Skocz do zawartości

CP3 Decision


LAF

Chris Paul  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co powinnien zrobić Chris Paul ?

    • Zostać w Clippers
      11
    • Odejść z Clippers
      70
  2. 2. Gdzie CP3 zagra ?

    • w Clippers
      12
    • w Bostonie
      2
    • w Bucks
      4
    • w Spurs
      6
    • Inny(napiszę w komentarzu)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm no w swoim poscie mowiles o zawodnikach, ktorzy graja podobnie jak gwiazdy na tej pozycji a Ci ktorych podales to sa non-factory, dalbym z tej listy 2 wyjatki

 

Seth Curry, ale on nie bedzie FA ma jeszce rok kontraktu 

Ben McLemore uwazam ze ma jeszcze jakis upside, ale on jest RFA

 

Terry czy Carter to nie sa weterani jak Joe Johson, oni takiego impactu po prostu nie maja

fajnie jest popatrzec czasem sobie na Cartera jak polata jak za dawnych czasow, ale w rzeczywistosci to jest 40 letni koles ktory w obronie nie istnieje bo juz nie moze, a w ataku daje 8 punktow na 39% skutecznosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeff van Gundy - widać po jego komentarzach w spotkaniach ,że gościu ma pojęcie o tym sporcie.Już jeden komentator z tej samej stacji telewizyjnej przyszedł trenować drużynę NBA i wygrał z nią ligę.

.

widać nie wiesz kim jest/był JVG

 

Pssst

Podobno był w finałach ligi

(nie słyszałeś tego ode mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Sam pokazujesz, że Celtics jednak mają jednak lepszego trenera, albo lepszych graczy (albo - co, moim zdaniem, najbardziej prawdopodobne - jedno i drugie) skoro w tej samej konferencji - w której Heat nie dali rady wejść do PO - zajęli pierwsze miejsce.

 

Ale mi tu wcale nie chodzi o Miami, to był tylko przykład.

Wyjaśnienie tego masz zdanie poniżej cytowanego przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne to : Griffin grał w dwóch pełnych meczach i połowie trzeciego. Razem mógł spędzić no boisku maksymalnie 120 minut.

Gobert grał od G4 razem mógł spędzić maksymalnie 192 minuty a to ,że grał ile grał to już inna bajka.

Zdrowi Clippers to poziom zdrowych Jazz ? Jak do tego doszedłeś bo ja nie jestem w stanie tego pojąć.

 

 

Ogólnie biorąc pod uwagę to jest jedno wyjście : Wysłać do kogoś paczkę (Jamal - Wesley) i zamiast tych dwóch ściągnąć KCP. Powinno starczyć dla niego.

 

Już tłumaczę, jak do tego doszedłem. Griffin zagrał o 8 minut mniej od Goberta, przy czym Griffin był przez te swoje 99 minut w grze w pełni zdrowy,a Gobert wracal na wariackich papierach, bo dość poważnej kontuzji, w związku z czym nie mógł grać tyle minut, co Griffin. W związku z tym oceniam, że Clippers mogli w tej serii korzystać z Griffina w zbliżónych minutach, co Jazz z Goberta. Jazz zatem nie mieli zatem swojego najlepszego gracza, a Clippers nie mieli swojego 2 i 6 najlepszego gracza. Moim zdaniem straty po obu stronach były zbliżone. Jazz wygrali serię w 7 meczach, więc obstawiam, że gdyby wszyscy byli zdrowi, to dużej różnicy w wyniku by nie było i któraś z drużyn Clippers/Jazz awansowałaby po 7 spotkaniach. Ponadto obie drużyny, mając podobne problemy zdrowotne w regular season zakończyły sezon z taką samą liczbą wygranych. Dlaczego Twoim zdaniem zdrowi Jazz są gorsi od zdrowych Clippers, skoro kontuzjowani Jazz nie są gorsi od kontuzjowanych Clippers?

