Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

29,7% - to % graczy naprzeciw I.Clarka (primary defender) w play offach

 

Jako finisher (0-3 feet, min. 50 trafień) w sezonie regularnym był w TOP 5 ligi:

 

1. Livingston - 77%(sic!)

2. Lamb - 69.5%

3. McGruder - 68.6%

4. Harden - 67.7%

5. Clark - 67.6%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

77 % Livngstona to skandal wręcz, przecież 3/4 jego 0-3 attempts to wsady na pusty kosz, gdy wszyscy się rozbiegają do Currego, Klaya i Duranta. Jak można tak dużo się mylić w takich sytuacjach ? ;)

 

To samo Clark, to są backdoory gdzie sobie stoisz przy linii i czekasz, aż 2 lub 3 topowych strzelców zabierze cała uwagę z Twojego under przeciętnego dupska. Z samych nazwisk, które tam są wynika, że to jest statystyczny babol, a nie jakaś realna statystyka. 

 

Gdyby był choć w 10% tak dobry to by dostał część MLE od Warriors, a oni go zlali totalnie i do tej pory nikt się nim nie zainteresował. 

 

Bardziej bym się tutaj podjarał tym, w jak wielkim stopniu Curry z Durantem ułatwiają grę kolegom, niż Clarkiem.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiam tezy, że Clark to TOP5 finisher. Bardziej to mowi o inteligencji boiskowej gracza, funkcjonowaniu w taktyce/stylu gry, ale jednak na podstawie tych danych z dużą dozą prawdopodobieństwa można uznać go ponadprzeciętnego finishera w skali ligi. Poza tym przepraszam, ale to Center leci na weak side do tego Duranta, Klaya czy Currego? Przeciez to nie jest tylko ciągły lay up fest  na pusty kosz. Statystyczny babol to RAPM Amira Johnsona, a nie prosty do interpretacji stat jak ten.

 

Argument o olaniu przez GSW i innych to juz bardziej twój domysł

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawiam tezy, że Clark to TOP5 finisher. Bardziej to mowi o inteligencji boiskowej gracza, funkcjonowaniu w taktyce/stylu gry, ale jednak na podstawie tych danych z dużą dozą prawdopodobieństwa można uznać go ponadprzeciętnego finishera w skali ligi. Poza tym przepraszam, ale to Center leci na weak side do tego Duranta, Klaya czy Currego? Przeciez to nie jest tylko ciągły lay up fest  na pusty kosz. Statystyczny babol to RAPM Amira Johnsona, a nie prosty do interpretacji stat jak ten.

 

Argument o olaniu przez GSW i innych to juz bardziej twój domysł

 

Rozumiem, że na podstawie tego podjąłeś swoją decyzję.

A jak Ianowi zdarzy się pozostać w lidze to będziemy mieli szansę zweryfikować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na podstawie tego podjąłeś swoją decyzję.

A jak Ianowi zdarzy się pozostać w lidze to będziemy mieli szansę zweryfikować ;)

 

Zazwyczaj, nie podejmuję decyzji na podstawie jednego statu czy bez ogladania danego gracza, polecam. Dla mnie Clark to 7-8 gracz w każdym contenderze. Arizę też kiedyś nie traktowano poważnie, choć z tym porównaniem to już chyba przegiąłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj, nie podejmuję decyzji na podstawie jednego statu czy bez ogladania danego gracza, polecam. Dla mnie Clark to 7-8 gracz w każdym contenderze. Arizę też kiedyś nie traktowano poważnie, choć z tym porównaniem to już chyba przegiąłem ;]

 

No dobra, 8 gracz w contenderze to się mogę oczywiście z tym zgodzić. I tak trzeba wziąć poprawkę na każdego, kto gra w GSW, bo tam chyba każdy potrafiłby zagrać sezon życia i Kerr znalazłby mu odpowiednie miejsce.

Tylko i tak dalej jest to 7-8 gracz w contenderze czyli to jest Richard Jefferson, David Lee, Jaylen Brown. Gracze, którzy kręcą się w okolicy minimum lub rookie. Zbierz, rzuć może podaj.

12 mln na 7-8 gracza rotacji to już wydawanie pieniędzy lekką ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, 8 gracz w contenderze to się mogę oczywiście z tym zgodzić. I tak trzeba wziąć poprawkę na każdego, kto gra w GSW, bo tam chyba każdy potrafiłby zagrać sezon życia i Kerr znalazłby mu odpowiednie miejsce.

Tylko i tak dalej jest to 7-8 gracz w contenderze czyli to jest Richard Jefferson, David Lee, Jaylen Brown. Gracze, którzy kręcą się w okolicy minimum lub rookie. Zbierz, rzuć może podaj.

