Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Akurat Basseya szkoda, że się wycofał. Miałem go na oku. Spadał w mockach, bo jest jeszcze bardzo surowy i były szanse, że ostałby sie do połowy II rundy draftu. 

Nwora jeszcze ostatnio widziałem był w mocku na draft net w I rundzie o dziwo. 

Jeszcze niecałe dwa tygodnie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

Nwora jeszcze ostatnio widziałem był w mocku na draft net w I rundzie o dziwo

Ten draft.net to dramat imo :D

Basseya szkoda, Nwory też chociaż 1 runda to raczej w kategorii żartu...

E: a skąd info o Basseyu? Bo resztę widziałem a jego nie.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tillie fajny typek a mimo to leciał w mockach praktycznie co tydzień. Queta okazał się średnim atletą, Tacko Fall go zniszczył w G1 i jest jednym z wygranych draft combine, zdziwie się jak nikt go nie wybierze pod koniec 2rd :) Grimes to największe rozczarowanie sezonu, Bassey na tym syfiastym draft.net na 24 miejscu a u mnie był na 68 miejscu :) Wyglądał bardzo źle i ludzie go mieli w big board wysoko chyba tylko ze względu na wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Wy serio robicie listy graczy dalej niż 60 miejsc? 😛

Mnie zaciekawiło co odróżnia gracza #91 od gracza #108. :P Jeden ma upside na Toruń, a drugi na Radom?

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tillie zawsze może pograć w siatkę, pewnie się znajdzie klub który by go podpisał. Papiery do tego ma 😀

Ciekawe, dlaczego wybrał jednak kosza.

Zdrowy to ciekawy gracz, ale częściej niestety nie jest zdrowy.

Ja nie robię powyżej 45, bo to bez sensu, poza tym dla mnie mało przydatne a do tego mi się to jeszcze zmienia, zwłaszcza na tych dalszych pozycjach. Zależy trochę od dnia, bo różnice są już minimalne, albo ich w sumie nie ma 😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Ziona dostał i jak się nagle wywyższa :P

Po 44 graczach dokładnie mam jakoś 25-30 graczy w kolejnym tierze, ale to już jest bryndza. 

A co jest lepsze? Toruń czy Radom? Chyba jeden ch*

Nie no Toruń o wiele lepszy od takiego Radomia. Proszę mi tu nie szkalować mojego miasta 😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BMF napisał:

Mnie zaciekawiło co odróżnia gracza #91 od gracza #108. :P Jeden ma upside na Toruń, a drugi na Radom?

Nazwisko :) ten sam tier, po prostu wklejony akurat tu a nie gdzieś indziej z założeniem, że to bez znaczenia i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za kilka dni draftu 😀

Draft jest ciekawy, ale czy silny? Raczej nie, choć to oczywiście okaże się za rok, może dwa. Wielu graczy z czołówki ma Red flagi, zobaczymy kto się na nich zdecyduje.

Tak nietypowo, bardziej o wadach niż zaletach 😀

Kolejność w miarę przypadkowa.

Zion - chyba tylko kontuzje mogą go ograniczyć 😀

Morant - gra w słabym uniwerku, słabi przeciwnicy, trochę jeździec bez głowy czasami, dużo strat i dość słaby rzut.

Barett - gra bez piłki, defensywa, 3ka.

Culver - słaba kreacja pod siebie, podejrzany rzut

Garland - mała próbka, trudny do ocenienia

Bol - jak wyżej plus podobno słaba etyka pracy, low IQ, dysfunkcjonalny w obronie, za słaby fizycznie, za wolny.

Reddish - takiego hypu na gracza, który tak słabo grał w collegu to chyba nigdy nie było. Niby shooter, ale nie bardzo mu to wychodzi, niby dobre warunki fizyczne, ale zupełnie ich nie wykorzystuje.

White - taki trochę fałszywy PG, solidny, ale bez błysku.

Hunter - wiek i kolejny solidny, bez błysku, bez czegokolwiek wybitnego.

Rui - efektywny w ataku w przeciwieństwie do obrony.

Sekou - potencjał i na razie to wszystko

K. Porter, Little - potencjał, nie za wiele pokazali w collegu, grali mało - dlaczego?

Hayes - duży potencjał, ale jeszcze bardzo surowy.

Clarke - wiek i wymiary, zwłaszcza wingspan, bo na 3ce go zupełnie nie widzę a wingspan ma nawet na tej pozycji poniżej przeciętnego.

NAW - solidny, słabe wejścia pod kosz. Taki 6th man. 

Washington - taki fajny, ale nie za bardzo 😀 Brak eksplozywnosci.

Langford - lubi rzucać ale z bardzo miernym skutkiem, lubi mieć piłkę w rękach, trochę dla mnie zawód.

Herro - słabe warunki fizyczne, krótkie łapki.

Goga - europejska niewiadomą, nie wszystkim udaje się płynnie przenieść swoje talenty przez ocean. Dosyć wolny i podatny na faule.

Thybulle - czy przeniesie swoje talenty z obrony strefowej do NBA? Czy cokolwiek będzie z atakiem czy w ataku będzie gra bez niego?

Williams - 3cio roczniak poniżej średniej warunki fizyczne, słaby rzut

Windler - kibicowałem Belmont, szkoda, że nie wyszło. Senior z małej uczelni.

K. Johnson - potencjał trochę niezrealizowany. Niby shooter a rzuca mało, niby obrońca a broni tak sobie.

C. Johnson - 23 lata, nie kreuje dla siebie, dość powolny

THT - ciekawy potencjał i warunki, ale są na razie tylko przebłyski, słaby rzut.

C. Edwards - warunki fizyczne, obrona

Kz Okpala - Ingram lite 😀

J. Porter. 2 x ACL, brat kontuzje, siostra kontuzje. Wybrany skończy karierę?

Kabengele - kuzyn Mutombo vel czarna dziura

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Nawet po sobie wiem, że będzie sporo niespodzianek i od drugiej pozycji chyba niesamowity rozdźwięk między mockami, tym draftem - a draftem w prawdziwej lidze.

Ja rozważam z #16 dwóch ludzi, których na liście @Tecu w ogóle nie ma, więc rozstrzał będzie ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja rozważam z #16 dwóch ludzi, których na liście @Tecu w ogóle nie ma, więc rozstrzał będzie ogromny.

Strzelam - Samanic?

 

11 minut temu, BMF napisał:

Nawet po sobie wiem, że będzie sporo niespodzianek i od drugiej pozycji chyba niesamowity rozdźwięk między mockami, tym draftem - a draftem w prawdziwej lidze.

To nie jest mock ani big board, raczej 30tka najczęściej bywających w mockach w pierwszej rundzie, kolejność lekko dowolna, mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.