Skocz do zawartości

Jazz 17/18 - In Gob we trust


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

a co byscie powiedzieli na to by Mitchell był full time PG? 

da rade? 

Jeszcze w połowie listopada bym powiedział że nie ma takeij opcji ale od miesiąca widać skokową poprawe tego jak kreuje kolegów. Jego asysty nie do końca odzwierciedlają to bo jednak dużo czystych trójek nie wpada ale Donovan często robi akcje w których wykorzystuje swój pierwszy krok mija rywali robi wjazd skupia na sobie obronę i albo szybko oddaje na obwód za 3 albo podaje pod kosz. On praktycznie nie kreuje rzutów z mid range.

 

Już teraz są długie momentu kiedy to Donovan prowadzi grę i pewnie w tym sezonie zostanie pg w s5 a Rubio zostanie przesunięty do rezerwy lub wymieniony ( System Snydera wymaga by rozgrywający miał dobra trójkę bo wtedy jest to najbardziej efektywne)

Ale docelowo coś czuje że Jazz chciałoby by próbować grać Exumem na 1 a Donovanem na 2 tak jak ćwiczyli to w lidze letniej czy w sparingach - W Jazz nie ma opcji by tylko jeden guard kreował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy asysty więcej i (!) Rubio zaonotowałby triple double. Pamięta ktoś, który z graczy Jazz i kiedy po raz ostatni zanotował TD? Odkąd na nowo interesuje się Jazz, to od czterech sezonów nie pamiętam takiego wydarzenia?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely wolałby zobaczyć Popa w Jazz

Trenera Jazz słabego nie ma. Jak już to bym wolał zobaczyć LMA w Jazz

Piątka Rubio-Mitchell- Ingles-LMA-Gobert byłaby bardzo dobra po obu stronach parkietu

 

Rubio lubi grać pick and pop a obecnie nei za bardzo ma z kim- chyba że Johnson wróci do swojej zeszłorocznej dyspozycji

 

Kawhi wygląda jakby wciąz był kontuzjowany. Jego gra jest tylko cieniem tej z zeszłego roku

 

Jazz wygrało ale biorać pod uwagę ilu zawodników Pop posadził na ławce to jest to takie zwyciestwo z gwiazdką. Choć przyznam, ze przełom 1/2 kwarty gdzie Spurs chyba trafiło tylko raz na 15-16 kolejnych posiadań to był pokaz takiej obrony z jakiej Jazz rok temy słynęła ( teraz już tak niekoniecznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal patrzeć na Jazz

 

Rubio wygląda jakby miał zabukowane bilety do Europy, w sumie dziwny jest ten spadek formy, bo przecież niby bez Goberta mieli grać lepiej

 

A bo słuchasz ElWariato który chyba jest jedynym , który chciał handlować Goberta jako niepotrzebnym zabijaczem flow w Jazz

 

Prawda jest taka, że ekipy szybko się nauczyły bronić Jazz bez Goberta. Po prostu stawiają wtedy zasieki na wjazdy Donovanowi co nie jest proste ale dziś Denver zrobiło fantastyczną robote i nagle okazuje się że reszta nie trafia czystych trójek ( Rubio Ingles)

Favors nie atakuje kosza po drugiej stronie i nie ściąga obrony na siebie i jest krucho

 

Do tego Jazz nie ma rozegrania z ławki bo Neto ma wstrząs mózgu. Thabo gra od miesiąca z kontuzją łydki i ma problem z wjazdami. Trochę kontuzje nie pomagają

 

Czuje że Jazz będzie handlować Favorsem za kogokolwiek na obwód z trójką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli nim już daaaaawno  handlować, co nieraz powtarzałem. A teraz nie wiem czy dostaną coś fajnego.