 

KCP dostanie maxa od takiego Brooklynu, więc jak chcesz go sprowadzić do Clippers i gdzie chcesz zmieścić w salary 5 maxów, z czego 4 nowe? Nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jest jeszcze wieksza i tą jeszcze wiekszą kase też trzeba na kogoś wydac. Jaki problem? Wg mnie ludzie typu Noel, Redick, Teague, Monroe(!) spokojnie mogą liczyć na umowy koło maxa lub maxy. Wystarczy ze Nets będą licytować ze wszystkimi i udupią pare ekip jak w tamtym roku PTB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jest jeszcze wieksza i tą jeszcze wiekszą kase też trzeba na kogoś wydac. Jaki problem? Wg mnie ludzie typu Noel, Redick, Teague, Monroe(!) spokojnie mogą liczyć na umowy koło maxa lub maxy. Wystarczy ze Nets będą licytować ze wszystkimi i udupią pare ekip jak w tamtym roku PTB

Nie jest większa bo wtedy skokowo skoczyło salary i nagle całą liga miała kase na maxa. Teraz nawet nie 1/3 noi chyba że założysz że Dallas rezygnuje z Noela i Dirka to mają

Do tego o 50% wzrosło ci MLE , wzrosły pensje debiutantów z draftu 2017 a oni ci zabierają slary więc

Na maxa biorą pod uwagę realne składy to

 

Phila

Miami

Boston i

Chicago gdyby Wade postanowił odejść

 

No chyba że zakładasz że Denver da maxa Reddickowi i pozwoli odejść Gallinariemu

 

Realnie masz tylko 4 drużyny które realnie będą mieć ok 30 mln wolnej gotówki ale wątpie by którakolwiek dała maxa akurat Reddickowi

 

Nets mają 27 wolnej gotówki i to pod warunkiem , że skasują takiego Kilpatricka i innych takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Wade zrobił optout to wcale bym się nie zdziwił jakby JJ zawitał do Chicago za ok. 17 mln rocznie

No ale tu ktoś pisał o maxie dla Reddicka czyli kontrakt ala Parsons

 

W te lato to się nie wydarzy bo nie ma tyle wolnej gotówki

 

A nie wolałbyś uderzyć po Hilla czy Teague'a w takiej sytuacji za te 20/sezon?

 

EDIT -- salary rośnie z 94 do 101 czyli tylko o 7% więc Igloo13 nie widze możliwości by ktoś dał Reddickowi więcej niż te 16-17 a pewnie i to będzie nierealne

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ludzie nie popadajmy w paranoje, Redick jest bardzo solidnym SG ale nikt mu maxa nie da, nawet Nets

 

oni proponowali umowy Tylero Johnsonom i Allenom Crabbe'om bo to mlodzi zawodnicy z jakims upsidem i szansa ze beda kims, Redick moze i nikim nie jest, ale juz tez znaczaco lepszym zawodnikiem niz jest teraz nie bedzie i do najmlodszych nie nalezy, to jest solidny zawodnik do nawet contendera jako 4 opcja, ale nie gosc dzieki ktoremu Nets czy jakis inny bottom team moglby o cos powalczyc

 

podobnie jest z takim Monroe, mimo ze mial przeblyski w PO ale tylko troche, to kazdy na przykladzie OKC i Kantera juz chyba zrozumial ze max dla takiego zawodnika to strzal w stope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tu ktoś pisał o maxie dla Reddicka czyli kontrakt ala Parsons

 

W te lato to się nie wydarzy bo nie ma tyle wolnej gotówki

 

A nie wolałbyś uderzyć po Hilla czy Teague'a w takiej sytuacji za te 20/sezon?

 

EDIT -- salary rośnie z 94 do 101 czyli tylko o 7% więc Igloo13 nie widze możliwości by ktoś dał Reddickowi więcej niż te 16-17 a pewnie i to będzie nierealne

Hill i Teague zawsze spoko, ale ja myslę, że Bulls albo pójdą w tank albo zostaną z Rondo na PG do końca sezonu. Czy to dobrze? Tego nie wiem. Wiem, że jak Wade by odszedł z Bulls to CP3 by mogł go próbowac skusić do Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde szczerze to nie wiem. Za Crawforda to biorę z pocałowaniem ręki jednak za J.J.Redicka to już trzeba się nad tym poważnie zastanowić.

