Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

2.12 Orlando

4 @Minnesota

5 @Denver

9 Golden State

13 San Antonio

14 @Golden State

16 Clippers

18 @Bulls

20 @Cavaliers

21 @Philadelphia

23 @Knicks

25 Suns

28 Jazz

30 nie Celtics

 

 

jadąc od góry to nasi kolejni rywale w tym sezonie, w grudniu

 

Liczę na 8-9 zwycięstwa realnie rzecz biorąc, a 10 to byłoby już naprawdę świetnie jak na naszą zmienną formę w tym sezonie ;)

 

 

 

 

 

Już w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 9 zwyciestw mysle ze mozliwe, w dodatku z takimi druzynami jak Suns Celtics czy Spurs gramy u siebie wiec to jest ten komfort. Ogolnie terminarz duzo latwiejszy. 8 zwyciestw to minimum jakie maja osiagnac. Licze tez na jedna porazke z Warriors no i pewnie z Magic na wstepie, choc nadzieja zawsze jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando

Minnesota

Denver

Golden State

San Antonio

Golden State

Clippers

Bulls

Cavaliers

Philadelphia

Knicks

Suns

Jazz

Celtics

 

 

jadąc od góry to nasi kolejni rywale w tym sezonie, w grudniu

 

Liczę na 8-9 zwycięstwa realnie rzecz biorąc, a 10 to byłoby już naprawdę świetnie jak na naszą zmienną formę w tym sezonie ;)

ja jako, ze nie jestem kibicem lakers i jestem obiektywny widze po terminarzu 7 zwyciestw max 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też przychylniejszy jestem do tej wersji z 7-zwycięstwami ... Jakoś atut własnego boiska w wypadku Celtics, Suns i Spurs niespecjalnie do mnie przemawia :) Owszem grają słabiej niż u siebie na hali, ale nie na tyle żeby nie być w stanie was spokojnie ograć :) No może w wypadku Suns na chwilę obecną możecie dać radę, bo to zawsze dla LAL dodatkowa mobilizacji grać przeciwko zespołowi, który sprowadza ich na ziemię w PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że mimo obecnej gry Lakers, wierzę w 10/9 zwycięstw i to bardziej spodziewam się winów z OIrlando czy Suns, niż z takimi Phily, cczy innymi słabymi zespołami, bo jak nie od dziś wiadomo w takich meczach mamy problem z mobilizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Lakers trudno przewidzieć bilans bo tu prawdopodobne, że dadzą radę i Spurs i Suns i Celtics a wtopią z Knicks czy Sixers. W listopadzie pomyliłem się o jeden mecz (Nets :x ), teraz sam nie wiem, niby jest kilku silnych rywali - Magic, Spurs, Suns, Jazz, Celtics, ale wszystkich mamy u siebie bez b2b.

 

Tak na pierwszy rzut oka widzi mi się porażka z Nuggets i Warriors bo to wyjazdowe mecze b2b do tego wyjątkowo niewygodni rywale na granie drugiego meczu następnego dnia, chociaż z Warriors chyba od trzech lat nie przegraliśmy żadnego meczu. Jakaś wtopa albo dwie na tej wycieczce po wschodzie, najprawdopodobniej w Philly. Kwame powinien w ciągu tygodnia wrócić co powinno znacznie nam tą dziurawą defensywę poprawić jednocześnie poprawiając ławkę Bynumem.

 

Tak czy inaczej jak dla mnie porażka z Nuggets i w jednym meczu z Warriors, na wyjeździe z Sixers i jeszcze gdzieś jedna z tymi lepszymi drużynami w Staples chociaż z Lakers to nigdy nie wiadomo z jakim nastawieniem wyjdą na konkretny mecz, na wschodzie grają z samymi słabszymi od siebie rywalami, ale to jak wiadomo im nie służy więc nie wiadomo co zwojują. Czas zacząć wygrywać jak nie będzie kontuzji dalszych i Kwame szybko wróci to mój optymistyczny wariant to 10 wygranych, bardziej realny pewnie 9, ale to już powinno być minimum jeśli chcemy powalczyć o 4/5 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando

Minnesota

Denver

Golden State

San Antonio

Golden State

Clippers

Bulls

Cavaliers

Philadelphia

Knicks

Suns

Jazz

Celtics

 

 

jadąc od góry to nasi kolejni rywale w tym sezonie, w grudniu

 

Liczę na 8-9 zwycięstwa realnie rzecz biorąc, a 10 to byłoby już naprawdę świetnie jak na naszą zmienną formę w tym sezonie ;)

ja jako, ze nie jestem kibicem lakers i jestem obiektywny widze po terminarzu 7 zwyciestw max 8)

 

no tak. czyli skoro nie jestes kibicem lakers, to automatycznie jestes obiektywny? co za bzdura.

