Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od ubiegłego roku powtarzam, że najlepszą opcją dla Philly jest ściągnięcie po sezonie Klaya. Idealnie by tam pasował nie potrzebuje tak dużo piłki jak LBJ czy Durant, rzutowo jest zabójczy a jego obrona pomogła y w stworzeniu potwora. Zarówno w ataku jak i obronie jest to dużo lepszy fit moim zdaniem niż LBJ i nie ogranicza rozwoju Simmons i imlactu Embiida. Wiem, że na to nie jest duża szansa ale przy braku mistrzostwa Gsw jest na to opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mogą mieć problemy z salary już w tym roku (jeszcze zabolą ich umowy Iguodali i Livingstona), dlatego warto byłoby próbować oddać ten pick za Klaya. Oni dostaliby kolesia na debiutanckiej umowie, co byłoby zbawieniem, a Sixers gotowego gracza z zajebistym doświadczeniem do grania na teraz. 

 

Tylko zamknęłoby to opcje szukania top nazwisk na FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko mając Embiida, Simmons pytanie czy potrzebny im kolejny super Star. Klay super fituje jest w dobrym wieku i ma doświadczenie. Dla mnie przy oparciu się n tej dwójce gdzie obaj mogą być za chwilę super staram kolejny jest niepotrzebny. Uważam że Gsw może mieć problem z salary i czas na pozyskanie Klaya jest w tym roku a pick plus ktoś młody n ławkę mógłby ich do tego przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi idealnie pasuje Klay w Philly. Ściąganie gwiazdy z dużym ego może się dla młodych skończyć źle.

Dlatego też w naszej gierce beGM mam Klaya już od początku sezonu. Simmons/Klay/Covington/Ibaka/Embiid + J.Jackson, J. Richardson, F. Ntilikina, WCS + Beverley.

 

Tylko czy dla Philly James + pick to < Klay? Niestety nie sądzę, zwłaszcza jakby mieli zgodę Jamesa. Dodatkowo nie sądzę by Warriors poszli na sam pick za Klaya. Ktoś raczej dałby im więcej za to, nie są na takim wielkim musiku by rozbijać drużynę za mały pick, chyba, że wypatrzyli z tym pickiem drugiego Klaya na debiutanckiej umowie.

 

Także dobry pomysł, ale bardzo trudny do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole Klaya od PG13, ale to tylko moje zdanie. Co do trudności pozyskania uważam że łatwo nie będzie ale:

Durant podobno ma wyoptowac i wziąć coś koło 150/4.nie wiadomo ile w tym prawdy ale to znacznie utrudniloby a może i uniemożliwilo przedłużenie Klaya za rok

Co do tego że za sam pick nie pójdzie zgadzam się pytanie czy ktoś z młodych plus pick wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klay to ideał, od początku to pisałem do tego ma jeszcze rok niskiego kontraktu, zanim maxa zażąda. Mam tylko pytanie do Was za co niby oddaliby GSW Klaya?

Bo te rozważania jakoś nie przekładają się na realną ofertę, a raczej na chciejstwo... S'n't nie wchodzi w rachubę a więc pick + Bayles z Fultzem (pamiętajcie że kasa musi się zgadzać)? Kto niby wtedy na PG by grał nominalnie i/lub był backupem Simmonsa? Czy taka oferta ma sens dla obu stron (a innej nie widzę)? Chyba czekanie do 2019 roku zostaje... i jakiś roczny kontrakt dla JJ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsw będzie musiało pchać Klaya w lecie czy dostaną tyle super ofert nie jestem przekonany. Fultza bym poświęcił znalezienie backup na PG nie jest moim zdaniem w dzisiejszej NBA aż tak trudne. Można go zastąpić takim chociażby Wright em czy Satoranskym IMO. Gdyby udało się coś sklecić nie oddając Fultza byłoby oczywiście lepiej. Uważam że Fultz się rozwinie i będzie fajnym graczem ale nie wiem czy się będzie maksymalizowal przy Simmons ie, do tego ciągle mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW na pewno nie przedłużą Klaya i jakiś średnio wysoki pick w stylu Philly bym dawał.

Jeśli przedłużą Klaya, nie mają hajsu na nic, w szczególności Greena. Sama trójka graczy ich stawia ponad cap. A bez strefy podkoszowej nie mają szansy przejść nawet zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat marzy mi się Klay/Beal na SG, choć oczywiście wolałbym tego pierwszego - jakby się to udało ogarnąć to byłbym mega happy.

 

Extatic byłbym jakby udało się wziąć Kwahia, bo coś typu Simmons-JJ-Kwahi-Covington-Embiid wybijałoby chyba defensywnie rywalom koszykówkę z głowy. :D

 

Na LeBanona reaguję... meeeh - wolę stopniowo piąć się na szczyt i nie robić niepotrzebnych nagłych ruchów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze osobiste preferencje to jedno, ale z perspektywy organizacji to pewnie:

​LeBron -> przedłużenie weteranów z obecnej kadry -> 2019 -> Kawhi -> Klay -> jakiś zaskakujący FA (Kyrie, he? :D) -> Middleton -> Kemba -> późniejsze szukanie kogoś mocnego w trejdzie.

 

Pewnie, że wolałbym Kawhiego w formie, ale jeżeli Sixers mają realne szanse na Lebrona to nikt o zdrowych zmysłach w NBA z tego nie zrezygnuje. A są dla niego drugą najlepszą opcją sportową i potencjalnie najlepszą z perspektywy legacy.

 

Jeżeli chodzi o Klaya, to nie ma realnych szans na pozyskanie go w wymianie, wygląda na to, że Sixers będą bardzo uzależnieni od decyzji LeBrona w lipcu i będą musieli czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten trade po Kawhi za taka wartosc jest debilny, druga szklanka w zespole jest im mega potrzebna taki PG13 jest bardzo spoko opcja ba jeszcze poprawia team D poprawia obrone pilki czyli jeszcze wiecej stealów i przede wszystkim nie ma jakis dziwnych problemów z miesniami + może być g2g wtedy jeszcze przedłużyć Turka Marco i JJ i jakiegoś centra może być Amir albo nawet KOQ i budżet sie powinien spiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wyjasnic ten fenomen, ktory widze tez w temacie Lakers. James na 4-letnim maxie to dlaczego taka zla opcja? Gosc jest niekwestionowanym #1, moze miec konskie zdrowie jak Malone, w PO wchodzi na wyzszy poziom a ludzie wola przedluzac weteranow lub podpisac PG13. Przeciez nawet jak LBJ obnizy poziom to wypadnie z top10?? Watpie...trzech graczy z top30 moze miec 76ers, krecic na to nosem to troche bezczelnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.