Skocz do zawartości

CP3 Decision


LAF

Chris Paul  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co powinnien zrobić Chris Paul ?

    • Zostać w Clippers
      11
    • Odejść z Clippers
      70
  2. 2. Gdzie CP3 zagra ?

    • w Clippers
      12
    • w Bostonie
      2
    • w Bucks
      4
    • w Spurs
      6
    • Inny(napiszę w komentarzu)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam się ale spada nam Zeller, KO i Johnson. Nksnke kontrakty IT, Bradleya i Crowdera. Nie uzbiera się na CP3? W przypadku CP3 i Fultza to IT do opchniecia(Rozier) z ławki wystarczy. Ponoć podatek nie jest problemem bo gra na takim poziomie oplaca się

Ja tez się nie znam, ale biorąc pod uwagę, to co robi Ainge z pickami, to wątpię, żeby chciał się pakować w 4, czy 5-letni maks dla 32 letniego zawodnika, który nigdy nie wyszedł poza 2 rundę play-offs. Celtics już w tej chwili wyrównali największy sukces Paula w karierze.

 

Nie wydaje mi się też, żeby Paul miał się gdzieś wybierać, zwłaszcza po tym, co zrobili z Griffinem i Riversem Jordanowi, kiedy był ostatnio wolnym agentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale spada nam Zeller, KO i Johnson. Nksnke kontrakty IT, Bradleya i Crowdera. Nie uzbiera się na CP3? W przypadku CP3 i Fultza to IT do opchniecia(Rozier) z ławki wystarczy. Ponoć podatek nie jest problemem bo gra na takim poziomie oplaca się

No skoro max dla Paula zaczyna się od 35,5 mln a wy wywalając wszystkich poza tymi co mają kontrakty macie 32 to brakuje Wam 3,5 na max dla Paula czyli Boston oddać musi komuś Browna za darmo

 

A i tak nie jestem pewien jak liczyć Fultza bo przecież ewentualny wybór nr 1 to bodajże w nowym CBA 8-9 baniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro max dla Paula zaczyna się od 35,5 mln a wy wywalając wszystkich poza tymi co mają kontrakty macie 32 to brakuje Wam 3,5 na max dla Paula czyli Boston oddać musi komuś Browna za darmo

 

A i tak nie jestem pewien jak liczyć Fultza bo przecież ewentualny wybór nr 1 to bodajże w nowym CBA 8-9 baniek

Ale max dla Paula zaczyna się od 35,5 miliona w Clippers, czy w Celtics? Przecież chyba jest jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale max dla Paula zaczyna się od 35,5 miliona w Clippers, czy w Celtics? Przecież chyba jest jakaś różnica?

W obu przypadkach zaczyna się od tego samego poziomu . Róznica pomiędzy tym gdzie podpisujesz to

 

A - długośc trwania kontraktu czyli 5 rok w Clippers

B- o ile ci wzrasta rok do roku

 

Oba te przypadłości nie mają wpływu na pierwszy rok kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej opcji z CP3 w Miami nie brałem pod uwagę. Dzięki Ely :)

Wydawało mi się, że więcej drużyn będzie miało miejsce na maxa w to offseason.

 

To nie jest taki głupi pomysł. Pat już wielokrotnie wyczarowywał coś z niczego.

Tylko musiałby robić s&t z Dragiciem. 

 

Pomyślcie co wyprawiałby Paul z Hassanem.

 

Nie jestem pewien, czy CP3 chce kisić ogóra do koszykarskiej emerytury w Clippers i odpadać w I lub II rundzie. W pewnym wieku koszykarze chcą już grać o jakieś poważniejsze cele. 

 

Myślę, że może dojść do spotkania Rileya z Paulem na początku lipca.  

 

 

Odnośnie Bostonu.

Jaki ich mało oglądałem w regularze, to wydawało mi się, że maja głębszy skład. Nie wiem, czy ich nie przehypeowujecie, 76ers z ich milionem picków w drafcie, też mają duże perspektywy.

Na miejsce ich najlepszego gracza Izajasza Tomasza chcecie Krzyśka Pawła lub Fultza z draftu,

Mają świetnego coachea - przyznaję.

ale.. poza Bradleyem , Crawderem, Horfordem (który może być drugim podkoszowym w contenderze) i Smartem jako zadaniowcem, to tam już właściwie nic nie ma.. Rozier, Olynik i Brown niczym właściwie się nie wyróżniają od wielu im podobnym graczom w lidze, a reszta jest do odstrzału. I nie chodzi mi o krytyke Celtics, tylko, czy czasami nie przesadzacie z ich możliwościami? Po prostu Stevens zrobił tam świetną robotę z rolesami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ich nie przehypeowujecie, 76ers z ich milionem picków w drafcie, też mają duże perspektywy.

