Skocz do zawartości

Grudniowe osiągnięcia Lakersowe


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

bakson, logiczne zeby z wami wygrac to trzeba zagrac 100% swojego. my dzis zagralismy moze 50-60%. naprawde jedno z najgorszych spotkan w tym sezonie w naszym wykonaniu. nie wiem na ile to byla kwestia waszej obrony a na ile naszego slabszego dnia ale obstawiam ze gdzies tak pol na pol.

 

pozostaje wam pogratulowac 2-0 z nami. czekam na to jak wypadniecie z mavs,spurs,suns.........

 

juz nie chce mi sie pisac o tym meczu bo wyszla powtorka z bostonu.

 

niemniej zaliczylismy zajebisty grudzien. 10-4. wzialbym taki wynik w ciemno . obstawialem 8-10 zwyciestw ale nie spodziewalem sie ze bedziemy walczyli o 11. przegralismy z magic i celtics u siebie. cavs i jazz na wyjezdzie. w zasadzie poza meczami z jazz i celtics moglismy wygrac. pokazalismy ze mozemy grac fantastycznie i takie mecze zdarzaja nam sie wciaz o wiele czesciej niz te slabe:)

 

zajmujemy obecnie 6 miejsce w konferencji. latwo nie jest ale pozostaje miec nadzieje ze hornets i blazers w koncu spuchna a my wywalczymy 4miejsce ktore pozwoli nam grac z nuggets w 1 rundzie. jeszcze dluuga droga przed tym. wrocil kwame, luke tez juz chyba bedzie gral wiec pora na dalsze zwyciestwa.

 

naprawde nie spodziewalem sie ze tak dobrze zagramy w grudniu. ale i nie spodziewalem sie ze taki bilans da nam dopiero 6 pozycje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo pieprzenia o powrocie wielkiej rywalizacji, za dużo hałasu, za dużo hype'u wokół Lakers, za duże oczekiwania i do tego te krótkie gacie. Balon pękł, sytuacja nas przerosła i zagraliśmy jeden z najgorszych meczów sezonu. Teraz trzeba skupić się na następnych rywalach, Celtom zrewanżujemy się w czerwcu 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza pomyleniem 9 z 8 faktycznie podsumował bardzo dobrze :wink:

:lol: no i moze byc tez tak, ze do 2009 dziadkowy sklad troszke sie posypie (czego mimo wszystko nie zycze)

Dziadkowy skład jak narazie was dwa razy pobił na głowę i myślę, że jeszcze przez przynajmniej 3 sezony będą dziadkowali na wysokim poziomie ;) Nie wiem czemu tak nagminnie ich lekceważysz ... Wszyscy trąbili przed sezonem, że to nie wypali, a kiedy okazało się że jednak wszystko idealnie działa, to znowu niektórzy fani LAL (nie tylko, ale akurat w temacie takim jestesmy, ze inni kibice schodza na drugi plan) zapewniają cały świat dookoła, jak to lada moment się tam wszyscy połamią, że przestaną grać tak jak grają do tej pory ...

 

Co do samego meczu, krótko, bo zaraz wychodzę ;) Liczyłem i obstawiałem na Celtics, jednak chciałem żeby ten mecz naprawdę był wielkim widowiskiem ... A z LAL niestety całkowicie zeszło powietrze, ba można nawet powiedzieć, że nie było go wcale - jednak dziadkowie ich przerośli swoim doświadczeniem i chłodną głową. KG zagrał świetne zawody, Pierce tak samo ... Widać, że chłopakom zależało i się sprężyli po obu stronach parkietu. Może gdyby LAL lepiej rzucali to by rzucili te 10 punktów więcej, okazało się jednak że Celtics są dla was nadal za mocni i zapewne jeszcze przez jakiś okres będą ...

