Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Reikai napisał:

Ja pi****le, jak spojrzalem na swoj kalendarz na T2 bez Ingrama to az sie za glowe zlapalem :] zaczalem od road tripu Pacers, Sixers, Raptors, Knicks, Nets, do tego rozne mecze z Magic, Pistons, Cavs, Bulls, Wolves, Mavs, Nuggets, Thunder.Z tych ''luzniejszych'' meczow mam tylko Hornets, Suns i Hawks u siebie, Wizards i Blazers na wyjezdzie.

Straszna kutasowa, BI wracaj bo zaraz bedziemy sie za prospektami rozgladac :] 

A potem sie dowiedzialem, ze @karpik stracil Ziona i Davisa na dluzszy okres :] Przejebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mając super gwiazd muszę cieszyć się tym kogo mam:

druga linia pograła:

J. Williams 21/3/6/4steals 10/18 FG 

T. Mann 21/6/3/3steals/2bls 8/11 5/8 za 3 

Hichimura 12/3/2 3/3 za 3 

nie chodzi o to ze są to występy rekordowe bo przecież mamy obecnie wysyp popisów 50-70 punktów  

chodzi mi tylko o to ze DOSŁOWNIE każdy gracz ze składu wchodzi na boisko i pokazuje swoje możliwości  

mecz z BOS owszem był szokujący bo wszystko wychodziło OKC ( bez SGA) ale częścią tego szoku byli moi rezerwowi i to raczej z rotacji 11-13 gracza  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Temat bardzo niepokojąco przemilczany! 

Dlaczego?

Klub stracił gwiazdę CC. 
Winslow czy Wiggins mnie nie przekonują.  
Huarter który korzysta na tym ze gra z Foxem i przede wszystkim świetnie podającym Sabonisem tu do dyspozycji ma tylko Garlanda 

z wszystkich rozgrywających młodego pokolenia jakbym wybierał pierwszego mniej lubianego ( bez jakiś głębszych powodów) to byłby Garland. 
Kevin PJ fatalny 

a na dokładkę do szybkiego składu na dwóch ultra szybkich PG masz Vuca.  Słoń w składzie porcelany   
Goga? Nie gra a jak grał to Brak postępu  PJ tez nie zachwyca  bo rzutowo wyglada chyba gorzej niż Rozier a to już sztuka 

 

to nie był dobry okres choć możliwe ze bilans powinienem dać lepszy  

tu sprawdzę jeszcze 



 

Kto tu zrobi bilans? Dedmond? Wigins? 
Jeden Garland i Vuc z tych solidnych to mało. 

Winslow Goga PJ i Junior nic tej ekipie nie dają. Huerter z zadaniowca musi wejść w buty drugiej trzeciej strzelby a tego nie lubi. Szybkie rozegranie i dosyć powolni wysocy to proszenie się o kłopoty. 
 

A jak odpada lider zespołu z kontuzja to masz kłopot niezależnie od moich sympatii czy antypatii. Czy serio taka niesprawiedliwość! ?

Ja serio mocno kibicuje Godzę i PJ a Ci zawodza. 

Możliwe ze nie doceniam Garlanda. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ Washington to taki John Collins z gorsza zbiorka ale lepsza obroną, a Ty się jeszcze go tak mocno czepiasz, masakra. 
A na pewno jest lepszy niż wszyscy twoi młodzi wysocy razem wzięci. Gra po obu stronach. Odkąd wrócił lamelo zaczął b.dobrze w ataku, bo wcześniej miał oubre i koszmarnego Roziera jako kreujących, teraz się ogarnie. Nie mówiąc już o Vucevicu który nawet mając słabszy sezon jest o dwie klasy lepszym centrem niż ta twoja zgraja podkoszowców.  

powiedz mi w jaki sposób Kevin H korzysta na grze z foxem ? Widziałem pare meczy i jakos nie widziałem żeby była miedzy nimi jakaś specjalna chemia. Huerter korzysta na tym że nie gra już roli tylko i wyłącznie spot-up shootera, ale to jak gra to na pewno jego zasluga, a nie kogos innego. 
 