 

eeee, Celtics właśnie prowadzą w 2giej rundzie PO i w drafcie mają większe szanse na wyższy wybór...76ers jest 'na rybach' od stycznia gdzieś? a ich być/nie być zależy od dwóch grajków, którzy łącznie na 4 możliwe sezony (czyli 328 gier) zagrali w....31 meczów. Kiepskie porównanie imho

 

 

Na miejsce ich najlepszego gracza Izajasza Tomasza chcecie Krzyśka Pawła lub Fultza z draftu,

Mają świetnego coachea - przyznaję.

ale.. poza Bradleyem , Crawderem, Horfordem (który może być drugim podkoszowym w contenderze) i Smartem jako zadaniowcem, to tam już właściwie nic nie ma.. Rozier, Olynik i Brown niczym właściwie się nie wyróżniają od wielu im podobnym graczom w lidze, a reszta jest do odstrzału. I nie chodzi mi o krytyke Celtics, tylko, czy czasami nie przesadzacie z ich możliwościami? Po prostu Stevens zrobił tam świetną robotę z rolesami. 

 

aha czyli poza świetnym kołczem i 5cioma dobrymi graczami (+ wysoki pick z draftu) to nic nie mają - okej, faktycznie mało :>

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uważam ,że po prostu nie lubicie Clipps a o Spurs które grają słabo to milczycie po za nie licznymi wyjątkami.

 

Mówicie ,że format Blake-CP3 się wyczerpał ? Tylko ,że oni mieli mało okazji to zaprezentowania się razem w Play-Offach a jak już grali wszystkie mecze to ten zespół był w WCSF !

 

A może przyjdzie nowy GM i złoży jeszcze lepszą drużynę wokół CP3 i Griffina ?

Pytanie bardzo poważne,ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony ilością głosów oddanych w ankiecie za tym aby CP3 odszedł od nas. Uważałem ,że będzie mniej więcej po równo a tu o.

 

Jestem jednym z nielicznych którzy zagłosowali aby CP3 został ale jako jedyny się w tej sprawie udzielam.

 

Bo źle zadałeś pytanie. Jakbyś zapytał, czy będąc na miejscu Paula zostałbyś Clippers, albo czy Paul zostanie w Clippers to pewnie wyniki byłyby 50/50 lub bardziej na korzyść zostania. Niestety, większość widzi, że formuła Clippers się wyczerpała, a złożenie lepszego składu niż w tym sezonie będzie praktycznie niemożliwe.

 

 

 

Czy jestem zaślepiony miłością do Clipps ? Może i tak ale jeśli uważacie ,że poziom Clippers jest taki na jakim zagrali z Jazz bez Griffina od drugiej połowy w G3 to pozdro.Nie da się zweryfikować poziomu Clipps bazując na serii z równorzędnym rywalem w którym to graliśmy bez All-Stara i czołowego gracza z ławki rezerwowych.

 

Tak, jesteś. Griffin zagrał 99 minut w tej serii, Gobert zagrał ich 107. Można powiedzieć, że drużyny na przestrzeni całej serii były podobnie osłabione. Poziom zdrowych Clippers, to poziom zdrowych Jazz, ale to nie jest poziom gwarantujący jakiekolwiek realne szanse na mistrzostwo.

 

 

 

I uważam ,że po prostu nie lubicie Clipps a o Spurs które grają słabo to milczycie po za nie licznymi wyjątkami.

 

Ja nie lubię Clippers, ale pewnie gdyby nie Ty to w temacie Clippers byłaby podobna aktywność, jak w temacie Spurs.

 

 

 

Mówicie ,że format Blake-CP3 się wyczerpał ? Tylko ,że oni mieli mało okazji to zaprezentowania się razem w Play-Offach a jak już grali wszystkie mecze to ten zespół był w WCSF !

 

 

Wyczerpał się, bo Chris Paul ma już 32 lata i raczej lepszy nie będzie. Griffin notorycznie łapie kontuzje i przynajmniej 3 razy był kontuzjowany w play-offs w ciągu ostatnich 6 lat.

Chris Paul przez 6 lat w Hornets dobrnął najdalej do WCSF, gdzie przegrał serię w 7 meczach. Nie przyszedł do Clippers, żeby po 6 latach wyrównać swoje najlepsze osiągnięcie z Hornets.

