Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

podobal mi sie fragment o offseason/playoffs.

powiedzieli im, ze dla nich sezon sie nie konczy po 82 meczu. rezzta ligi przez kolejne 3 miechy gra i walczy o mistrzostwo i to jest okres, w ktorym oni maja miec swoje playoffs w sali treningowej. jestem cholernie ciekaw, kto pojawi sie jutro w sali treningowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach Lowe ma Kuzmę w pierwszej piątce debiutantów i Balla w drugiej.

 

The last two first-team spots could go to any of a half-dozen guys. With 15 or 20 more games, Ball would have made it on my ballot. He might snag enough votes anyway.

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/23131464/zach-lowe-2017-18-picks-all-nba-all-defensive-all-rookie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie mam żadnych wątpliwości jak ktoś uważam, ze jest na takiej samej polce ak Lebron czy Durant to rozumiem, ze może byc rozczarowany. Dla mnie gość jest kim jest - gwiazda, ale nie franchise playerem.

 

Jak napisałem w temacie obok w OKC potoczyło się to jak mialem nadzieję, ze się potoczy. Ja myślę, ze w jego wypadku ludzie troche brak zaangażowania mylą z brakiem ekspresywności z drugiej strony nie każdy umie dawać z siebie wszystko jak jest w sytuacji, w której być nie chce.

 

W najgorszym wypadku bedzie dla lakers upgradem nad KCP, pasuje fajnie do młodego trzonu lakers i jakby nie bylo to jednak znane nazwisko, które moze im pomoc kogoś jeszcze przyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyklad oladipo pokazal, jak wiele zmienia granie u siebie w fajnie ulozonym zespole

 

w najgorszym wypadku, upgrade nad KCP tak jak van pisze, choc ja wierze, ze tu bedzie mogl grac to co na poczatku w indianie i jesli faktycznie skonczy w lakers to mozemy zobaczyc totalnie innego PG w przyszlym sezonie.

 

druga sprawa, ze sciagniecie pg13 mocno ulatwiloby nam sciagniecie innych grajkow co w polaczeniu z rozwojem mlodych moze zaowocowac czyms pozytywnym.

 

ja sie jeszcze mocno zastanawiam, co zrobia thunder jak sie dowiedza, ze pg odchodzi. czy beda chcieli sie pobawic w jakies dealowanie?

 

no i pytanie czy kontrakt denga jest juz trade'owalny? czy jest opcja na deal z dengiem, gdyby wcisnac jakiegos harta czy nawet kuzme gdyby w 2 strone uzyskac jakiegos fajnego grajka?

 

niehc sie juz ten sezon konczy:p btw, mozna chyba watek offseasonowy zaczynac w jezioranach:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyklad oladipo pokazal, jak wiele zmienia granie u siebie w fajnie ulozonym zespole

 

w najgorszym wypadku, upgrade nad KCP tak jak van pisze, choc ja wierze, ze tu bedzie mogl grac to co na poczatku w indianie i jesli faktycznie skonczy w lakers to mozemy zobaczyc totalnie innego PG w przyszlym sezonie.

 

druga sprawa, ze sciagniecie pg13 mocno ulatwiloby nam sciagniecie innych grajkow co w polaczeniu z rozwojem mlodych moze zaowocowac czyms pozytywnym.

 

ja sie jeszcze mocno zastanawiam, co zrobia thunder jak sie dowiedza, ze pg odchodzi. czy beda chcieli sie pobawic w jakies dealowanie?

 

no i pytanie czy kontrakt denga jest juz trade'owalny? czy jest opcja na deal z dengiem, gdyby wcisnac jakiegos harta czy nawet kuzme gdyby w 2 strone uzyskac jakiegos fajnego grajka?

 

niehc sie juz ten sezon konczy:p btw, mozna chyba watek offseasonowy zaczynac w jezioranach:d

No juz widzę Prestiego , który przyjmuje Denga :P.

