Skocz do zawartości

CP3 Decision


LAF

Chris Paul  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co powinnien zrobić Chris Paul ?

    • Zostać w Clippers
      11
    • Odejść z Clippers
      70
  2. 2. Gdzie CP3 zagra ?

    • w Clippers
      12
    • w Bostonie
      2
    • w Bucks
      4
    • w Spurs
      6
    • Inny(napiszę w komentarzu)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

@ LAF

 

Ale czy Ty wiesz że jak wytniesz mecz 4 gdzie Hayward grał 9 minut bardziej myśląc jak trafić do WC niż do kosza to masz gracza

27,5 pkt/8 zb i 3,5 asysty co trafia za 3 z 47% skutecznością i 8 razy rzuca osobiste?

 

On ma lepsze statystyki z tych meczów niż CP

 

A co do impaktu to Gobert jest najlepszym graczem Jazz - bez niego obrona kuleje. Popatrz sobie na mecz nr 6 - podkręca sobie kostkę i od tego momentu Clippers z remisu robi szybko plus 9

 

Gobert z całego sezonu ma impakt na TOP 6 tej ligi wg zaawansowanych statystyk. Jeśli chcesz porównywać cyferki to ok ale jak realny wpływ to obejrzyj róznice między tym jak kosz atakuje Paul czy Reddick z Gobertem na parkiecie i bez niego a wtedy zobaczysz różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w czym Gobert jest lepszy od Griffina ?

 

W każdej zaawansowanej statystyce? Chociażby takie RPM, gdzie Gobert jest 6 w lidze ( w tej statystyce najlepszy w lidze jest Chris Paul) W obronie to poza Draymondem nikt nie jest nawet blisko Goberta w lidze w tym momencie. Griffin to poziom mniej więcej TOP 25, półka Haywarda w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ankieta. Kto jest lepszym zawodnikiem i kogo chciałbyś zobaczyć w swoim teamie.

A R. Gobert

B B. Grifiin

 

Przeczuwam, że LAF po raz kolejny będzie zszokowany wynikami ankiety :onthego:

Proponuję także, kto jest lepszym obrońcą. 

A) DeAndre Jordan

B)  Rudy Gobert

:nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF

 

De Andre jest dobry w obronie ale to samo można powiedzieć o Gasolu

 

Niemniej Draymond i Gobert nie bez kozery tworzą dwuosobowy peleton w walce o tytuł najlepszego obrońcy... I tylko kwestia tego co lubisz wszechstronność Draymonda czy obronę picków i instynkt do blokowania i zmieniana każdego rzutu w pomalowanym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U-M-I-E-R-A-M...

 

 

Laf przestan, tylko sie osmieszasz...

 

VETO!

 

 

 

U-M-I-E-R-A-M...

 

LAF nie przestawaj...

 

 

Moje zdanie jest takie jak (zapewne) większości i piszę to jako zadeklarowany fan Chrisa Paula.

 

Powinien odejść, ale zostanie. Męki Tantala Cliffa Chrisa Paula nigdy się nie skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna zmienic ankiete na wielokrotnego wyboru?

 

Dziwi mnie, ze nikt nie wsppmnial o phily.

 

Cp3 - fultz - jackson - simmons - embiid to spoko paczka, sa jeszcze civington, holmes, saric, luwawuwuwuwue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz w Celtics, a CP3 jak ma jakieś ambicje to nie pójdzie do tankowca

A czemu nazywasz celtics tankowcem? Maja pewny top4 pick, ale jest on wynikiem slabek gry innego espolu, a nie wlasnego szorowania dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i pomijając fantazje LAFa na temat LAC to 

 

a) nie wiem jak wam wyszło że Wade chociaż rozważy pzejscie do Clipps, co mu to da? zwłaszcza że bedzie musiał wziąć mniej kasy

jak na moje (zależy jak wielkie bagno jest w Bulls) zostaje w Chicago, kasuje kase a za rok wraca do Heat dogadując sięz Patem za mniejszą kasę albo wraca już teraz, jeśli w grę miałby wchodzić 3 team to tylko Cavs gdzie ma zapewnioną walkę o tytuł

zresztą mi się wydaje że on chce skończyć kariere w miami i nie będzie chciał się rozmieniać na drobne jak shaq czy pierce skacząc co rok gdzie indziej (gdzie nawet nie byłby contenderem)

