Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 17/18


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

w drugą stronę Jordan też nie zbawi Cavs

może będą mieli z nim lepsza zbiórkę niż z TT i więcej punktów

ale TT mógł switchować w obronie pozycje 3-5, Jodran nie nadąży poza tym by był użyteczny to musi stać pod koszem co powoduje mniej miejsca na wjzady dla LBJ i IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co clippersom typ duzo gorszy od deandre z 2 letnim kontraktem?

 

a kontrakt frye'a [7 melonow znikajacych z ksiag po sezonie] to pies?! poza tym,tristan ma o 6 melnow nizszy kontrakt,i pare dobrych lat gry na niezlym poziomie wciaz przed nim...

 

swoja droga,jak chca handlowac z cavs,to pewnie beda potrzebowali 3-go teamu,zeby to dopiac. im jest potrzebny pg,a cavs takowego nie maja...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kontrakt frye'a [7 melonow znikajacych z ksiag po sezonie] to pies?! poza tym,tristan ma o 6 melnow nizszy kontrakt,i pare dobrych lat gry na niezlym poziomie wciaz przed nim...

 

swoja droga,jak chca handlowac z cavs,to pewnie beda potrzebowali 3-go teamu,zeby to dopiac. im jest potrzebny pg,a cavs takowego nie maja...

oszczednosci zawsze na propsie wiadomo, tylko griffin potrzebuje miejsca do grania ktore deandre czy thompson przez swoja indolencje ofensywna zabieraja, wiec wydaje mi sie ze clippersi raczej pojda w innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest całkiem wysoko w WS, RPM i Rapmie.

 

W czystym RAPMie, tym z gotbuckets był 235, 187 i 107 w latach 2012-2014, dalej nie mam żadnego pod ręką i nie chce mi się szukać.

 

W tym sezonie w RPM jest 176, wcześniej był 15, 15, 20 i 34. Dlaczego? Nie wiem, może pozycja i boxscore mu świrują wyniki, zresztą w przypadku role playera to jest raczej grząski teren.

 

Ogólnie ja mu zawsze uczciwie oddawałem, że zrobił ogromny postęp, bo za młodu był full blown cancerem po obu stronach boiska, a z czasem został umiarkowanie dobrym obrońcą i użytecznym role playerem. Ale k****, 1st All-NBA, szanujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czystym RAPMie, tym z gotbuckets był 235, 187 i 107 w latach 2012-2014, dalej nie mam żadnego pod ręką i nie chce mi się szukać.

 

W tym sezonie w RPM jest 176, wcześniej był 15, 15, 20 i 34. Dlaczego? Nie wiem, może pozycja i boxscore mu świrują wyniki, zresztą w przypadku role playera to jest raczej grząski teren.

 

Ogólnie ja mu zawsze uczciwie oddawałem, że zrobił ogromny postęp, bo za młodu był full blown cancerem po obu stronach boiska, a z czasem został umiarkowanie dobrym obrońcą i użytecznym role playerem. Ale k****, 1st All-NBA, szanujmy się.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CiOqGlz6zjjmjUlJBNOXflG6wYAS1RLjZjtZSQHraF4/edit#gid=0

RAPM Engelmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie są Ci wszyscy co pisali jak to trade Paula to zajebisty ruch dla Cippers ? Siedzą w Utah i oglądają Rubio ;) (nie no bez urazy ale mógłby by teraz te osoby się ujawnić) . Od razu wiedziałem ,że ten ruch to istne bagno dla Clippers a te peany zachwytu nad Westem były mocno nad wyraz.

 

Od razu psiałem rebulding , Griffina posłać do Bostonu i zacząć coś od nowa no ale pewne osoby stwierdziły ,że to nie ma sensu a teraz sami to piszą (no i jeszcze coś pisały ,że LMAM za vet grać nie pójdzie).

 

Możecie się śmiać z moich postów ale od razu wiedziałem co się będzie działo w tym zespole jak i u byłych członków jego. Te 4-0 co niektórym zamydliło oczy. Doc był na 19 pozycji wg rankingu ESPN i wtedy zapaliła się lampka ostrzegawcza i przy udziale dużym january'ego wiedziałem ,że z tym trenerem Clippers nie wejdą na next level.

 

Trade DeAndre Jordan nic nie da to zespół to takie TOP 10 draftu a trzeba było brać Melo jak była oferta na stole Melo za A.R,Jamal i pick. Z Melo teraz bylibyśmy na równi z GSW (Paul,Redick i LMAM pewnie by zostali).

 

To już nie na moje nerwy.

Nie bylibyście na równi. Zobacz Thunder. To nie takie wszystko proste. Wkomponować takiego Melo to nie takie hop siup. A i CP3 młodszy i zdrowszy nie będzie. Ja sie zgrywałem, że będziecie lepsi bez Paula, chociaż przyznam, że raczej spodziewałem się was w PO. A na tank zawsze jest czas. Możecie tradować BG i zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylibyście na równi. Zobacz Thunder. To nie takie wszystko proste. Wkomponować takiego Melo to nie takie hop siup. A i CP3 młodszy i zdrowszy nie będzie. Ja sie zgrywałem, że będziecie lepsi bez Paula, chociaż przyznam, że raczej spodziewałem się was w PO. A na tank zawsze jest czas. Możecie tradować BG i zaczynać.

Podobnie jak się śmiałem z ludzi jarających się 6-2 Orlando, tak mam podobny stosunek do ludzi myślących, że LAC w obecnym kształcie nie załapią się do PO. Dopiero było kilkanaście meczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak się śmiałem z ludzi jarających się 6-2 Orlando, tak mam podobny stosunek do ludzi myślących, że LAC w obecnym kształcie nie załapią się do PO. Dopiero było kilkanaście meczy.

Ja wiem, ale Beva nie będzie jakiś czas, Gallo co chwile jest kontuzjowany, Milos z Blakiem nie pociągną. DAJ to dodatek, w ich obecnej formie nie GameChanger. Wiadomo, że jest czas, ale ja zwyczajnie nie widzę wielkiego pola do poprawy długofalowo. Ale pewnie się mylę.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.