Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli przehandlujemy Lee i Oquinna być może. 

Jeśli sprawdzisz terminarz do końca sezonu to zobaczysz, że na więcej niż 5-6W nie ma co liczyć. Jeśli można mówić w jakimś pozytywnym aspekcie o kontuzji Porzingisa to dobrze że to się wydarzyło przed trade deadline a nie później. Można teraz gdzieś puścić Lee, O'Quinna i Kantera(jeśli ktoś go zechce) za jakieś picki i młodzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem nóż na nadgarstku, ale w załamaniu światła wdzierającego się przez okno, które trafiło mnie prosto w oko objawił mi się bóg w o obliczu Nicka Collisona i powiedział głosem Dikembe Mutombo - "JEDNOROŻCE TO MITYCZNE STWORZENIA I NIE DA SIĘ ICH ZABIĆ OD TAK. WSTAŃ Z KOLAN! I POPATRZ W PRZYSZŁOŚĆ!"

 

Tak też uczyniłem i patrzę. I co widzę? Ten rok (no pół, a nawet nie) i następny legalnego tankowania. Nawet jak wróci w styczniu/lutym to i tak będzie po frytkach z przyszłym sezonem. 

 

Niech Collisonowi będą dzięki, że nie oddali żadnego picku z 1rd wcześniej. Teraz rozsprzedać towarzystwo. Zostawić Franka i Willy'ego i wsiadać do czołgu! 

 

Ku chwale! Ku WOJNIE! SLAYER k****!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Krostapsa. Tylko to akurat nie jest specjalne zaskoczenie Zresztą przypomnijcie sobie Wasze rozmowy w tym (lub edycji z poprzedniego sezonu) temacie o prognozach dla Łotysza. Chudzina, stawy obciążone, mięśnie nie wytrzymają... Po prostu się sprawdziło.

 

Ciekawy jestem jak dalej będzie się jego kariera rozwijać, bo z jego posturą ta kontuzja może być bardzo znacząca. W pamięci też mu to zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się każe takiemu wielkoludowi przebijać na zasłonach niczym, to nie dziwota, że puszczają mu więzadła. Nie wiem jak rozwinie się kariera Porzingisa, ale najpierw nie wytrzymała kostka, potem uszkodził się łokieć, teraz zerwane więzadła. Słabo to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się każe takiemu wielkoludowi przebijać na zasłonach niczym, to nie dziwota, że puszczają mu więzadła. Nie wiem jak rozwinie się kariera Porzingisa, ale najpierw nie wytrzymała kostka, potem uszkodził się łokieć, teraz zerwane więzadła. Słabo to wygląda...

Gdyby trener miał głowę i coś tam w środku to by wiedział, że mając gościa z takim talentem musisz dopasować grę zespołu do jego fizyczności, żeby nie musiał się przebijać przez zasłony i co drugie posiadanie grać ISO.

 

Wierzę w to że wróci wzmocniony fizycznie, a na stołku będzie siedział ktoś z jakimś bardziej rozbudowanym planem na grę.

Edytowane przez denixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w to że wróci wzmocniony fizycznie, a na stołku będzie siedział ktoś z jakimś bardziej rozbudowanym planem na grę.

 

Jeżeli Knicks nie przesuną go na stałe pod dziurę, to sama zmiana stylu gry może nie wystarczyć. Porzingis bardzo dobrze radzi sobie z obroną obręczy, więc to nie powinno być wielkim problemem. Grając dalej na czwórce będzie musiał biegać po obwodzie, bo pomalowane i tak będzie zajęte przez jakiegoś klocka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Knicks nie przesuną go na stałe pod dziurę, to sama zmiana stylu gry może nie wystarczyć. Porzingis bardzo dobrze radzi sobie z obroną obręczy, więc to nie powinno być wielkim problemem. Grając dalej na czwórce będzie musiał biegać po obwodzie, bo pomalowane i tak będzie zajęte przez jakiegoś klocka. 

Jedyną akcją wypracowaną pod Porzingisa było ISO. Oglądam jakieś 70% spotkań Knicksów i czasami aż oczy bolą jak to siermiężnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem nóż na nadgarstku, ale w załamaniu światła wdzierającego się przez okno, które trafiło mnie prosto w oko objawił mi się bóg w o obliczu Nicka Collisona i powiedział głosem Dikembe Mutombo - "JEDNOROŻCE TO MITYCZNE STWORZENIA I NIE DA SIĘ ICH ZABIĆ OD TAK. WSTAŃ Z KOLAN! I POPATRZ W PRZYSZŁOŚĆ!"

 

Tak też uczyniłem i patrzę. I co widzę? Ten rok (no pół, a nawet nie) i następny legalnego tankowania. Nawet jak wróci w styczniu/lutym to i tak będzie po frytkach z przyszłym sezonem. 

 

Niech Collisonowi będą dzięki, że nie oddali żadnego picku z 1rd wcześniej. Teraz rozsprzedać towarzystwo. Zostawić Franka i Willy'ego i wsiadać do czołgu! 

 

Ku chwale! Ku WOJNIE! SLAYER k****!!! 

New York is finalizing trade to send center Willy Hernangomez to Charlotte, league sources tell Yahoo Sports.

 

:grin: :grin: :grin: :grin:

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Willy już w Hornets :grin:

Shams Charania‏Konto zweryfikowane 
@ShamsCharania
Obserwowany Obserwujesz @ShamsCharania
Więcej
New York is finalizing trade to send center Willy Hernangomez to Charlotte, league sources tell Yahoo Sports.

 

Dwie 2-rundy. Kolejna słaba decyzja na pierwszy rzut oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem z nią lepsze gify, mogłeś się postarać  :onthego:

 

 

 

Wiem, że mam dziś żałobę i ogólnie c***owy dzień, ale gif odpowiada temu co napiąłeś o złotych rękach Zubaca :]

 

Dziwna wymiana i na razie nie jestem jej fanem. Dobrze, że ten O'Bryant spada po sezonie i tyle.

 

Na razie oddali gotowego gracza znającego realia NBA (First rookie team) za dwa wybory w drafcie.  

 

Czekamy co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to właśnie spoko deal dla Knicks, Hernangomez to wysoki bez rzutu i bez obrony.

Teraz tak, ale sami doprowadziliśmy do obniżenia jego wartości. 

 

Z całym szacunkiem do Zubaca (nie obraź się, ale "złote ręce" to dla mnie jeden z najlepszych tekstów ever na forum :D), to nie on w zeszłym sezonie znalazł się w pierwszym teamie rokasów.

 

Także można domniemywać, iż wartość Hermangomeza wcześniej była wyższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.