rzucasz same banały, typu że twoi tracą na grze w tankerach, za to jednocześnie Tre jonesowi zarzuciles że prowadzi słaby atak. Nie odpowiedziałeś który rozgrywający w lidze dałby plusowy atak z tym składem węgla i papy, jaki maja Spurs i temat przemilczałeś. Jak narazie u mnie bardzo słabo wypadasz gdy dyskutujesz, same ogolniki, żadnych konkretów. Nawet w swoich oczach chyba Przegrywasz dyskusje z january i próbujesz się chwytać brzytwy prosząc radę o interwencje? Słabe to IMHO, tak samo jak  „Winslow czy wiggins mnie nie przekonują” cztery razy powtorzyles coś o PJ i Goga, no i jeszcze „ jakos nie lubie Garlanda, ale bez głębszego powodu” to jeszcze lepszy argument… 

Jesli ktoś dostał za dużo winów z zachodu to ja mysle teraz o grizzlies, a nie clippers na pewno. Grizzlies sporo urazów, słabiutki pierwszy trymestr edwardsa i marny fit. Ja Za dużo im dałem jak teraz analizuje tabele i swoj głos. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Huerter korzysta na tym że nie gra już roli tylko i wyłącznie spot-up shootera, ale to jak gra to na pewno jego zasluga, a nie kogos innego. 

Huerter ma w tym sezonie więcej rzutów asystowanych niż w poprzednim, także to jego bycie tylko i wyłącznie spot up shooterem w Hawks to jest mit. 

Widać generalnie, że nie oglądasz Hawks, bo można wiele złego w tym roku powiedzieć o Collinsie, ale na pewno nie to, że nie broni. Nie byłbym też tak przekonany co do tego, że PJ jest lepszy w D.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

Huerter ma w tym sezonie więcej rzutów asystowanych niż w poprzednim, także to jego bycie tylko i wyłącznie spot up shooterem w Hawks to jest mit. 

Widać generalnie, że nie oglądasz Hawks, bo można wiele złego w tym roku powiedzieć o Collinsie, ale na pewno nie to, że nie broni. Nie byłbym też tak przekonany co do tego, że PJ jest lepszy w D.

Ma tez większe USG niż w hawks, i rzuca z lepsza efektywnością, chociażby .625TS zamiast .546 w Hawks, pomimo tego ze osobiste rzuca ciut gorzej. Wiec jak dla mnie raczej bliżej prawdy by było:  ciężko określić kogo to zasługa, niż „zasługa foxa i Sabonisa” … clue mojej wypowiedzi takie ze ignazz rzuca banały bez pokrycia i musisz za niego wrzucać argumenty takie jak ten na temat %asystowanych, bo sam nie umie. W przypadku huertera zasługa innych ze gra, w przypadku swoich graczy „tracą na grze dla tankerów”. Zero konsekwencji w tym, nie zgodzisz się ? 
 

co do collinsa to zrob jakieś porównanie, tylko daj znać jak uwzględniłeś  to z kim gra PJ, bo z zestawem Rozier-Hayward-Oubre-Plumlee dużo ciężej wypaść dobrze w obronie, niż z tym co ma Collins w Hawks. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ma tez większe USG niż w hawks, i rzuca z lepsza efektywnością, chociażby .625TS zamiast .546 w Hawks, pomimo tego ze osobiste rzuca ciut gorzej

Jak już porównujesz statsy młodego zawodnika, to jednak lepiej brać ostatnie sezony, a nie wszystkie z uwzględnieniem rookie year. W zeszłym sezonie trafiał 57% TS, mi to generalnie wygląda na to, że chłop się po prostu trochę poprawił, ale jedyne co chciałem przekazać poprzednim wpisem to to, że Huerter w Atlancie to nie był tylko i wyłącznie spot up shooter, bo on w Kings oddaje więcej rzutów catch and shoot aniżeli w Hawks. Zobaczymy jak będzie w drugiej połowie sezonu, bo Huerter trafia pull up 3 na chorych %, zobaczymy czy to utrzyma.

