Skocz do zawartości

beGM - Draft 2019 [komentarze]


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Alonzo napisał:

Czyli teraz pierwsza 3 wg mnie wygląda tak:

1. Zion do Mavs (Karpik już był po alkohol w sklepie 24h i dziś idzie na L4)

2. RJ Barrett do Cavs - za te wszystkie warrenowe szpile, do tego na pg jest Rozier.

3. Ja Morant do Clippers (nagroda pocieszenia dla BMFa). 

clippers maja sextona, wiec bmf pewnie zaczyna dzwonic z propozycjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla karpika

W pierwszej chwili byłem wkurwiony że spadłem tak nisko ale potem przypomniałem sobie mój ranking i jest dobrze albo nawet bardzo dobrze. Myślę że w rl NBA do wyboru WW nie dotrwa White/Garland dlatego WW mogą próbować opchnac ten pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Lol, czyli u nas #1 powinien iść do Blazers gdyby nie zupełnie niepotrzebne losowanie między DAL/TOR/PTB :)

Pick powinien być mój... Ale przez ten nasz (przepraszam za słowa) sku****** system losowań go nie mam... 

Wciąż go nie rozumie i nikt nie jest go w stanie logicznie wyjaśnić. Po prostu jest on nielogiczny i przyjęty tylko dlatego, że nic lepszego nie udało się wymyślić. 

Tak uważam, ale nie będę kręcił afery, bo to tylko gra i nic ona nie znaczy w realnym świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Clippers, wielcy przegrani u nas niestety. 

Co do mocku to wątpię żeby BMF brał Hayesa, wydaje się być raczej zawodnikiem zbyt ograniczonym w ofensywie żeby iść tak wysoko. Obstawiam Bol Bola w tej lepszej części Los Angeles. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcusCamby napisał:

To chyba znaczy, że moi Pels już nie są w lepszej sytuacji niż w RL NBA...

 

47 minut temu, MarcusCamby napisał:

To chyba znaczy, że moi Pels już nie są w lepszej sytuacji niż w RL NBA...

Mówiłem ze się nie znasz.'miej honor i podaj się do dymisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

 

22 Magic -Thybulle. Po toś go Alonzo pominął, co nie? Na FA trafiają defensorzy Orlando, Thybulle wydaje się być naturalnym kandydatem do ich zastąpienia.

Ten Twój typ już znam, nie mówię tak i nie mówię nie :P 

Ciekawi mnie jednak, kogo wg Ciebie mogą chcieć wybrać Magic jak nie Thybulle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LONGER01 napisał:

OMG co to za draft jak już 15 picków z pierwszej rundy wystawionych na handel + masa 2nd rounderów 😁

Ja czysto poglądowo wrzuciłem to na blocka, tak naprawdę byłbym skłonny handlować #3 i #7 za inne kombinacje picków z tego draftu, ale nie znam intencji innych, a nie chcę do każdego pisać z osobna. Chyba że ktoś dałby kogoś kogo bardzo lubię z poprzednich draftów, dlatego zostawiłem taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Mock Draft 2.0

Już za nieco ponad 3 tygodnie zaczynamy nasz draft. Jesteśmy po losowaniu kto z którym numerem będzie wybierał, ponadto trwają już rozmowy (a także finalizuje się ) wymiany  piców. Z pewnością będą jeszcze zmiany, ale z grubsza już wiecie kogo byście chcieli wybrać i jakie macie na to szanse. Zatem zapraszam do przeczytania mojego drugiego i ostatniego mock draftu. ;) 

1. Zion Williamson, PF, Dallas Mavericks. Jeszcze raz gratulacje dla Karpika. Całkiem solidnie obudowana drużyna z Trae Youngiem, teraz wzmocniona Zionem. Potentaci Zachodu – drżyjcie.

2. RJ Barrett, SF, Cleveland Cavaliers (od Toronto Raptors). U nas powinno być odwrotnie niż w realu. Do tego Rozier, gdzieby nie grał powinien mieć uwolnione minuty. Cvbe rozwiązuje wreszcie swój problem na skrzydle.

3. Ja Morant, LA Clippers. Jak BMF ochłonie po nieudanej dla niego loterii, to raczej podejmie najsłuszniejszą w tej sytuacji decyzję – sprawdzi rzeczywisty potencjał Moranta. Clippers i tak powinni tankować, zatem możemy się spodziewać w teamie BMFa ciężkich do przewidzenia dla nas roszad kadrowych.

4. Jarrett Culver, SG, Portland Trail Blazers.  I właściwie od picku 4 zaczyna się u nas zabawa. Ashigaru ma tu ciężki wybór – Culver, Hunter, czy Garland. W przyszłym sezonie ma być ponoć spory wybór wśród PG, zatem stawiamy tu na Culvera, który od początku gwarantuje bardzo dobrą grę po obu stronach parkietu.

