Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

no panowie ale meczyk mamy :D

Kobe dzwona niezłego zaliczył na szczęście gra dalej

Ładnie Radman Odom też w sumie nieźle.

Nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby Bryant krył AI minęła kwarta a mamba ma już 2 faule na nim.

To co robi iverson dzisiaj to przekracza wszelkie granice...

32 punkty do przerwy? Kobe by sie takiego wyniku nie powstydził :D

 

będzie win czuję to!!

GO LAKERS!

 

 

no i czapka Bynuma na J.R pierwsza klasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc W!!

to jest niezly pomysl. fish za wolny, farmar za malo doswiadczony, wiec kobe skoro powstrzymal barbose to czemu nie ai'a? kluczem do sukcesu bedzie oczyiscie powstrzymanie go. mam tylko nadzieje ze sedziowie troche odpuszcza z tymi faulami dla ai.ja rozumiem ze jest szybszy i w ogole ale to jest nba a nie 2 liga zenska w polsce. poki cokobe ma 3faule wiec prawdopodobnie ujzymy go uganiajacego sie za allenem najpredzej w 4 kwarcie. ale trzeba zmeczyc goscia troche to w koncu przestanie trafiac. nei mozna miec przez caly mecz 80% skutecznosci bazujac na jumperkach. no way.

 

jest nadzieja bo mamy dzis zbilansowany atak.

GO LAKERS GO!!

czekam na kolejne 5 trojek radmana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Lakers ich strasznie sprali tydzień temu, gramy b2b, pinball przez trzy kwarty gra życiówkę, sędziowie robią co mogą by im pomóc a i tak Lakers wygrywają :lol:

 

jak każdy kibic Lakers oglądałem sporo Suns w ostatnich latach, ale nie widziałem chyba takiej ilości flopów i aktorstwa jednego zawodnika w jednym meczu jaką zobaczyłem dzisiaj w wykonaniu tego "twardziela" :? strasznie psuł tymi zagraniami swój kapitalny trzy kwartowy występ.

 

Kobe pokazał klasę w końcówce, miło mnie w końcu Lakers zaskoczyli wygrywając te dwa mecze, dobra robota, Lamar znowu dobrze gdyby dał spokój z tymi trójkami, dobrze, że Ariza zaczął minuty dostawać, Radmana na stałe zainstalować w rogu parkietu i niech tylko tam rzuca te trójki :wink:

 

dobrze, że teraz mają parę dni przerwy, przyda im się na odpoczynek, podleczenie chorób i urazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholernie cieszy to zwyciestwo.

nuggs maja bilans 8-2 a raczej mieli. naprawde malo kto sie spodziewal zewygramy. bylismy dzis dobrze dysponowani rzutowo. radman pokazal ze wart jest tej kasy, ale ojcem sukcesu byl kobe.

 

allen zagral swoj najlepszy mecz odkad jest w denver. kiedys musial przestac trafiac. i duza w tym zasluga arizy. on musi wiecej gracc. myslalem ze zadupce phila jak sciagnal go kosztem waltona ktory zaraz potem spieprzyl2 akcje i z 94-90 zrobilo sie 4 do tylu.

na szzescie pozniej wszedl za niego radman ktory odrazu przymiezyl 3 ktora pozostawila nas w grze.

a powracajac do gry allena. nigdy za nim nie przepadalem. ale oddacmu trzeba ze wykorzystuje swoje atuty jak malo kto. 2 razem musimy szybciej kombinowac z powstrzymaniem gosci jego typu.gdyby nie on nuggs poplyneliby 20.....

a kobe>?

bardzo dobry mecz.wytrzymal fizycznie i psychcznie.

po1 nie spadl cala 4 kwarte. po 2 trafial i podawal niczym mj. asysta do bynuma miszczostfo swiata. no i bloki bynuma tez miazdza.

 

niech troche odpoczna alemam nadzieje ze te zwyciestwa zbuduja mentalnoscw tej druzynie. pora na wariors:) zagramy w strojach retro z lat 90:) jeea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze bylem w szoku jak to zobaczylem. Specjalnie nawet po ciezkim dniu nie wstawalem na mecz gdyz chcialem troche sie wyspac, a zobaczyc ulegajacych wysoko Lakers nie jest milo. A tym czasem taka niespodzianka. I ani Kobe nie zdobyl 50pkt ani nic, gral tak jak powinien. A Radman swietny dzien 21pkt 6 trojek na za to go kocham. Po prostu szok ze zwyciestwo. Aha i brawa dla Lamara. W sumie 17pkt, 7zb 4ast. Te 3 zb wiecej i byloby ok :) Ale i tak gra lepiej niz to wczesniej...