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

co do collinsa to zrob jakieś porównanie, tylko daj znać jak uwzględniłeś  to z kim gra PJ, bo z zestawem Rozier-Hayward-Oubre-Plumlee dużo ciężej wypaść dobrze w obronie, niż z tym co ma Collins w Hawks.

To może Ty zrób, bo to Twoja teza, że PJ jest lepszy, ja po prostu zgłaszam swoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics

 

Może nie warto tu się odzywać bo tylko coś się napisze złego o FVF i idzie kontra.  cześć GM się nie odzywa i tak zyskuje. A to forum do dyskusji. Tak trochę żartem pisze aby tu nie pogarszać twoich kolejnych wpisów. ;) 

Mamy tu na forum niezłe grono ale serio uważam ze ludzie chyba mniej oglądają nba bo kolejny raz idą takie kopie ocen graczy za nazwisko bez obejrzenia danego momentu czy okresu gry tegoż gracza. 
Ludzie na potęgę zwalczali Wigginsa gdy on zaczynał rozkręcać się i grać na poważnie. Niezależnie od jego gry gdy raportowałem np serie 9 z rzędu świetnych występów.  
Z drugiej strony są gracze o świetnej opinii niezależnie od ich realnej formy. Takim tu na forum jest PJ którego widzę tez cenisz. Tymczasem okres gry ostatnio ma mizerny. I warto to wykazać zanim się zrobi kalkę John Collins zawsze meh PJ czy bardzo u nas lubiany Franz Wagner zawsze król. 
To ze dałem w nawiasie info ogólne bez wskazania powodów nielubienia Garlanda to był sygnał ze nie jest moja intencja obecnie rozbieranie na części kwestii nielubienia tego gracza i wchodzenia w głębsze rozkminy. Dlaczego z takiego mojego na głos zastanawiania się czemu dałem słaby bilans robisz problem nie wiem.  
Porownaj obecne dokonania strzeleckie tak mocno katowanego Roziera z tak szanowanym PJ i wyjdzie ze wskaźniki maja wręcz identyczne. I oczywiście wiadomo ze taki PJ nigdy nie będzie dostępny za Roziera w wymianie 1:1 ale patrząc na dany trymestr gry bo o tym idzie rozmowa oni maja bardzo porównywalne wskaźniki.  A przecież oczekiwania wobec PJ są spore i wiem ze za jego posiadanie ( obecnie niesłusznie) są plusy wśród głosujących tak jak przy Rozierze ( niezależnie co zagra a czasem zagra dobrze) minusy. 
 

mamy elitarne grono które niektórych ekip chyba nie ogląda.  
John Collins co pare razy wspomina nawet Karpik poprawił się w D. 
 

To ze ja nie siedzę przy kompie i nie mam pod ręka zaawansowanych statystyk ale dużo oglądam spotkań i przez to uruchamiam dyskusje przecież nie znaczy żeby takiego usera mieszać z błotem. 
 

to nie są banały tylko moje spostrzeżenia które dopiero ktoś pod ręka mając ststystyki weryfikuje 

czy jest coś banałem jeżeli drugi GM wrzuci ststystyki potwierdzające mój eye test? Nie sadze. 
 

czepiasz się 
 

Powtórzę.  Często prowadze dyskusje z poziomu tylko telefonu ale po obejrzeniu paru spotkań dziennie. Mam takie nieodparte wrażenie ze cześć userow świetnie wkleja statystyki ale nie za bardzo idzie za tym obejrzenie spotkania. Ubolewam ze nie siedząc przy biurku przed kompem nie robię cyfrowej analizy która uważam za mocno przereklamowana. 

Czasem jest ona bardzo pomocna a czasem zamydla obraz gry. Niewielu jest tu ludzi co laczy obie zalety. 

Staram się oglądać i pisać w prosty sposób co myśle.  Jeżeli Ciebie to obraza lub wręcz drażni wrzuć na ignora.  Raczej za szybko nie zmienię prostego sposobu mojej twórczości na forum. Oglądanie spotkań i pisanie z telefonu.  

