Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Lori pokazał tylko jak Embiid zniszczył AD 1 na 1 co oznacza że staty nabił na kimś innym a ty wyskakujesz z atakiem personalnym bo skasowana została twoja teza. Trochę kultury i popracuj nad stylem w postach bo męczy oczy.

 

to nie zaden atak,tylko poddanie w watpliwosc 'uczciwosci' intencji rozmowcy [ja na erystyczne przepychanki nie mam ochoty,a dialektyka rzadko tu,na forum,wystepuje]. a z protekcjonalnym tonem to sobie 'wyskakuj' do swoich kolegow. - wtedy bedzie 'kulturalnie'; nie przypominam sobie,bysmy pili bruderszaft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w taki sposob,ze over all rozegral lepsze zawody. po prostu. jesliby przyjac,ze embiid byl lepiej punktujacym grajkiem [choc to,ze wzgledu na 'skutecznosc',takze dyskusyjne],to w pozostalych elementach [na tablicach bylo po rowno] koszkarskiego rzemiosla lepszy byl dre. po prostu... 

Bezpośredni machup Embiid wygrał. Mecz również. Wyfaulował Dre. Trudno mi to odebrać jako 'Dre był lepszy' prawdę mówiąc. 

Embiid miał owszem - gorszy boxscore, ale uważam, że ciężko obiektywnie porównywać gościa, który zdobywa punkty z ponowien, po ofensywnych zbiórkach, albo kiedy ma podanie na pusty kosz. Joel to mimo wszystko człowiek, wokół którego zbudowany jest cały atak Philly grający gałą 1on1... Jesli gość mimo kiepskiego meczu pod kątem skuteczności robi 11/12ft, zbiera 5 piłek w ataku, wyfaulowuje najlepszego gracza rywali i wygrywa spotkanie... to dla mnie to jest enough. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devin Booker przez większość czasu wygląda jak typowy statfiller, ale ma momenty kiedy trudno przejść obok faktu, jak utalentowanym jest zawodnikiem. Dzisiaj niestety mieliśmy to drugie.

 

Abstrahując już od wszystkiego, ten rzutowy slump przestaje wyglądać na slump a powrotem do rzeczywistości, wyjąć mecz z Magic i Sixers grają na poziomie jakichś 25% za 3. Przesadzam z tym powrotem do rzeczywistości, ale wygląda to okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, Okafor poleciał:

Przy jakich zalozeniach to im wyjdzie na plus?

Jakby Booker byl starterem/dobrym pierwszym wysokim z lawki, Stauskas tylko robil jako dopelniacz pensji, a Okafor jako prospekt z kategorii los na loterii? Chociaz jeszcze pick dorzucili to moze on mial najwieksza wartosc...?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy jakich zalozeniach?

Jakby Booker byl starterem, Stauskas dopelniacz pensji, a Okafor jako wrzutka prospektowa?

Skoro jeszcze pick dorzucili to moze on mial najwieksza wartosc...?

Stauskas i Okafor nie mieli żadnej wartości, obaj byli właściwie poza rotacją, Okafor zagrał w dwóch meczach, Stauskas w sześciu w jakichś mało znaczących minutach, a Booker spokojnie może przejąć część minut od Embiida ( jeżeli będzie tak apotrzeba), Amira i Holmesa, taki ogarnięty weteran obok Amira i Redicka w drużynie, która ma ambicję powalczyć o 2 rundę play-offs na pewno się przyda. A picki w 2 rundzie to w dniu draftu chodzą za gotówkę.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker im tam ładnie będzie pasować do tego co grają w ataku, przytomny kolo, podaje do rogów jak kto wolny.

Tak do tego trzeba podchodzić. Za cenę picku w 2 rundzie draftu i dwóch gości spoza rotacji dostają ogarniętego weterana na kilkanaście minut w meczu, który będzie przydatny. Okafor już jakiś czas temu przestał mieć jakąkolwiek wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stauskas i Okafor nie mieli żadnej wartości, obaj byli właściwie poza rotacją, Okafor zagrał w dwóch meczach, Stauskas w sześciu w jakichś mało znaczących minutach, a Booker spokojnie może przejąć część minut od Embiida ( jeżeli będzie tak apotrzeba), Amira i Holmesa, taki ogarnięty weteran obok Amira i Redicka w drużynie, która ma ambicję powalczyć o 2 rundę play-offs na pewno się przyda. A picki w 2 rundzie to w dniu draftu chodzą za gotówkę.

OK, ale trejd solidny weteran rotacyjny z wygasajacym kontraktem za dobry pick z 2 rundy jest typowy czyli to bylo tylko pozbycie sie Okafora jako salary filler, a wiec drugie spartolone rozegranie sytuacji centra z topowym pickiem druzyny. Szkoda tych 2 szans nawet jesli ich perspektywy wygladaja dobrze bo mieli szanse na duzo wiecej.

