Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Regis napisał:

 

No, Ashigaru przygrał w CH..., ale na spokojnie przecież widać, że to do uzupełnienia. Zluzujcie bokserki. 

Dokładnie tak. Jestem w trasie do domu z 2 miesięczna córką... 

Wiem, że powinienem to uzupełnić/przygotować wcześniej... Ale nie miałem możliwości (praca, obowiązki domowe, zajmowanie się córka). 

Dlatego nie jestem w Radzie, bo nie mam na to czasu. 

Wiem, że to nie Wasza sprawa, ale proszę o zrozumienie. Tych których uraziłem tym wpisem - przepraszam. 

Dzisiaj jak będę już w domu i skończy się standardowy zakres obowiązków - przygotuje swój opis. Jak będzie z kara, to ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba2419 odpowiadając na pytanie z innego tematu - dostajesz pick jeśli będzie w top5. 

Jeśli nie to pick należy do mnie. 

@ozzy110 przy okazji:

W Portland i Memphis jest 1st round pick '24 MEM.

Trzeba zweryfikować, ale chyba powinna być opcja - jeśli pick MEM z '23 trafi do mnie, to nie mam picku '24 i zostaje w MEM. Jeśli pick '23 będzie w top5 to dostaje pick '24 MEM bez protekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ashigaru napisał:

@kuba2419 odpowiadając na pytanie z innego tematu - dostajesz pick jeśli będzie w top5. 

Jeśli nie to pick należy do mnie. 

@ozzy110 przy okazji:

W Portland i Memphis jest 1st round pick '24 MEM.

Trzeba zweryfikować, ale chyba powinna być opcja - jeśli pick MEM z '23 trafi do mnie, to nie mam picku '24 i zostaje w MEM. Jeśli pick '23 będzie w top5 to dostaje pick '24 MEM bez protekcji.

Pewnie tak jest. Przy wklepywaniu deali to sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw ozzy ty ten kontrakt co chcesz zwolnic goscia z 1+1 PO i zestretchowac jego PO na trzy lata to musisz chyba zestretchowac po prostu na 5 lat z tego co przepisy mówią. (Dwuletni kontrakt można stretch na 5 lat a nie na 4).

W dniu 19.02.2023 o 19:23, ozzy110 napisał:

Od razu po wymianie zwalniam Bradleya i rozkładam jego PO na 23-24 na 3 lata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Btw ozzy ty ten kontrakt co chcesz zwolnic goscia z 1+1 PO i zestretchowac jego PO na trzy lata to musisz chyba zestretchowac po prostu na 5 lat z tego co przepisy mówią. (Dwuletni kontrakt można stretch na 5 lat a nie na 4).

 

Nie mogę na 5 lat bo  termin na rozłożenie podczas sezonu jest do końca września. Dlatego dałem w takiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Szulim napisał:

 

Komunikat 95:

Normalnie jak z dziećmi - wszystko trzeba przypominać osobno

Dzisiaj jest termin OSTATNI na głosowanie! Do 21:59

Poganiam:

@kolader @człowiek...morza @LONGER01 @Pablo81 @ozzy110 @evitacre @eMeS @tangiers @Regis  @ignazz @LeweBiodroSmoka  @bogans2 @Ashigaru @Braveheart22 @Eryko @shevcu @Principe @Tecu @RonnieArtestics @LAF @Reikai 

20.02-23.02 - głosowanie na bilanse

Ja pisałem że obecnie wypadam z opisów i konsekwentnie z głosowania także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.