Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2017/18


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

FA

Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Pierwsze pobranie robimy jeszcze za pomocą wężyka kolejności a następne to już będzie tak jak w roto, czyli licytacja w ciemno a w przypadku remisu też wężyk kolejności.

Tankowanie

Co jest zabronione a co dozwolone? Wiadomo, że w takim składzie mam plan tankować, ale nie chcę zrobić czegoś niedozwolonego. Jeżeli przykładowo nie miałbym żadnego C w składzie to co? Jeżeli nie wystawiałbym najlepszych graczy to co? Jeżeli miałbym sporo niedogranych meczów to co? Co jest w zakresie grania fair a co jest niedozwolone i jak to mniej więcej do tej pory wyglądało?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będziesz miał C, po prostu bedziesz miał w c*** meczy w plecy na tej pozycji i tyle, grałem kiedys nie majac pg cały sezon(pomijajac jakies łowy na FA) w jednej z lig. oczywiscie tankowałem rowniez.

 

niedogranie meczy to tylko Twoje sumienie.

 

niewystawianie graczy nic nie daje w tankowaniu gdyz nie liczy sie to ile uzbierasz fp tylko jaka maja rzeczywista produkcje Twoi zawodnicy w przeliczeniu na fantazy, bez wzgledu czy Ty ich wystawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.