 

b ) JVG - ktoś jeszcze wierzy że on wróci do treneowania? proszę was newsy o tym były gorące jakieś 5-6 lat temu, teraz nie ma opcji by po tylu latach wskoczył na ławkę trenerską

 

 

edit:

to co pisałem w temacie obok w last dance:

chciałbym by CP3 poszedł gdzieś powalczyć jescze z innym teamem o ringa ale pewnie zostanie dla maxa

 

LAF nie daj się im! ;)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej może niezbyt merytorycznie podszedłem do tematu ale popatrzyłem na zaawansowane statystyki i DeAndre Jordan wypada MINIMALNIE gorzej od wyżej wymienionej pary i pytanie czy aby być na tej samej półce muszą być statystyki odwzorowane kropka w kropkę ?

 

eee - gdzie wypada minimalnie gorzej?

 

wypada duuuuużo gorzej od Goberta i sporo gorzej od Greena (gdzie Green jako undersized PF, ma 'trudniej')

 

w skrócie - DAJ to 'efektywny' ofensywnie i dobry w defensywie center

Gobert - kolo, który dzięki samej obronie jest najlepszym graczem b.dobrej drużyny (choć fakt w tej pierwszej rundzie ze względu na różne okoliczności - kontuzja, pewnie też zwykły brak doświadczenia (patrz głuuupie faule w G7...) - wypadł dość średniawo)

 

inna sprawa, że 'zaawansowane statystyki' mają dużooo zawirowań, jeśli chodzi o obronę (którą w sumie dość trudno 'zmierzyć')

 

aha Kawhi obecnie mimo tego, że spokojnie ma DPOTY potencjał, to po prostu nie może go wykorzystać (jako, że musi praktycznie sam ciągnąć ofensywę)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej może niezbyt merytorycznie podszedłem do tematu ale popatrzyłem na zaawansowane statystyki i DeAndre Jordan wypada MINIMALNIE gorzej od wyżej wymienionej pary i pytanie czy aby być na tej samej półce muszą być statystyki odwzorowane kropka w kropkę ?

 

Sugerując się Twoim avatarem pewnie jest Ci żal ,że CP3 gra w innej drużynie z L.A niż chciałbyś i teraz możesz wylewać swoje frustracje w tym wątku.

 

 

Czy aby na pewno tylko oni ?

 

smile.jpg

 

 

A proszę bardzo.

 

 

A dzięki za miłe słowa.

Olalem temat cp3 w Lakers. Byl Stern, byla cala akcja, bylo minelo. Tylecw temacie. Temat goscia mnie juz nie grzeje. Bardziej jako kibic LAL mysle jak Magic moze sprowadzic Westbrooka i George'a w 2018, opchnac umowy Denga i Mozgova oraz stracic przy tym jak najmniej mlodziezy ;-) a jak LAC rzuca 3 maxy swoim graczom z s5 i doprowadza do transferu Melo to nawet bede zadowolony :-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Chrisa Paula wziąłbym supermaxa od Clippers bo tak czy tak za bardzo nie widzę gdzie indziej on miałby pójść i grać. Może Pelicans z Davisem i Cousinsem ale nie wiem czy ten ruch warty byłby poświęcenia 50 milionów dolarów. Jak w Clippers by w miarę szło to by napierdalał (w końcu może im coś wyjdzie w tych playoffs), jak nie to oszczędzać ciało by móc później jeszcze 2-3 lata pograć za minimum vet dla jakiegoś contendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaryzykować i zrobić coś czego nikt się nie spodziewa i wymienić Griffina ?

 

Tylko co możemy za niego dostać ?

 

Jae Crowder + pick to Boston wziąłby pewnie z pocałowaniem ręki Blake'a.

Tylko, że to musiało by być sign and trade, a Blake jako FA może bez łaski podpisać z Bostonem bez pytania LAC o zgodę. To miało by rację bytu gdyby Griffin chciał iść do Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.