 

Kontrakt Denga jest trejdowalny tylko w przypadku dopłaty, nie ma tu mowy o uzyskaniu jakiegoś assetu.Chociaż w tym sezonie taka Atlanta np może skusić się na 2 lata kontraktu Denga za pick Cavs + jakiegoś młodego gracza.2 lata to żaden ból dla tankującej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i pytanie czy kontrakt denga jest juz trade'owalny? czy jest opcja na deal z dengiem, gdyby wcisnac jakiegos harta czy nawet kuzme gdyby w 2 strone uzyskac jakiegos fajnego grajka?

 

 

 

 

Kuzma nie jest kimś dla kogo chcesz wziąć kontrakt Denga. Paczka z Ingramem/Ballem bedzie potrzebna. I to też za nikogo fajnego. Jedyna opcja to rozłozyć ten kontrakt na najbliższe 20 lat i jakoś radzić sobie bez niego  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie pisalem, ze denga musi przejac presti, rownie dobrze moga wlaczyc w to 3 team, ktory ma w planach tankowanie prtzez najblizsze 2 sezony...

 

@iglo mozgova udalo sie upchnac z DLO i w zamian oprocz fajnego grajka (lopez) pozyskac jeszcze pick(kuzme)

 

obstawiam, ze denga mozna wrzucic komus razem z kuzma i 1/2 pickami i to powinno psokojnie wystarczyc, pytanie czy lakers tego chca...

 

generalnie jezeli bedzie szansa skomponowac jakis superteam, to obstawiam, ze poleciec moze kazdy, nawet ball czy ingram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denga trzeba będzie opakować pickami. IMO znajdą się chętni na dwa 1st roundery, ale czas pokaże. Lakers mają też 2nd rounder z Chicago, mogą dołożyć do 5 milionów gotówki, a za to można już sobie kupić kolejny pick. Oddawanie któregoś z podstawowych graczy raczej nie wchodzi w grę.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@iglo mozgova udalo sie upchnac z DLO i w zamian oprocz fajnego grajka (lopez) pozyskac jeszcze pick(kuzme)

 

Na tamten czas DLO to był czołowy prospekt w Lakers. Jeżeli sytuacja ma sie powtórzyć to tak jak napisałem paczka powinna składać sie z Ingrama/Balla. W odejście Balla nie wierze, czyli zostaje Ingram. Przy założeniu ze przyjdzie LBJ albo George to zaczyna sie układać w jakiś plan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamten czas DLO to był czołowy prospekt w Lakers. Jeżeli sytuacja ma sie powtórzyć to tak jak napisałem paczka powinna składać sie z Ingrama/Balla. W odejście Balla nie wierze, czyli zostaje Ingram. Przy założeniu ze przyjdzie LBJ albo George to zaczyna sie układać w jakiś plan.

jaaasne lol na pewno Lakers żeby pozbyć sie Denga poświęca Ingrama albo Balla...

 

Po co niby mieliby to robic? jesli juz nawet mieliby podpisać i PG i będą na tyle głupi, ze maxa Lebronowi rzucą a Denga nie uda się z pickami opchnąć to rozciągną jego kontrakt, a nie będą dorzucać jednego z dwóch najcenniejszych prospectow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iglo, dlo moze i byl czolowym prospektem w lakers

ale byl tez gosciem z duzym znakiem zapytania i latka weza

 

juz po miesiacu bylo widac, ze lakers wygrali ten deal

a malo kto zdawal sobie sprawe, ze to na salary zalezalo jezioranom najmocniej i to tu jest najwieksza wygrana w tym dealu bo dzis moga zaproponowac maxa komukolwiek. rok temu o tej porze nawet tego nie mieli.

 

reasumujac:

oddanie ingrama/balla/randle'a to za duzo, wszedlbym wtedy w stretch

natomiast gdyby oddanie denga mialo nas kosztowac kuzme albo harta plus inne picki, to gdyby mieli pewnosc, ze skusza kogos jeszcze oprocz pg13, szedlbym w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.