Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

To mówicie, że za 2nd roundery oddajecie Willy'ego, a potem taki jeden leci jako dodatek do Mudiaya. Brawo Wy.

 

McDermott może być wartościowym rolesem, a Mudiay to esencja bycia cancerem. W Knicks bez zmian.

Woj pisze o swapie. 

 

 

 

Denver and New York was swapping second-round picks in the three-way trade, league sources tell ESPN. Denver gets New York's 2018 second-round pick via Clippers, and Knicks get Denver's second-round pick via Portland.
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówicie, że za 2nd roundery oddajecie Willy'ego, a potem taki jeden leci jako dodatek do Mudiaya. Brawo Wy.

 

McDermott może być wartościowym rolesem, a Mudiay to esencja bycia cancerem. W Knicks bez zmian.

 

McDermott jak przychodził do Bulls to miał być olaboga strzelec, ziemia płonie a benzyna tanieje.

Jak McDermotta oddali do OKC, to miał być olaboga z ławki, ziemia płonie takie wsparcie z ławki dla zespołu.

Jak McDertmotta oddali do Nix to miał być olaboga szarp-szuter z rogów, Kyle Korver Wielkiego Jabłka i tajna broń ofensywna z ławki Pastora Jeffa, która w ciągu ostatnich 11 spotkań zdobywała średnio 3 punkty przy 13 minutach na parkiecie i oddając 3,5 rzutu z czego 1.3 za 3 przy skuteczności 14%.

 

To jest jego czwarty sezon w lidze i czwarty zespół. Jak Carlisle nie pokaże palcem, to już po frytkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(be)Careful What You Wish For. Pamiętam jak w czasie draftu 2015 fani Knicks wybuczeli Porzingisa,a reporter z MSG TV chodził z mikrofonem i pytał: "dlaczego nie Porzingis i kogo by wybrali zamiast Kristapsa"? Bodaj dwóch odpowiedziało,że by wybrało Emanuela Mudiaya. Chcieli ch*je Mudiaya,to dostali Mudiaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank do s5 ? a w życiu !!! właśnie Jeff miał sen !!! Kornet w s5 wypełni lukę po Pozingisie - per 36 to Kornet ma 17 ppg/15 zb/ 6 blokow i 42,7% for 3 - MONSTRUM w ataku, TYTAN w obronie !!! 

 

Nowy ! Lepszy ! Pozingis !!! We allways Back !!! 

 

GO NYK !!! GO !!!!   :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie TD:

 

Hornets chciało oszukać Knicks,a Knicks oszukali samych siebie (oddając młodego NBA ready centra za dwa picki 2rd) i trochę Hornets. Nie rozumiesz? Spokojnie, ja też nie. Kurz opadł i okazało, że Willy zamiast siedzieć w dresie w pierwszym rzędzie, gotowy do gry w garbage time siedzi w marynarce sportowej w drugim rzędzie i uśmiecha się tak jakby miał zaparcie. 

 

Gdyby Knicks oddali go przed kontuzją KP - to bym zrozumiał. Chciał minut, nie dostawał i do widzenia. Ale wiedząc, że otwierają się dla niego minuty oddają za byle gówno? Mogli poczekać, ograć i sprzedać w lato w może większym zyskiem. Hornets? Może liczyli na wyprzedaż graczy i zainwestowali w młodego centra, a później się okazało, że nikt tego Kemby/Batuma/Marvina/Howarda nie chce kupić?

 

Ogólnie mega c***owy ruch ze strony Knicks, ale można podziwiać za to Porzingisa Light :]

 

Druga wymiana ma więcej sensu. Oddanie McDermotta, który i tak nie był na obrazku NYK w przyszłości za rok sprawdzenia Emmanuela (nowe ulubione imię Kucia) to dobry ruch. Co by nie pisać, to ten sezon i następy jest stracony, więc ogrywanie dwóch młodych rozgrywających koło siebie ma więcej sensu niż McBuckets do końca tych rozgrywek. Perry i Mills chcieli  młodych, atletycznych graczy i takiego dostali. Frank i Emmanuel mogą grać koło siebie, tylko trzeba pozbawić Jacka minut i wyedukować kibiców Knicks, że Trey Burke nie jest najlepszym PG Knicks. Do tego była zawrta jakaś wymiana picków drugorundowych. 

 

Ogólnie wymiana na chwilę obecną na  +.

 

Co się jeszcze udało: nie oddali żadnego picku w 1rd (oklaski) 

Nie oddali Lee. (Nie było chętnych?)

