Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2017/18


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

FA

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Pierwsze pobranie robimy jeszcze za pomocą wężyka kolejności a następne to już będzie tak jak w roto, czyli licytacja w ciemno a w przypadku remisu też wężyk kolejności.

Tankowanie

Co jest zabronione a co dozwolone? Wiadomo, że w takim składzie mam plan tankować, ale nie chcę zrobić czegoś niedozwolonego. Jeżeli przykładowo nie miałbym żadnego C w składzie to co? Jeżeli nie wystawiałbym najlepszych graczy to co? Jeżeli miałbym sporo niedogranych meczów to co? Co jest w zakresie grania fair a co jest niedozwolone i jak to mniej więcej do tej pory wyglądało?

Z góry dziękuję.

 

Odnośnie ruchów na FA to jest tak jak piszesz.

Ogłoszę to oficjalnie opisując to w naszym temacie ale najpierw muszę ogarnąć wszystkich menago.

 

Odnośnie tankowania.

Brak zaangażowania to: kilkunastotygodniowa nieobecność na yahoo czy forum, brak ruchów na FA, notoryczne nieodpisywanie na wiadomości, kiszenie zawodników bez przyszłości (np. grających w Chinach czy Europie lub będących na emeryturze).

To że ktoś tankujący nie będzie miał pełnego składu (w sensie braki na jakiejś pozycji) nie jest problemem ale niewystawianie do składu meczowego najlepszych graczy już jest. Przypominam, że to kogo wystawiamy na najbliższe spotkania nie ma żadnego przełożenia na pick w drafcie bo wyliczenia draftowe polegają na zliczeniu średnich najlepszych graczy których na koniec sezonu mamy w teamie (to czy  byli wystawiani przez nas czy wcześniejszego właściciela nie znaczenia, liczy się średnia i ilość rozegranych meczy w rzeczywistości). Więcej, dobrego gracza poznaje się po tym, że ma lepszy pick w drafcie niż miejsce w lidze na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo napisałem mu wyzej;]

 

Wiem, super jesteś>

 

 

 

Czas na zrzucenie balastu minął....i jedynie buła nadal jest powyżej progu ale zamiast wywalać mu ze składu zawodników postanowiłem przekazać jego team podobnie jak drużynę Juliusa nowym graczom.

Buła nie logował się od kwietnia także trudno przewidzieć kiedy się pojawi, Julius raczej zapomniał o drużynie i chociaż ostatnio po długiej przerwie bywa na forum nie zdążył pojawić się w naszym wątku, nie zareagował na autopick draftowy..... Ich aktywność w zeszłym roku była minimalna (np. Julis przez cały sezon miał w składzie tylko 12 graczy pomimo, że kilka razy pisałem, żeby dobrał sobie kogoś z FA) i dlatego postanowiłem że limit cierpliwości się wyczerpał.

 

LeweBiodroSmoka jako co-manager był naturalnym kandydatem na kierownika drużyny, wyraził chęć dlatego dostanie Atlantę buły.

Milwaukee Juliusa czeka na chętnego do gry w naszej lidze.... Gotowych do wyzwań w keeper'ze proszę o  kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej, jestem chłopaki. chciałbym jednak grać, sory że się nie odzywałem całe wakacje, na szczęście stary druh Marzec mi przypomniał, że gramy.

 

Wyjebałem taki skład, że nie chciałbym go oddawać.

 

A wiedziałem, że nie mam picków w drafcie to się specjalnie nie spieszyłem.

 

Zrezygnowałem z fbx2 rok temu, ale tu chcę zostać. Bez jaj k****, opanujcie szok jest eurobasket, wszyscy mają we c***u nba.

Edytowane przez buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, super jesteś>

 

 

 

Czas na zrzucenie balastu minął....i jedynie buła nadal jest powyżej progu ale zamiast wywalać mu ze składu zawodników postanowiłem przekazać jego team podobnie jak drużynę Juliusa nowym graczom.

Buła nie logował się od kwietnia także trudno przewidzieć kiedy się pojawi, Julius raczej zapomniał o drużynie i chociaż ostatnio po długiej przerwie bywa na forum nie zdążył pojawić się w naszym wątku, nie zareagował na autopick draftowy..... Ich aktywność w zeszłym roku była minimalna (np. Julis przez cały sezon miał w składzie tylko 12 graczy pomimo, że kilka razy pisałem, żeby dobrał sobie kogoś z FA) i dlatego postanowiłem że limit cierpliwości się wyczerpał.

 

LeweBiodroSmoka jako co-manager był naturalnym kandydatem na kierownika drużyny, wyraził chęć dlatego dostanie Atlantę buły.

Milwaukee Juliusa czeka na chętnego do gry w naszej lidze.... Gotowych do wyzwań w keeper'ze proszę o  kontakt.

k**** , no niestety dorosłość mnei dopadła i w offseaon nie bywam na form codziennie jak kiedyś. Nie przypominam sobie, żeby ktos mi mowil ze jest obowiązek dobierania z FA frajerskich nazwisk, albo wyrzicania ludzi jak nie ma kogos ciekawego do wzięcia. U mnie wyglada to tak, ze w okresie wrzesniowym mam zyciowo i zawodowo zawsze zapierdol, a liga jeszcze nie gra, wiec forum raczej omijam. 2gi raz przegapiłem draft, bo przywykłem, że jak jest draft, albo moj pick to ktos zawsze PW jebnie , a PW leci na mail Autopick widziałem, ale co miałem zrobić ? piątki zbijać,czy hejtować? Akurat Isaac mi pasował, więc temat zlałem i czekam na season. gracze z FA ogolnei srednio mnie interesowali bo nie było sensownych nazwisk, a jak juz cos sie pojawiło ktos mnie uprzedzał. 