Favors nie jest złym zawodnikiem. Nawet dość dobrym tylko mu po kontuzjach posypało się czucie obrony. Tu ewidetnie jest spóźniony i już nie jest aż tak dobry jak 2-3 lata temu. ale ofensywnie może choćby w takich Bucks coś wnieść. Milwaukee szuka centra więc mam nadzieje że Jazz jakoś spakuje Favorsa do spółki z Rubio albo Burksem i coś wykombinuje

 

W tym sezonie gra Jazz na wyjazdach to jest rozpacz . W sumie to nadal nie wiem jak oni wygrali w Bostonie bo cały grudzień na wyjazdach wychodzą kompletnie ospali i nie bronią. Dziś w drugiej połowie nawet rezerwy Golden rozjeżdżały s5 z Favorsem i mitchellem

Dobrze że ten grudzień się kończy bo Jazz miało najgorszy miesięczny terminarz dla jakiejkolwiek drużyny od 3 lat( może i więcej ale tylko te sezony sprawdziłem)

 

Niestety system Snydera najlepiej funkcjonuje z rozgrywającym który ma trójkę. Jak Rubio ma swój dzień to Jazz gra na poziomie najlepszych ale jak ma dyspozycje jak ostatnio to się wszystko zacina. .Wydawało się ,że Rubio poprawił się rzutowo ale to było tylko na miesiąc i wtedy Jazz grało całkiem ciekawego kosza.

 

Jak widać GM musi zrobić teraz kilka kroków i spróbować dokonać wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Jazz by mieli wyciagnac z Bux? Raczej słabo, bo Bledsoe, Giannis, Middleton i raczej też Brogdon nie do wyjęcia.

 

Ogólnie widziałbym DLO w Jazz, damn jak ja bym go widział pod Snyderem. Ale i tak dobrze trafił.

Pewnie Brogdona. Z drugiej strony Bucks chcą brać z Golden Pachulie

 

@Dannygd

Jabari jest zbyt dużym ryzykiem no i słabo broni a takich graczy Snyder nie lubi

 

 

Taki Rubio jest untradeable, cholera to jest nie do pomyślenia, ale gość w jeden miesiąc stał się... nikim? 4.9 asysty na mecz, matko jedyno

Rubio niestety ma zapaść straszną w grudniu 4 as i 2,8 straty

 

W grudniu

ofensywa jazz z Rubio 103,5 a bez niego to 119,8 !!!

z Mitchellem 112

z Gobertem 109,7

Ingles 109

 

W grudniu ofensywa JAzz to 109,8. Obrona 112,8 ale oni prawie cały czas grają bez Goberta i z Thabo na jednej nodze

 

Rubio ostatnio robi okrutne 0,8 PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely patrzę realnie co mogliby Bucks oddać za Fava, Brogdon jest dla nich zbyt ważny. Zna system, dobrze broni, nieźle rzuca, może grac PG/SG w S5 może 6th mana z ławki, a trzymanie Jabariego żeby grał energizera z ławki (bo w S5 ja go nie widzę tam na dziś) to trochę droga zabawa.

 

Z kolei w Jazz grałby starting PF na dystansie i robił te pewne 16-18 punktów, pomagał na tablicach, on też nieźle dzieli się piłką. A ze słabo broni? Lepiej niż Hood, JJ a trudno też powiedzieć, że jest jakoś gorszy od Jerebki...

 

Wg mnie S5 Rubio, Mitchell, Ingles, Parker, Gobert powinna w końcu dobrze wyglądać tak w ataku jak i obronie. A z ławki Neto, Burks, Hood, Thabo, Jerebko, Udoh to też solidna obrona z pewnym pakietem punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeeeeej

No ale to prawda. Nie wiem z czego wynika ten regres, ale w poprzednim sezonie:

on/off Goberta wynosił +11,3

a w tym sezonie wynosi -7,9

 

Nie wiem, czy Gobert już się nie nadaje do NBA przy graniu takiego pace, czy nie był do końca zdrowy, kiedy grał, ale różnica jest porażająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to prawda. Nie wiem z czego wynika ten regres, ale w poprzednim sezonie:

on/off Goberta wynosił +11,3

a w tym sezonie wynosi -7,9

 

Nie wiem, czy Gobert już się nie nadaje do NBA przy graniu takiego pace, czy nie był do końca zdrowy, kiedy grał, ale różnica jest porażająca.

yyy ale zobacz co ty napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.