5. DeAndre Hunter, SF, Memphis Grizzlies. Choć korciło mnie, żeby przy Fultzu I Porterze dać tu Bol Bola. ;)   Pozostały z dwójki Culver/Hunter wydaje mi się tu najlepszym rozwiązaniem. Jak do gry wrócą Fultz i Porter to nagle może nam się tu zrobić bardzo ciekawa perspektywiczna drużyna.

6. Darius Garland, PG, Detroit Pistons. Niespodziewanie do picku Pistons może spaść właśnie Garland. Wtedy Ozzy ma rozgrywającego na lata i nawet se nie zastanawia przez ułamek sekundy, nad jego wyborem.

7. Bol Bol, C, LA Clippers. Przy utracie Ziona, to może okazać się kusząca perspektywa, żeby zaryzykować tu z Bolem. Tu potencjał jest, pytanie jak ze zdrowiem?

8. Cam Reddish, SG, Sacramento Kings. Tu zgadzam się z Jaśkiem, Reddish jest zbyt  utalentowanym graczem, żeby nie zaryzykować. Kuszący tez będzie White (pomimo Smitha), jeżeli nadal będzie dostępny.

9. Jaxson Hayes, C, Brooklyn Nets. Tu zostaje przy swoim zdaniu – Kolader pójdzie w najlepszego wysokiego gracza w drafcie. Choć ten White będzie kusił.

10. Coby White, PG/SG, Portland Trail Blazers. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby – jak mawiał klasyk. Tego wyboru chyba nie ma sensu komentować.

11. Rui Hachimura, PF, Phoenix Suns. Niewątpliwie ofensywny talent, który warto ogrywać. W niektórych mockach Hachimura spada do 3 dziesiątki nawet, ale osobiście nie wierzę, że wypadnie z top14. Suns mają już doświadczenie z Jabari Parkerem, zatem warto zaryzykować.

12. Sekou Doumbouya, PF, Chicago Bulls. Ostatni z graczy, który wg mnie może wskoczyć nawet do top 10. Tu mamy kolejnego gracza ze sporym upsidem, ten defensywny jest raczej pewny, pytanie co gracz da w ofensywie?

13. Nassir Little, SF, Oklahoma City Thunder. Zobaczymy na kogo postawi nowy/stary GM Thunder  ;)  Jednak ktoś na skrzydło z potencjałem jest tu najrozsądniejszym rozwiązaniem. Ustawiany tu przeze mnie NAW dublowałby się w sumie ze swoim kuzynem SGA.

14. PJ Washington, PF, Philladelphia 76ers. Prosi się o kogoś na czwórkę. Washington nie będzie w tej lidze nigdy gwiazdą, ale powinien szybo się stać bardzo solidnym graczem rotacji. Dość bezpieczny wybór, ale Tecu potrzebuje na skrzydle głębi co widać po tych playoffs. Inna opcja to Goga Bitadze. Dla Herro wg mnie za wysoko.

15. Nickeil Alexander-Walker PG/SG, Phoenix Suns. Guard z bardzo dobrą obroną, idealny do gry z Bookerem w pierwszej piątce. Powinien rozwiązać pozycje startującego backcourt Lucasa na lata.

16. KZ Okpala, SF, Charlotte Hornets. Witamy nowego GMa Hornets! Fluber wg mnie pójdzie tu w potencjał. Z pozostałych graczy najrozsądniejszym wyborem wydaje się właśnie Okpala, choć może tez brac pod uwagę Kevina Portera lub Romeo Langforda.

17. Kevin Porter, SG, LA Clippers. Jeżeli Clippers wybiorą wcześniej jakiegoś centra, to tu biorą Portera lub Langforda. Jeżeli pójda wyżej w guarda i/lub skrzydłowego, to tu powinni brać Fernando.

18. Bruno Fernando, C, Miami Heat. Jasiek przekonał mnie tu do centra. Vucevic faktycznie może zmienić klub – Toronto? Sacramento? Tu potrzebny będzie center. Jak nie Fernando, to stawiam również na Bitadze.

19. Tyler Herro, SG, Philadelphia 76ers. Jeżeli nikt go wcześniej nie wybierze, to Tecu nie powinien przepuścić tego snajpera.Tu niewątpliwie potrzebny jest spaceing. Inna opcja to Romeo Langford.

20. Romeo Langford, SG, Phoenix Suns. Głębi na obwodzie nigdy za dużo. Nawet jeżeli Lucas nie będzie miał co do niego zadnych konkretnych planów, to zawsze można gracza dobrze sprzedać, a Langford może być ciekawym prospektem.

