Skocz do zawartości

Warriors 17/18 - będzie repeat?


microlab

Rekomendowane odpowiedzi

21/9/6 na 19FGA to kosmos? Lol

No oczywiście, statystyki.

 

Nie mam pojęcia czy oglądałeś ten mecz, ale grał jak Steve Nash, bardzo fajnie wyglądał

 

PS: Zaze pojebało k****. Nie mam teraz wątpliwości co do Kawhiego. Jebać Zaze Pachulie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyny są wściekłe. Zaza Pachulia znalazł sposób na detronizację wszystkich drużyn (kliknij by przeczytać więcej o odkrycia Zazy [i pewnie sztabu GSW])

 

Klik

 

Masz wirusa. Za chwilę do domu wjedzie ci Zaza Pachulia i rozjebie ci nogę.

Edytowane przez Eryko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://twitter.com/treyzingis/status/973552758451261440 póki co się specjalnie nie przejmują ;)

No bo trzeba być smutasem by na imprezie myśleć o robocie, Normalnie nawet na imprezach firmowych się pije tańczy i olewa tych co narzekają na robotę

 

Ale poważnie to akurat Golden ma trochę zmartwień jak np Draymond bardziej skupiony na kłótniach z sędziami niż obronie. Na tym że Iguodala się chyba skończył i ławka Golden nie wygląda jakoś szczególnie dobrze a kto wie czy nie West jest ich najlepszym zmiennikiem

 

Ale to nadal mistrzowie i trudno stawiać przeciwko nim choć kilka rys się pojawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poważnie to akurat Golden ma trochę zmartwień jak np Draymond bardziej skupiony na kłótniach z sędziami niż obronie. Na tym że Iguodala się chyba skończył i ławka Golden nie wygląda jakoś szczególnie dobrze a kto wie czy nie West jest ich najlepszym zmiennikiem

 

Ale to nadal mistrzowie i trudno stawiać przeciwko nim choć kilka rys się pojawiło

 

Green jak na razie zatrzymał się na 15 technikach (widać poszedł z ligi jakiś przykaz co by go nie daszkować). Puki są w grze o 1st seed to dla dobra widowiska powstrzymają się jak stracą kontakt z Rox to pewnie dostanie 16 i zawieszenie.

Brak Currego jest widoczny, zwłaszcza ze Klay wpadł w dołek rzutowy.  Z jednej strony widać trochę spadek mocy ofensywnej (bo 40 punktów Duranta nie wystarcza do wygranej) z drugiej to przeciwnicy Dubs też nie są ich zamknąć.

 

Co do Westa to się zgadzam to najjaśniejszy punkt ich ławki. Young i Casspi słabo.  W paru spotkaniach patrze Green ma ładniejszy rzut za 3, rzut oka w staty <30%.

 

Ciekawe jest, że zmienili Zaza na McGee, jak dla mnie to ruch pod Houston by powstrzymać ewentualne lobby do Capeli, z drugiej strony nie jestem przekonany co do obrony McGee.

 

Rysy są, ale mają taki fire power i kulturę ofensywnej gdy, że nawet przy słabszej obronie to potrafią na robić zamieszania (w spotkaniu z Wolfs zmobilizowali się w 2Q i zrobili świetny run, choć w końcówce Sota chciała bardziej, jak dla mnie trochę za dużo było Duranta)

 

Durant chyba prowadzi korespondencyjny pojedynek na końcówki z LeBronem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna prośbę bo forum schodzi na psy.

 

Podczas gdy rozmawiamy sobie o nowym domu mamy leonarda czy 7 trójkach rzuconych na Brooklinie lub jak rzut stracił lonzo a jak Fultz odzyskał brakuje mi rozwiniętego opisu obecnego zdrowia gsw w kontekście obrony tytułu.

 

Cała ta zabawa kończy się w czerwcu tytułem dla kogoś a my produkujemy tematy pisząc oględnie trzevioplanowe lub budujemy setki stron o lakers drafcie w lato planie 2019 czy w trakcie sezonu miejscu lbj w historii.

 

Może ktoś kłopoty zdrowotne gsw zebrać do kupy w kontekście zbliżających się po?

 

Przecież t

To jest żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak chcesz się dowiedzieć czegoś na temat GSW to poszukaj na amerykańskich stronach, a jak brakuje Ci tego na forum to sam rozpocznij temat.

 

A te ciągłe przytyki do fanów Lakers, że niby za dużo piszą są żenujące, nikt nikogo nie zmusza do czytania tematu o Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.