Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłoby, jeśli w tym sezonie okaże się, że gość nigdy nie wróci do gry.

A po drugie, Sixers podpisali go nie widząc go w akcji w żadnym meczu po tym, jak z powodu kontuzji kolana ostatni raz zagrał 8 miesięcy temu. Tu już jest problem z pierwszym optymistycznym założeniem, że po tym urazie kolana Embiid będzie na tym samym poziomie co wcześniej. Być może dzisiaj się okaże, bo Embiid jest "probable" przed meczem z Nets.

 

Jedyną przesłanką za podpisaniem teraz byłoby wstawienie bonusów za ilość rozegranych meczów albo minut w poszczególnych sezonach, ale że Sixers zrobili sobie protections, które przed prawie niczym nie chronią, to nie miało to żadnego sensu.

 

Te protections są takie, że jeżeli w każdym z 6 kolejnych sezonów Embiid powtórzy "osiągnięcie" z tego, czyli 31 meczów, a potem kontuzja kolana i 8 miesięcy bez gry, to Sixers i tak zapłacą mu pełny maksymalny kontrakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując to wszystko, lata tankowania ch.j strzelił? Ekipa młodych zdolnych, którzy uciekną bo nie będzie na nich kasy.

Simmons i Fultza będą mogli wyrównać, ale już na nic innego nie starczy. Jeżeli Embiid będzie zdrowy to decyzja się obroni. Jeżeli nie będzie zdrowy, albo nie będzie już tak dobry, jak był to będzie im siedzieć w salary do 2023 roku. Czyli ten kontrakt spadnie im za 6 lat. 6 lat temu Kawhi Leonard nie grał w NBA. 6 lat to bardzo dużo czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ryzyko zawsze istnieje, jeśli by nie zerwał w tym roku, mógłby zerwać w następnym. Uważam, że Sixers chcieli uniknąć sytuacji, gdzie Embiid rwałby się do gry, by podbijać wartość na rynku i pokazywać to czego oczekujecie czyli "jestem gotowy na poważne granie", a sztab medyczny Sixers widząc, że wciąż nie jest gotowy by to odradzał. To rodziło by frustracje z obu stron, bo Embiid mógłby myśleć, że go blokują by taniej go podpisać.

 

Ja rozumiem ten ruch nie, że Embiid już wygląda zajebiście, bo wtedy faktycznie mogliby czekać jeszcze rok i potem wyrównać maksymalną ofertę, ale raczej jako informacje do obozu Embiida - "nie martw się już o kasę, ale chcemy wprowadzać Cię dalej stopniowo".

 

Wielu graczy położyło kariery chcąc za wcześnie wrócić, bo to zwykle oni są głodni gry. Mi się wydaje, że Sixers po prostu chcą dalej wprowadzać go na ograniczonych minutach. Z jednej strony wiedzą, że obcują z ogromnym talentem, z drugiej wiedzą, że wciąż nie jest niestety gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią różnicę, bo za rok ktoś by sypnął gwarantowane maksymalne 4 lata bez żadnych furtek i wtedy też by trzeba było to wyrównać.

 

Różnica między Embiidem a Odenem jest taka, że jeden grając w NBA był wrakiem, a drugi pokazał poziom GOATów i robił z bandy scrubów drużynę.

Barca nie przesadzaj - koleś 30 męczy zagrał, jaki GOAT? On dostał nie grając i nic nie odowadniajac takie (lub większe) pieniądze jakie dostają/dostawali Durant, LBJ, Wade, Kawhi - wiec przestanmy pierdzielić takie głupoty.

Koleś zdrowy miałby małą szansę osiągnąć poziom w/w - ale on zdrowy jeszcze nie był od studiów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC napisałeś w przeszłości dużo, powiedzmy, kontrowersyjnych postów ale teraz wygrałeś sam ze sobą

Dajemy Ci maxa Żebyś miał poczucie że chcemy cie stopniowo wprowadzać

No ja pierdykam

Co to za czasy nastały że teraz daje się 150 baniek za <30 mpg?

A jeszcze lepsze, że na najlepszym forum w tej Części Europy ktoś podaje taki argument "za"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się połamie to się połamie i nie będzie gra po roku nie zdolności do gry jego kontrakt spadnie tak jak Bosha.

Właśnie chciałem się zapytać.Jak to jest z kontraktem typka,który nie może kontynuować kariery?Kontrakt schodzi wraz z następnym sezonem?Strony muszą się jakoś dogadać i rozbić to części jak w przypadku Sandersa?Jakie w takim przypadku macie pole manewru?Bo z tego co pamiętam to Bosh był chyba do samego końca w salary Heat,nawet jak już miał stwierdzone te zakrzepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te protections są takie, że jeżeli w każdym z 6 kolejnych sezonów Embiid powtórzy "osiągnięcie" z tego, czyli 31 meczów, a potem kontuzja kolana i 8 miesięcy bez gry, to Sixers i tak zapłacą mu pełny maksymalny kontrakt...