21. Goga Bitadze, C, Denver Nuggets. Ponoć sam Rafał Juć dzwonił już do LBS mówiąc, ze gdyby następca Zazy osunął się do jego picu, to nie ma na co czekać. Bardzo ciekawy zmiennik dla Jokicia, przy mało grającym O’Quinnie i drewnianym Plumlee.

22. Matisse Thybulle SG/SF, Orlando Magic. Nie mogę rozczarować Jaśka. ;) Thybulle ma bardzo dobrą obronę. Jedyny znak zapytania u niego to ofensywa. Ale prosiło się też o Brandona Clarkea ;) 

23. Keldon Johnson, SG, New Orleans Pelicans. Dość solidne wsparcie dla Hielda z ławki. Marcus powinien tu wg mnie szukać najlepszego dostępnego guarda. Gdyby nie to, ze ma w drużynie już Tyusa Jonesa, to pasowałby Carsen Edwards. Inna ciekawa opcja to nadal Ty Jerome. Horton-Tucer raczej nie, bo Marcus potrzebuje kogoś na już.

24. Talen Horton – Tucker, SG, Brooklyn Nets. Kolejna słuszna uwaga Jaśka – Nets nie pójdą w dwóch wysokich. Horton-Tucker, to ciekawy prospekt, zbudowany jak czołg.

25. Carsen Edwards, PG, Washington Wizards. Przy sporej grupie wysokich, Wizards pójdą zapewne w najlepszego dostępnego guarda. A tu mają do wyboru albo Edwardsa, albo Ty Jerome.

26. Cam Johnson, SF, Indiana Pacers. Jeden z lepszych snajperów w tym drafcie. Ronnie powinien szukac najlepszego dostępnego gracza. Rozważyłbym tu jeszcze Ty Jerome.

27. Brandon Clarke, PF, LA Lakers. Jasiu zapewne pójdzie w wysokiego. Zapewne będzie przeszczęśliwy, jak Clarke ostanie sie do jego wyboru. Z ciekawszych graczy dostępni też mogą być jeszcze Mfondu Kabengele, Daniel Gafford, czy Grant Williams. Ciężko powiedzieć, czy uda mu się po sezonie utrzymać Favorsa, zatem zabezpieczenie jest tu mile widziane.

28. Mfondu Kabengele, C, Portland Trail Blazers. Z pewnością kogoś pod kosz. Z dostępnych graczy Kabengele wydaje się najlepszym wyborem.

29. Luka Samanic, PF, Phoenix Suns. Jeżeli Lucas nie wymieni któregoś ze swoich wyborów w drafcie, to może zainwestować w gracza, który pozostanie w Europie i opóźni chociaż o sezon swoje przybycie do NBA.

30. Grant Willimas, PF, Milwaukee Bucks. Ciekawy skrzydłowy, który powinien jako solidny role player znaleźć dla siebie minuty w rotacji contendera.

Bonus:

31. Ty Jerome PG/SG, Golden State Warriors. Ale tak naprawdę najbardziej by mi tu pasował Carsen Edwards. ;) 

Fajnie by było, jakby inni też wrzucili swoje typy. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LONGER01 napisał:

Fajny mock ale Clarke do drugiej rundy nie dotrwa, pewnie o nim zapomniałeś 🙂 U mnie Morant i Culver nad Barettem + Bol poza lottery. Reszta fajnie wygląda

Dzięki, przeoczyłem go zupełnie przypadkiem, choc myślałem o nim (i w sumie sądziłem, ze gdzieś wyżej go dałem, gdyż w kilku przypadkach wprowadzałem zmiany wahając się ) :) Naturalnie Clarke pójdzie w I rundzie, ale uważam, ze może spaść gdzieś do 3 dziesiątki. Wszystko zależy od potrzeb drużyn., możliwe że pójdzie wyżej niż z pickiem Lakers. Dużo będzie zależało od tego do jakich dojdzie u nas wymian. 

Gafford wg mnie tez pójdzie w I rundzie, ale ciężko powiedzieć kto jeszcze pójdzie w wysokiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 03:18, LONGER01 napisał:

Wow, co to było za chore losowanie 😁 O ile się nie pomyliłem to:

1. Mavericks

2. Raptors

3. Clippers

4. Blazers

5. Grizzlies

6. Pistons

7. Clippers

8. Kings

9. Nets

10. Blazers

11. Suns

12. Bulls

13. Thunder

14. 76ers

Zrobiłaby dobra dusza spis 60 wyborów? 

Atakuje jakiś bieda pick i informacja ze ktoś ma 7 wyborów w 2019 będzie pomocne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na beGM - Draft 2019 [komentarze]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.