jest fenomen i bardzo jestem ciekaw co by pokazał gdyby dało mu się szansę startować.

 

Przed nami dość ciekawy terminarz, możemy trochę podciągnąć bilans, a przecież jeszcze pare dni temu Okla była o 1 wina przed nami.

 

Jokić Panem, Jokić Królem.

 

dziękuję za uwagę

 

 

edit: ten win z Dubs mógłby być co najwyżej drugim najbardziej niespodziewanym, po chwili to zrozumiałem :smile:

 

Mutombo.jpg

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets zbierają konkretne bęcki od Hawks, co mówiąc delikatnie nie jest chwalebnym wyczynem :rugby:  Obejrzałem ostatnie półtorej kwarty po spotkaniu Byków z Knicks i muszę przyznać, że Nuggets wyglądali słabiutko. Nie wiem Jokic mi na przeziębionego wyglądał, czy coś w ten deseń, ale nie był sobą w tym spotkaniu. Katar jednak może pokonać nawet największego kozaka, także Jokiciowi trzeba wybaczyć hehe :playful:  A tak poważnie: jest bardzo inteligentnym graczem, marnuje się chłopak z tą armią kasztanów. Super byłoby go zobaczyć w lepszym zespole. Tego mu życzę, bo w Denver to on sukcesów nie zasmakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę patrzeć na Jokica z Plumleem razem

Gdy grają razem, mam wrażenie że dziad śliwkowy zabiera wszystkie skrille Serba

a ile meczów Nuggets widziałeś, jeśli można spytać? Jokić to sobie sam sprawy komplikuje, coś jest nie tak z jego organizmem i koncentracją, niby cały czas to jest elitarny na skale ligi impact, ale eye test mówi, że to zupełnie inny Jok niż w tamtym sezonie, zero reguralności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile meczów Nuggets widziałeś, jeśli można spytać? Jokić to sobie sam sprawy komplikuje, coś jest nie tak z jego organizmem i koncentracją, niby cały czas to jest elitarny na skale ligi impact, ale eye test mówi, że to zupełnie inny Jok niż w tamtym sezonie, zero reguralności

Akurat Nuggets patrzę sporo, bo to jedna z lepszych do oglądania ekip

Jokic z Plumlee to jest kompletny niewypał. Lyles powinien więcej z nim grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray musi być allstarem. To jak przejął mecz Lillardowi to było coś nieprawdopodobnego.

 

Jok 5/17

Harrisek 4/14

Barton 0/7

Lyles 3/7

Chandler 2/5

 

a po drugiej strony głodny Nurek z Lillardem

 

Barton ma jaja, pierdolony, te osobiste były mega stresujące dla niego 0/7 z gry a i tak największy +/- w Baryłach

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS weź mi wytłumacz jak ten team z Jokiciem, Murrayem, Harrisem i Lylesem ma bilans 24-23.

Co tam nie funkcjonuje?

W sumie to czego innego sie spodziewac? To Millsap mial dac zmiane jakosci (z "walka o PO" na "walka o HCA"). Millsapa nie ma wiec jest walka o PO. Ostatnio mega dolek, ale w przypadku tak mlodej ekipy to chyba nic zaskakujacego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.