Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie grają oglądają oceniają. Serio im zarzucisz ze obchodzi ich na tym etapie cxy będziesz miała 7% czy 2% trafienia jackpota? Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć ze idziesz po 14% i będę słabszy niż tankerzy przegrywający celowo?

Byłem jednym z najzdrowszych T1 w lidze. Problem miał tylko….

 

 

Rozier 

Dejounte? Co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duren? Gra już w S5. Chyba jednak za rozwój? A nie ze ktoś z Bytomia wie lepiej?

1 minutę temu, january napisał:

Oczywiście, że liczę na to by wysoki pick z tego badziewnego rosteru Spurs się urodził i tak powinno być, ale z teamu na 10-11W (zawyżyłem z 10 na 11, bo mimo wszystko opis był) nagle w głosowaniu się tu prawie zrobił team na 50%W i BARDZO MNIE TO ZIRYTOWAŁO, czego nie ukrywam.

Bo oceniasz tylko swój pick a nie mój zespół. Dlatego zdrowo by było jakbyś pick stracił 

I zobacz dla mnie wynik losowania Jedt neutralny i nie zmienia mi to nic czy #1 czy #18?

W tej dyskusji jestem bezstronny.  Ty nie. 

A dobrze potrafisz wybrać wiec dasz sobie radę i z #15 wyborem. 

W Draft umiesz 

Po co takie pajacowanie? 

Serio zabiorą Ci pick i ochłoniesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

3. Spadek poziomu gry Murraya - check

Murray dość grubo wyjebał poprzeczkę rok temu, będąc graczem z poziomu TOP15 ligi.

Teraz jest pewnie koło TOP40, więc tak mamy spadek, ale to nie jest tak spektakularny upadek jak przykładowo Gobert ( w naszych Kings pewnie wyglądałby lepiej, ale wiele by to Kings nie pomogło ), CP3 czy Zach Lavine.

7 minut temu, january napisał:

4. cancerujący Rozier - check

Rozier w pierwszym trymestrze nie był jeszcze tak fatalny. Drugi trymestr to już faktycznie, póki co inna historia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego Ty January oczekujesz bilansu jak w realu żaden Twój gracz chyba pozytywnego bilansu nie robi lol, nie mówię o typach co graja jakieś ogony jak Sam Hauser (to ze podajesz jego, Burksa czy Hartensteina jako dowód swojej dominacji pokazuje tylko jak król jest blady).

Lecisz tylko na nazwiskach :) Lebron nie mieści się obecnie w top20 ligi pod względem impactu, Butler nie daje nic czego nie dałby wyśmiewany przez Ciebie Paul George, Curry jest połamany, a nawet u niego widać mega rozluźnienie w tym sezonie :) 

Lakers są na glinianych nogach a Ty tu ich pompujesz jakby mieli grać na 150% od pierwszego meczu sezonu ;) 

Jestes tylko niewiele

lepsza wersja Lakers z rl NBA, czego oczywiście nie widzisz bo Twój narcyzm zaparkował Ci okulary, wiec co z tego ze obejrzałeś 180 meczów w tym trymestrze jak dalej nie potrafisz odróżnić kasztana od prospekta.

Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie @january martwi coś innego. 
Jesteśmy tu w 30 osób mega zapaleńcami nba i oglądamy co możemy ile się da będąc z naszej pasji dumnymi. 
Ale emocje na drafcie, w wymianach, w opisach mamy podobne. 
 

i tu dziwie się ze tak akcentujesz swoją inność. Ze oglądasz więcej spotkań. Ze wiesz lepiej i główny mój zarzut. Ze innym masz czelność zarzucić ze głosują wbrew logice aby osłabić twój pick. Serio masz nas za takich małostkowych? 
Wyglada na to ze w pogoni za top pick bardzo się pogubiłeś i zarzucasz innym to co uprawiasz tu w perfidny sposób. 
 

jednym wpisem obraziłeś pare osób. 
 

a najlepsze jest to ze jedyny biznes który tu ktoś zwietrzył to ten twój pick. Tak za nim gonisz ze głęboko wierze ze karma Ciebie dopadnie. 

Swoje wiem. Często tak bywało ze okradzenia obawiał się najbardziej zawsze złodziej. 

Jesteś jak Polak w Kanadzie który 6 razy szarpie klamkę czy zamknięty samochód gdy sąsiedzi samochodów nie zamykają. O sprawdzaniu nie mówiąc. 

Nie szarp bo urwiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Zacznijmy od tego, że to Ty z marszu zarzuciłeś mi, że Ci zaniżam bilans, a ja się od tego momentu bronię pokazując jak słabiutcy byli i są tu Spurs. Mogę podawać potwierdzające to box, adv staty, kwestię fitu (brak spacingu wokół Murraya), przed chwilą pokazałem Ci, że bajdurzysz totalnie o małej liczbie absencji, whatever.

