Skocz do zawartości

CP3 Decision


LAF

Chris Paul  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co powinnien zrobić Chris Paul ?

    • Zostać w Clippers
      11
    • Odejść z Clippers
      70
  2. 2. Gdzie CP3 zagra ?

    • w Clippers
      12
    • w Bostonie
      2
    • w Bucks
      4
    • w Spurs
      6
    • Inny(napiszę w komentarzu)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

ZDROWI Clippers to czołówka ligi. CP3 zdaje sobie sprawę ,że ciężko mu będzie dołączyć na gotowe gdyż żaden z zespołów nie jest przygotowany na przyjęcie jego bez utraty na jakości.

Zdrowi Clippers nie istnieją a realni Clippers to średnio drużyna na 1 rundę PO.

Pokażcie mi zespół , który po dołączeniu do niego CP3 będzie mógł spokojnie stać w jednym szeregu z GSW czy Cavs.

Clippers nie stoją obecnie w pierwszym szeregu z Warriors czy Cavs więc poziom obecnych Spurs byłby awansem jakościowym. Poza tym powinieneś założyć, że Paul znacznie jakościowo poprawi zespół i każdego z graczy tam zastanych.

czy dołączenie np: do NOP spowoduje od razu granie o najwyższe laury ?

Davis+Cousins > Griffin+Jordan

Dodasz Paula do Pelikanów i masz PO w kieszeni czyli minimum poziom obecnych Clippers. Kilka nawet niewybitnych ruchów transferowych i tworzysz potwora.

Hollywood błysk fleszy do tego masa firm chcący reklamować swój produkt twarzą jednego z wybitniejszych koszykarzy w NBA. To też ma duże znaczenie.

Zabrzmiało to tak jakby Paul chodził po centrach handlowych czy autohandlach i swoją twarzą zachęcał do zakupów. Tu nie chodzi o miejsce w którym Paul mieszka czy gra ale jaki jest jego wizerunek a ten w Clippers został mocno nadszarpnięty. Łatwiej sprzedać twarz zwycięzcy niż losera nawet jeśli zwycięzca mieszka w zapyziałym Cleveland.

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale akurat ten max jest nie jest super max bo ten dotyczy DP

W przypadku maxa dla vets to jego aż tak mocno nie zaboli jeśli podpisze teraz 4 letni w takim miami

 

https://mobile.twitter.com/colezwicker/status/858847521694654465?s=09

 

Myślisz, że CP3 będzie liczył na kolejnego maksa za 4 lata?

Że mało realne jest Twoje marzenie

Czekaj, jakie marzenie? Luknij sobie na co odpowiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mobile.twitter.com/colezwicker/status/858847521694654465?s=09

 

Myślisz, że CP3 będzie liczył na kolejnego maksa za 4 lata?

 

A myślisz że w wieku 35 nie dostanie 3 letniego maxa od kogoś? Trudno powiedzieć ale skoro max zaczyna sie od 35

to nawet Boston wypada z gry bo ci mają max 32

 

W takim razie zapomnijmy o Bostonie

Zostaje Clippers - Denver- Miami -Chicago

Z czego realnie albo LAC albo Miami innej opcji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że w wieku 35 nie dostanie 3 letniego maxa od kogoś? Trudno powiedzieć ale skoro max zaczyna sie od 35

to nawet Boston wypada z gry bo ci mają max 32

 

W takim razie zapomnijmy o Bostonie

Zostaje Clippers - Denver- Miami -Chicago

Z czego realnie albo LAC albo Miami innej opcji nie ma

Moim zdaniem poza Clippers każda z tych propozycji - nawet Miami jest mało realna. Do Miami może by poszedł gdyby był Wade tam. Riley raczej nie będzie dla CP3 zmieniał 3/4 składu, mi się wydaje, że on będzie wolał spokojnie budować na tym co ma, a jak już kogoś powalczy z wiekszych nazwisk to prędzej o Haywarda niż o CP3 (inna sprawa czy Hay będzie dopuszczał zmianę klubu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poza Clippers każda z tych propozycji - nawet Miami jest mało realna. Do Miami może by poszedł gdyby był Wade tam. Riley raczej nie będzie dla CP3 zmieniał 3/4 składu, mi się wydaje, że on będzie wolał spokojnie budować na tym co ma, a jak już kogoś powalczy z wiekszych nazwisk to prędzej o Haywarda niż o CP3 (inna sprawa czy Hay będzie dopuszczał zmianę klubu)

A czemu by miał to robić?

Przecież nic nie wskazuje by chciał odejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF wybacz chłopcze ale c,as dorosnąć

Lac to noe była i nie będzie czołówką ligi

Ile razy oni przeszli poza pierwszą rundę?

Ten zespół od 5 lat stoi w miejscu, czekają na cud Paula, a Paul potrzebuje zawodników

To jest idealna druga opcja, Rudy podobnie. Kłopot tego zespołu polega na tym, że oni nie maj lidera, prawdziwego lidera

CP jest generałem na boisku, ale nie ma też czegoś i nigdy nie miał co wyróżnia liderów. Może wydać rozkaz, ale sam nie wykona wyroku śmierci

Edard Stark potrafił sam wziąć Lód w dłoń i skrócić rywala o parę cm, Paul to Cersei co najwyżej, podstepna, niebezpieczna, ale z czystymi paznokciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie w ankiecie dotyczy tego, co powinien zrobić CP3 i powdobnie, jak większość odpowiedziałem, że "odejść z Clippers", natomiast najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki, w którym CP3 w Clippers zostaje. 

