Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewien że zarówno Ben jak i RoCo poważniejszych problemów ze zdrowiem nie mają

 

 

O ile Illyasova gra to, czego się spodziwaliśmy to Belinelli na duży plus. Od czasu jak dołaczył do Sixers robi 13ppg na 64% TS. Damn!

 

od poczatku raczej wszystko bylo w tonie, ze to JJ 0.75 czyli dobry bez pilki trojka solidna wiec to czego 76ers na lawce potrzebowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przypomina sobie ktoś przypadek jakiegoś zespołu, który w 12 miesięcy bez podpisywania topowych FA-sów przeszedł drogę z bottom 5 do (niemal) top 5 ligi? Tak wiem, że w zeszłym sezonie ze zdrowym Embiidem zakreciliby się w okolicach 35 zwycięstw.

ze niby 76 to obecnie top5 ligi? Ja sie nie zdziwie jak odpadną w 1 rundzie. Opinie są rózne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklahoma zrobiła podobny progres, i z podobnych powodów. Hinkie kiedyś mówił, że przyszłe drużyny mistrzowskie nie robią drobnego progresu, bo jak mają wystarczająco dużo talentu to od samego początku się liczą, i to widzimy w tym sezonie w przypadku Sixers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oklahoma zrobiła podobny progres, i z podobnych powodów. Hinkie kiedyś mówił, że przyszłe drużyny mistrzowskie nie robią drobnego progresu, bo jak mają wystarczająco dużo talentu to od samego początku się liczą, i to widzimy w tym sezonie w przypadku Sixers.

 

 

Doskonale rozumiem, ale chodzi mi o czysto statystyczny przeskok względem bilansu (kolejny raz zaznaczam, wiem, że w zeszłym sezonie ze zdrowym Embiidem byliby dużo lepsi, a poza tym to wiadomo, wschód). A Oklahoma zawsze stawiana była za wzór dla ekip starających się przebudować poprzez draft, nie mówiąc juz o tankowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem, ale chodzi mi o czysto statystyczny przeskok względem bilansu (kolejny raz zaznaczam, wiem, że w zeszłym sezonie ze zdrowym Embiidem byliby dużo lepsi, a poza tym to wiadomo, wschód). A Oklahoma zawsze stawiana była za wzór dla ekip starających się przebudować poprzez draft, nie mówiąc juz o tankowaniu.

 

San Antonio Spurs

 

1996-1997 20-62

1997-1998 56-26

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Antonio Spurs

 

1996-1997 20-62

1997-1998 56-26

 

:smile:

A więc Spurs i wywodzący się z ich szkoły Brett. 

Przypadek ? ;)

 

Jakby się ten sezon nie skończył to trzeba postrzegać go jako ogromny sukces Bretta, Hinkiego i w ogole całego Processu.

Oczywiście Fultz trochę mąci ten sielankowy obraz... ale wciąż...

 

Zastanawiam się gdzie jest Simmons dzisiaj na tle ligi i jaki jest jego upside na najbliższe lata? Dzisiaj to top30? Top25 graczy w lidze? Gdzie jest dziś wśród PG? Top5-8? Curry, Harden, CP3 to chyba nadal 1wszy tier, dalej Westbrook, Irving, Lillard i Simmons chyba co? 

Jak dobry może być generalnie na tle ligi? Top10? Top15? Wiadomo, że dużo będzie zależało od rzutu... ale z drugiej strony twierdziłem, że będzie miał duzy problem w lidze i byłem wielkim zwolennikiem Ingrama w Sixers, a tymczasem... gość jest niesamowity i nie rzucając nawet z dalszego półdystansu kręci świetne cyfry, prowadzi znakomity atak, ma duży wpływ na team D, zbiórki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy z tieru 3go

 

Hardy Kurak i Paweł poza zasięgiem.

 

Potem Lillard i West mimo wszystko ciut wyżej. Kyrie na razie skreślam przez kontuzje.

 

Lideruje reszcie graczy którzy walczą o top.

Generalnie też sobie podobnie myślę, ale z drugiej strony w przeciwieństwie do Westbrooka Simmons napędza cały zespół, a zbiórki robi naturalnie bez odpuszczania obrony trójki... No i ma ogromny wpływ na obronę - większy niż Kyrie, Lillard, czy Russell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie też sobie podobnie myślę, ale z drugiej strony w przeciwieństwie do Westbrooka Simmons napędza cały zespół, a zbiórki robi naturalnie bez odpuszczania obrony trójki... No i ma ogromny wpływ na obronę - większy niż Kyrie, Lillard, czy Russell

Od stycznia top25-30 ligi i gdzieś półka Kemby czy Holidaya. Porównania do Westbrooka nie mają obecnie wiele sensu.

 

Jak nie poprawi rzutu to będzie poziom ~George'a w playoffach (elite two-way player i sidekick contendera), jak wyrobi solidny midrange, to ścisły top ligi.

 

Tak to mniej więcej wygląda na ten moment.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od stycznia top25-30 ligi i gdzieś półka Kemby czy Holidaya. Porównania do Westbrooka nie mają obecnie wiele sensu.

 

Jak nie poprawi rzutu to będzie poziom ~George'a w playoffach (elite two-way player i sidekick contendera), jak wyrobi solidny midrange, to ścisły top ligi.

 

Tak to mniej więcej wygląda na ten moment.

 

 

midrange moze nie ale floater bedzie duzo bardziej uzyteczny z jego zasiegiem 

 

a co do Jokicia no gosc jest dziura w obronie i tylko denny poziom obrony Denver powoduje ze wyglada ciut lepiej niz w rzeczywistosci i tu Simmons nadrabia a w ataku to kwestia umiejetnosci zdobywania punktow nowoczesny center dobitki i jakies trojki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przypomina sobie ktoś przypadek jakiegoś zespołu, który w 12 miesięcy bez podpisywania topowych FA-sów przeszedł drogę z bottom 5 do (niemal) top 5 ligi? Tak wiem, że w zeszłym sezonie ze zdrowym Embiidem zakreciliby się w okolicach 35 zwycięstw.

top5 ligi w czym ? narazie zakrecili sie wokol 3-5seedu na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jego repertuar rzutowy w ofensywie jest dziś uboższy niż DAJ, DH, Drumma czy Adamsa. To jest naprawdę duży zarzut do Bena, który przez niedługo 2 lata od końca uczelni nie dość że nie poprawił, to jeszcze pogorszył repertuar ofensywny. Wolę już patrzeć na te koślawe rzuty Balla, który chociaż próbuje, niż bezradność Bena, który bez wejścia w pomalowane nawet się nie składa do rzutu...

Mam nadzieję, że coś się zmieni do końca sezonu, bo to juz nie jest drobna ułomność, ale poważna sprawa.

SZALONY AUSTRALIJCZYK ZDOBYŁ 27 pkt na 17 rzutach w najważniejszym meczu sezonu mając repertuar rzutowy na poziomie Andre Drummonda. ZOBACZ JAK

 

 

Co Ben dziś duela z LBJem dał ;) mam nadzieję że ich ostatni jeśli chodzi o RS  :onthego: 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.