Nie zarzucam tylko spojrz kto jak głosował i odpowiedz kto był buttom 2?

Teraz, january napisał:

I tak, jak ktoś dał w tym trymestrze 3-4W ledwie więcej Lakers od Spurs to nie mam żadnych wątpliwości co do braku jego obiektywizmu.

Największe wątpliwości są do twojego. Bo masz interes a co pokazujesz nie umiesz tego oddzielić w takiej zabawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Nie no, lol :D Poziom top 15 ligi to są borderline SS.

Rzuciłem co mi się w głowie wydawało. Po twoim komentarzu wszedłem na LEBRONa i patrzę Dejounte Murray 15 miejsce :)

Gość kręcił średnie statystyki na poziomie prawie triple-double na wysokiej efektywności ( wyższej niż chociażby Butler ). Jeden powie TOP15, drugi TOP20, trzeci TOP30.

Ale ogólnie teza nie warta wyszydzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu cytować? Ze od początku sezonu zaczales operacje pick2023 i dla mniej uważnych obserwatorów szablonu ( kto ma kogo wybory draftu) przypomniałem dlaczego tyle poświęcasz czasu na krytykę tego 1 z 30 zespołów? Ja nie zaprzeczam ze przypominam tylko ze nie tankuje bo nie mam picku i ze gram o wynik bo nie mam picku. Kolega pytał kto ma ten pick to napisałem. 

Ale ze zaatakujesz zamiast swojego stronniczego głosowania ( skrajna bezwzględna) innych GM to się nie spodziewałem 

Zobacz na wyniki głosowania i odejmij swoje skrajne niepomyślne dla mnie ( dodaj i Flubera kopie mem ) i wróć z obliczeniami. Kto tu przegina. 

I tylko przypomne ze mimo takiego postępowania ja moim zdaniem zagłosowałem przyzwoicie na lakers. Ciut powyżej średniej 

A mogłem się obrazić. 

Bo obrażasz tu nasza i inteligencje. . 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa środka jak ktoś napisał. Bez SS wyżej wała i tak nie podskocze. Może zdrowiem coś ugram. I tyle. 

Za dużo o spurs gdy ja taki średniak. Ani pewniak ani dramat co nieudolnie chcesz wcisnąć. 

Piszmy o możnych tego świata.  DEN czy DAŁ to są tematy 

To ze dałeś najniższy wynik a masz mój pick to fakt. Nie moja ocena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle liczysz po swojemu. Nie biorąc logiki pod pachę. 

10 minut temu, january napisał:

Dobranoc @ignazz przynajmniej się jakaś dyskusja w końcu w beGM pojawiła, bo tu się nudno i pusto ostatnio zrobiło straszliwie;)

Pozdro, niech Ci przegrane miło wpadają! :) 

Życzę powodzenia w dobrym wyborze 2023

patrząc pobieżnie na tabele w razie niepowodzenia mojego dostaniesz pick #11 ( plus minus).
czy warto tu się tyle jako GM lakers angażować. Aby mieć 2% szans na #1 i 9,6% na  top 4 i robić fikołki? Podważając swoją wiarygodność? Wątpię ze warto 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczach, w których Trae Young nie gra Murray notuje średnio 28 pkt, 7 zb, 9 ast, 3 trójki i 1,5 przechwytu.

Do tego Rozier ponad 22 pkt i 5 ast na mecz w 1T i piękny Anunoby po obu stronach parkietu. Mathurin najwięcej punktów z ławki w lidze zdaje się.

Są gorsze drużyny na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje chęci szlachetne. 
Rozumiem ze powtarzając swoje oceny graczy deprecjonując ich zyskujesz ale zobacz:

przykładem może być kolejna noc w NBA:

Dejounte 30/7/14 10/20 z gry 

John Collins 25/13/2bl 9/17 z gry 

nielubiany i to słusznie egoistyczny Rozier 27/2/4 11/20 3/6 za trzy 

Para podkoszowych Stew&Duren łącznie 14/17/4/2bl na słabym 5/14 z gry 

OG 17/8/2/2/2 na słabych 7/20

Mathurin 21/3 6/9 2/2 za trzy 

Duncan Robinson tylko 3 minuty i wspominam tylko z obowiązku szablonu 

twoj opis nijak się ma do wydarzeń z nocy w NBA  

martw się Butlerem raczej 9/2/6 2/8 z gry  

Mathurin jako rookie nigdy nie będzie miał stabilizacji weterana ale miał on 2 rewelacyjne mecze ponad 30 punktowe w T1 a w T2 już ma dwa najbardziej udane spotkania ( poza tymi 30&32 punktowymi) 24/6/3 4/7 za trzy wygrana z Golden i 23/3/3 wygrana z Cavs na koniec roku . Co ważne ind miała ciężki okres @mia @bos @pels i udało się wywieźć 2:1  tam rzeczywiście rookie miał mniej z gry i to mogę przyznać  ale nadrabia kolejnymi spotkaniami  