No i sędziowie ... Jak dla mnie to sędziowie chrzanili głupoty po obu stronach parkietu zarówno na korzyść LAL jak i Celtics. Jakiejś specjalnej różnicy - przynajmniej dla mnie - nie widziałem, ale racją jest, że jeśli ktoś na parkiecie był wóczas najsłabszy to właśnie oni. I nie dlatego, że sobie urządzili aptekę - tych fauli nie było tyle, bo sędziowie tak się czepiali wszystkiego - oni poprostu brali te gwizdki z kosmosu :) Gwizdnąć 61 fauli w meczu (!) w tym zdaje sie 7 techników ... przechodzi ludzkie pojęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna jest ta koszykówka....przedwczoraj miażdżycie Jazz, wydaje się, że jesteście od nas klasę lepsi z formą być może na finał konferencji czy nawet NBA a tu zaraz przegrywacie wysoko z Celtics, z którymi Jazz walczą do samego końca...

 

meczu niestety choć bardzo chciałem nie mogłem obejrzeć (praca :( )ale zastanawia mnie jak mogliście przegrać tak wysoko z Cetlics na pewno trochę podmęczonymi wczorajszym zaciętym meczem z Utah i jeszcze w dodatku bez Rondo

 

no nic, powiem Wam, że lekcja pokory zawsze się przyda i nie ma co się przejmować tylko wziąć do siebie, że jeszcze nie jest się najlepszym i zabrać do jeszcze cięższej pracy

 

 

PS:

nie wiem czy to jazz zis tacy hvjowi sa

qrwa mać kto takim sędziom daje licencje

gramy naprawde najhvjowszy mecz od X czasu

po prostu najchetniej to zamach zrobic na tego kutafona sterna

co to ma k**** być

słuchajcie, ktoś w ogóle moderuje to Wasze forum?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza pomyleniem 9 z 8 faktycznie podsumował bardzo dobrze :wink:

:lol: no i moze byc tez tak, ze do 2009 dziadkowy sklad troszke sie posypie (czego mimo wszystko nie zycze)

Dziadkowy skład jak narazie was dwa razy pobił na głowę i myślę, że jeszcze przez przynajmniej 3 sezony będą dziadkowali na wysokim poziomie ;)Nie wiem czemu tak nagminnie ich lekceważysz ... Wszyscy trąbili przed sezonem, że to nie wypali, a kiedy okazało się że jednak wszystko idealnie działa, to znowu niektórzy fani LAL (nie tylko, ale akurat w temacie takim jestesmy, ze inni kibice schodza na drugi plan) zapewniają cały świat dookoła, jak to lada moment się tam wszyscy połamią, że przestaną grać tak jak grają do tej pory ...

 

Co do samego meczu, krótko, bo zaraz wychodzę ;) Liczyłem i obstawiałem na Celtics, jednak chciałem żeby ten mecz naprawdę był wielkim widowiskiem ... A z LAL niestety całkowicie zeszło powietrze, ba można nawet powiedzieć, że nie było go wcale - jednak dziadkowie ich przerośli swoim doświadczeniem i chłodną głową. KG zagrał świetne zawody, Pierce tak samo ... Widać, że chłopakom zależało i się sprężyli po obu stronach parkietu. Może gdyby LAL lepiej rzucali to by rzucili te 10 punktów więcej, okazało się jednak że Celtics są dla was nadal za mocni i zapewne jeszcze przez jakiś okres będą ...

No i sędziowie ... Jak dla mnie to sędziowie chrzanili głupoty po obu stronach parkietu zarówno na korzyść LAL jak i Celtics. Jakiejś specjalnej różnicy - przynajmniej dla mnie - nie widziałem, ale racją jest, że jeśli ktoś na parkiecie był wóczas najsłabszy to właśnie oni. I nie dlatego, że sobie urządzili aptekę - tych fauli nie było tyle, bo sędziowie tak się czepiali wszystkiego - oni poprostu brali te gwizdki z kosmosu :) Gwizdnąć 61 fauli w meczu (!) w tym zdaje sie 7 techników ... przechodzi ludzkie pojęcie :)

