Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej jeszcze jeden sezon teraz przytankowac, zdobyc asset ktory moze byc bez placzu uzyty na wymiane po jakiegos drugiego superstara? Po co wam teraz wygrywac, poza samozadowoleniem?

Wskrzeszajcie denga, za rok jeden rok mniej gwarantowanego, zawsze to lepeij jak obnixanie negatywnej juzwartosci

 

Ale Lakers nie mają picku więc po kiego tankować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic popełnił podobny błąd jak Kupchack rok temu - za bardzo się pośpieszył. Wartość Russela w trzecim sezonie do tego obok dobrego playmakera by raczej nie spadła a może i by wzrosła. Na tego typu ruch byłby jeszcze czas.

 

Magic najwyraźniej uznał, że Russell to zgniłe jajo i trzeba się go pozbyć jak najszybciej. Czas pokaże. Mnie bardziej martwi to, że mógł tym ruchem wkurzyć Mintza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej lubię w wątku Lakers :nevreness:  Nagle okazuje się, że Lakers z dwójką w 2015 roku wybrali nieatletycznego guarda bez pierwszego kroku, minięcia z niestabilną trójką i poniżejprzeciętną defensywą i nikt nie krzyczy, a komentarz zbiera lajki :nevreness: Wiem, ze nie byłeś fanem Russella w zeszłym sezonie, jak januray, no ale to co piszesz to już trochę przegięcie w drugą stronę :nevreness:  Zachowajmy jakiś środek w ocenie Russella.

 

 

Ale o tych wadach Russella mówiło się jeszcze na długo przed oddaniem go do Nets, wiec to nie jest próba pocieszania się po jego utracie. Nikt nie twierdzi, że D'Angelo będzie bustem, ale po początkowym hypie przyszła pora refleksji i bardziej trzeźwej oceny jego potencjału. Russell ma papiery, żeby stać się kimś w tej lidze, ale pytanie czy poradzi z tym sobie psychicznie. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że dobrze na tej wymianie wyjdzie :smile:

 

 

tylko Steve poprzedni zarząd lakers robił w przeszłości przed ostatnim latem dokładnie to samo czyli żył mrzonkami o FA (to nie pierwsze marzenia lakers o lebronie tylko wtedy przynajmniej byl młody).

 

Różnica jest taka, że wtedy naiwnie myślano, że ktokolwiek zechce grać z dziadkiem Bryantem i sama nazwa "Lakers" zadziała na wolnych agentów jak magnes. Rzeczywistość brutalnie to zweryfikowała 

 

Teraz Magic ma do dyspozycji młody core w postaci Balla i Ingrama, ostatni rok kontraktu Lopeza (mnóstwo kasy do wykorzystania za rok) i perspektywę pozyskania George'a, który sam chce do Lakers dołączyć. No ja widzę tu jednak pewne różnice i choć nie ma co przyklaskiwać każdemu ruchowi duetu Magic&Pelinka i uparcie go bronić, to ja dostrzegam tu przynajmniej jakąś wizję budowania zespołu. Czy to jest właśnie recepta na sukces? Nie wiem, ale daję gościom czas na zaprezentowanie swoich umiejętności i będę patrzył im na ręce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej lubię w wątku Lakers :nevreness:  Nagle okazuje się, że Lakers z dwójką w 2015 roku wybrali nieatletycznego guarda bez pierwszego kroku, minięcia z niestabilną trójką i poniżejprzeciętną defensywą i nikt nie krzyczy, a komentarz zbiera lajki :nevreness: Wiem, ze nie byłeś fanem Russella w zeszłym sezonie, jak januray, no ale to co piszesz to już trochę przegięcie w drugą stronę :nevreness:  Zachowajmy jakiś środek w ocenie Russella.

