Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej sie zastanawialem nad sytuacja gdy np wszyscy GMowie FBX#1 zaglosuja na tak, a GMowie FBX#2 na nie bo wtedy decydowalyby glosy GMow z #3 chociaz byla jednomyslnosc w danej lidze.

Prorok jakis czy co... to dlaczego opinia GMow z lig obok ma decydowac o naszych ustawieniach?

 

No ja tam nie chce nic mówić ale 100$ na sezon, to dla mnie kwota zdecydowanie za wysoka, biorąc pod uwagę, że w tamtym roku nie pobrałem chyba nikogo z waivera :]

Dlatego lepiej zeby przechodzila na nastepny sezon, a nie sie marnowala...

zreszta w przypadku Sabonisa wielkosc budzetu nie miala nic do rzeczy bo mogles go miec za darmo ;-)

 

Nikt mi nie wmówi, że Pacers oddali George, mając w zamyśle, że to Oladipo jest najważniejszą częścią tej wymiany i rezygnując z korzystnego pakiety Denver.

Um, tak wlasnie zrobili! Takze tu blednie zakladasz, ze zachowali sie racjonalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba ten sezon gdzie Wade jest na Fa

Tzn ile minut mu dajesz w Cavs?

30+ fppg chyba raczej zrobi, wiec jako wypelniacz dolow skladu jeszcze sie przyda.

 

Fuck virtual money! Zajmuję miejsce na podium przez najbliższe 2-3 lata, brakuje mi zwykłych rolesów... mogę ich przepłacić. Zero wyrzutów.

Wszystko fajnie tylko jestes bardzo pewny tego iz Beasley bedzie takim rolesem, a nie FAsem ;-)

 

Kyle Kuzma!

Coś czuję że to może być steal

Mnie ciekawi jak on ma cos grac jako 3 PF w rotacji... chyba, ze piszesz o dalszych sezonach.

 

Lipa, że tyle osób wolało zbustować swój pick zamiast sprzedać go mnie, żebym mógł sobie wziąć Johna Collinsa.

A co konkretnie oferowales za picki w drugiej polowie loterii? Tradycyjne ogorki z dolu skladu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pick 2018, mam duzo zlamasow i malo nakurwiaczy w topie, liczylem ze ktos zagambluje.

To bardziej powinienes psioczyc "dlaczego nie dawalem wiecej gdy bylem przekonany iz wyciagne IMO gwiazde", a nie, ze nikt sie nie skusil. Bo jakbys nie mial tego picku by on skonczyl gdzies w rejonach 9-12, wiec to wychodzi "meh" propozycja takie "troche lepszy pick, ale dopiero za rok".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko jestes bardzo pewny tego iz Beasley bedzie takim rolesem, a nie FAsem ;-)

 

Muszę się niestety zgodzić, że na ten moment to są tylko życzenia i trzymanie kciuków za jego średnią (chociaż na poziomie 30-32fppg) grę.

 

Ze smutkiem stwierdzam, że zakładam opcję przyznania się do wydania 53 dolców w błotko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak on ma cos grac jako 3 PF w rotacji... chyba, ze piszesz o dalszych sezonach.

Ja się z tym liczyłem, jak go brałem. I też nie mówię, że on będzie od razu "nba ready".

 

Ale może też grać jako SF, a Lakersi nadal tankują, więc z czasem minuty dla Denga i Brewera będą mniejsze. Nie jest też powiedziane, że Nance nie straci trochę tych minut z tego powodu. 

 

Obi, znając Twoją szeroką rotację na FA, Beasley szybko wróci tam gdzie jego miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.