 

Tak do tego trzeba podchodzić. Za cenę picku w 2 rundzie draftu i dwóch gości spoza rotacji dostają ogarniętego weterana na kilkanaście minut w meczu, który będzie przydatny. Okafor już jakiś czas temu przestał mieć jakąkolwiek wartość.

Czyli wg Ciebie juz nic z Okafora nie bedzie?

Dla mnie pytanie brzmi czy powinien byc 2 lata poza rotacja i stracic cala wartosc?

Bo ten trejd wyglada fajnie jak sie traktuje Okafora jako zero, ale to jakby problem, ze trzeba doplacic pickiem by sie pozbyc wlasnej #3 na rookie kontrakcie.

 

Bardzo mnie teraz ciekawi co z nim bedzie dalej bo jak tylko nie okaze sie leszczem, na ktorym trzeba postawic krzyzyk w NBA to wyjdzie potrojna wpadka ze strony Sixers [wydraftowanie, zanizenie jego wartosci, sprzedanie jako wypelniacz gdy odzyl w innej druzynie].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tyle w temacie JAHa, ktory najpierw gra tak a potem placze ze nie wacha parkietu

 

dobry deal dla Nets ktorzy wlasciwie za darmo dostali pick 2 rundy, a jako druzyna ktora z pickami ostatnie lata miala ogromne problemy to dobre i to 

 

+z dwojki JAH i Stauskas to juz wieksze nadzieje pokladalbym w tym 2 ze bedzie po prostu solidnym shooterem z lawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale trejd solidny weteran rotacyjny z wygasajacym kontraktem za dobry pick z 2 rundy jest typowy czyli to bylo tylko pozbycie sie Okafora jako salary filler, a wiec drugie spartolone rozegranie sytuacji centra z topowym pickiem druzyny. Szkoda tych 2 szans nawet jesli ich perspektywy wygladaja dobrze bo mieli szanse na duzo wiecej.

 

Czyli wg Ciebie juz nic z Okafora nie bedzie?

Dla mnie pytanie brzmi czy powinien byc 2 lata poza rotacja i stracic cala wartosc?

Bo ten trejd wyglada fajnie jak sie traktuje Okafora jako zero, ale to jakby problem, ze trzeba doplacic pickiem by sie pozbyc wlasnej #3 na rookie kontrakcie.

 

Bardzo mnie teraz ciekawi co z nim bedzie dalej bo jak tylko nie okaze sie leszczem, na ktorym trzeba postawic krzyzyk w NBA to wyjdzie potrojna wpadka ze strony Sixers [wydraftowanie, zanizenie jego wartosci, sprzedanie jako wypelniacz gdy odzyl w innej druzynie].

Lepiej mieć noela, embiida, okafora i simmonsa niż randla, russella, ingrama i balla. 76ers na 4 picki wybrali dwoch przyszlych superstarow i dwa busty. Wybierali najwieksze ich zdaniem talenty zamiast fitu. Proces trzeba oceniac jednak calosciowo.

 

Okafor nie pasuje do dzisiejszej nba. Nie wykluczam że będzie nabijał staty ale plusowym graczem nie zostanie.

 

Booker to raczej gosc za pick 21-30. Okafor był warty przesuniecia tego picku do 2 rundy czyli w sumie to wartosc zerowa.

 

Czy powinien być poza rotacją? Zobaczymy co zrobi jak teraz będzie w rotacji nets. Myślę ze teraz sixers nie przejmuja sie takimi stratami i wliczaja to w koszty uzyskania przychodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... hejtuję trzymanie Jah na ławce - to młody gośc, z dużym talentem, popracował latem nad ciałem... a nie było tak, że Holmes, czy Amir mieli jakąs super formę... Dostał za mało szans, podobnie jak Noel z Embiidem, kiedy obaj bylo jeszcze w zespole...

 

Z drugiej strony patrząc na to co dzieje się z ex-'gwiazdami' Sixers w innych zespołach (patrz MCW , Noel) to może jednak coś jest w takim podejściu Bretta. 

 

Szkoda mi natomiast mocno dzisiejszego meczu z Lakers - Embiid był przekozacki w crunch time i biorąc pod uwagę jakie spotkania zagrał Ben oraz Joel - powinniśmy takich Lakersów z palcem w dupalu robić... Niestety, ten drugi unit mocno odstaje od pierwszego - niby bywają tam przebłyski, ale brakuje solidności i regularności. Ten łatwiejszy terminarz wcale nie musi oznaczać lepszego bilansu - niestety, młode teamy muszą płacić frycowe i tyle. Dobrze, że Richaun wraca powoli do zdrowia - sporo sobie po jego grze obiecywałem w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tego meczu z LAL, odrobić 16 pkt stratę i przegrać w końcówce... niestety byli mocno rozkojarzeni, straty w kluczowych momentach meczu się zemściły. Simmonsa ogląda się wyśmienicie, ale chłop musi dużo pracować nad rzutem i wolnymi, bo niebawem może być to mocno problematyczne. Z resztą już jest... nie trafił żadnej trójki w tym sezonie dotychczas... wolne na poziomie niecalych 60%... ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.