Statystyki absolutnie np nie pokazują jaki dany gracz ma wpływ na momentum gry gdy idzie kluczowe przełamanie.  Tak samo ważne stad mój wpis o parze Dejounte Collins jest chemia podczas danych akcji, język ciała i zbijanie piątek lub tempe siedzenie na ławce. 

Ja lubię wiele rzeczy łączyć w całość i może brzmi to jak kolejny banał ale serio polecam każdemu więcej meczów. 

Jak będę mniej aktywny życiowo pewnie siądę przed podwójnym monitorem i zacznę wklejac cyfry w formie która się Tobie podobać będzie.  Ale nie zabieraj mi radości z oglądania nba i wrzucenia banału pod dyskusje jeżeli wyszło to spod oka osoby co dany mecz obejrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

Jak już porównujesz statsy młodego zawodnika, to jednak lepiej brać ostatnie sezony, a nie wszystkie z uwzględnieniem rookie year. W zeszłym sezonie trafiał 57% TS, mi to generalnie wygląda na to, że chłop się po prostu trochę poprawił, ale jedyne co chciałem przekazać poprzednim wpisem to to, że Huerter w Atlancie to nie był tylko i wyłącznie spot up shooter, bo on w Kings oddaje więcej rzutów catch and shoot aniżeli w Hawks. Zobaczymy jak będzie w drugiej połowie sezonu, bo Huerter trafia pull up 3 na chorych %, zobaczymy czy to utrzyma.

To może Ty zrób, bo to Twoja teza, że PJ jest lepszy, ja po prostu zgłaszam swoje wątpliwości.

No to gadamy przecież  o Huerterze w I trymestrze, widać ewidentnie że sie poprawił i chwała jemu za to, ja sie czepiam tego że ignazz robi z kolei rozpiskę graczy clippers i rzuca takimi banałami typu zasługa foxa, gdzie fox właśnie gra za dużo pod siebie a nie pod kolegów i nie potrafi od dwóch sezonów wyjść ponad 6 ast na mecz… 

Ja nie zrobie, bo mi się nie chce, wole napisać ze PJ traci na grze w tankerze tak jak robi to ignazz w przypadku swoich ziomeczkow. Tu po prostu mnie oburzyło ze ignazz się go uczepił i wspomniał o nim chyba 6 razy z rzędu w jednym poście, i rzuciłem taką tezą której nie jestem pewny, ale mysle ze to nie gorszy gracz niż Collins i zrobiłem to celowo dla kontrastu, bo ignazz nazywa go wręcz fatalnym graczem, a nie widzi chyba ze John Collins gra mniej więcej to samo… 
 

@ignazz ja oczywiście nie mam na celu zniechęcać cie do dyskusji, ale tak jak mowie akapit wyżej, nie pisz moze sześć razy z rzędu „fatalny PJ” gdy sam masz w s5 bardzo podobnego gracza, bo to serio gryzie w oczy aż. Widzę straszny Brak konsekwencji w tym co piszesz i dlatego się czepiam, ale nie mam zadnej spiny do Ciebie bo skrytykowales Pacers czy coś,  tylko się bardzo mocno nie zgadzam z tym co teraz piszesz o składzie Breavehearta, no i tyle.. 
nie traktuj tego jako rewanzyk, bo ja tak szczerze wiem ze mam średniaka i nie obraziłem się o tą krytykę, w tym sezonie 1sza runda PO to mój cel, aby finansowo stać na plus no i mam nadzieje ze go osiągnę, a ze jestem średniakiem się już sam pogodziłem. (Fucking Bridges wyssał wszystkie moje assety) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, nie da się czytać tych Twoich wpisów, bo piszesz w nich w zasadzie o niczym. Kompromitujesz się taką treścią, a stylistycznie też to nie wygląda. Niestety przykro mi, że muszę to pisać, ale tak uważam. 

