Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2017/18


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

OK, to już wybieram. Nie ma 96h ?

Tez jestem zaskoczony... a wrecz wyrazam swoj sprzeciw bo...

 

Mam nadzieję że bulek jest świadomy tego, że zostało mu 8 minut na wybór :]

A skad sie wzielo "Czas na wybór to 24h"???? Przeciez to jakas improwizacja tej zasady...

 

Czyli forfeit albo Zach Collins

k**** dalej

96 x20 =80 dni geniuszu

Huh? Jakie ma zastosowanie takie myslenie, ze doslownie kazdy pick bedzie wykorzystywal max czasu? Ile trwal najdluzszy draft w historii? Polowe tego? A realistycznie 7 wrzesnia mamy 19 pick w drafcie, wiec nie pojmuje jakim byloby problemem poczekac na niego 4 doby...

 

11:21 w sobotę deadline dla będących ponad capem na zejście poniżej 460:

Boston Celtics 466,10

Heh, skoro nie bylo chetnych to znaczy jest bezwartosciowy... wywalam Iggiego by zejsc pod limit. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się stało, że czas zmalał z 96, ale już poprzedni draft widze był na zasadach 24h, co dziwne bo nigdy takiej zasady nie wprowadzałem.

To tym bardziej dziwne, ze sam pisales tego posta ;-)

 

Jest 48h, w temacie draftu jest pomyłka. Gdyby było 24, to wybór bulka był całą dobę po czasie ;]

W takim razie pytanie skad sie wzielo to 48h?

 

Przesledzmy sprawe, w drafcie 2014 i 2015 bylo w pierwszym poscie 96h, a w 2016 nagle sie pojawilo 24h.

W miedzyczasie nie bylo zadnej ankiety w tej sprawie, a przy szybkim przejrzeniu watku o regulaminie nie widac dyskusji na ten temat.

 

W zwiazku z tym jak wol wychodzi, ze zastosowales samowolke budowlana i to jest do poprawki za rok ;-)

Ewentualnie do jakiegos glosowania jesli w/w arytmetyka teoretyczna ai3 przekonuje innych.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zawsze bylo 48 , 4 dni nigdy nie mialy sensu

 

Ja pi****le Wilq ty jestes sluzbista, 19 pick draftu gowno zostalo, czekamy jak na szpilkach, nikt problemu nie robi a ty 3 strony regulaminu analizy... tez pieniadze od Sorosa dostajesz ? Kolejny ?

 

Beato przyprowadz kolege do porzadku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zawsze bylo 48 , 4 dni nigdy nie mialy sensu

Z czego ma wynikac ten pospiech? Bo musisz pobrac kogos z FAsow miesiac przed sezonem?

Caly rok czeka sie na draft zeby go potem odwalic na kolanie jak najszybciej? Jaki to ma sens? Zwlaszcza, ze handlowanie pickiem wymaga czasu glownie ze wzgledu na wolne odpisywania innych, a nie przez decyzje wlasne.

 

Ja pi****le Wilq ty jestes sluzbista, 19 pick draftu gowno zostalo, czekamy jak na szpilkach, nikt problemu nie robi a ty 3 strony regulaminu analizy...

Nie pisze tylko o tym 19 picku, a o wszystkich, ktorych ten zapis dotyczy [czyli wszystkich w przyszlosci!]. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien ze zawsze bylo 48 bo tak bylo odkad gram, czy to mialo sens czy nie mialo , jak dla mnie mialo - powiedzial Zenek 

96 wprowadzilismy bo kuwa byly 2 miesiace do sezonu i zliberalizujmy system, 

ale jakby kazdy mial 96 i wzial te 96 to by to trwalo 80 dni - jak k**** mial byc expansion draft czy jak to nazwac zamiast oddawania druzyn to nagle - da rade to zrobic w kilka dni panie Zenku po co pan jączysz !

ale k**** draft gdzie jest 5 zawodnikow ktorzy beda dluzej niz 1,5 sezonu w rodzimej druzynie to juz k**** zrobmy w 96 godzin - gdzie logika ? nie kumam - powiedzial Bogdan

jak ktos mial 5 miesiecy od ustalenia kolejnosci draftu i 3 od draftu i lige letnia i hilites i statsttyki z ligi letnie rudego tzn Chytrego i jeszcze dodajmy to ze sprawdzam maila co 10 minut i chyba kazdemu przychodzi PM na maila - to po kiego hooya tu 96 godzin jak lewe jondro Jendrasa ma 491 fp i jego Stara jest tyczka w obronie - powiedzial Zenek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale k**** draft gdzie jest 5 zawodnikow ktorzy beda dluzej niz 1,5 sezonu w rodzimej druzynie to juz k**** zrobmy w 96 godzin - gdzie logika ? nie kumam - powiedzial Bogdan

To po co w ogóle draft z takim podejściem?