W CSF przez ostatnie 6 lat byli:

Cavaliers, Celtics, Raptors, Wizards, Spurs, Rockets, Warriors, Jazz, Blazers, Thunder, Hawks, Heat, Bulls, Grizzlies, Pacers, Nets, Knicks, 76ers i Lakers.

 

19 drużyn z 30 było w CSF w ciągu ostatnich 6 lat. Dwie trzecie. Dla drużyny z Paulem w składzie to jednak żadne osiągnięcie.

 

 

 

A może przyjdzie nowy GM i złoży jeszcze lepszą drużynę wokół CP3 i Griffina ? . Wystarczy dobrze dobrać rollsów i Clippers zachowują swój status w lidze.

Ale za co ma dobrać tych rollsów, jak przedłuży Griffina, Paula i Redicka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony ilością głosów oddanych w ankiecie za tym aby CP3 odszedł od nas. Uważałem ,że będzie mniej więcej po równo a tu o.

 

tak szczerze to zakładam, że tak z połowa osób głosujących w ankiecie za odejściem ma w pompie przyszłość CP3 a po prostu chciała Ci zrobić na złość / jest ciekawa Twoich postów po takim ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to zakładam, że tak z połowa osób głosujących w ankiecie za odejściem ma w pompie przyszłość CP3 a po prostu chciała Ci zrobić na złość / jest ciekawa Twoich postów po takim ruchu :smile:

Ciągle zakładasz niskie pobudki u ludzi

Wiara raczej chciałaby zobaczyć Paula w innym zespole bo uważają go za najlepszego rozgrywającego w lidze

 

No chyba że pisałeś o sobie ale wtedy nie pisz o sobie w liczbie mnogiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią ambicji CP3 w zakresie sportowym i finansowym. Wcale bym się nie nastawiał na jego odejście z LAC. W końcu to on, o ile dobrze pamiętam, liderował pielgrzymce do Jordana w celu przekonania go żeby został w LA. I co mu teraz powie? Sorry ziomuś, nie wyszło, to ja spadam? Może zostanie i będzie starał się skleić jakiś dobry team. Jeżeli zdecyduje się zmienić otoczenie - czy zwiększy swoje szanse na pierścień? W GSW już miejsca nie ma, a Spurs nawet z nim w składzie nie dadzą mu raczej tej biżuterii. Na wschodzie to chyba tylko Boston. Ale oni mają IT na dobrym kontrakcie i grono obiecujących młodych (obecnie i z picków Nets), czy będzie im się chciało zapychać salary facetem, który wchodzi w wiek chrystusowy?

 

W LAC raczej Blake może sobie pójść, chociaż nie wiem czy ktoś da mu większe pieniądze po jego wybrykach bokserskich i regularnych kontuzjach. Najlepiej dla nich IMHO gdyby poszedł sobie Doc :P Ta pełnia władzy coś mu nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee, Celtics właśnie prowadzą w 2giej rundzie PO i w drafcie mają większe szanse na wyższy wybór...76ers jest 'na rybach' od stycznia gdzieś? a ich być/nie być zależy od dwóch grajków, którzy łącznie na 4 możliwe sezony (czyli 328 gier) zagrali w....31 meczów. Kiepskie porównanie imho

 

 

 

aha czyli poza świetnym kołczem i 5cioma dobrymi graczami (+ wysoki pick z draftu) to nic nie mają - okej, faktycznie mało :>

Wiesz, Miami też ma świetnego coacha i 5 dobrych graczy i nie awansowało do playoffs. A ten pick.. ho ho ho to już jest chyba lepszy od samego LeBrona.

Chodzi o to, że tam nie ma tej legendarnej głębi o której ciągle czytam. 

Świetnie, że prowadzą w II rundzie, ale my tu ponoć rozmawiamy o tym że mają być przeciwnikiem godnym LeBron Cavaliers.

 

W drafcie biorą Jacksona lub Tatuma, bo inaczej leci Isaiah.

Po  Paula nie startują, bo inaczej leci Isaiah.

Celtics potrzebują przede wszystkim jakiegoś differencemakera pod kosz.W czołówce draftu kogoś takiego nie ma.

