Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że Knicks wymienią Williego?

 

Horny nasłuchał się chyba opowieści Hardawaya Jr. o tym jak to Budenholzer mu powiedział, że albo zepnie dupę w obronie i dostanie minuty, albo do końca kontraktu będzie dymać w d-league. Trochę to podziałało i może nasz trenejro próbuje tego samego tricku? 

 

Willy nie broni. Na upartego można powiedzieć, że jest jeszcze groszy od Kantera w tym aspekcie. Atak to pólka może podobna lub odrobinę gorsza od Turka. Rozumiem też, że Horny walczy o posadę i próbuje coś wygrać, dlatego stawia na Kantera. Dla nas Knicks są faworytem do top 3 draftu. Rozumiemy to i kibicujemy w wyścigu po Doncica. Dla nas np: Kanter oraz Sessions powinni siedzieć na ławce, a ich minuty powinni przejąć Willy i Frank (o ile będzie zdrowy). Sprawdzasz i ogrywasz swoich młodych, którzy mają jeszcze jakiś sufit. Willy w przyszłości może być takim graczem/lub lepszym jak Kanter, ale dodatkowo ma przegląd pola. Nie jest to poziom Gasola, ale nie boi się rozstać z piłką na rzecz kolegi. Jednak to trzeba rozwijać, a jak wspomniałem jest walka o stołek i weterani > młodzi.  

 

Dodatkowo można zaobserwować małą zmianę w Hernangoemzie. Wincyj żelu na włosach, jakiś tatuaż i teraz jeszcze już kilka razy dał do zrozumienia, że nie jest zadowolony z minut jakie dostaje. Stal się taki bardziej pewny siebie i pyszczy. W Knicks jest za dużo podkoszowych, a skoro Łotysz jest nietykalny, nikt nie weźmie Kantera i Noaha bez picku, zostają do oddania KOQ oraz Willy. O'Quinn zrobił wiele dobrego w dwóch pierwszych spotkaniach i w końcu dostał minuty, co zaczyna procentować. I ma też super kontrakt, więc jeżeli miałbym stawiać kogo oddadzą: to na razie pierwszy do odstrzału jest Willy. 

 

Mnie na razie martwi sytuacja z Bledsoe. Żeby zaraz się nie okazało, że nasza żaba Peppe Scott odda pick za rozgrywającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczysz czym tu Dolan zawinia? : >

 

To żart :smile:

 

To inaczej, zadam to samo pytanie do Was na Airball, do następnego podcastu, a Wy spróbujecie się do tego ustosunkować i wtedy się dowiesz od swojego ziomka :smile:

Chyba, że odpowiadacie na pytania tylko od zasłużonych ;)

 

A jeśli chcesz o tym poczytać w tym temacie, to najlepiej skieruj to pytanie do Mayora, który napiszę o tym tutaj książkę.

 

Ode mnie jedno zdanie o Dolanie, za lata Grunwalda i I.Thomasa, których zatrudnił i trzymał na stołkach, powinien zostać wpuszczony do klatki z Charlsem Oakleyem na 5 rund...  

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuzyn

 

Dolan stał się symbolem upadku Knicks, bo? Jeśli chodzi o Airballa, to ja Ci chętnie stworzę piękny felieton, dlaczego Dolan nie jest taki straszny jak go malują i dlaczego mocno się to przerysowuje. Uwierz mi, że lepiej mieć takiego Dolana niż Jerry Reinsdorfa.

 

@Kucio 

 

Masz w redakcji człowieka, który może w tym temacie zrobić 10 oddzielnych podcastów, po jednym na każde złą decyzję Dolana. 

A zadajesz mi takie pytanie , szaremu Wróblowi :D

 

Bo ... zatrudniał ludzi , którzy rujnowali Knicks przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzenie wszystkiego do Dolana to absurd. W NBA bardzo trudno jest zbudować zwycięsko organizacje.

W ostatnich 20 latach tylko Spurs nie zaliczają większych wpadek, a cała reszta czasem ląduje w szambie, jedni na krócej inni na dłużej.

 

Dla ścisłości, bo czuje już jakąś kolejną gównoburzę w powietrzu.  

Ja napisałem, że Dolan jest jednym z 3 głównych grzechów Knicks.

Te pozostałe dwa to gra i to w czym knicks ssą od lat , czyli D i tracenie przewag +20 i większych . 

