Skocz do zawartości

[EAST 1ST ROUND] [1] Boston Celtics vs [8] Chicago Bulls


TuPalnik

Wynik Serii?  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto Wygra Serię?



Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym meczu Horford zagrał solidnie, w drugim kupe i po tym meczu dostał ostrą zjebke od kibiców na twitterze z ,którymi nawet sobie porozmawiał.Ale jak widać wziął sobie to do serca i przypomniał ile kasy dostaje i zagrał juz w 3 i 4 meczu świetnie, oby tak dalej. Szkoda, że nie jest to tak regularnie ale naprawde jeśli chodzi o ta serie to Horford gra tak jak sie od niego oczekiwało i jak przystało na gościa z maxem. Co do dzisiejszego meczu to Bradley kozak, że ja pi****le ofenyswnie cud miód i orzeszki, o defensywie na Butlerze nawet nie wspomne.WOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego meczu serii nie widziałem. Przeczytałem, że Portis wymiatał, to mówię - trza to zobaczyć.

Obejrzałem kolejne 4 mecze i czuję się strolowany.

Na niego, Niko i MCW to się patrzeć nie da. Tak jak na garniaki Rondo.

Portis jest mimo wszystko na rookie deal i zrobił postęp w obronie - pewnie jeszcze dostanie szansę w przyszłym sezonie. Ma przebłyski i może warto mu dać szansę. MCW, Niko, Felicio, Lauvergne pewnie dziś zagrają (albo i nie dostaną szansy) ostatni mecz w barwach bulls. Grant i Payne. Nie wierzę w nich ale jak któryś zostanie to się nie zdziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Felicio to bym nie wywalał tak od razu, taki klocek pod kosz się zawsze przyda. Z ławki rzecz jasna. W Portisa już nie wierzę.

Ja na centrze widziałbym RoLo jako startera, do tego kogoś z draftu (Patton jak będzie dostępny?) No i może Felicio za odpowiednie pieniądze jak zostanie to pewnie się przyda. Waleczny jest, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na centrze widziałbym RoLo jako startera, do tego kogoś z draftu (Patton jak będzie dostępny?) No i może Felicio za odpowiednie pieniądze jak zostanie to pewnie się przyda. Waleczny jest, to fakt.

Jaki sens miałby wybór Pattona, skoro na PF-ie wiałby wiatr? Jeśli już to Leaf, Collins, Rabb lub nawet Motley. Za usługi Felicio bym podziękował i poszukałbym zawodnika z większym IQ i potrafiącego łapać piłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crowder to chyba do PO nie dorósł. Gra taki syf, że oczy bolą jak się patrzy. Sądzę, że w jakiekolwiek wymianie pierwsze żądanie to będzie Bradley. Koleś jako jedyny nie dał ciała we wszystkich meczach. A to co zrobił w 4 to jakaś masakra. Dobrze, że po sezonie spada nam kontrakt Johnsona i Zellera. Olynyka bym zostawił. Mam nadzieję że w nocy wygramy i z Wizz będzie wojna i ofiary śmiertelne. Bo w pokonanie Cavs nie wierzę. Zresztą wolałbym 1 w drafcie niż finał NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens miałby wybór Pattona, skoro na PF-ie wiałby wiatr? Jeśli już to Leaf, Collins, Rabb lub nawet Motley. Za usługi Felicio bym podziękował i poszukałbym zawodnika z większym IQ i potrafiącego łapać piłkę.

Na PF chciałbym podpisać kogoś nieco bardziej doświadczonego podczas FA. Pare nazwisk będzie, oczywiście nie mówię o Griffinie, ale kogoś kto da te naście punktow pare zbiórek i ok obronę. Może nawet być weteran. A na drafcie obecnym nie znam się zbyt dobrze muszę przyznać, ale wiem, że Pattona oglądał sam Forman więc coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wolałbym 1 w drafcie niż finał NBA.

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w NBA? Coraz częściej mam wrażenie, że pierścienie dostają Ci z 1 pickiem.

I bez urazy dla Ciebie ptak, bo nie o to mi chodzi, ale chyba po to kibicuje się konkretnej drużynie, żeby wygrywała.

A niech Fultz zagra w swojej karierze 1 sezon, ale byłby lament...

Edytowane przez przygoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną to byłby finał którego wolałbym nie oglądać. namiastka drużyny kontra jakieś monstrum. skoro Bulls nas potrafiło pojechać to co by z Celtics zrobiło GSW? a 1 w drafcie to sansa na zbudowanie silnej drużyny. w Bostonie są niezłe fundamenty, trzeba tylko eleganckiego wykończenia.

jakie emocje są w przypadku jednostronnego widowiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną to byłby finał którego wolałbym nie oglądać. namiastka drużyny kontra jakieś monstrum. skoro Bulls nas potrafiło pojechać to co by z Celtics zrobiło GSW? a 1 w drafcie to sansa na zbudowanie silnej drużyny. w Bostonie są niezłe fundamenty, trzeba tylko eleganckiego wykończenia.

jakie emocje są w przypadku jednostronnego widowiska?

Stary, Nets zapewnili już wam prawdopodobnie pick w top 3 nadchodzącego draftu więc zapytam : Wolisz żeby Boston grał teraz w PO jak najdłużej,zawodnicy zdobywali doświadczenie i aby właśnie w PO nastąpiło oddzielenie ziarna od plew czytaj ustalamy kogo zostawiamy a kogo nie ? Czy może żeby ten sezon tankowali i mieli nie jeden ale dwa picki w top 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.