Nie oczekuje ze co noc robi 24 punkty ale on jak na rookie poniżej pewnego poziomu nie schodzi  a piszesz jakby uszło z niego powietrze  

 

Chodzi mi o to ze jak na mój skład wszyscy grają, są zdrowi i co ważne dostają miejsce w rotacjach swoich zespołów ( wyjątek Robinson). Nikt nie robi kwasów, linijki pokazują bardziej niż przyzwoite i co dla mnie ważne nikt nie generuje więcej niż 2 straty. 

Nie jest to poziom HCA ale robisz z moich ekipę 5 od końca ligi?

Żart. 

Coraz większe farmazony. 

Nie w momencie gdy wszyscy zdrowi a mecze wychodzą nawet Johnowi Collinsowi. 

Wiec porozmawiajmy w twoim stylu może o Duncanie Robinsonie bo inne występy w nocy nie maja coś pokrycia w twoich opisach.  

I ocenach begm spurs 

Botom 5 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Podrzucę Ci wieczorem dokladne staty z tej prawie połowy sezonu, bo z tel mi się nie chce. Może wtedy będzie jaśniej.

Ogólnie tylko - jak oceniamy trymestry (czyli de facto średnie z prawie 30 gier) to cóż wrzucanie czyjegoś 1 słabego czy mocnego meczu jako argument jest jak dla mnie bez sensu;)

Poczytaj tez to

https://www.sportingnews.com/us/nba/news/raptors-og-anunoby-stats-defensive-player-of-the-year-case/sjjqbenzw2gtiodzh3aiojcq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, jak spojrzalem na swoj kalendarz na T2 bez Ingrama to az sie za glowe zlapalem :] zaczalem od road tripu Pacers, Sixers, Raptors, Knicks, Nets, do tego rozne mecze z Magic, Pistons, Cavs, Bulls, Wolves, Mavs, Nuggets, Thunder.Z tych ''luzniejszych'' meczow mam tylko Hornets, Suns i Hawks u siebie, Wizards i Blazers na wyjezdzie.

Straszna kutasowa, BI wracaj bo zaraz bedziemy sie za prospektami rozgladac :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden z moich graczy nie miał poważnego urazu ale oczywiście mając graczy w rl tankerach muszę być gotowy na oszczędzanie graczy oraz wygaszanie ich gier w późniejszy, okresie. 
Pierwsze słyszę aby problem ATL był głównie Dejounte, TOR grający najlepszy sezon OG a IND co by nie pisać zaskakująco dobry rookie Mathurin. Nawet obserwując DET to mi średnio jako winowajca przychodzi do głowy mój młody  Duren. Krytyka należy się Rozierowi któremu od dłuższego czasu szykuje grę z ławki w stylu wczesnego Clarksona a jedynym graczem który mnie zawodzi to John Collins który w zagrywkach dwójkowych z Dejounte fajnie się pokazuje a nijak może się zgrać z Trae. 
 

twoje główne zdanie jako komentarz do mojego zdania ze podatny jestem na atak statystyczny bo mam przedstawicieli gorszych zespołów ze to moi gracze są tymi gorszymi w klubach jest kłamstwem. Moim zdaniem to nie oni ( poza Rozierem) są głównym problemem swoich klubów.  Wiec nie pisz proszę ze kłopotem jest OG Dejounte Mathurin czy nawet Duren

Rozumiem ze opuszczone 2 mecze to kłopot rotacji dla twojej budowy składu 4 plus zero. Ja mam zupełnie inna glebie. I mimo wszystko bardziej wyrównany skład bez SSS 

I masz racje. Jeżeli para Harden Sabonis zdrowa to ciężko mi rywalizować z takim zespołem jeżeli uzupełniony jest przez dobrych rotacyjnych graczy. Choć bym nie przesadzał z magia nazwisk bo bywaly składy gdzie 2 nazwiska i no Name,y wygrywały serie nie patrząc na dalsza rotacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

jedynym graczem który mnie zawodzi to John Collins który w zagrywkach dwójkowych z Dejounte fajnie się pokazuje a nijak może się zgrać z Trae. 

A to ciekawe, bo po podaniach Trae, Collins ma ponad 10 pkt % lepszą skuteczność w porównaniu do podań DJM. 

image.thumb.png.2ccedc92d996a7f269397aa651a904e3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.