 

 

terminarz jest lepszy niz w listopadzie, wiec ja widze 9-5. wygrywalismy juz z faworytami i w tym roku i w poprzednich latach, wiec nie rozumiem, czemu teraz mielibysmy wszystko przerznac. Celtics przegrali juz i z Cavs i z Magic, wiec wcale nie sa poza zasiegiem. Oczywiscie, wszystko zalezy od tego, czy bedziemy grac coraz lepiej i omina nas kontuzje.

 

 

 

Chodzą plotki, że jeszcze w tym sezonie Kwame Brown opuści szeregi Lakers.

 

Gdzie to wyczytales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to sadze ze 8 zwyciestw jest jak najbardziej do ugrania. Wszystko zalezy jak dalej bedziemy sobie radzic. I mam nadzieje ze Kobe powróci w grudniu bo troche go mało. BTW jakies informacje o Kwame'm są czy nadal to samo ? Jak Kwame szybko wroci równiez bedzie przemawiac za liczba zwyciestw . Ciekawe jak bedzie sie spisywał nasz second team bo jak narazie dawali niezlego kopa ( przykładowo Farmar ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą plotki, że jeszcze w tym sezonie Kwame Brown opuści szeregi Lakers.

 

 

Gdzie to wyczytales?

 

Z "LA Times"

LAKERS Q & A

Brown seems most likely Lakers center to be traded

template_bas

template_bas

Times staff writer Mike Bresnahan answers readers' questions:

December 1, 2007

 

Question: What is the likelihood that the Lakers finish the season with all three centers? Will one of them be packaged in a trade to try and get Kobe some help?

 

-- Tim Creef, Gaithersburg, Md.

 

Answer: First and foremost, Andrew Bynum will not be traded . . . at all.

 

Second and secondmost (it's OK to make up words sometimes, no?), Chris Mihm is still trying to catch up to the game after a year away from it.

 

Then you get to Kwame Brown.

 

He is in the last year of a three-year contract that pays him $9.1 million this season.

 

Phil Jackson loves his defense in the post, but other teams might love the fact he has an expiring contract that will be off the books after the season. Not to mention that the Lakers will have paid two-thirds of that $9.1 million by the time the Feb. 21 trade deadline rolls around.

 

In other words, of the three, my money would be on Kwame getting sent somewhere else.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat odejścia Kwame sobie dziennikarze spekulują bo ma kończący się kontrakt, ale to nie takie proste. Phil mówił o tym, że potrzebują pod koszem jakiegoś twardziela z tego powodu Webberem nie są zainteresowani, ten okres bez Kwame raczej również wybił wszystkim z głowy to, że z tym co mamy pod koszem damy sobie jakoś radę bo Mihm się nie nadaje i ktoś musi grać na środku przez te 20 minut jak siedzi Bynum, a i kolejny PF by się przydał do pomocy Turiafowi.

 

Kwame nie oddadzą więc za żadnego gracza obwodowego zwłaszcza, że na 1-3 jesteśmy dobrze obsadzeni chyba, że trafi im się gwiazda, ale na to nie ma co liczyć. Pozostaje oddanie go za gracza podkoszowego, ale tu też nie jest prosta sprawa bo jak oddaje się kończący się kontrakt to zwykle za jakiś dłuższy i tu ponownie mogą nie być chętni na branie dłuższego kontraktu gracza, który w ich mniemaniu nie będzie warty płacenia mu przez parę lat.

 

Pacers wydają się wygrywać wszystko bez JO i przegrywać kiedy tylko wraca do składu, jedyna wymiana jaka ma dla mnie sens, w której oddajemy Lamara i Kwame to właśnie do Pacers za JO i np. Fostera innych sensownych i realnych opcji, wartych ryzykowania związanego ze sprowadzaniem nowych graczy do drużyny w trakcie sezonu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie mi to pachnie.. To ze Kwame wyleci jest bardzo wielce prawodpodobne.. Pewnei za rok go i tak podpiszemy za jakieś grosze.. Również podobno Knicks też mocno udzielają sie ostatnio na rynku i są chetnii na wymiany.. Sumując szło by "łyknać" ich jakiś wielki kontrakt - tylko ze nic fajnego u nich nie ma duzego kontraktu - za kontrakt Kwame ale niech oddają przedewszystkim Lee, tylko prosze nie Curry 8)

 

Pacers wydają się wygrywać wszystko bez JO i przegrywać kiedy tylko wraca do składu, jedyna wymiana jaka ma dla mnie sens, w której oddajemy Lamara i Kwame to właśnie do Pacers za JO i np. Fostera innych sensownych i realnych opcji, wartych ryzykowania związanego ze sprowadzaniem nowych graczy do drużyny w trakcie sezonu nie widzę

Jestem na tak, jak najbardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no taka wymiana by nam się przydała zwłaszcza, że Odom gra beznadziejnie i myślę, że to mógłby też być problem przy takiej wymianie, mimo że JO też zbyt dobrze nie gra.

