Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

http://basketball.realgm.com/wiretap/246394/Suns-Attempting-To-Trade-Away-Eric-Bledsoe

Lubie gościa, ciekawe gdzie wyląduje.

Były jakieś przymiarki podobno że Bledsoe do LA z 4 pickiem za Denga i 2 pick, bo są napaleni na Balla, ale spojrzałem teraz na salary Suns i są tak uwaleni, że nie ma opcji żeby jeszcze wzięli taki kontrakt Denga na siebie.

W przyszłym roku płacą 51 milionów za Bledsoe, Knighta, Dudleya i Chandlera.Za rok to samo.A za 2 lata nadal mają Knighta.

Mocno konkuruja z Blazers, jeżeli chodzi o najgorsze kontrakty w lidze.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves i co gorsza SPURS włączają się do walki po PG13...

Spurs średnio co mają do oddania. Aldridge'a? Myślę, że Pacers nie jest potrzebny 32 letni gracz. A same picki Spurs to zawsze okolice 30. W Indianie na pewno woleliby jakiś młodych graczy z potencjałem, a w San Antonio takich brak. No może jeden Muray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nieprawda. Nie pisałeś, że "nie powinno", tylko że "zdecydowanie przeceniam rolę agenta" i dalej w podobnym tonie. No to skoro tak dużo wiesz na temat relacji agentów ze swoimi klientami, to chętnie się dokształcę, bo widzisz, ja np. nie wiem nic, więc dla mnie bardziej wiarygodne są informacje od uznanego dziennikarza z NBA aniżeli własne widzimisię. No ale już taki pokorny ze mnie gość.

 

lol, zaczęło się od tego, że ja napisałem, w odpowiedzi do flubera (nie do ciebie), który pytał czy George i DLO przypadkiem nie mają tego samego agenta:

 

A jakie by moglo miec znaczenie? George powie, ze chce do LA, a agent mu zabroni, bo mu wczesniej innego typa sprzedali?

 

(No bo jak to ma wpłynąć na jego decyzję? Uważasz, że przy wyborze klubu to będzie dla PG deal breaker?)

Na co ty (do mnie) napisałeś, że "to nie tak działa i agenci są często jak rodzina". A teraz już niby nie wiesz nic i jesteś pokorny gość. The fuck is wrong with you.

 

Po raz kolejny całkowicie mieszasz dwie zupełnie inne sprawy celem obniżenia wiarygodności dziennikarza.

 

Pincus pisał, że Mintz chce Russella i Randle'a razem z George'm w LA. Po czym Magic mimo tego oddał Russella do Nets.

 

Jaki wpływ na to miał Pincus? Żaden.

Czy to w jakikolwiek sposób przeczy jego słowom? Nie.

 

To, że napisał, że agent "chce" nie ma dla mnie żadnego znaczenia i ja nie mam wątpliwości, że to prawda, że agent "chce". Napisał za to, że George "znacząco obniża" szanse na transfer DLO i Randle'a, bo tam jest super-special agent-player dynamic. No to nawet po znaczącym obniżeniu tych szans i tak transfer poszedł, a drugą połowę mało prawdopodobnych graczy do ruszenia sam Pincus opisuje jako potencjalne mięso na transfer.

 

 

Czy wobec tego rozważanie możliwości sprzedania Randle'a przez Pincusa w następstwie wymiany z Nets świadczy o tym, że "nie przemyślał sprawy"? Oczywiście nie.

 

1. Mówi, że George znacząco obniża szanse na transfer DLO lub Randle'a (bo agent hurr durr)

 

2. DLO i tak leci do Nets

 

3. Skoro szanse były tak bardzo obniżone, że poleci jeden z nich (a poleciał), to tym bardziej transfer drugiego z nich powinien być nawet mniej prawdopodobny, bo to już byłby final insult dla agenta

 

4. Mówi, że teraz Lakers mogą trejdować za PG i puścić Randle'a w drugą stronę.

 

To obniża czy nie obniża? Ma ten Randle w ogóle jakieś znaczenie (przedwczoraj podobno miał) czy nie bardzo (i pakujmy go do Pacers w c***)?

 

 

Ps. Nieprawdą jest, że Pincus po wymianie nie mówił nic o tym, jakoby oddanie Russella mogło obniżyć szanse na pozyskanie George'a. W swoim podcaście stwierdził, że Mintz jest very unhappy.