 

 

jak ktos mial 5 miesiecy od ustalenia kolejnosci draftu i 3 od draftu i lige letnia i hilites i statsttyki z ligi letnie rudego tzn Chytrego i jeszcze dodajmy to ze sprawdzam maila co 10 minut i chyba kazdemu przychodzi PM na maila - to po kiego hooya tu 96 godzin jak lewe jondro Jendrasa ma 491 fp i jego Stara jest tyczka w obronie - powiedzial Zenek 

Nie rozumiesz w czym jest sedno sprawy. Nie na tym, żeby ktoś się zastanawiał kogo wybrać, tylko na tym, żeby obgadać potencjalne trejdy. Sam byłem nie tak daleki trejdu z Jendrasem, ale musiałem wybierać, bo by mi w c*** Collinsa przyznali, jakby ten 1 dzień wiecej robił nie wiem jakie znaczenie.

 

Nie masz żadnego argumentu za tym, żeby było 48h, poza tym, że zawsze tak było, (otóż, nie, nie zawsze tak było, przez lata było 96h i jakoś nikomu to nie przeszkadzało) i poza tym, ile wynosi iloczyn 20x96. Więc skoro jesteś taki biegły z matematyki, powiedz mi, czy iloczyn 48x20 się równa ilości godzin, który poświęciliśmy na aktualny draft? Nie? Dziękuję, nie mam więcej pytań.

 

96h nie jest na zastanowienie się, ale na uzgodnienie na spokojnie potencjalnego trejdu. Czas nas żaden nie gonił. jeżeli byście później ustawili waivery, nic by się nie stało. Także ten przepis uderza nie w zwlekaczy, a w aktywnych ludzi, którzy chcą ze swoim pickiem coś zrobić.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytanie skad sie wzielo to 48h?

 

Przesledzmy sprawe, w drafcie 2014 i 2015 bylo w pierwszym poscie 96h, a w 2016 nagle sie pojawilo 24h.

W miedzyczasie nie bylo zadnej ankiety w tej sprawie, a przy szybkim przejrzeniu watku o regulaminie nie widac dyskusji na ten temat.

 

W zwiazku z tym jak wol wychodzi, ze zastosowales samowolke budowlana i to jest do poprawki za rok ;-)

Ewentualnie do jakiegos glosowania jesli w/w arytmetyka teoretyczna ai3 przekonuje innych.

Wystarczy sięgnąć nieco pamięcią wstecz, a Tym co mają z tym problem wystarczy spojrzeć kiedy startowaliśmy draft rok temu. Jak dobrze pamiętam, Roger rok temu wybył na początku września i już przy zakładaniu tematu była informacja, że startujemy dopiero 17 września (po jego powrocie). Pewnie z tego też powodu, czas na wybór w drafcie został zmieniony na 24h. Skąd się wzięło 48h? Z lat poprzednich. W 2010 i wcześniej było 48h na wybór. Później zostało to zmienione na 96h i jak dobrze pamiętam, to nie potrzebna była ankieta, petycje, itp..

 

Swoją drogą uważam, że 96h to lekka przesada. Ponieważ jak ktoś jest aktywny i się interesuje draftem, to kilka razy dziennie będzie zaglądał na forum. Zresztą tutaj nie chodzi o ewentualne dogranie wymian. Lecz o zakończenie draftu przed meczami pre-season. Od dawien dawna chodzi o to, aby zakończyć draft przed startem sezonu, aby każdy wybierał na tych samych warunkach. Czyli nikt nie widział spotkań przedsezonowych, które coś tam mogą pomóc w wyborze. Do tej pory czy było 100h czy 24h zawsze się wyrabialiśmy. Jednak jak pojawi się kilku takich bulków (którzy się nie zorientowali że ich wybór jak w tym sezonie - nic osobistego), to przy 96h na wybór może być problem czasowy abyśmy skończyli we wrześniu.

 

Jak dla mnie to możecie startować z draftem już w czerwcu z ustawionym czasem na wybór 7 dni. Będzie bardzo dużo czasu na dogranie wymian. Najważniejsze abyście po prostu skończyli przed meczami pre-season, aby ewentualne pozostałe steale padały łupem osób aktywnych na FA, a niżeli do osób mających ostatnie wybory w drafcie z powodu opieszałości wcześniejszych wybierających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja miałbym argumentować krótszy czas na wybory w drafcie, to bym powiedział, że dążymy do podobieństwa do NBA, a tam jest jeszcze mniej czasu na wybór/wymianę.

Ale skoro macie zasady od wielu lat jasno określone, to nie ma przecież o czym gadać :smile:

Nie ma problemu, możemy tak jak GM-owie spotykać się w jednym miejscu przy okazji draftu w określonym czasie.

 

Tylko konia z rzędem temu, kto to logistycznie przeprowadzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja miałbym argumentować krótszy czas na wybory w drafcie, to bym powiedział, że dążymy do podobieństwa do NBA, a tam jest jeszcze mniej czasu na wybór/wymianę.

 

Można zrobić zjazd i dać 5 minut czasu.

 

 

Adam Silver: zaczynamy live fantasy draft 2017. Z numerem 1 wybierają Orlando Magic.

 

Krzemyk: O k****, ZASKOCZONY JESTEM, ILE MAM CZASU NA WYBÓR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.