Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Na moje do odstrzału powinien być w pierwszej kolejności IT, nawet jeśli za wiele w zamian nie uda się dostać. Nie mogę na typa patrzeć. 

 

Niby jeszcze przed sezonem wiadomo było, że strata Irvinga odbije się na grze Cavs, ale nie ukrywam, że liczyłem na to, że wkurviony IT będzie biegał na boisku za trzech. Zamiast wkurvionego IT jest jednak obrażony karakan, któremu nie chce ruszyć tyłka w obronie, a w ataku holuje piłkę, notuje stratę za stratą i niemiłosiernie cegli. Pozwolę sobie na śmiałą teorię, że Bron dawno by go zatłukł, ale nie chce mu dawać conentu na następne filmiki z Players Tribune :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec końcow w PO James zamknie wszystkim jape, zacznie na nich drzeć gębe i będzie effort w obronie

i tak na jego plecach dojdą do finału

 

w miedzyczasie pewnie IT bedzie grał co raz mniej jak dalej bedzie tak wyglądał

chyba jest czas na ruszenie go gdzieś dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec końcow w PO James zamknie wszystkim jape, zacznie na nich drzeć gębe i będzie effort w obronie

i tak na jego plecach dojdą do finału

 

James może ich nawet okładać kijem golfowym po nerach jak w Kilerze, ale to i tak nie spowoduje, że duet IT&Love przestanie być zapinany na pickach. Nie ma szans, żeby bez wymian poprawić tak beznadziejną defensywę, skoro w Cavs nawet nie kryją się z tym, że mają w poważaniu treningi.

Jeżeli Cavs wejdą w tym roku do Finałów (a pewnie jak zwykle wejdą), to oznacza to tylko, że cała ta konferencja nadaje się do zaorania, a za wygranie konferencji zamiast pucharu powinno się wręczać imienne dyplomy i bon do sklepu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Rose out vs Pistons ?

 

Nic nie było mówione w trakcie meczu. Już u siebie zagrał małe minuty, a szkoda. Po powrocie wyglądał bardzo dobrze, ale rotacja Cleveland od dłuższego czasu jest głupia.

 

Największym problemem Cavs jest, że trzech ludzi gra fatalnie, a dostają bardzo duże minuty - Karakan Thomas (-25 dzisiaj przeciwko Pistons), Narkotykowiec Smith (-13) oraz Wycieraczka Crowder (-16). Dla odmiany Wade (+18) oraz Jeff Green (+7).

 

Narkotykowiec Smith pokazał dzisiaj dlaczego częściej nie wbija się na kosz - dzisiaj podjął jak na siebie ich bardzo dużo, ale brakuje szybkości i siły, aby coś tam zdziałać i rzuca z bardzo trudnych pozycji i pudłuje. Gość już w ogóle nie ma pierwszego kroku, szybkości i atletyzm też już poszedł z dymem. Patrząc na grę Wycieraczki Crowdera, który pokazał przez cały sezon, że nie robi żadnego progresu, gra głupio w obronie, a w ataku ciągle przy rzutach za trzy włazi na linię - nie widzę szans na progres. Myślę, że Karakan Thomas będzie działał podobnie i progresu też nie będzie - dodatkowo jest szczekaczem i może robić, a w zasadzie już robi burdel w szatni. Ma też fatalny styl gry dla obecnych Cleveland - obrona była już fatalna, a teraz dochodzi problemem z małym Karakanem, który ma warunki gorsze od prawie każdego zawodnika w NBA. W ataku też odpala głupie rzuty i zaraz idą kontry dla przeciwnika. Poza tym na razie gra Zakol James - Karakan Thomas nie wygląda i zdecydowanie lepsze rozumowanie jest na linii James - Wade, którzy w prawie każdym meczu mają do siebie zagrania, jakby czytali w swoich myślach.

 

Niebawem się okaże, kto poleci, ale największe szansę daje na wylot - Wycieraczki Crowdera, Karakana Thomasa, Narkotykowca Smitha, Shumperta i Thompsona. Wade, Korver, James - to jedyni gracze, którzy mogą być pewni swojego położenia w Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jeszcze przed sezonem wiadomo było, że strata Irvinga odbije się na grze Cavs, ale nie ukrywam, że liczyłem na to, że wkurviony IT będzie biegał na boisku za trzech. Zamiast wkurvionego IT jest jednak obrażony karakan, któremu nie chce ruszyć tyłka w obronie, a w ataku holuje piłkę, notuje stratę za stratą i niemiłosiernie cegli. Pozwolę sobie na śmiałą teorię, że Bron dawno by go zatłukł, ale nie chce mu dawać conentu na następne filmiki z Players Tribune :smile:

mnie tez karakan wrukwia, ale nawet nie tak bardzo sportowo, tylko rzeczami dookola. szatnia byla jaka byla, Irving wynosil smrody, bo mu sie kalkulowalo, zeby reporterzy sprzedawali jego punkt widzenia.

IT przychodzi do nowej szatni, chce tu ustawiac KL do kata - chlopie wylecz sie najpierw, zagraj ze trzy dobre spotkania z rzedu, rzuc z jednego gamewinnera to bedziesz mial podjazd do JRa.

Sportowo moze (mam nadzieje) wroci do swojej w miare optymalnej formy w przeciagu nastepnych 3-4 tygodni - narazie jest karakanem-chuckerem,jeden plus jest taki, ze kazdy przeciwnik pod koszem czai sie na blok na nim, jak wpadnie, ze moze zrobic dobry kick out z tego to bedzie polowa sukcesu w miedzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna telenowela w tym roku w Cavs,

 

Mnie do tej pory interesowało czy poświęcą pick Nets, ale w sumie jak oddadzą własny pick to on też midfirst może się okazać...

Ty to sie tak ekscytujesz tymi negatywnymi sensacjami w Cavs, jakbys mial nadzieje, ze Lebron wyladuje za sezon w LAL. nie dla psa kielbasa : > Lebron predzej z Balmerem niz z BBBallami!

 

I pamietaj, jak Cavs sa w loterii, wszystkie sie moze zdarzyc, 1.5% -> 1st!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi go nie szkoda, to cancer i kurdupel, z którym sukcesu nie osiągniesz. Nie wiem, Cavs nie mieli lepszej opcji do wzięcia, czy ten pick tak napalił...

 

Od powrotu Thomasa zbrzydło mi włączanie Cavs, a ostatnio sporo LeBrona oglądałem serio. Mogliby to wyjaśnić do końca okienka, wysłać go do Hornets czy na inne zadupie. Thomasa nawet z tym pickiem Nets za Kembe i Howarda... może jakiś future pick chroniony np. w top 10 lub w loterii. IT, Crowder, Shump i Frye za duo z Hornets brzmi ok. 

 

A w lato może LeBron będzie chciał podpisać jednoroczną umowę, jeśli run w PO byłby w miarę spoko i uderzyć jeszcze raz z Kembą i DH.

 

Może dzwonili już po Monroe... ciekawe ile ekip się na niego rzuciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już tam od razu bzdury ;)

Jeszcze Łorjorsy niech dorzucą na ławkę tego brodatego kolesia od flopowania przy trójkach i tego wysokiego gościa z dużymi brwiami z Pels. 

 

Kolejny(e) sezon(y) wtedy będzie można spokojnie odwołać, a my się chociaż wyśpimy nie zarywając bez sensu nocek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.