 

J.J.Redick jest lepszy w rzutach za trzy punkty i w bieganiu po zasłonach natomiast Wade bardziej ,,atletyczny" ale jednak już nie ma tej dynamiki jaką miał w Miami.

Ja tu Wade'a do LAC daję niezależnie od tego czy JJ zostanie czy nie. Jako dobry znajomy CP3 mógłby się zdecydować przejść do LAC jeśli wkurza go sytuacja w Bulls. Podpisać musiałby za śmieszne pieniadze wowczas, ale tego on sam nawet nie wykluczył w przyszlości o czym mówił w wywiadach na poczatku sezonu w Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepszym zawodnikiem w Jazz był Joe Johnson , potem Hayward następnie Hil. 

 

 

A to ,że Clippers w RS było nieznacznie lepsze do Jazz to tylko złudzenie spowodowane dziwnymi meczami i nieobecnością CP3 i Griffina w wielu meczach

Joe Johnson, Gordon Hayward i George Hill, czyli Twoim zdaniem trzech najlepszych zawodników Jazz opuściło w RS  46 spotkań.

Chris Paul, Blake Griffin i DeAndre Jordan, czyli Twoim zdaniem trzech najlepszych zawodników Clippers opuścił w RS 43 spotkania.

 

Do tego z Twoim zdaniem rolesów: Redick, Felton, Luc, Austin, Speights i Crawford opuścili 16 spotkań.

Do tego z Twoim zdaniem rolesów Jazz Gobert, Hood, Ingles, Favors, Mack i Exum opuścili ponad 100 spotkań

 

To która drużyna miała gorzej pod względem kontuzji?

 

 

Blake Griffin 25 PPG , 6 RPG  (G1 , G2)

Rudy Gobert 10 PPG , 9 RPG (G4 - G7)

 

I ty piszesz ,że wartość obu tych graczy jest taka sama ? Proszę Cię .

A i jeszcze stawiasz znak równości pomiędzy brakiem Griffina i A.R a Goberta ? No nie przecież to jest nie dorzeczne w tym co napisałeś.

 

Wartość graczy nie jest mierzona wyłącznie liczbą zdobytych punktów.

Nie piszę, że wartość obu tych graczy jest taka sama. Ja stwierdzam, że Gobert jest minimalnie lepszy od Griffina w tym sezonie. Co zapewne potwierdzi głosowanie do all nba teams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak LAFowi wyszło, że JJ był lepszy od Haywarda?

Statline obu zawodników:

JJ: 15 PPG 4 RPG

Biała mamba:

23 PPG  7 RPG  

 

Przecież statystycznie lepiej wypada Hayward :<

Ja już nie mam pojęcia w jakiej dupie musieliby być LAC żeby LAF zobaczył, że Jazz są od nich lepszą drużyną.

Swoją drogą Gobert defensywnie w tej serii szału nie robił. Chyba dalej go boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tu ktoś pisał o maxie dla Reddicka czyli kontrakt ala Parsons

 

W te lato to się nie wydarzy bo nie ma tyle wolnej gotówki

 

A nie wolałbyś uderzyć po Hilla czy Teague'a w takiej sytuacji za te 20/sezon?

 

EDIT -- salary rośnie z 94 do 101 czyli tylko o 7% więc Igloo13 nie widze możliwości by ktoś dał Reddickowi więcej niż te 16-17 a pewnie i to będzie nierealne

Dokładnie. Trudno mi sobie wyobrazić sytuację, że ktokolwiek płaci 33-letniemu strzelcowi, który w tegorocznych play-offs rzucał 9 punktów na 38% FG maksymalny kontrakt, kiedy na ten maksymalny kontrakt jest tylu chętnych, a mało która drużyna może go komuś zaoferować. Jakieś 35-40 milionów na 3 lata to jest chyba maksymalna wartość kontraktu, jaką może otrzymać Redick w tym offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.