Skocz do zawartości

Denver Nuggets 17/18 czyli "Andrzeju, to może się udać"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Sap jest jak złoto -- ale co mnie zdziwiło to jednak bardzo dużo ofensywy szło przez Millsapa a nie przez Jokica. To on był centralnym punktem ofensywy... Nie wiem czy tak już będzie cały czas ale trochę wygląda to tak jakby Sap przejął drużynę...

 

Za wcześnie jeszcze na takie śmiałe tezy, Jokić wszedł w ten mecz tak sobie, dużo grał pod koszem, widać, że chce grać więcej w paint co cieszy, bo musi się uczyć grać na kontakcie co pomoże mu nabrać pewności siebie po drugiej stronie boiska. Sap potraktował ten mecz bardzo prestiżowo, przecierałem oczy ze zdumienia z jaką bezczelnością ciskał te trójki. Jeśli miałbym obstawiać, to na początku spotkań i w końcówkach nasi wysocy będą między sobą dzielić posiadania, Jokić może zarówno wychodzić na post jak i na trójkę co przy ścinających Murrayach i Harrisach może być naprawdę zabójcze. Miałem sporo obaw, a tu miła niespodzianka, nawet Mudiay poprawił technikę rzutu i wygląda on teraz znacznie przystępniej. Trochę martwi mnie Wilson, jego selekcja wygląda koszmarnie, nie żeby kiedykolwiek była dobra, ale ewidentnie wyglądał najsłabiej i to się ciągnie od ostatnich kilkunastu meczów zeszłego sezonu.

 

Choć z drugiej strony tyle razy już mnie Nuggets trollowali pojedynczymi meczami, że wolę poczekać przynajmniej do początku grudnia na jakieś pierwsze większe recenzje.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, ale cieszy mnie, że parkietu nie powąchał Faried - oby udało się go gdzieś wytrejdować, ale to takie życzeniowe myślenie, bo jego wartość na rynku jest bardzo niska.

 

Warriors 4/33 za trzy, hehe.

Dorzućta poważny asset do Kennetha to bulls z otwartymi rencyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym śmiesznego, śmiesznie to będzie dopiero gdy uda się spuścić Dreda wychodząc przy tym na niewielki minus. 

 

Jakby Mavs wymienili Powella na Farieda to zwycięzca byłby jeden.

 

Pamiętam jak chwaliłem swego czasu Powella na forum, ale nigdy bym się nie spodziewał, że dostanie taki kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Mavs wymienili Powella na Farieda to zwycięzca byłby jeden.

 

Pamiętam jak chwaliłem swego czasu Powella na forum, ale nigdy bym się nie spodziewał, że dostanie taki kontrakt.

 

Nie bardzo rozumiem, przecież ja nie wierzę w taki scenariusz, że Cuban bierze totalnego cancera w zamian za lepszego grajka na znacznie przyjemniejszej umowie.

 

zresztą wymiana PF/PF jest na potrzebna jak powrót JaVale

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja nie wierzę w taki scenariusz, że Cuban bierze totalnego cancera w zamian za lepszego grajka na znacznie przyjemniejszej umowie.

 

podsunąłem taki trade po przeczytaniu propozycji gdzies na jakiś stronach związanych z Mavs. Ogolnie całe środowisko kibicowskie było zachwycone. Powell ma jeszcze 3 lata kontraktu(3 rok to opcja gracza wtf) za 9-10 mln rocznie. Jest soft, za niski na centra, na PF słaby rzut. W zamian Mavs mają dzika który duzo nie umie, ale dzik przy obecnych dziadkach pod koszem by sie przydał. 

 

Ogolnie taki luźno rzucony pomysł  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak sobie teraz przypomnę naszą dyskusję 10k postów temu nt Farieda ;D

lepiej sobie nie przypominaj, bo jeszcze ktoś to odszuka i będzie dopiero

 

jedyne co mi wtedy wyszło to to, że przepowiedziałem podobnie syty kontrakt

 

brawo ja

 

co do Powella, to szczerze myślałem, że on przynajmniej broni coś i pod tym kątem przede wszystkim patrzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo.. Denver za rok płaci 133mln. Lubie harrisa ale wypłata jest spora. Jak oni chcą zmieścić bartona czy max Jokica póżniej?

 

Barton już ponoć został odpuszczony i za rok ląduje na rynku jako UFA, co jest logiczne gdyż jego rolę przejmie najprawdopodobniej Murray.

 

Jestem zaskoczony mimo wszystko wysokością tego kontraktu, Harris rozwija się bardzo dobrze i jest spora szansa, że na te pieniądze kiedyś zasłuży, ale czy to rozsądny ruch dawać mu 21 baniek już teraz? Za rok będziemy mieli 100 baniek w umowach Joka, Sapa, Harrisa i Śliwki, a trzeba jeszcze pamiętać o Wilsonie lub jego zastępstwie, Murrayu, Juancho i starterze/backupie na pg. Nie wiem co oni sobie myślą, ale chyba skończyło się w Denver pieczołowite obracanie każdego centa, co z jednej strony cieszy, a z drugiej mocno niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, Harris to faktycznie świetny zawodnik, który bardzo prawdopodobnie ma przed sobą kolejny breakout year, taki kontrakt w obecnych realiach ligi jest dla niego jak najbardziej zasłużony. Świetny gość, idealny fit, 23 lata. Tymczasem Wiggins ma dostać 148/5 lol, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, Harris to faktycznie świetny zawodnik, który bardzo prawdopodobnie ma przed sobą kolejny breakout year, taki kontrakt w obecnych realiach ligi jest dla niego jak najbardziej zasłużony. Świetny gość, idealny fit, 23 lata. Tymczasem Wiggins ma dostać 148/5 lol, pozdrawiam.

 

Ja tego nie neguję, ale Nuggets ewidentnie zaczynają szastać kasą jakby zupełnie zapominając o konsekwencjach, dodatkowo skopany draft sprawy nie ułatwia. Można było wykorzystać załamanie na rynku i spokojnie ugrać te kilka baniek więcej w zapasie, a nie dawać co chwila umowy na poziomie ubiegłorocznego Eldorado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja odnoszę się tylko do kontraktu Harrisa - musiał być przedłużony, a jeśli dalej będzie się rozwijał(a wszystko na to wskazuje) to ten kontrakt wcale nie będzie taki wysoki. Świetnie się prezentuje w tym preseason, po przerwie ASG miał 16.8 ppg na 54/42/83.

 

Plumlee, draft i ogólnie sytuacja finansowa - załamka, wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niepokoi?

 

No właśnie dlatego co napisałem w poście nad Tobą, nie jestem do końca przekonany czy w Denver zdają sobie sprawę, że wzrost salary został zahamowany.

 

@Luke

 

Pooglądaj sobie Śliwkę w pre, widać sporo zagrywek pod niego no i złapał znacznie więcej pewności siebie, to nie musi oczywiście oznaczać od razu, że będzie zajebisty, ale optymizmem napawa.

 

Co do Harrisa - jedyne obawy jakie mam w tym momencie, to to, że taka kasa spowoduje u niego większą presje i choć widać, że jest z klubem zżyty i mu tutaj bardzo dobrze, to jednak wzrost roli i oczekiwań może go trochę paraliżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.