 

Ja się ciągle jednak łudzę, że władze Lakers kupią w końcu mózg albo chociaż pół i zrobią jaką konkretną wymianę, bo na Kwamego może być trochę chętnych, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo gdybys jeszcze maciek dopisal gdzie i kiedy gramy te mecze:)

uproscilo by to sprawe i nie zagladanie na stronke z shedulem:)

tak wiec:

02 pon Orlando mam przeczucie ze beda chcieli zagrac na 150% po utah wiec bedzie W

04 wt @Minnesota W

05 sr @Denver(b2b) tu melo bedzie chcial cos udowodnic L

09 nie Golden State W bo nam leza

13 czw San Antonio L bedzie ciezko. ale jesli wygramy

14 pia @Golden State(b2b) to przegramy z GS. bo przy b2b do tej pory raz wygrywamy raz przegrywamy:)

16 nie Clippers W

18 wt @Bulls W

20 czw @Cavaliers W

21 pia @Philadelphia(b2) L, no chyba ze polegna w cle to wtedy tu wygraja

23 nie @Knicks W

25 wt Suns

28 pia Jazz

30 nie Celtics

 

w tych ostatnich 3 meczach choc wszystkie gramy u siebie licze na minimum 1 zwyciestwo. 2 bedzie wynikiem doskonalym ale to zalezy czy w ogole nasza gra wejdzie na kolejny wyzszy poziom.

 

8-10 zwyciestw. przyzwyczailem sie ze warto sluchac vana przy prorokowaniu wiec licze na 8-10. tymbardziej ze odom ma zaczac grac swoje. a wyjazd na wschod powinien zakonczyc sie duzym sukcesem. no chyba ze bulls przypomna sobie jak sie gra a cavs. jak to cavs, beda dobrze bronic i jesli rzucimy wiecej niz 95 to mozemy wygrac. ale ze nie wygrywamy nigdy 2 razy w 2b2 to polegniemy albo w vle albo w philly....

 

wazne moga byc mecze z gsw. bo i ile gonic suns bedzie nam ciezko o tyle musimy odpierac juz teraz ataki warriors ktorzy wrzucili juz kolejny bieg. niestety.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężki mecz z Magic się szykuje, Bynum z Howarde 1na1 może sobie za bardzo nie radzić i będzie potrzebował pomocy a to może stwarzać szanse dla ich strzelców. Mam dziwne przeczucie, że Cook'a możemy po dzisiejszym meczu w Staples ponownie przeklinać, ale niestety nie z tych samych powodów co zazwyczaj.

 

W sumie kto wie może za 10 lat ten dzisiejszy mecz będzie wspominany jako jedno z pierwszych starć dwóch czołowych środkowych ligi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. van ja bardziej myslalem o tym ze za 5-6 lat bedziemy swiadkami odrodzenia sie finalow nba gdzie wystapia lakers z bynumem i celtics z odenem:) wyszlo jak wyszlo i poki co sie jednak na to nei zapowiada:)

a co do magic to mam przeczucie ze dzis im nawet 30pts cooka nie pomoze.

widzialem ich ostatni mecz. naprawde kazdy tam jest dla nas zagrozeniem, ale wciaz nie maja odpowiedzi na kb. za to howardowi i lewisowi trzeba posiwecic duuzo uwagi. hedo i bogansa tez odpuscic nie mozna. ale bedzie okej, bo dzis niedziela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo gdybys jeszcze maciek dopisal gdzie i kiedy gramy te mecze:)

 

a po co? 8) wygrywać trzeba wszędzie i z każdym jak się chce wysoko zajść 8) a tak na serio podjarałem się tym, że założe temat na cały miesiąc, a wypisanie dokladnie co gdzie i jak przekroczyło moje możliwości

 

zaraz to nadrobie, żeby nikt nie musiał spoglądać do twojego posta (jakże niepotrzebnego - bo krytykującego mnie 8) :* )

 

W sumie kto wie może za 10 lat ten dzisiejszy mecz będzie wspominany jako jedno z pierwszych starć dwóch czołowych środkowych ligi

albo będziemy wspominać, że 10 lat wcześniej za 10 lat chcieliśmy wspominać pojedynek dwóch przyszłych czołowych, najlepszych środkowych ligi w jednym z pierwszych pojedynków, a w czołówce wówczas będzie tylko Dwight Howard :roll: w co wierzy tylko Cobo Brown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegralismy mecz ktory powinnismy wygrac.

po 1 kobe spieprzyl. 1 kwarte nie robil pumpfake'ow 19 punktow byl on fire.

reszte meczu za kazdym razem szukal faulu zamiast crzucac. do tego podpalily go te 4 trojki i zamiast zagrac reszte spotkania pozadnie i rzucic spokojnie 40 czail sie na faule.