 

Jak wspominałem kilkakrotnie, nie wątpię, że agent jest very unhappy. Czy George jest very unhappy, albo czy go to w ogóle obchodzi i czy to wpłynie na jego decyzję - nie wiem, osobiście zakładałbym, że nie, bo to George wybiera sobie klub, a nie agent wybiera za niego i jeśli marzy mu się gra w Lakers u siebie w mieście, to szczerze wątpię, że los innego klienta jego agenta jest w stanie mocno zmienić jego zdanie. Ty zakładasz, że może, bo agent jest "very unhappy" i jeden kolo napisał "there is a more complex dynamic".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball bez niespodzianki trafił do Lakers. Kolejne dwa wybory: Kuzma i Hart są trochę dziwne, bo było paru gości z większym upside. Przekonamy się, czy warto było ich zabierać już niedługo. Boję się tylko, żeby się nie podjarać nimi za bardzo w Lidze Letniej, bo tam będa pewnie wyglądać zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bieda póki co, wychodzi na to że zmarnowany Russell...
Z tych wybranych picków, chyba żaden nie pojawiał się jako potencjalny steal, więc ciężko to widzę.

To na dzień dzisiejszy mamy
Ball-Clarkson-Ingram-Randle-Lopez

czyli kontynuujemy szorowanie po dnie i top 3 ligi od końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej uważam, że Ball będzie mega kozakiem i wszystkie gadki były faktycznie zasłonami dymnymi żeby tylko Boston nie wział go z #1. Podobno Magic wiedział, że Boston nie chce wziać Fultza tylko kogoś innego i sie bał, że im zwinął Balla (jeszcze przed zamiana pickow potem bylo wiadomo ze Phila wezmie Fultza).

Trochę mnie martwił ten mecz przeciwko Foxowi a dopiero teraz sie dowiedziałem ze niedlugo przed tym matka Balla miala bodajze masywny wylew iod nowa sie uczy mowic, cala reszta rodziny byla przy niej w szpitalu takie cos musi mocno wplywac na psychike mlodego chlopaka wiec za ten mecz go rozgrzeszam.

Uwazam tez ze 6,7 pass first PG z taka wizja to jest cos naprawde unikalnego wiec pomijajac wszystkie kwestie DLO uwazam ze Magic zobaczyl jednak w nim mlodego siebie/J.Kidda i jara sie na mase. Chce budowac nowych Lakers na Ballu Ingramie i 2-3 all starach. Pozbywa sie wiec czego moze zeby tylko byc jak najbardziej elastycznym Ball z ingramem na rookie dealach plus 3 bliskie maxy kontrakty i moze byc naprawde cos ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ball wiadomo. bez niespodzianek, najlepszy prozespolowy grajek tego draftu. przy waltonie i jego stylu gry mamy kogos, kto moze nas wzniesc poziom wyzej. glowy do gory.

 

co do dalszych pickow, mialem nadzieje, ze pokusza sie o jordana bella, szkoda. poszedl do warriors i ci beda mieli z niego duzo pozytku.

kuzma wydaje sie fajnym grajkiem, ktory dobrze moze sie wpasowac w standardy dzisiejszej nba (stretch 4)

pozostalej dwojki nie znam, wyjdzie w praniu.

 

https://www.silverscreenandroll.com/2017/6/22/15860590/la-lakers-free-agency-lebron-james-paul-george-rob-pelinka-dangelo-russell-cap-space-in-2018-sacred

ciekawe spojrzenie na deal. slabo interesowalem sie nets w tym roku ale z tego co widze brook faktycznie mocno zmienil swoja gre. nie jest to center moich marzen ale chyba dobrze pasuje do ofensywy odkad zaczal ladowac troje. te trojki ma na poziomie demarcusa cousinsa, wiec teoretycznie powinien bardzo pozytywnie wplynac na gre randle'a, ktory moze zajac sie punktowaniem spod kosza i zbiorkami.  to wszystko sie dodaje (na papierze)

 

clarkson i ingram przy ballu tez powinni duzo skorzystac.

zobaczymy co podpiszemy z FA, jak bedzie wygladac nasza lawka. ale s5 na papierze wyglada ciekawie. walton ma z czego tworzyc ofensywe. gorzej z defensywa...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

“Lonzo Ball is going to take the Lakers to the playoffs his first year,” LaVar said. “Come see me when he does. I’ll have another hat on that says ‘I told you so.’”

 

 

Luke Walton on LaVar's playoff prediction: "Right now I want (Lonzo) to lead us to a couple of summer league victories."

 

Jak się uda szacun. Jak nie to będzie beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.