Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 17/18


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten AR jest c***owy.

 

Gość nic nie potrafi. Jego skillset w ataku wygląda tak:

 

- 20 pump fake'ów

- następnie jakieś c***owe kozły

- stepback i cegła

 

Chyba zapomniał że ma na imię Austin, a nie James, a na nazwisko nie Harden, tylko Rivers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po tym meczu Doc Rivers zgłosi uprowadzenie syna, to prokuratura z miejsca powinna umorzyć postępowanie. Nie wiem czy format Shaqtina na to pozwala, ale w przyszłym tygodniu spokojnie można tam wrzucić dogrywkę w wykonaniu Clippers. Blok Wade'a, strata Riversa i autostrada dla Jr. Smitha, cegła, cegła, dobitka, cegła, cegła... 

 

E: Zapomniałbym o creme de la creme czyli o airballu Blake'a z rogu boiska ^^

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po tym meczu Doc Rivers zgłosi uprowadzenie syna, to prokuratura z miejsca powinna umorzyć postępowanie. Nie wiem czy format Shaqtina na to pozwala, ale w przyszłym tygodniu spokojnie można tam wrzucić dogrywkę w wykonaniu Clippers. Blok Wade'a, strata Riversa i autostrada dla Jr. Smitha, cegła, cegła, dobitka, cegła, cegła... 

 

E: Zapomniałbym o creme de la creme czyli o airballu Blake'a z rogu boiska ^^

przy tej akcji z JRem to im sie oprogramowanie od starego Riversa zacielo, wiadomo przeciez, ze JR musi oddac gale.

Blake konczyl mecz z jakims mega clutch bilansem typu 0/10 a na sam koniec to wiem, 1/12 ???

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba zdobyć mistrzostwo by zaliczyć się do grona tych co zdobyli mistrzostwo.

 

Czyli co roku mamy Big 15, 12 :)

 

Rappar mozesz nie lubic Rondo, ale to byly czasy gdzie chlopak robil swoje na wysokim poziomie, wszystko inne poza okresem z KG, PP, RA sie nie liczy, ale wtedy byl kozakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo w Celtics był kotem i nic tego nie zmieni.

Nawet jeśli (to nieprawda ocw), to Rapparowi chodziło o to, że on w 2008 roku grał drugi sezon w karierze i robił szalone 8-5, mówienie, że Boston wtedy zdobywając mistrzostwo miał jakieś big4 to pewna przesada. :)

Wiem, że Clippers mają problemy z kontuzjami, ale dalej mnie bawi triumfalizm po wygranych z Lakers i Jazz o tym, jak to Paul jest przereklamowany. :]

 

Griffin w boxscorze po 15 meczach jak na razie najsłabszy w karierze, Clippers z bilansem 5-10, hm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rappar big3 masz racje.

 

Tylko czemu masz zawsze tendencje do czepiania się mnie za słówka i robisz to w taki nie jasny sposób ze nigdy nie wiem czy to jest tylko żeby się czepić danego sformułowania, czy zaczepiasz żeby mnie sprowokować, bo sugerujesz ze nie mam racji ogólnie mówiąc ze Rivers leci na opinii z Celtics?

 

W sensie ze po tonie wielu twoich wypowiedzi moznaby stwierdzic ze uważasz się za chyba za jakiegoś Cpt Obvious i wrzucasz swe trzy grosze na forum tylko jak coś wydaje ci się oczywiste do podważenia i w ogóle jak ktoś śmiał tak powiedzieć. Nie przepadam za tobą i nie lubie się z tobą zgadzać mimo ze masz wiedzę może przez to jaki masz ton do ludzi, jak próbujesz pokazać każdemu za wszelka cenę ze jest idiotą próbując go spuentować jednym słowem. Nie ma związku z tematem lecz musiałem to z siebie w końcu wyrzucić, wybacz...Nie zrozum mnie zle nie mam nic do ciebie i nie oceniam ale nie przepadam jak ktoś myśli ze wszystko co mówi jest oczywista oczywistoscia...(vide twoj ostatni post w tym temacie: RappaR, dnia 20 List 2017 - 12:43, napisał:

Tak, trzeba zdobyć mistrzostwo by zaliczyć się do grona tych co zdobyli mistrzostwo.

 

Cały ty, czepianie się złych zwrotów i sformułowań żeby wyszło ze koleś zrobił z siebie debila, zero natomiast odpowiedzi na jego pytanie, bo chyba nie jesteś na tyle glupi ze nie zrozumiałeś przez jego błąd językowy sensu wypowiedzi, prawda?? Mowie nie oceniam

Ale nie patrz z góry na świat Plz.

 

Z pacjentami tez tak nie jasno będziesz rozmawiał i próbował sprowadzać ich do poziomu podłogi po tym jak zadadzą jakieś glupie pytanie ?

Wiec pytam. Tym razem chodziło Ci tylko o to sformułowanie big4, czy jak zwykle w swoim stylu musiałeś dać do zrozumienia ze się nie zgadzasz z opinia co do riversa jako coacha?

 

PS. Rondo miał 8/5 ale to po tych finałach się zaczynało mówić big4 z tego co pamietam, bo drugoroczny Rondo był tam jednym z xfactorow. Stad tez użyłem tego zwrotu, bo celtics kojarzę sobie jako big4 a Heat jako big3. Nets natomiast to byli fun4 Or fail4

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.