Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że słuchając Magica on w nikogo z tych młodych za bardzo nie wierzy. Nie zdziwie się jak przynajmniej dwóch z trójki Clarkson DLO  i Randle zostana oddani.

 

Zespół zbuduja wokół Ingrama PG13 i kolejnego grubego FA w przyszłym roku.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że szanse na wyciagniecie grajka z 10 sa zbyt male zeby sie w to ładować. Dla mnie gdyby mieli brac taki kontrakt jak Mozgova to musiałby byc wyzszy wybór w drafcie taki ktory faktycznie daje spora szanse na wyciagniecie mocnego gracza na przyszlosc ysle ze tu kolo nr 6 chociaz i tak uwazam, że ten draft jest mcono przehypowany i bedzie duzo bustow rowniez w pierwszej 10.

 

Naprawde uwazasz, ze gdyby takie Suns mialo nie 4 a np 10 pick to by nie poszli na taka wymiane?

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że słuchając Magica on w nikogo z tych młodych za bardzo nie wierzy. Nie zdziwie się jak przynajmniej dwóch z trójki Clarkson DLO  i Randle zostana oddani.

 

Zespół zbuduja wokół Ingrama PG13 i kolejnego grubego FA w przyszłym roku.

Zapodaj linkiem do jakiejś świeżej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze 10 z Mozgovem przy braku ofert za BL pewnie nie bylby wykluczony, chociaz uwazalbym go za slaby deal dla Nets (ale zegar tyka) a dolozenie do niego picku to moim zdaniem masakra.

Co do kwestii wyzej to sluchalem ktoregos podcastu i bylo odnoszenie sie  do rzeczy, ktore sie pojawily na lakersnation odnosnie propozycji za Clarksona (podobno sam Magic dzwonił w kilka miejsc sondując co moga za niego dostać) i tego ze on wcale nie był optymistycznie nastawiony do tego zeby backcourtem przyszlosci Lakers byl DLO-Ball.

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z perspektywy Nets bez sensu jest branie złego kontraktu Mozgowa (16 milionów?) gdy ich głównym atutem na ten moment jest właśnie miejsce w salary. Nie ogarniam po co taki ruch mieliby robić Lakers.

 

A co do Balla, ja nie twierdzę, że on obok Russella nie może grać, a twierdzę, że Ball będzie ograniczony przy Russellu, co wydaje się oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Lopez Wam daje przez rok granie o 38-44, a pierwszorundowy pick jest spoko, tyle, że Lakers nie potrzebują głębi, a jakości - a tych assetów mają już w cholerę.

 

Ja to już wolałbym męczyć się z Mozgowem niż oddawać top10 pick draftu który rok temu byłby top4.
 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please, Kings nie dostaną Smitha i Tatuma, to jest nierealne żeby Smith spadł do 10. picku.  Tzn. to jest best-case scenario, a takie się rzadko sprawdzają.

 

Fox miał żenujące statystyki rzutowe w Kentucky, o ile Jackson ma lepsze statystyki rzutowe niż jego osobiste i technika, tak z Foxem jest na odwrót, jakieś 30% z midrange i 20% za 3.

 

Dla mnie Lakers zostaną z tym swoim drugim pickiem i wezmą Balla albo Foxa.

 

A, z tym Lopezem to ja jednak liczę na 7-8. pick od Lakers za rok. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Balla, ja nie twierdzę, że on obok Russella nie może grać, a twierdzę, że Ball będzie ograniczony przy Russellu, co wydaje się oczywiste.

 

W jaki sposób? Według mnie Ball przy Russellu mógłby nadal pełnić taką rolę, jak w UCLA. Jeśli już by coś go miało ograniczać, to kiepski spacing.

 

Co do proponowanej przez Januarego wymiany - wolę zatrzymać dziesiątkę i brać np. Markkanena.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że ten Big Al (nie wiemy, czy będzie ostatecznie miał lepszą, czy gorszą karierę od DARa - pozdro january) + #6 pick + #28 pick + paczka rolesów/scrubów nie poszła za 24-letniego All-Stara z 5-letnim kontraktem.

 

#hipopotam

No nie. Poszla za będącego w formie KG czyli wg wielu najlepszego PF ever Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramona Shelbourne opowiedziała ostatnio u Lowe'a o przebiegu podpisania Mozgova. To aż niewiarygodne, ale oni faktycznie spanikowali tamtego lata. Wg jej informacji zadzwonili zaraz po otwarciu FA i nie pozwolili się nawet rozłączyć agentowi Mozgova, żeby nie zdążył wysłuchać innych ofert (lol). Bali się, że znów nikogo wartościowego nie podpiszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że dziennikarze z LA (Ramona, Ding) po zwolnieniu Jimchaka nagle zaczynają podawać różna takie kompromitujące info. Ciekawe na czyje polecenie. ;)

 

Tzn. kompromitują bardziej same te umowy, te doniesienia natomiast rzucają trochę światła na pozostałe decyzje tamtego sztabu i to, czy były w jakikolwiek sposób przemyślane (drafty, kierunek organizacji, kontrakty zasłużonych graczy itd.).

 

Generalnie wychodzi na to, że Pelinka i Magic mogą być zbawieniem dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podobno potwierdza się, że Ball nie zachwycił jakoś specjalnie Lakers.Nic dziwnego, bo największe zalety Balla to gra 5 na 5 i podania, a nie kalecznie wyglądający rzut.Ciekawe, czy to takie podsycanie przez dziennikarzy, czy faktycznie Lakers coś kombinują.

btw. http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?p=56066576#p56066576

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.