 

Oczywiście powinienem sam pilnować terminow i zapisywać sobie w kalendarzu obok urodzin dziewczyny i chrześnicy, ale po 10 latach gry w FBL nie przywykłem do takiego systemu prowadzenia ligi... Przepraszam że nie odpowiadałem na absurdalne propozycje trejdów , ale na niektore po prostu szkoda było czasu .

 

Ktory punkt regulaminu złamałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułą, Julius nie widzicie niczego niestosownego w waszym zachowaniu, wszystko jest wg was jest w porządku?

Dlaczego nie możecie pamiętać o 1 września jako rozpoczęciu draftu czyli przebudzeniu się ligi?

Wasze chwilowe podekscytowanie fantasy NBA (akurat w najgorszym możliwym momencie) ma być dla pozostałej 18 nadzieją, ironią,....?

 

Teksty typu nie jestem już studentem do mnie nie trafiają bo wasze zachowanie to niesubordynacja która poważnie dezorganizuje funkcjonowanie ligi a ja nie zamierzam każdą wolną chwilę spędzać do dopytywaniu, informowaniu, ponownym przypominaniu, przeliczaniu i zastanawianiu się co zrobić żeby liga nie upadła po czym nagle jeden z drugim pstryknie palcem, rzuci "już jestem" doda "przecież cały czas byłem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O 1 września to powinny pamiętać dzieci szkolne żeby się ładnie ubrać na rozpoczęcie, na apelowo 

 

2. O 1 września pamiętałem i ja, ale wiedziałem że nie mam żadnych picków więc mnie nie interesował temat draftu

 

3. Zdaje się, że po zakończeniu sezonu był temat typu deklaracje, w którym napisałem że gram, jakbym zmienił w międzyczasie zdanie to bym raczył Was o tym poinformować

 

4. Nie dostałem żadnego powiadomienia mailowego, że trzeba coś zrobić na yahoo, a w poprzednich latach dostawałem. Teraz wszedłem i okazało się, że nie muszę robić nic - liga istnieje, Atlanta dalej w środku tabeli. Wybrałem sobie keeperów (jakaś nowa opcja), wyrzucam Courtneya Lee i Garreta Templa i sprawa SC zamknięta.

 

5. Salary ok, powinienem zejść z SC przed draftem, ale patrz pkt. 2. Zdaje się, że w takich przypadkach są określone zasady działania. Ale Ty postanowiłeś je pominąć i zadecydować o przekazaniu naszych drużym.

 

6. Jest 13 września. NBA zaczyna się za 1,5 miesiąca - I Z I

 

7. Jeszcze pomyślę, że Twoja wiedza o nba jest bardzo płytka skoro uważasz, że mają w składzie LBJa i Duranta mógłbym tak poprostu odpuścić.

 

 

Bardzo doceniam to, że jest osoba która nam to wszystko pilnuje i to ogarnia. Wiem że to jest czasochłonne, ale patrz pkt. 6.

 

Więc chciałbym zakończyć ten temat, nie pisać już nic więcej w tej kwestii. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem swoim niestosownym zachowaniem, poza Marcem. Marca się nie przeprasza, z Marcem się pije.

Życząc wszystkim udanego sezonu kładę się spać z tysiącami pomysłów na wymiany. Będę pisał do wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6. Jest 13 września. NBA zaczyna się za 1,5 miesiąca - I Z I

 

 

W kwestii formalnej bo żyjesz eurobasketem to sezon NBA w tym roku zaczyna się 16.10 także to bardziej miesiąc ;)

Nie że te 2 tygodnie są aż tak istotne ale jeszcze mógłbyś przeoczyć start sezonu i dałbyś marcowi niepotrzebne fory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś aktywny i gotowy do gry w dniu  "I.7. Oficjalny start nowego sezonu następuje 48 godzin po drafcie rookich."?
Nie logowałeś się od kilku miesięcy, nie odpisywałeś na maile i miałem zakładać że  grasz na 100% bo przecież "gdybyś zmienił w międzyczasie zdanie to byś nas raczył tym poinformować"? Jaka data powinna być tą graniczną uaktywnienia gracza w takiej sytuacji?

 

Przypominasz sobie sytuację z naszym wcześniejszym komiszem ms9?
Gdybyśmy zakładali, że na pewno przed rozpoczęciem sezonu się odezwie bo przecież nie zrezygnował to liga fbx#3 skończyła by swoje istnienie z sezonem 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest nieciekawa ale jakoś trzeba z niej wybrnąć.....

Nie chcąc narażać LBS'a i Buu na mało komfortowe rozpoczęcie kariery w fbx#3 ustaliłem z nimi, że będą pierwszymi do których się zwrócę o objęcie teamów przy następnej tego typu sytuacji.... a bule i Juliusowi przywracam ich drużyny.

Wklepię składy jutro i zaczynamy sezon. Otwarcie rynku FA planuję na poniedziałek/wtorek.

 

Edit.
Na pierwszej stronie są aktualne składy.
Możecie cały czas dogadywać i robić wymiany tyle tylko, że obowiązuje już limit sallary którego nie można przekroczyć.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy wklepane, jutro przed południem wciskam start,

Będzie kilka dni na ustawienie waiverów i pobranie graczy na starych zasadach, wg, waiver priority..., później zmieniam zasady pobierania waiverów na system budżetowy czyli tajna licytacja z budżetem odnawialnym co sezon zgonie ze zmianami regulaminu lig fbx.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.