chyba znamy inne definicje slowa nagminnie :wink: nie lekcewaze zadnego zespolu nba (nawet knicks) co najwyzej niektorych nie lubie :wink: . co do dziadkowania zobaczymy ale nie zmienia to faktu, ze celtisc sa jedna kontuzje od klopotow. ich lawka jesta taka sobie i moga miec problemy (choc powaznie zycze kazdej ekipie max zdrowia, ba nawet mi SZKODA queens z obecnego sezonu). wracajac do celtics. zloili nam tylki, byli lepsi, wogole graja niezly basket. ale dopoki nie popra tego gra w PO (mavs z zeszlego roku) to wszystko to mozna o kant...... potluc. nie osiagneli nic od 20+ lat wiec niech nie dziela jeszcze skory na niedzwiedziu. co ciekawe wszyscy (zwlaszcza kibice, dziennikarze bostonu) porownuja ich do chicago z sezonu gdy wygrali 70 gier. ale WTEDY NIKT NIE MIAL WATPLIWOSCI kto zdobedzie tytul. a ja patrzac na celtics mam watpliwosci czy wogole zagraja w finale (a jezeli to czeka ich ciiiiezka walka ze spurs).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna jest ta koszykówka....przedwczoraj miażdżycie Jazz, wydaje się, że jesteście od nas klasę lepsi z formą być może na finał konferencji czy nawet NBA a tu zaraz przegrywacie wysoko z Celtics, z którymi Jazz walczą do samego końca...

 

meczu niestety choć bardzo chciałem nie mogłem obejrzeć (praca :( )ale zastanawia mnie jak mogliście przegrać tak wysoko z Cetlics na pewno trochę podmęczonymi wczorajszym zaciętym meczem z Utah i jeszcze w dodatku bez Rondo

 

no nic, powiem Wam, że lekcja pokory zawsze się przyda i nie ma co się przejmować tylko wziąć do siebie, że jeszcze nie jest się najlepszym i zabrać do jeszcze cięższej pracy

Nasz % z FG zawiodl calkowicie i to jest przyczyna. Nie trafiali prostych rzutow chocby z pod kosza. Gdyby nie to to wynik napewno przez wiekszy cxzas bylby w granicach remisu. Kobe 6-25 wiec jak tak mozna grac. Albo oni zle rzucali albo faktycznie obrecz byla zaczarowana bo kilka razy sie pilka obkrecala i wylatywala :?

 

Na pewno sa lepsi od nas choc Celtics tez jakos specjalnie nie zagral. W koncu my tacy slabi w meczu a potrafilismy sie zblizyc do nich na 6 czy8 pkt i taka sytuacja byla 2 razy w meczu. Na dodatek Lakers gdy zblizali sie do Celtow wciaz grali slabo a mimo to udalo im sie to. Ale przez ani moment nie potafili sie wstrzelic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy trąbili przed sezonem, że to nie wypali, a kiedy okazało się że jednak wszystko idealnie działa, to znowu niektórzy fani LAL (nie tylko, ale akurat w temacie takim jestesmy, ze inni kibice schodza na drugi plan) zapewniają cały świat dookoła, jak to lada moment się tam wszyscy połamią, że przestaną grać tak jak grają do tej pory ...

 

a ja pamiętam, że był przynajmniej jeden kibic Lakers, który trąbił coś zupełnie przeciwnego kiedy inni mówili jak to w Celtics nie wypali więc nie wiem po co takie teksty Lucasso mające na celu po raz kolejny jechanie po kibicach Lakers :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie ogladalem 4Q... co on zrobil? :shock: na pewno bedzie zawieszenie...

 

Lamar Odom will be suspended for 10 games after his flagrant foul on Ray Allen last night in the Staples Center.

 

On a night where the Lakers made a trip back to the 80s, foul play overshadowed the former rivalry the two teams had. The Celtics and Lakers were formidable foes back in the 80s with Magic Johnson and Kareem Abdul-Jabbar squaring off with Larry Legend and his Celtics. With both teams seemingly rising from the ashes, the game was supposed to come down to the end. Unfortunately, the Celtics blew out the Lakers and led many Lakers players to play "dirty".