 

2.sedziowie dali dupy. kilka gwizdkow nam nie dali a to przy takiej grze kobego wystarczylo.

 

3.decydujace byly 2 akcje w 4 kwarcie. najpierw farmar badz radman nie trafil trojki ktora dla by nam chyba 6 punktow przewagi a pozniej jordan zrobil ofensa gdzie moglby by byc fajne punkty lamara i chyba 6 do przodu co moglo podciac skrzydla magic. a tak rzucili trojke pozniej my stracilismy i w dupe.

 

4.dooling. byl exfactorem. kozaczyl. to on wygral im ten mecz.

 

5.spieprzona 2 kwarta. dopuscilismy do wielu trojek i gdyby nie rozkojarzenie w niej to byloby zwycistwo.

 

6.slaba gra lawki. potrzebujemy wiecej od nich by wygrywac.

 

7.pozytywy to gra odoma. 19-17 chcemy wiecej takich spotkan. bynum tez na plus. choc nie wykorzystal wielu sytuacji, to jednak nie zmiazdzyl go dwight i bylo niezle. w ogole wykonalismy dobra robote w obronie oprocz 2 kwarty. byla pomoc przy dwighcie i nie poszalal. lewis z hedo tez slabo a przynajmniej nie zrobili swojego. ale ten pieprzony dooling......

 

przeganiaja nas warriors, spadamy na 8 pozycje na zachodzie. szkoda tego meczu. ale mam nadzieje ze to jest poczatek dobrej gry lamara i dzieki temu bedzie wiecej zwyciestw.

 

szkoda szkoda bo jak nie teraz u siebie to kiedy mamy wygrywac z magic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda szkoda bo jak nie teraz u siebie to kiedy mamy wygrywac z magic??

Być może za jakiś czas, może jak Smush wróci :wink: . Jak dotąd Lakers gonili Magic u siebie jak chcieli, dziś nadszedł czas słodkiej zemsty :D:D:D .

 

przegralismy mecz ktory powinnismy wygrac

Ja bym powiedział, że dzięki fatalnej trzeciej kwarcie Orlando Lakers dostali szansę na zwycięstwo. Jednak wygrała drużyna bardziej zbilansowana (5 zawodników Magic >10 pkt), no i do tego z lepszą ławką (przynajmniej w tym meczu). A tak swoją drogą, to Evans przeciwko swoim byłym kolegom zagrał niezłe zawody. Gdyby trafił jeszcze ze 2 trójki, to powiedziałby, że rewelacyjne.

Jak dla mnie, patrząc z boku, to Lakers potrzebują po prostu przebudowy. Bo nie da się grać opierając się na Bryancie, himerycznym czasem Odomie, robiącym postępy Byunamie i grupą po prostu przeciętniaków, którym uda się od czasu do czasu jakiś mecz. Mówię to, bo to nie pierwszy mecz Lakers jaki widziałem w tym sezonie. Ta drużyna ma zbyt duże braki w składzie i tu chyba nawet Phil nie pomoże. Na PO może starczyć, na coś więcej raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smush dzieki bogu nie wroci:) jest calkiem niedaleko orlando gdybys nie widzaial:)

 

orlando owszem bylo bardziej zbilansowane i moglo wygladac lepiej. ale gdyby nie rozluznienie w 2 kwarcie to mecz moglby wygladac inaczej. rezerwowi zrobili u was dzis dobra robote. szczegolnie dooling ktory wg mnie wygral wam mecz. zawiodla u nas dzisiaj lawka. srednio daja prawie 40 punktow i sa 2 lawka w nba. poczekamy jeszcze troche czasu zanim bedzie mogl cos grac ariza.

 

nie zmienia to faktu ze jak na druzyne z takim bilansem spodziewalem sie 20 punktowej porazki tymczasem lakers ze slabo grajaca lawka, zle rzucajacym po 1 kwarcie bryantem i z 20 stratami wciaz mogli wygrac ten mecz. zawazyly 1-2 akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.