 

Trudno mi sobie wyobrazić, że Paul mógłby zrezygnować z 5-letniego kontraktu. Nie wiem też, czy miałoby sens ewentualne sign and trade, jeżeli przy takich umowach w nowym CBA to w ogóle możliwe.

 

6 lat to wystarczająco duża próba, żeby stwierdzić, że duet Paul - Griffin nie zapewni większych sukcesów tej drużynie, ale jaka jest alternatywa? Na wzmocnienia środków nie będzie. Jak chcą dać 3 maxy: Griffinowi, Paulowi i Redickowi, to nawet nie chcę myśleć ile to będzie podatku ( chociaż Ballmera stać). Przyznam, że po tej całej akcji ze Sterlingiem nie lubię Clippers i nie bardzo mnie martwi fakt, że nic z tego wszystkiego nie wyjdzie.

 

 

 Paul to Cersei co najwyżej, podstepna, niebezpieczna, ale z czystymi paznokciami

A Isaiah Thomas to Tyrion Lannister? :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF zejdz juz na ziemie bo zachowujesz sie jak Ci gimnazjalni fani Realu i Barcy. I chocby Clippers nastepne 2 lata odpadli w 1 rundzie to i tak bedziesz ich uwazal za zespol z czuba. Prawda jest taka ze temu zespolowi blizej do sredniej ligowej niz czolowki ligi. Zdejmij w koncu rozowe okulary. Z jednej strony piszesz jacy Ci Jazz slabi, po czym z nimi odpadacie i piszesz ze LAC to czolowka ligi? Tlumaczysz porazki brakiem AR? To juz jest jakis fanatyzm, choroba i serio nie idz ta droga. Tej druzynie potrzebne sa zmiany i to radykalne, bo z tym skladem juz nic nie osiągniecie.

 

W ogole to nie wiem czemu 32letni CP3 mialby byc upgradem nad Thomasem. Isiah zagral top5 sezon w tym roku, jest mlodszy, ciagle sie rozwija, jest mocny psychicznie, podniosl sie po smierci siostry i potwierdza forme z RS w PO. Celtics potrzebuja scoringu, mocy w ofensywie, a nie starszego firstpass pg, ktorego nie omijaja kontuzje, ktory nie pociagnie tak zespolu w Ofens jak IT, dlatego imo do drużyny z brakami w scoringu jak Boston duzo lepiej pasuje Thomas. To ze Clipps odpadają co chwile w 1 rundzie to nie mozna tego tlumaczyc tylko supportem, Paul jest srednim liderem po prostu i moze fajnie rozgrywac ale jak jest sytuacja podbramkowa to nie zdobedzie 10 pts z rzedu jak IT.

 

Jeszcze niedawno byly gadki o wymianie Thomasa, bo draft, bo Fultz czy inny kozak pg, a chcecie tam teraz ladowac Cp3? No bez jaj.

 

Jak dla mnie to CP3 zrobilby idealnie gdyby wrocil do Pels. Trio CP3-AD-Cousins to by było cos, mam wrazenie ze idealnie by do siebie pasowali i gdyby sie zgrali i przepracowali razem lato to moglby byc sklad kozacki po obu stronach parkietu. Dodac tam kilku dobrych strzelców i juz w nastepnym roku sa top4 zachodu z perspektywami na cos więcej, na co teraz nie ma szans w Clippers.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by dobrze poskładał to Bucks mają kasę na CP3 o czym rozpisywałem się w wątku UTA-LAC.

 

 

Bucks mają 92.700.000 jeśli odleci Monroe który ma player option na 2017/18. Do tego player option ma też Hawes na 6 mln i QO Snella na 3,4 mln. Czyli jak dobrze pójdzie salary w 17/18 mogą mieć na poziomie 82,8 mln. A w 2018/19 jest jeszcze lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 sam sobie wynegocjowal w CBA maxa, ktorego teraz wezmie po opt-out w clippers.

 

Dokładnie.

 

Paul gra w LA, ma co mecz pełne trybuny, często jest w ogólnokrajowej TV, co roku wygrywa +50 gier i wchodzi do play-off. IMO nigdzie się nie rusza.

 

Prędzej odejdzie Blake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma się gdzie ten człowiek ruszyć, bo nikogo nie stać. Do czego to doszło. Cavs za chwilę zbudują drużynę za 150 baniek, a Bucks czy Spurs nie będzie stać na nikogo sensownego przez najbliższe 10 lat.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CP3 zrobilby idealnie gdyby wrocil do Pels. Trio CP3-AD-Cousins to by było cos, mam wrazenie ze idealnie by do siebie pasowali i gdyby sie zgrali i przepracowali razem lato to moglby byc sklad kozacki po obu stronach parkietu. Dodac tam kilku dobrych strzelców i juz w nastepnym roku sa top4 zachodu z perspektywami na cos więcej, na co teraz nie ma szans w Clippers.

 

Też o tym pomyślałem. CP3 może przez resztę kariery odpadać w 1. (jeśli kontuzjowany Griffin) lub w 2. rundzie (zdrowy Griffin) albo zrobić coś sensownego i iść do drużyny, w której będzie miał z kim grać. No bo jeśli jest w stanie kreować takie drewno jak DAJ, to z dwójką podkoszowych Pelicans mógłby zajść daleko.

 

PS: Gdyby JJ Reddick dostał maxa, to ja się za rok zgłaszam do draftu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się ale spada nam Zeller, KO i Johnson. Nksnke kontrakty IT, Bradleya i Crowdera. Nie uzbiera się na CP3? W przypadku CP3 i Fultza to IT do opchniecia(Rozier) z ławki wystarczy. Ponoć podatek nie jest problemem bo gra na takim poziomie oplaca się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.