 

Narazie jest tak jak chcialem. Bilans w granicy 50-55% zwyciestw i moze powoli polepszajac go, a w kwietniu zrobic run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz ogladalem na zywo w dodatku na 57 calowym telewizorze i niezle emocje byly od poczatku do konca. W sumie trzeba przyznac ze nie bylo by ich gdyby Kobe byl w grze. W koncu przesiedzail cala trzecia kwarte, nabawil sie tego urazu barku po faulu Najery, nazbieral (nie wiem czy slusznie) te cztery faule. Pewnie koncowki by takiej nie bylo, z nim na boisku.

 

Tak czy inaczej fajnie sie oglada Iversona majacego swoj wieczor strzelecki. Naprawde trafial rzut za rzutem przez te trzy kwarty. Troche mnie dziwi postawa na przelomie koncowki 3 i calej 4 kiedy to mnial kilka sytuacji wide open a decydowal sie na podania. Poza tym on zazwyczaj ma te swoje poczcatki i trwa to kwarte czasem polowe, potem sie meczy i przestaje trafiac. Ale nie tym razem.

 

Jeszcze raz mecz naprawde fajny, emocjonujacy i ciekawy, Kobe pokazal klase w koncowce. Pozatym dobrze przycisneli AI w czwartej, ale jakie inne mieli wyjscie? A reszta i tak zawiodla... Coz wiecej napisac, wiecej takich meczy jak ten, bo o coz wiecej mozna prosic jak nie o takie emocje? Pobijanie rekordow, i tego typu szalenstwa jak to i w dodatku na zywo. Ludzie...

 

Aaa i klase zawodnika, naprawde mozna poznac po tym, jak jest sie wylaczonym z tempa gry potem trzeba wrocic w tempo sie wczuc i to bardzo szybko, a potem jeszcze tak zakonczyc... Nie jest to nic latwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko bo mam mało czasu. Świetny mecz, super gra.

Odoma niech się rozkręci, podniesie się cena i trzeba go wytransferować.

Nie wiem czemu ale juz go nie lubie, naprawdę mnie wkurza.

 

Cieszy mnie to, że Ariza nie został sprowadzony by grzać lawke (wkońcu straciliśmy przez niego Cooka :(:) ) ale zaczyna dostawać minuty. Oby tak dalej.

 

ps. BB2 ale sie podjarałeś tymi strojami :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie oglądałem tego meczu ale już ściągam i jeszcze dziś mam zamiar obejrzeć. Rano wszedłem do neta, a że mam ustawiona jako startową onet i patzre a tam tytuł newsa "51 punktów nie wystarczyło". Od razy pomyślałem, ze Kobe znowu zaszalał, ale nic nam to nie dało, ale okazało się tym razem to nie Lakers przegrali mimo ponad 50 punktowej zdobyczy ich gwiazdora ale Nuggets :D

 

Super, że wygraliśmy, Bynum raczej w pełni sił to nie był, ale świetne mecze Radmana, Fisha i Kobego poprowadziły nas do wygranej. Po statsach widzę, że po drugiej stronie to grał tylko Iverson i cos tam Melo, ale bardzo ważne są takie wygrane.

 

Zrównaliśmy się bilansem z Nuggets, a teraz mamy kilka dni odpoczynku i już raczej terminarz taki napięty nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalik bo ja nalogowo sprowadzam wszystkie ciuchy lakersow meczowe jakie tylko znajde w rozsadnej cenie:) kolekcie mam calkiem spora a koszulki z lat 90 sa dla mnie naj naj naj:) tylko nie bardzo moge sie przyzwyczaic do kobego bez afro i 8 w tym stroju:) zobaczymy jak to bedzie wygladalo, ale juz wiem co sprowadze sobie pod tegoroczna choinke:)

 

tylko mam nadzieje ze adidas nie poprestanie na swingmanach......

 

po bynume strasznie bylo widac ze nie jest soba ale dla mnie pozosanie cichym killerem nuggets.

 

jmy po raz pierwszy widze tak pochlebna opinie na temat naszej organizacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phila należy pochwalić za Arizę na Iversonie w czwartej kwarcie, świetne posunięcie bo Iverson nie bardzo wiedział jak sobie poradzić z tym wysokim szybkim defensorem. Jeżeli Jax będzie po niego częściej sięgał to może być jakieś rozwiązanie na tych małych i szybkich rozgrywajków, którzy nam takie problemy zawsze sprawiali. Nie dałby rady im przez cały mecz, ale właśnie wybijać ich w ten sposób z uderzenia po bronieniu niskimi Fisherem czy Farmarem wypuścić w ostatniej części gry na nich kogoś takiego jak on.

