Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

george sie wyprowadza i to jest dobry news dla nas. to oznacza, ze dzis poleci w jakims transferze.

 

 

w wyscig po niego wlaczaja sie spurs i blazers. i to w sumie tez jest dobre. niech go przejma. bird jest ciezkim negocjatorem, czesc gm'ow nawet nie przystepuje z nim do rozmow bo tak zawyza wartosc swoich graczy. jak znam zycie, pewnie zada od lakers randle'a lub ingrama +2 pick. jezeli mamy dac sie wydymac w ten sposob, to ja proponuje sezon poczekac. spurs i cavs tytulu nie zdobeda w 2018 wiec niewykluczone, ze panowie (pg i bron) przyjda do lakers. a moze zamiast brona przyjdzie butler?

 

wciaz uwazam, ze oddanie russella nie jest tak glupie jak to sie powszechnie tutaj uwaza. niektorzy maja tendencje do oceny transferu na tu i teraz. tak pojmujac sprawe, deal jest slaby. ale ja wciaz patrze na big picture i na to co ten ruch nam umozliwia. a umozliwia wiele, bo duzo latwiej skusic bedzie za rok 2 potencjalnych all starow, by polaczyli sily niz proponowac im bujanie sie z zespolem, ktory zarqaz bedzie musial podpisac randle'a i ma male szanse na wzmocnienie skladu bo ma zapchane salary.

 

pelinka zostal zatrudniony, bo jest cholernie inteligentym gosciem, swietnie ogarnia cba, planuje ruchy do przodu etc. to nowa szkola gm'ow i sporo na ten temat pisano po jego zatrudnienu. mysle, ze z magiciem maja pewna wizje, jak zbudowac zespol w odpowiedni sposob. zgrac timing wchodzenia rookies w dorosle kontrakty z pozyskiwaniem gosci wartych maxa. mniej wiecej tak jak to sie stalo w golden state, dzieki czemu zbudowano super team.

 

pozostaje czekac do 1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy tak sie nie denerwowalem przed zadnym draftem albo trade deadline jak teraz ;)

Może czas zacząć żyć na spokojnie swoim życiem, a nie czymś, co nas kompletnie nie dotyczy? :)

 

 bird jest ciezkim negocjatorem, czesc gm'ow nawet nie przystepuje z nim do rozmow bo tak zawyza wartosc swoich graczy. 

Bird już się tym nie zajmuje w Indianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas zacząć żyć na spokojnie swoim życiem, a nie czymś, co nas kompletnie nie dotyczy? :smile:

 

To zamiast na spokojnie wyspać się do pracy, na uczelnię czy do urzędu z rana to zarywamy nocki, by oglądać mecze. A wystarczy żyć swoim życiem, a nie tym, co nas kompletnie nie dotyczy. Zawsze myślałem, ze hobby/zainteresowanie/pasja (zwał jak zwał) dotyczy nas właśnie w całości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oddamy więcej niż #27, #28 i Clarkson/Randle za PG13 to deal można uznać, za nieudany i to będzie znak, ze MJ i RP to duet bardzo zbliżony do poprzedniego.

 

DLO mi ogromnie szkoda bo to był moj ulubiony grajek w obecnych Lakers.

W ogóle średnio można ufać temu wszystkiemu co tam się wyprawia, mówi itd. Magic gada jak wiatr zawieje. Wcześniej twitował jaki to DLO nie jest Future All Star, jak to będzie go mentorował na i poza parkietem, itd. po czym go ot tak sobie traduje.

 

Jedyne rozsądne wyjście z obecnej sytuacji to:

 

#27 #28 + Clarkson za PG13. Jak się Indiana nie zgodzi to czekać na przyszłe lato.

 

A jak się zgodzi to gramy ten sezon w zestawieniu Lopez/Randle/Ingram/George/Ball.A za rok za Randla przychodzi Lebron.

 

Osobiście nie lubie Lebrona i mam neutralny stosunek do PG13 więc to będą cięzkie czasy dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty kombinujesz i mieszasz dwie sprawy.

 

1. Czy chcą DLO i Randle'a w LA - agent na pewno by chciał, także to jest non-story. Czy George by chciał - ja nie wiem, Pincus pewnie też, bo z tego co wiem pisze o Lakers na BR, a George jest zawodnikiem Pacers i pewnie się nie znają.

