Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@karpik @fluber

2.1 Okresów transferowych w lidze mamy 6
 

  1.  to okres tzw draft day (wymiany wchodzą w życie w momencie draftu)
  2.  to okres tzw czerwcowego resetu. - Już po głosowaniu playeroption (wymiany wchodzą w życie przed startem 1 tury FA)
  3.  to okres podczas FA - między poszczególnymi turami FA.
  4.  to okres między zakończeniem tur FA, a początkiem sezonu. (wymiany wchodzą w życie przed startem RS)
  5.  to okres podczas świątecznego głosowania (wymiany wchodzą w życie po świątecznym głosowaniu)
  6.  to okres trade deadline (wymiany wchodzą w życie po głosowaniu TD)

Oznacza to ze okienko aktualnie jest zamknięte i zostanie otwarte między turami FA ;)  przynajmniej ja tak rozumiem ten punkt - jeśli złe rozumiem to proszę o poprawienie mnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

@karpik @fluber

 

2.1 Okresów transferowych w lidze mamy 6
 

  1.  to okres tzw draft day (wymiany wchodzą w życie w momencie draftu)
  2.  to okres tzw czerwcowego resetu. - Już po głosowaniu playeroption (wymiany wchodzą w życie przed startem 1 tury FA)
  3.  to okres podczas FA - między poszczególnymi turami FA.
  4.  to okres między zakończeniem tur FA, a początkiem sezonu. (wymiany wchodzą w życie przed startem RS)
  5.  to okres podczas świątecznego głosowania (wymiany wchodzą w życie po świątecznym głosowaniu)
  6.  to okres trade deadline (wymiany wchodzą w życie po głosowaniu TD)

Oznacza to ze okienko aktualnie jest zamknięte i zostanie otwarte między turami FA ;)  przynajmniej ja tak rozumiem ten punkt - jeśli złe rozumiem to proszę o poprawienie mnie ;) 

Tura tak naprawdę zaczyna się w momencie, gdy zawodnicy otrzymają oferty kontraktów. Okienka zamykane są na czas trwania negocjacji, bo u nas zupełnie inaczej płynie czas w ich trakcie, ale teraz nie ma żadnego powodu, dlaczego wymiany miałyby być zakazane, a jeśli jest, to chętnie go poznam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Zdzisław Ptak napisał:

Zarząd Minnesoty nie jest zadowolony z bierności GMa w pierwszej rundzie pomimo błyskotliwemu  wygenerowania ogromnego capspace przez poprzedni SuperDuet.

 

Dobrze Zdzisiu ze wróciłeś! Zarząd niezadowolony? Ten dwuosobowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

New Orleans Pelicans robią stretch na Montrezl Harrella na trzy lata. 

xdddddddddd

gdzie masz k**** za niego te picki 1-rundowe hahahahhah

super kolejny deal pelicans.

ode mnie nie ma szans dla hardena na extension. nie ufam tej organizacji, mozliwe, ze najgorzej zarzadzana w calej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

xdddddddddd

gdzie masz k**** za niego te picki 1-rundowe hahahahhah

super kolejny deal pelicans.

ode mnie nie ma szans dla hardena na extension. nie ufam tej organizacji, mozliwe, ze najgorzej zarzadzana w calej lidze

To akurat nasz mistrz @january zrobił taki deal Harrell za Tyus Jones, nie Marcus Camby jak coś..ale w ostatnim akapicie ziarnko prawdy tez jest … :o 

Z Anthony davisa to nie zostało już nic chyba ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To akurat nasz mistrz @january zrobił taki deal Harrell za Tyus Jones, nie Marcus Camby jak coś..ale w ostatnim akapicie ziarnko prawdy tez jest … :o 

Z Anthony davisa to nie zostało już nic chyba ? 

Powiedział GM co oddawał first picki za jakieś gówno, bo gra przecież tyle nie potrwa 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, człowiek...morza napisał:

xdddddddddd

gdzie masz k**** za niego te picki 1-rundowe hahahahhah

super kolejny deal pelicans.

ode mnie nie ma szans dla hardena na extension. nie ufam tej organizacji, mozliwe, ze najgorzej zarzadzana w calej lidze

Przecież to nie MC chyba za to odpowiada?

Ale zablokowanie na 3 lata części milionów może nie być Hardenowi na rękę. Bo widzi ze zamiast wzmocnienia jest martwe sałary. Chyba poświęcenie picku byłoby lepsze w tym przypadku. 

Tym bardziej ze mi Harell w biegającym zespole na C mocno by pasował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież to nie MC chyba za to odpowiada?

Ale zablokowanie na 3 lata części milionów może nie być Hardenowi na rękę. Bo widzi ze zamiast wzmocnienia jest martwe sałary. Chyba poświęcenie picku byłoby lepsze w tym przypadku. 

Przecież to są śmieszne 4 mlny.  Hardena interesują nazwiska, on finansów drużyny nie śledzi. Mi za rok spada hardcap za lata z Wallem, więc o wzmocnienia nie musi się martwić. 

Dostał na początek Sabonisa, a w przeciwieństwie do niektórych ja nie oddałem wszystkich picków do 2028 roku. Mało tego, mam kilka solidnych konkurencji, oprócz swoich własnych. Jest spore pole manewru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież to nie MC chyba za to odpowiada?

Ale zablokowanie na 3 lata części milionów może nie być Hardenowi na rękę. Bo widzi ze zamiast wzmocnienia jest martwe sałary. Chyba poświęcenie picku byłoby lepsze w tym przypadku. 

Tym bardziej ze mi Harell w biegającym zespole na C mocno by pasował. 

Odpowiada bo z moich informacji odrzucił milion ofert

Wiec jak zwykle złe ocenił sytuacje i został z gownem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież to są śmieszne 4 mlny.  Hardena interesują nazwiska, on finansów drużyny nie śledzi. Mi za rok spada hardcap za lata z Wallem, więc o wzmocnienia nie musi się martwić. 

Dostał na początek Sabonisa, a w przeciwieństwie do niektórych ja nie oddałem wszystkich picków do 2028 roku. Mało tego, mam kilka solidnych konkurencji, oprócz swoich własnych. Jest spore pole manewru :)

Czyli cała nadzieja w tym ze twoje picki będą mocne? To po co ściągnąłeś Hardena i Sabonisa ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.