1. Piszesz o regularnym oglądaniu sporej ilości meczów i pierwsze co piszesz to, że straciłem gwiazdę i lidera zespołu. No nie, Cade jak dotąd nie był gwiazdą i liderem mojego zespołu. Oczywiście tracę pewne możliwości, bo to dobry gracz i jestem tego świadomy, ale nie jest to w tym momencie dla mnie jakaś tragedia, którą przedstawiasz. Tak na marginesie to przypomnę Ci, że w zeszłym roku miałem dwóch allstarów w składzie i oni dalej grają na bdb poziomie. 

2. Nie wiem, masz jakąś zadrę związaną z Wigginsem, bo gdy grał u Ciebie to ludzie go krytykowali i piszesz teraz jakieś głupoty, że Cię nie przekonuje itd. Fakty są takie, że to jest zupełnie inny grajek od dłuższego czasu i prawdopodobnie każdy zespół w tej lidze chciałby go mieć u siebie. 

3. Czepiłeś się tego PJ'a, bo widzę tonący brzytwy się chwyta. Po pierwsze sam pisałem, że liczę się z tym, iż może być gorzej oceniany (mimo, że u mnie ma trochę inne warunki do gry), bo miał słabszy okres i nawet obniżyłem mu trochę minuty z tego tytułu. Po drugie porównujesz go 1 do 1 (statystyki rzutowe) ze swoim Rozierem, gdzie jeden jest dodatkiem do zespołu, bardziej glue guyem (u mnie), a drugi ma być głównym scorerem obok Dejounte, zawodnikiem kreującym siebie, a robi to słabo, w dodatku w obronie to jest katastrofa przecież na ten moment, gdzie PJ jednak coś tam broni. I po trzecie na siłę wypisujesz (czy lamentujesz, nawet już nie wiem), że taki Collins jest meh w ocenach, a PJ jest lubiany, więc lepiej oceniany,nie wiem na jakiej podstawie, kiedy Ronnie tylko luźno napisał, że ten krytykowany przez Ciebie PJ to w sumie poziom Twojego Collinsa, a z tym, że grał w gorszych warunkach to chyba żadna kontrowersja. 

4. Jeśli KPJ jest fatalny to jaki jest Rozier w takim razie? Jakie tam masz przymiotniki w tej skali jeszcze niżej? I kolejny raz piszesz jakieś głupoty, że on mi nic nie daje. Ja znam jego wady, ale zauważ, że on ma inną rolę u mnie. On nie będzie głównym prowadzącym atak, bo u mnie jest Garland, był i w przyszłości będzie Cade. Poza tym mam zdecydowanie lepszy zespół na ten moment niż rl Rockets i inny pomysł na to, są też inni gracze, którzy dobrze operują piłką. Przecież on idealnie pasuje do roli 6th mana właśnie, da scoring z ławki, dodatkowy playmaking (on nie nadaje się do prowadzenia zespołu na ten moment, ale kreować potrafi, w metrykach bball index ~top20 się kręcił playmaking talent, więc to mimo wszystko atut), poza tym daje mi uniwersalność, bo spokojnie mogę go w ramach potrzeb ustawiać 1-3.

5. Winslow piszesz, że nic nie daje, kolejna brednia. Przecież on przez pół trymestru w zasadzie to All-D level był, mogący bronić tak naprawdę 1-5. W dobrym rl zespole grał jakieś 27-28mpg, gdzie u mnie gra mniej. Potrafi grać na piłce, nieźle kreuje i przede wszystkim dobrze fituje przecież do Vucka. Oczywiście ma swoje wady ofensywne, które go mocno ograniczają, ale on głównie jest od innych rzeczy niż punktowanie, o czym też wspominałem. Jako dodatek do składu był naprawdę ok w tym trymestrze. 