 

Na zagranicznych forach Lakersowych wszyscy oszaleli ze szczęścia bo Kidd znowu ma być dostępny i my Mavs i Cavs będziemy się liczyć w wyścigu po niego. Ja powiem tak jeżeli możemy go mieć za Kwame, jednego z naszych młodych rozgrywajków i Radmana wysłanego do nich czy do innej drużyny za wygasający kontrakt to powinniśmy na to pójść, ale nie podzielam entuzjazmu z powodu ewentualnego oddawania za niego Lamara. Rok temu byliśmy blisko pozyskania go za pakiet bez Lamara i Bynuma i nie widzę powodu by teraz nagle dorzucać Lamara za rok starszego Kidda w dodatku bardziej niezadowolonego, który teraz na wymianę może bardziej zdecydowanie nalegać.

 

Farmar ma sporo większą wartość niż rok temu, za Radmana myślę, że spokojnie można dostać wygasający kontrakt co rok temu było raczej przy jego grze niemożliwe, dorzucić im jakiś pick i jak chcą to niech biorą a jak nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, stwierdzilłem, że nie ma co oglądać, a tu taka niespodzianka i nie wiem czy się cieszyć, że wygraliśmy, czy płakać, że nie oglądałem :P

 

Widzę, że nam się Odom rozkręca więc wszystko idze w dobrym kierunku.

 

Teraz trochę dłuższa przerwa i trochę lużniejszy terminarz więc trzeba powalczyć o więcej zwycięstw i w końcu zdobyć to 5 miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendars ostatnio bardzo czesto mamy rozne spojrzenia na pewne sprawy:)

denver maja napewno wiecej talentu od nas. przynajmnej tak mi sie wydawalo do tej pory. 2 solidne opcje w ataku plus kilku role playerow. troche brakuje im nene, choc temu sie ostatnio przytylo i chyba nie bedzie juz takim zagrozeniem jakim byl jakis czas temu. martin bez kidda nic nie znaczy. ot kolejny glupi czarnuch ktory poza powerdunkami nic nie zrobi. niezmienia to faktu ze na papierze wygladaja lepiej od nas.

 

jedyny ich problem to brak zbilansowania ataku i obrony. o ile w ataku moga zmiazdzyc majac dzien o tyle w obronie roznie z tym bywa... i dlatego nic nie ugrywaja w po. jak dla mnie z tym skladem powinni byc wyzej chocby od utah,ale przez slaba obrone jest jak jest. nie wiem czy to przez kolor strojow czy przez co ale poprostu sa.... "mietcy":D

 

ale nie bedziemysie nimiprzejmowali. sami mamy swoje zmartwienia nad ktorymi musimy popracowac.

ariza naprawde dobrze zagral i miejmy nadzieje ze to nie bylo spowodowanetym ze poprostu byla to juz ostatnia szansa na powstrzymanie allena i jax chwycil sie brzytwy, tylko miejmy nadzieje ze chlopak bedzie grywal. dzis zrobil tez wazna zbiorke w ataku, i taki ktos jest nampotrzebny. atletyczny, skoczny dobry w obronie.

 

kidd. lol. szczerze mowiac nie spodziewalem sie ze nets tak szybko wystawia go na licytacje. pozyskanie go nie tracac odoma, bynuma i kobego graniczy niemal z cudem. ale jesli bedzie taka mozliwosc to jestem w stanie posiwecic pakiet kwame-radman-farmar plus pick i nie bede sie dlugo nad tym zastanawial. kidd z bynuma zrobi w chwile all stara nie wpsominajac o reszcie. ale inne kluby tez sie o niego zglosza i nie sadze bysmy zaoferowali najlepsza oferte nie wlaczajac odoma badz bynuma. pozostaje miec nadzieje ze kidd zarzada transferu do lakers.

 

ale kidd-bryant-odom-turiaf-bynum, na lawie mihm,walton,ariza,crittenton,fisheri sasha. brakuje mi tu kogos pod kosz ale browna podpiszemy w wakacje za mle i idziemy na miszcza.

 

poki co zejdzmy na ziemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badboys2: jmy po raz pierwszy widze tak pochlebna opinie na temat naszej organizacji:)

Coz taka prawda (moje spostrzezenia) nie bede owijal w bawelne...