 

Znasz pewnie takie przysłowie "Ryba psuje się od głowy" 

 

I mimo tego, że te beznadziejne decyzje podejmowali jego protegowani , decyzję z oddaniem dwóch picków 1 rundowych za Melo (którego w lipcu mogli mieć za darmo) i za Bargnaniego, to Dolan nad tym musiał postawić pieczątkę. I inteligentny wlaściciel, znający się choć w 50% na tym biznesie, nie dość, że zablokowałby taką wymianę, to jeszcze wywalił by na zbity pysk, takiego prezydenta. 

 

A Dolan co zablokował ? Transfer Lowrego, który podobno był już klepnięty i czekał na jego podpis.

Nie chce mi się wracać do źródeł tego, ale temat Lowrego do Knicks, był na pewno grany. 

Wiesz, ja chętnie pogadam, ale nie będę spoilerować. Napiszę tekst i chętnie przeczytam Twoją opinię. Co do człowieka w redakcji, to Przemek jest zniesmaczonym gnomem, więc wolę pogadać z szarym wróblem :grin:

 

O reklamację co do "zniesmaczonego gnoma" to już musisz się do Knicks Zone zgłosić, bo ja nie mam z tym nic wspólnego ;) 

 

To pisałem ja - "szary wróbel" , "gołąb" , "wuefista" , "harcerzyk"  :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bledsoe zatkałby dziurę na PG i mógłby robić za mentora dla "Silent T"

Czyli idziemy po 30-40 W, średni pick. Dalej nie mamy elastyczności na rynku. Co nas czeka w dalszych latach?

 

Znajdujemy się w idealnej pozycji do zrobienia full-tanku i najlepsze, co pod kątem przyszłości możemy zrobić, to właśnie tankować. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli idziemy po 30-40 W, średni pick. Dalej nie mamy elastyczności na rynku. Co nas czeka w dalszych latach?

 

Znajdujemy się w idealnej pozycji do zrobienia full-tanku i najlepsze, co pod kątem przyszłości możemy zrobić, to właśnie tankować. 

Niby początek Knicks mają dobry, ale są w lidze lepsi od nas w tankowaniu,a w tym roku będzie tłok .,Po drugie tankowanie może nas kosztować Porzingisa.No i jeszcze nawet jak się w loterii powiedzie to jeszcze trzeba umieć wybrać.,Ja bym nie miał problemu oddać za Bledsoe Noaha i przyszłorocznego first round.,    Jak jesteś głodny i masz ostatnie 5 złotych to co zrobisz ? Kupisz za to chleb i kawałek kiełbasy,czy wyślesz kupon Lotto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby początek Knicks mają dobry, ale są w lidze lepsi od nas w tankowaniu,a w tym roku będzie tłok .,Po drugie tankowanie może nas kosztować Porzingisa.No i jeszcze nawet jak się w loterii powiedzie to jeszcze trzeba umieć wybrać.,Ja bym nie miał problemu oddać za Bledsoe Noaha i przyszłorocznego first round., Jak jesteś głodny i masz ostatnie 5 złotych to co zrobisz ? Kupisz za to chleb i kawałek kiełbasy,czy wyślesz kupon Lotto?

No ale suns ponoç wołają Nikitilikinikine i Hernangomeza a nie Noaha z pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale suns ponoç wołają Nikitilikinikine i Hernangomeza a nie Noaha z pickiem.

to już zdementowane, tzn Knicks jednak nie chcą ( szok )

 

ale jeśliby chcieli zrezygnować z tanku to imo ten ruch byłby wart ryzyka, no, ale ja mam zdanie, że zarówno Nikita jak i Willy nie będą w tej lidze nikim znaczącym, dodatkowo ten pick Knicks mógłby posłużyc do zdealowania Kantera, bo Noaha to chyba raczej niezbyt

 

mimo wszystko lepiej żeby tankowali, wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale suns ponoç wołają Nikitilikinikine i Hernangomeza a nie Noaha z pickiem.

Tak się nie da i management Suns też umie liczyć.Przy trade musza się zarobki zbilansować.Edit/Henangomez $1.5 plus Frankie rookie contract ,a Bledsoe $15M .,ok 5 razy za mało.,

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Noah ma najgorszy kontrakt w lidze. Przygarnięcie gościa przez kogokolwiek to w każdej transakcji bonus dla Knicks. Suns nie mogą być aż tak naiwni...

 

Z kolei jak Knicks oddaliby pick to już nikt by nie zaprzeczył o ich szaleństwie :rugby:

 

Hernangomez mógłby iść. Tak jak napisał Orzeł, gościu zaczyna gwiazdorzyć zanim cokolwiek osiągnął, a to nigdy nie jest dobry omen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.