Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2017/18


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiało, można ustawiać.....

 

Sallary zawodników http://www.e-nba.pl/topic/5327-fbx-salary-graczy-sezon-201718/ oraz pierwszoroczniaków http://www.e-nba.pl/topic/5511-fbx-fbx3-draft-rookie-2017/

 

Sallary cap przez cały sezon to 460.

Przypominam o rozsądnym dobieraniu zawodników w trakcie otwarcia rynku FA.... Drużyna w żadnym momencie waiverowej karuzeli nie może przekroczyć progu 460 (sytuacja w której z waiverem #1 będzie ktoś miał 460,5 a waiver #2 obniży wartość drużyny do np. 455 jest także zabroniona) i proszę o tym pamiętać bo grozi za to cofnięcie pobranych zawodników i ban na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie waiverów to po prostu propozycja na yahoo pobrania któregoś gracza w zamian za wyrzucenie innego i czekanie czy się wygra? Kolejność ma znaczenie?

Czy można ustawić, że wybieram x a zrzucam y a drugim wybieram z a zrzucam też yka? Czyli jak pierwsze przejdzie to drugie już nie?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie rynku i zabawa waiverami na starych zasadach odbywa się tak:
Ok, 9 na yahoo jest uaktualnienie dnia i w naszej lidze ta aktualizacja będzie polegała na przydzieleniu zarezerwowanych zawodników.
Każda kolejka (runda) to sprawdzenie ilu ustawiło sobie waivera i później zgodnie z numerem waivera przydzielani są zarezerwowani zawodnicy o ile jeszcze są dostępni....
Każdy z graczy ustawia sobie jakich zawodników chce pozyskać, na jaki slot ma przybyć zawodnik oraz ustawia sobie waiver priority dla każdej transakcji i jeżeli myślę o tym by za za Bookera wybrać sobie jednego z trzech interesujących mnie zawodników a na wolny slot przybył jeden z kolejnej trójki ustawiłbym to tak:
Waiver 1 (Sep 20): Add Timofey Mozgov, Drop Trevor Booker

Waiver 2 (Sep 20): Add Danny Green, Drop Trevor Booker

Waiver 3 (Sep 20): Add Monta Ellis, Drop Trevor Booker

Waiver 4 (Sep 20): Add Kyle O'Quinn
Waiver 5 (Sep 20): Add C. Lee

Waiver 6 (Sep 20): Add M. Elis

 

Mam waivera nr 20 i załóżmy że z wyższymi numerami ktoś tam podebrał Mozgova, Greena i Ellisa czyli nie dostanę nikogo za Bookera ale w pierwszej rundzie do mojego numeru został Lee i Ellis to na wolny slot przychodzi gościu ustawiony z wyższym waiver priority czyli Lee.... i na tym moje łowy się zakończyły.

 

 

Po pierwszych pobraniach zawodnicy którzy są FA będa pobierani tak jak wcześniej (kto pierwszy ten lepszy) a gość który został waiverem będzie pobierany na zasadzie tajnej licytacji z budżetem każdej drużyny w wysokości 100$.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.