Nie oddali KOQ więc co? Po sezonie będą się modlić żeby podjął opcję i zarabiał tyle co Ron Baker, albo dadzą mu nową umowę? Nie ma kasy i pewnie odejdzie za darmo, chyba że jakiś snt wejdzie w grę, ale nie wiem czy to jest możliwe?

Kantera też nie udało się opchnąć, więc zostaje karmienie go piłką i wbijani mu do łba, że jest wielki i najlepszy i może wyoptuje. Jak nie to za rok w czasie TD jego mumowa może być fajnym asetem dla PO wanna be drużyny.

 

Ku chwale i ku tankowaniu. 

 

Czy mogę już napisać: a nie mówiłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie TD:

 

Hornets chciało oszukać Knicks,a Knicks oszukali samych siebie (oddając młodego NBA ready centra za dwa picki 2rd) i trochę Hornets. Nie rozumiesz? Spokojnie, ja też nie. Kurz opadł i okazało, że Willy zamiast siedzieć w dresie w pierwszym rzędzie, gotowy do gry w garbage time siedzi w marynarce sportowej w drugim rzędzie i uśmiecha się tak jakby miał zaparcie. 

 

Gdyby Knicks oddali go przed kontuzją KP - to bym zrozumiał. Chciał minut, nie dostawał i do widzenia. Ale wiedząc, że otwierają się dla niego minuty oddają za byle gówno? Mogli poczekać, ograć i sprzedać w lato w może większym zyskiem. Hornets? Może liczyli na wyprzedaż graczy i zainwestowali w młodego centra, a później się okazało, że nikt tego Kemby/Batuma/Marvina/Howarda nie chce kupić?

 

Ogólnie mega c***owy ruch ze strony Knicks, ale można podziwiać za to Porzingisa Light :]

 

Druga wymiana ma więcej sensu. Oddanie McDermotta, który i tak nie był na obrazku NYK w przyszłości za rok sprawdzenia Emmanuela (nowe ulubione imię Kucia) to dobry ruch. Co by nie pisać, to ten sezon i następy jest stracony, więc ogrywanie dwóch młodych rozgrywających koło siebie ma więcej sensu niż McBuckets do końca tych rozgrywek. Perry i Mills chcieli  młodych, atletycznych graczy i takiego dostali. Frank i Emmanuel mogą grać koło siebie, tylko trzeba pozbawić Jacka minut i wyedukować kibiców Knicks, że Trey Burke nie jest najlepszym PG Knicks. Do tego była zawrta jakaś wymiana picków drugorundowych. 

 

Ogólnie wymiana na chwilę obecną na  +.

 

Co się jeszcze udało: nie oddali żadnego picku w 1rd (oklaski) 

Nie oddali Lee. (Nie było chętnych?)

Nie oddali KOQ więc co? Po sezonie będą się modlić żeby podjął opcję i zarabiał tyle co Ron Baker, albo dadzą mu nową umowę? Nie ma kasy i pewnie odejdzie za darmo, chyba że jakiś snt wejdzie w grę, ale nie wiem czy to jest możliwe?

Kantera też nie udało się opchnąć, więc zostaje karmienie go piłką i wbijani mu do łba, że jest wielki i najlepszy i może wyoptuje. Jak nie to za rok w czasie TD jego mumowa może być fajnym asetem dla PO wanna be drużyny.

 

Ku chwale i ku tankowaniu. 

 

Czy mogę już napisać: a nie mówiłem? 

Kanter na każdym kroku mówi jak mu się podoba w Nju Jork i jak bardzo chce być częścią Knicks więc na 99,9% podejmie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter na każdym kroku mówi jak mu się podoba w Nju Jork i jak bardzo chce być częścią Knicks więc na 99,9% podejmie opcje.

też tak uwazam

poza tym az tak głupi nie jest by nie wziac takiej kasy

bedzie się trzeba z nim męczyć, dobrze że tylko rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ulegali słowom agentów i robili się w bambuko, ale też myślę, że Kanter zostanie. Jemu chyba naprawdę się tam podoba, to nie jest zwykłe pitolenie. Dodatkowo z powodu sytuacji w jego kraju może chcieć takiej stabilizacji. Pamiętacie emocjonalne pożegnanie z OKC? Nie mówię, że to taka sama zażyłość, ale jednak zadomowił się w NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiacie mnie. Dalej wierzycie w takie pierdu pierdu? A co on ma mówić? Jakby go oddali do innej drużyny to by gadał to samo tylko nazwę miasta zamienił.  

Ale ja nigdzie nie napisałem że wierzę w jego słowa, tylko że nigdzie nikt mu więcej nie da więc podlizuje się tu bo wie że i tak zostanie :greedy_dollars:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.