6. Niby czemu Huerter w moim zespole miałby być gorszy niż w rl Kings? Poza tym, znowu jakieś głupoty piszesz, że nie lubi, a musiałby być u mnie 2-3 strzelbą, kiedy on w sumie dość często w Kings robił mocne mecze. A jeszcze dodam, że u mnie oprócz Huertera jest Garland, Wiggins, Vucević, z ławki jeszcze KPJ (Cade jeszcze do kontuzji). Czy naprawdę brakowało ludzi do punktowania? Btw, Huerter to kolejny gracz u mnie, który dobrze czuje się na piłce i potrafi kreować kolegów (zresztą ostatnio nawet thinking basketball podjęło temat tego gracza). Zobacz sobie jak mój skład wyglądał, jeśli chodzi o shooting w tym trymestrze (albo może nie, bo jeszcze Ci się głupio zrobi jak na swoich jeszcze raz zerkniesz xd). Huerter, Wiggins, Garland, Vucek, a to wszystko bardzo ważni gracze. 

7. Ile tam razy jeszcze na temat Gogi napiszesz? Beka w ogóle, że poruszasz jego temat, zajmując się siłą mojego zespołu. Kolejny raz widzę, tonący brzytwy się chwyta. Jakbyś zauważył to miałem na tyle możliwości w tym trymestrze, że nie musiałem korzystać poza jakimiś pewnie epizodami z niego czy z Dedmona, który miał słabszy okres akurat w rl Miami (ale to też pokazuje możliwości mojego zespołu, jeśli chodzi o głębię, że rotacyjny gracz rl Miami w beGM Clippers może się nie łapać do podstawowej rotacji). Ale no widocznie zbyt ciężkim zadaniem było przeczytanie opisu. 

Podsumowując, ja naprawdę nie oczekiwałem cudów, ale Ty Ignazz wystawiłeś mi za pierwszy trymestr bilans na poziomie będących po drugiej stronie rzeki Kings czy mających straszny szpital i słabszą rotację niż rok temu Suns. Kilka zwycięstw mniej od zespołów na podobnym czy nawet ciut gorszym poziomie. To jest kompromitacja i tyle. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zweryfikowałem swój pogląd co do moich głosów i rzeczywiście w oczywisty sposób moje głosy w T1 pokrzywdziły Clippers. Kwestie CC w taki sposób mi zadziałały ze dałem mocno zaniżony bilans. Przyznaje się ze mi się bilans rozjechał i tu krytycy maja sporo racji. Na moje wytłumaczenie mogę tylko wspomnieć ze pierwotna przymiarka to był nawet bilans dodatni ( wielu tak głosowało) tylko ogłoszenie SE u CC sprawiło ze w dalszej części T1 obniżyłem noty. Za ostro. 
 

Jezeli Rada pozwoli postaram się naprawić błąd przez dodanie zwycięstw w T2 celem wyrównania. Zrobię adnotacje aby podwyższony bilans nie sugerował komuś lepsza niż realna siła zespołu. 

@Braveheart22 za niski bilans przepraszam bo teraz patrząc na notatki było trochę inaczej niż weszło. 
 

nie zmienia to mojej niskiej oceny części zawodzącym graczy bo myśle ze wielu się zgodzi co do rozczarowania Gogi czy Juniora ale mocno niedoszacowaniem Garlanda i Wigginsa. Cdn w T2. Postaram się naprawić błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

... 

@Szulim mam jedną uwagę w kwestiach formalnych. Czy aby na pewno oferta dla Bol Bola jest prawidłowa? On nie jest 2nd rounderem, tylko graczem z wężyka. January w zeszłym roku Hartensteina miał na minimum do końca sezonu. 

pytałem naszego speca od CBA @karpik i nie wrzucił sprzeciwu, więc chyba tak ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 minut temu, karpik napisał:

@Tecu ktoś musi zadać to pytanie. Czy masz zamiar zaoferować Irvingowi maxa w najbliższym offseason?

Nie wiem, pomyślimy po PO i po tym czy Kyrie weźmie player option czy też nie. U nas Irving ma o rok dłuższy kontrakt.

Niczego nie wykluczam, pogadamy w offseason, takie są u nas zasady.

Dziękuję za troskę.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

A jak Kyrie tak lubi Teksas czy on dostępny?

Nikomu nie można zabronić złożenia oferty a nieelegancko by było jej nie przeczytać, ale skupiamy się na walce o jak najwyższe cele w tym sezonie i Kyrie jest bardzo ważną częścią zespołu.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.