 

2. Zaczęło się od tego, że napisałem, że to czy inny gracz jego agenta został sprzedany przez Lakers nie powinno mieć znaczenia dla jego decyzji. Ty odpowiedziałeś, że to "nie tak działa", podpierając się autorytetem pana dziennikarza.

 

Skoro się ze mną nie zgadzasz ty i pan dziennikarz, to znaczy, że uważacie, że będzie to miało wpływ na jego decyzję.

 

1. Nie wiem, czy zna, ale prawdopodobnie ma lepsze dojścia niż Ty czy ja.

2. Nieprawda. Nie pisałeś, że "nie powinno", tylko że "zdecydowanie przeceniam rolę agenta" i dalej w podobnym tonie. No to skoro tak dużo wiesz na temat relacji agentów ze swoimi klientami, to chętnie się dokształcę, bo widzisz, ja np. nie wiem nic, więc dla mnie bardziej wiarygodne są informacje od uznanego dziennikarza z NBA aniżeli własne widzimisię. No ale już taki pokorny ze mnie gość.

 

Tym samym wytykam sprzeczności w rozumowaniu pana dziennikarza - godziny przed trejdem pisał, że przyjście George'a bardzo obniża prawdopodobieństwo wylotu DLO i JR i oni tu wszyscy mają relationship i w ogóle. Kiedy okazało się, że Lakers tego samego dnia pozbyli się DLO (pierwszego z klientów Mintza,  pierwszy afront dla agenta) nie wspomniał nic o tym jak bardzo Lakers poprzez ten ruch zepsuli swoje szanse na George'a i na dokładkę chciał posyłać Randle'a (drugiego z klienów Mintza, drugi afront dla agenta) w bezpośredniej wymianie za PG. No sorry, ale jak ktoś uważa że taka z nich wielka patchworkowa rodzina i dwaj najprawdopodobniej zostają bo przychodzi trzeci, który ma tego samego agenta i to jest istotna sprawa dla PG, a dzień później pisze o sprzedaniu ostatniego członka tej rodziny w bezpośredniej wymianie, to chyba zbyt dokładnie nie przemyślał swojego spojrzenia na sprawę.

 

Po raz kolejny całkowicie mieszasz dwie zupełnie inne sprawy celem obniżenia wiarygodności dziennikarza.

 

Pincus pisał, że Mintz chce Russella i Randle'a razem z George'm w LA. Po czym Magic mimo tego oddał Russella do Nets.

 

Jaki wpływ na to miał Pincus? Żaden.

Czy to w jakikolwiek sposób przeczy jego słowom? Nie.

Czy skoro Magic oddał Russella, to czy jest także skłonny oddać Randle'a, wbrew woli Mintza? Na to wygląda.

Czy wobec tego rozważanie możliwości sprzedania Randle'a przez Pincusa w następstwie wymiany z Nets świadczy o tym, że "nie przemyślał sprawy"? Oczywiście nie.

 

Chytruz, jak bardzo chcesz coś na niego znaleźć, to pewnie znajdziesz, ale tutaj błądzisz.

 

Ps. Nieprawdą jest, że Pincus po wymianie nie mówił nic o tym, jakoby oddanie Russella mogło obniżyć szanse na pozyskanie George'a. W swoim podcaście stwierdził, że Mintz jest very unhappy.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w perpektywie, że salary cap ma wynosic 99mln$ zmienia wytrade'owanie D'Angelo naszą sytuację?

 

W sensie, że jak przedtem było planowane +100 baniek, a teraz jednak mniej, to te extra 6 mln Russella +16 mln Mozgova może okazać się niezbędne do skuszenia nastepnego all-stara, jeżeli dzisiaj uda sie pozyskac PG13 i następnie go pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ to playmaker, oczywiście, ze dubluje się z Ballem, George to tez ballhandler.

 

Im więcej ballhandlerów, tym lepiej.

 

george sie wyprowadza i to jest dobry news dla nas. to oznacza, ze dzis poleci w jakims transferze.

 

Nie jest to żaden znak. Co roku praktycznie są takie newsy i nic z tego zwykle nie wynika. Wielu zawodników mieszka latem np. w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.