 

To jest akurat pół biedy, bezsensowność tego kontraktu tkwi w tym, że oni z tych furtek, które sobie zostawili nie skorzystają w przypadku innym niż career ending injury.

 

Takie ryzyko zawsze istnieje, jeśli by nie zerwał w tym roku, mógłby zerwać w następnym.

Rozumiem, że w życiu nie podejmujesz jakichkolwiek ocen ryzyka i prób jego minimalizacji i jak przechodzisz przez ulicę to włazisz na oślep, bo jak cie nie pierdolnie teraz to cie może pierdolnąć za tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara w potencjał sięga kolejnych szczytów.

Kiedyś wzięcie nieopierzonego w drafcie z hasłem o potencjale i poczekaniu aż się rozwinie było aktem odwagi i ryzyka. Potem granica się przesuwała, Oden i te sprawy, a teraz Sixers ustanowili kolejny rekord. Wiem, że to nie moja kasa, ale jako człowieka o skręcie lewicowym mam czarne wizje tego, w jakim kierunku zmierza świat.  Kupa szmalu kręci się w kółko w obrębie jakichś spryciarzy, cwaniaków i garstki mądrych, a większość świata sra do dziury i nie ma co jeść. 150 milionów, kurna, dla połamańca. Koniec dygresji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś gra średnio 10 spotkań na sezon, prosta sprawa trza mu sypnąć trochę grosza :D bosze nie wiem serio co jest gorsze ta jego umowa czy Wiga. Jeden ma talent który zrealizuje coś jak Greg Odem albo inny Sam Bowie, drugi jest na dobrej drodze żeby być pierwszej klasy stat filerem/cancerem ... eh to już w sumie Sixers lepiej zrobili, przynajmniej wpływ Embida nie będzie negatywnie zauważalny na boisku.

 

 Nawet jeśli jakimś cudem Embid byłby doprowadzony do jako takiej używalności, to i tak Fani Sixers będą psioczyć i złorzeczyć, to coś jak z Grifem na kiego ci lider na którego w kluczowych momentach nie możesz liczyć. Ja nawet nie winił bym colangelo bo to idiota ale żeby właściciel podpisał taki kontrakt ... chociaż on pewnie i tak ma to w d. teraz takie prosperity na pros sporcie że hajs bez wyników będzie się zgadzał.

 

PS ponoć jak Embit będzie miał jakąś koszmarną kontuzję to coś tam Sixers są ubezpieczeni, nic tylko czekać jak za kilka miechów wynajmą Hinkiego żeby ten podszywając się pod emisariusza państwa islamskiego przeprowadził na "bidnego" Joeal jakiś zamach przy użyciu dostawczaka :P W sumie chłopak pewnie nie wiedział nawet jakie niebezpieczeństwo na siebie sprowadza podpisując ten kontrakt  :greedy_dollars:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Embiida to jak tryb myplayer w 2K, gościu jest przy każdej akcji w ofensywie i defensywie, niesamowity wpływ na grę. Do tego widać, że dostaje gwizdki. Aczkolwiek każdy jego upadek przyprawia o zawał serca, a Joel jak gra to gra na 200% i biega ile sił w nogach, a sił jest dużo. Ciężka sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC napisałeś w przeszłości dużo, powiedzmy, kontrowersyjnych postów ale teraz wygrałeś sam ze sobą

Dajemy Ci maxa Żebyś miał poczucie że chcemy cie stopniowo wprowadzać

No ja pierdykam

Co to za czasy nastały że teraz daje się 150 baniek za <30 mpg?

A jeszcze lepsze, że na najlepszym forum w tej Części Europy ktoś podaje taki argument "za"

 

Staram się przypuszczać co mogło powodować taką decyzje Sixers już teraz, ty ograniczasz się w swoim stylu do jednozdaniowej wypowiedzi "najgłupszy ruch ever" "LeBron jest głupi" czy "nie powiem Wam na jaką partię głosuje, bo nie mam jaj i wystarczającej wiedzy i argumentów, by potem z Wami polemizować, więc pozwólcie mi pozostać internetowym napinaczem z pokaźnym licznikiem postów"

 

A co do moich kontrowersyjnych teorii to większość z Nich się sprawdziła, z czego jestem rad ;)

 

Nie bronię tego ruchu, ale wbrew temu co wyciągnął z kontekstu Chytru widzę tu jakiś sens na wspominaną optymalizacje ryzyka dalszych kontuzji Embiida. Bardzo kosztowną, może nawet nie proporcjonalną do ryzyka, ale jednak.

 

Oczywiście to tylko moja teoria, której nie będzie dało się zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel Embiid is averaging 53.7 PTS, 17.1 REB, 7.3 AST and 2.4 BLK per 36 minutes this preseason.

No to teraz pozostaje czekać aż zagra 36 minut w meczu.... ;-)

 

Mayers Leonard 18.3 PTS, 14.3 REB, 2.3 AST per 36 minutes this preseason and 0.666 3P%

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.