 

fluber, nei wiem czy pamiętasz ja swego czasu jarałem się Russellem jego highlightami z Ohio, wynikami w sportscience, jaki to ma świetny refleks w znajdywaniu partnerów (lepszy niż LeBron), szybki release i świetne court vision, i wydaje mi się, że całkiem obiektywnie oceniałem przez dotychczasowe dwa sezony grę D'Angelo, co prawda w tym poscie bardziej skupilem sie na wadach niz zaletach, bo podkreslilem tylko jego bdb court vision jako zaletę, z którą powielałby się z Ballem, ale to dlatego, że january mocno podkreślił jak bardzo będzie DLO Lakersom brakować i chciałem się dowiedzieć dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie poświęciłem dzień by przypatrzeć się Lonzo, muszę się uderzyć w pierś, że moja opinia była krzywdząca tylko patrzyłem przez pryzmat ojca Lavara. 73% za 2 41% za 3, prawie 2 przechwyty na mecz i niecałe 8 asyst .. Kompletnie nie mam pojęcia czy był taki gracz który wchodził do NBA z takimi statystykami? Jeśli chłopak będzie pracowity, a wydaję mi się że jest i będzie pokorny to myślę, że to będzie pewniak jeśli chodzi o przyszłego allstara.. Lonzo wierzę w Ciebie ;-)

Teraz Magic niech czaruje i spuści kontrakt Denga, obojętnie mi to czy odda Randla czy Clarksona czy dwóch. Przydałby się jakiś dobry obrońca, ale z drugiej strony nie można się wj***ać w długi kontrakt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzich powiedz kiedy mam się zacząć śmiać

 

Deng to fatalny kontrakt, a Ty chcesz dodać Clarksona, czyli również fatalny kontrakt albo Randle'a, czyli również fatalny kontrakt, bo gra słabo, a zaraz trzeba będzie płacić gruby hajs.. Chcecie się pozbyć Denga to albo pick (tego nie macie) albo asset, czyli Ingram lub Ball. Inaczej to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle zeszłego roku kontrakty Clarkson czy Randle nie wyglądają źle. Deng to już inna historia.

 

Clarksona broniłem, bo może jeszcze nieco poprawić, ale póki co to gracz ujemny, więc jest zły. Randle jedyną wartość jaką ma to wątpliwy talent i młody wiek, ale już nawet to nie działa, bo jest w CY i będzie wołał grubą kasę, a nie oddaje tego na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób pisze że Randle dostanie jakaś wielką kasę.. i tak się zastanawiam, skąd to przekonanie? Przecież on będzie RFA więc Lakers pewnie spokojnie poczekają na to co inne drużyny mu zaproponują i dopiero to wyrównają, a jakie drużyny mogą mu zaproponować jakąś wielką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno fani Lakers zawyżają wartość Randla czy Clarksona.. a teraz inni piszą o grubej kasie dla Randla... ciekawe ;)

 

W tej lidze przepłacenia młodych to norma.. Więc na pewno znajdzie się jakiś gigant, co mu zaproponuje z 15 mln, co jest kwotą o wiele za dużą za takiego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie poświęciłem dzień by przypatrzeć się Lonzo, muszę się uderzyć w pierś, że moja opinia była krzywdząca tylko patrzyłem przez pryzmat ojca Lavara. 73% za 2 41% za 3, prawie 2 przechwyty na mecz i niecałe 8 asyst .. Kompletnie nie mam pojęcia czy był taki gracz który wchodził do NBA z takimi statystykami? Jeśli chłopak będzie pracowity, a wydaję mi się że jest i będzie pokorny to myślę, że to będzie pewniak jeśli chodzi o przyszłego allstara.. Lonzo wierzę w Ciebie ;-)

 

Teraz Magic niech czaruje i spuści kontrakt Denga, obojętnie mi to czy odda Randla czy Clarksona czy dwóch. Przydałby się jakiś dobry obrońca, ale z drugiej strony nie można się wj***ać w długi kontrakt..

 

Ze statami masz rację, dla porównania Kidd jak wchodził do NBA. Oby Ball wypalił i grał na miarę swojego potencjału, a będzie z niego pociecha :)

 

Bx_Tkc_Do9_TVaj_VDGBo_v_Wn_Q.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.