 

Kevin Garnett received an elbow to the face from Andrew Bynum, opening a gash on his face near his right eye. Lamar Odom unleashed his fury on Ray Allen where he tackled the Celtics star throwing him out of bounds. David Stern saw the play and vowed that action will be taken. Allen joked about the altercation after the game saying that Odom was on the wrong field on Sunday. Odom will likely be fined by the Lakers as well.

 

As far as Protrade goes, it seems Odom will miss significant playing time and he was not playing very well before this incident. A good basketball short for now.

 

No to jak obstawialem w styczniu dobry poczatek to teraz chyba pora to zmienic... ku#@%$R

 

 

juz nie bede mowic ze 10 meczy to cholerna przesada ale to lakers wiec mnie nie zdziwilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 meczy??!!

 

No ja pierdziele, bez przesady. Przcież nic mu takiego nie zrobił. Puściły nerwy, ale bez przesady!!! Tam, w zarządzie, są naprawde cięci na Lakers.

 

Mamy łatwy początek stycznia, ale w takiej sytuacji nie wiem czego się spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy naprawde można być aż tak naiwnym :shock: panowie no dajcie spokój chyba wczorajsi jesteście jeszcze skoro uwierzyliście w te 10 meczów :lol: ten tekst napisał jakiś idiota pewnie kibic Celtics i teraz niektórzy się na to łapią, dopóki nie zobaczycie na ESPN czy innym oficjalnym serwisie takiego tekstu nie wierzcie w takie bzdury. Nawet Bryanta by nie zawiesili na tyle meczów :lol:

 

swoją drogą mogłem nie pisać nic i poczekać ile osób jeszcze by się dało złapać na te 10 meczy :) decyzji żadnej jeszcze nie ma :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg co do textow to faktycznie niektorzy przesadzaja, i przydaloby sie jakies ostrzezenie.

ale przytoczyles moje 2 texty w ktorych zamiast literki u/ó jest v wiec wg mnie problemu nie ma:)

 

faktycznie to jest bardzo dziwne i juz nie raz mozna sie bylo przekonac jak dyspozycja dnia wplywa na mecz/wynik. prolem polega tylko na tym by miec czesciej ta lepsza dyspozycje dnia w 82 meczach niz inni.

 

dlatego celtics poki co mnie zsakakuja bo jakby nie bylo byli w roznym gownie ale potrafili z niego wyjsc i ich bilans robi naprawde wrazenie. ale to wszystko za sprawa moim zdanie mkg ktory robi glownie w obronie swietna robote. zageszcza srodek i nie ma opcji by cos zagrac pod kosz. a nie majac rzutu mozna sobie pomarzyc o nawiazaniu z nimi walki.......

 

 

tymi 10 spotkaniami to mnie nawet nie straszcie. pewnie dostanie 1-2 mecze ale qrwa nei 10. choc mecz widzial pewnie caly swiat ze sternem wlacznie wiec moze to wplynac na wysokosc kary:(

 

pozostaje dobrj mysli...

 

a z tych lepszych newsow to to ze w rankingach stoimy calkiem wysoko. u burnsa nawet na 4 pozycji sklasyfikowano nas na koniec roku, na reszcie rankingow jestesmy na 6. http://sportsillustrated.cnn.com/2007/w ... index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 meczów za taki faul to było by coś nie do przyjęcia i niekogo liga nie jest w stanie tak potraktować. Według mnie nic wielkiego by się nie stało, gdyby wogóle nie było zawieszenia, tylko powiedzmy jakaś kara pienięzna, ale znając życie i traktowanie Lakers przez władze, to pewnie 1-2 mecze Odom dostanie.

 

Zobaczymy, teraz mamy kilka dni przerwy, bo gramy dopiero w piątek z Sixers i nawet ewentualne zawieszenie nie pozbawia nas szans na wygraną, bo z silnymi ekipami póki co nie gramy przez kilka meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.