 

ja nalogowo sprowadzam wszystkie ciuchy lakersow meczowe jakie tylko znajde w rozsadnej cenie:) kolekcie mam calkiem spora a koszulki z lat 90 sa dla mnie naj naj naj:)

Ile ich masz w sumie i jakich zawodnikow przede wszytkim i w jakich rozmiarach. Bo ciekawy jestem. Tez mam kilka... Ale nie Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu się wszyscy aż tak dziwią... Nuggets są przereklamowani, wygrywają głównie ze słabszymi rywalami, zebrali już kilka takich blowoutów, że głowa mała. Nie powiem, żebym był pewien zwycięstwa, ale jakaś wielka niespodzianka to dla mnie nie jest.

Kilka? Heh, całe trzy.

 

Nieistotne jest z kim wygrywają, bo liczy się bilans i za lepsze drużyny nie ma dodatkowych punktów.

 

Czy są przereklamowani nie wiem, narazie sezon sie dopiero rozpoczął, a tu już zapada wyrok. Pożyjemy, zobaczymy. A wszystko wyjdzie dopiero w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu się wszyscy aż tak dziwią... Nuggets są przereklamowani, wygrywają głównie ze słabszymi rywalami, zebrali już kilka takich blowoutów, że głowa mała. Nie powiem, żebym był pewien zwycięstwa, ale jakaś wielka niespodzianka to dla mnie nie jest.

Kilka? Heh, całe trzy.

 

Nieistotne jest z kim wygrywają, bo liczy się bilans i za lepsze drużyny nie ma dodatkowych punktów.

 

Czy są przereklamowani nie wiem, narazie sezon sie dopiero rozpoczął, a tu już zapada wyrok. Pożyjemy, zobaczymy. A wszystko wyjdzie dopiero w maju.

Hmmm, a 3 to nie kilka? 1 to jeden, 2 to dwa, 3,4,5 to kilka, 6 to juz sporo ;-)

 

Co do tego czy poczatek czy nie poczatek to juz nie taki poczatek, a 1/4 sezonu... (znowu ten czas zapier... :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a 3 to nie kilka? 1 to jeden, 2 to dwa, 3,4,5 to kilka, 6 to juz sporo ;-)

 

Co do tego czy poczatek czy nie poczatek to juz nie taki poczatek, a 1/4 sezonu... (znowu ten czas zapier... :shock: )

Liczbami się licytowac nie będe, dla mnie kilka to dla Ciebie sporo (co ma wogóle sporo do rzeczy? Sporo to jest też 349786439856 :roll: )

 

 

Ty patrzysz na to jak na 1/4 sezonu, ja jako dopiero miesiąc, a tajemnicą nie jest, ze granie zaczyna się koło stycznia, a walka o seedy po ASG.

 

Inna sprawa, ze skoro Denver są słabi, to Lakers też, bo sa na tym samym poziomie, ale cóz tam, niech będzie :)

 

Jeszcze co do ugrywania w PO, to zagrali jedne do tej pory wspólnie, także nie bardzo był czas cokolwiek ugrywać. A co do obrony to się powtarzac nie bede, tajemnicą nie jest ze jest tragiczna.

 

Forum o Lakersach, więc dupy nie zawracam, bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmmm, a 3 to nie kilka? 1 to jeden, 2 to dwa, 3,4,5 to kilka, 6 to juz sporo ;-)

 

Co do tego czy poczatek czy nie poczatek to juz nie taki poczatek, a 1/4 sezonu... (znowu ten czas zapier... :shock: )

Liczbami się licytowac nie będe, dla mnie kilka to dla Ciebie sporo (co ma wogóle sporo do rzeczy? Sporo to jest też 349786439856 :roll: )

 

 

Ty patrzysz na to jak na 1/4 sezonu, ja jako dopiero miesiąc, a tajemnicą nie jest, ze granie zaczyna się koło stycznia, a walka o seedy po ASG.

 

Inna sprawa, ze skoro Denver są słabi, to Lakers też, bo sa na tym samym poziomie, ale cóz tam, niech będzie :)

 

Jeszcze co do ugrywania w PO, to zagrali jedne do tej pory wspólnie, także nie bardzo był czas cokolwiek ugrywać. A co do obrony to się powtarzac nie bede, tajemnicą nie jest ze jest tragiczna.

 

Forum o Lakersach, więc dupy nie zawracam, bye.

Co do tych liczb to z tej mojej wyliczanki wynikalo ze 6 i powyzej to sporo ale to niewazne :P

 

Jesli chodzi o slabosc Denver i Lakers to nie wiem czy bym uzyl slowa "slabi", po prostu przecietni. Ale tak czy inaczej widze ze nie czytasz ostatnimi czasy forum bo inaczej znalbys np. moje zdanie nt obecnych Lakers ;-)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.