Mogą uderzyć po Griffina. Duet Horford/Millsap się nie sprawdza, co już wiemy. Ewentualnie ostaje im się jeszcze polowanie na Ibakę. Noela mogli mieć za paczkę orzeszków, ale wiemy jak to się skończyło. Inna opcja to trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Miami też ma świetnego coacha i 5 dobrych graczy i nie awansowało do playoffs. A ten pick.. ho ho ho to już jest chyba lepszy od samego LeBrona.

 

Nie bardzo rozumiem. Sam pokazujesz, że Celtics jednak mają jednak lepszego trenera, albo lepszych graczy (albo - co, moim zdaniem, najbardziej prawdopodobne - jedno i drugie) skoro w tej samej konferencji - w której Heat nie dali rady wejść do PO - zajęli pierwsze miejsce.

 

Świetnie, że prowadzą w II rundzie, ale my tu ponoć rozmawiamy o tym że mają być przeciwnikiem godnym LeBron Cavaliers.

 

No bilans już teraz wykręcili lepszy - wiadomo LBJ w PO to inna półka, ale jako przeciwnika godnego Cavs widzę ich w momencie dojścia CP3 (takie było oryginalnie pytanie) - a wtedy mogą np pakiet IT + pick wymienić na jakiegoś kozaka pod kosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF się obraził i jebnął fochem :-o

 

Opcja z Miami interesująca, ale od kilku h chodzi mi po głowie Bux. Wiem, że musieliby oddać sporo żeby Paula zmieścić, chyba że napchany już kaska Chris trochę odpuści wysokość umowy niczym lebron, ale to się nie stanie

 

Wygrają względy finansowe bo nie po to negocjowal nowe CBA żeby teraz brać nie to "co mu się należy"

A za parę lat nikt poza lafem nie będzie pisał że Paul był czołówką ligi, każdy szanujacy się fan ligi będzie pamiętał że kasa była priorytetem

Szkoda takiego potencjału, szkoda takiej potencjalnej kariery i sukcesów jakie mógły jej towarzyszyć

Lac są skończeni

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie biorąc pod uwagę to jest jedno wyjście : Wysłać do kogoś paczkę (Jamal - Wesley) i zamiast tych dwóch ściągnąć KCP. Powinno starczyć dla niego.

 

:D jak o KCP sie jeszcze przed sezonem mowilo, ze Detroit beda maxa szykowac. nie ma opcji zeby kogos mlodego i z upsidem sciagnac do siebie i to jeszcze za relatywnie male pieniadze

 

 

oni ogolnie Redicka po prostu nie zatrzymaja jesli to od nich bedzie zalezalo to zatrzymaja CP3 i Griffina tak przynajmniej dzisiaj Woj donosil i inne raporty

 

[Wojnarowski] Blake Griffin is still a significant part of the Clippers' future. Management remains committed to signing him to a long-term deal this summer. It's hard to imagine a split with Griffin. 

 

[Turner] The Clippers are committed to re-signing Blake Griffin and Chris Paul to max contracts while it's expected that JJ Redick would walk due to getting a deal from another team that will pay him $18-$20 mil per season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji zeby kogos mlodego i z upsidem sciagnac do siebie i to jeszcze za relatywnie male pieniadze

 

Co jak co, ale akurat SG to jest rynek najbardziej obfity w graczy. Tyle co dają często przepłacone gwiazdy na tej pozycji to potrafią dać weterani za minimum czy gracze z 7 szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale akurat SG to jest rynek najbardziej obfity w graczy. Tyle co dają często przepłacone gwiazdy na tej pozycji to potrafią dać weterani za minimum czy gracze z 7 szeregu.

 

okej wymien mi prosze w takim razie w tym obfitym rynku 5 dobrych mlodych SG, ktorzy sa do wziecia ;)

 

albo tych weteranow ktorzy przyjda za minimum/drobne do LAC

 

 

edit:

troche ulatwie zadanie

http://hoopshype.com/2017/04/26/nba-free-agency-2017-shooting-guards/

 

prosze, tutaj sa FA na najblizsze lato. usun z listy tych, ktorzy zostana u siebie

tych, na ktorych LAC nie bedzie stac

i zostana ci ktorzy realnie MOGA przyjsc+pomoc, bo np taki Wade jako weteran ani nie wiadomo czy jeszcze w ogole jest w stanie pomoc, co pokozal ten sezon, ani tez jesli mialby gdzies isc na znizce, to nie wiem czemu mialby wybrac LAC nad wiele innych teamow (ale on to moze zly przyklad, bo rzutu nie ma, atletyzm znika, wiec nawet jako 3-4 opcja w ataku bez rzutu ciezko troche)

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.