12 mln na 7-8 gracza rotacji to już wydawanie pieniędzy lekką ręką.

 

Dobra, contenderzy w prawdziwej NBA to dla mnie tylko Cavs i Warriors. Dla wszystkich Houstonów, San Antonio i Bostonów, Clippersów tej ligi uważam, ze mógłby być 6th manem. W Spurs teraz to nawet pewnie starterem, a w takich LAC Paul gral w np. w 1 sezonie spore minuty wspolnie z Collinsonem. Dla mnie typ ma wartość, ale owszem trochę go przepłaciłem. Myslalem, ze jeden inny GM bedzie sie na niego czail ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj, nie podejmuję decyzji na podstawie jednego statu czy bez ogladania danego gracza, polecam. Dla mnie Clark to 7-8 gracz w każdym contenderze. Arizę też kiedyś nie traktowano poważnie, choć z tym porównaniem to już chyba przegiąłem ;]

 

no a dla mnie wart nie więcej niż 5 mln, a bardziej 3 mln

 

bo co on takiego dobrze robi poza tym, że trafiał trójki w drużynie w której fajnie i łatwo było trafiać trójki? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a dla mnie wart nie więcej niż 5 mln, a bardziej 3 mln

 

bo co on takiego dobrze robi poza tym, że trafiał trójki w drużynie w której fajnie i łatwo było trafiać trójki? ;) 

 

Patrz wyżej ;] Ponadprzeciętna obrona i kończenie pod dziurą, a przy tym jest efektywny jako low usage% scorer. Akurat trójek tak swietnie nie trafiał. Dla mnie to 2-guard, który fajnie się może uzupełniać z większością PG/SG. Problemy to są bardziej w kreowaniu, ale w końcu kreatorem w każdej drużynie to ma być chyba gracz, który zarabia więcej niż 12 baniek... 

 

 

Clark i Hardaway to troche zbyt duza kasa wyrzucona w stosunku do tego co prezentuja, no ale zobaczymy, moze sie poprawia. Jednego jestem pewien obaj panowie wezma PO w swoich kontraktach.

 

Tak się właśnie zastanawiałem czy Hardaway nie uciekłby mi po sezonie. Jakby wywieźli Melo na taczce to dostanie mnóstwo rzutów, piłkę w łapę i trzaskałby chore staty, mógłby troche zmienić pogląd na swoją gre.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patrz wyżej ;] Ponadprzeciętna obrona i kończenie pod dziurą, a przy tym jest efektywny jako low usage% scorer. Akurat trójek tak swietnie nie trafiał. Dla mnie to 2-guard, który fajnie się może uzupełniać z większością PG/SG. Problemy to są bardziej w kreowaniu, ale w końcu kreatorem w każdej drużynie to ma być chyba gracz, który zarabia więcej niż 12 baniek... 

 

 

 

 

nie widziałem tej dobrej obrony, finishing tak jak mówił Tomek wynika z dobrych kolegów, to tak jak adv statsy JaVejla

 

przejechalbyś się na tym kontrakcie gdyby nie to że zamierzasz tankować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem tej dobrej obrony, finishing tak jak mówił Tomek wynika z dobrych kolegów, to tak jak adv statsy JaVejla

 

przejechalbyś się na tym kontrakcie gdyby nie to że zamierzasz tankować ;)

 

No cóż tak dobry jak KCP to on nie jest;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzyłem na składy, wiem, że jeszcze FA trwa, ale już tylko uzupełnienie składu zostało, i kilka wniosków.

Na Wschodzie grupa grających o play offy to 9 drużyn, także jak się jest w tej grupie to play offy w sumie pewne. 6 zespołów wg mnie jest zdecydowanie słabsze i to jest tank lub słabsza drużyna.

Na Zachodzie z kolei drużyn chcących zawalczyć o play offy jest aż 12 i tylko 3 tankerów, zespołów za słabych na play offy. Będzie walka o 8me miejsce, bo 7 pewniaków mam. W ogóle Zachód jest mocniejszy niż Wschód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo Zachód mocniejszy, mnie martwią 2 rzeczy: duża ilość tankujacych na Wschodzie i doniesienia że ten Bigley może już w tym drafcie iść. Na Zachodzie to nawet bym widział podział 7+5, czyli 8 ekipa to będzie szczesliwiec zbierający oklep od gsw w po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie przeglądam to nie wiem, czy na Wschodzie jest choćby 8 ekip do playoffów. Jeśli brać pod uwagę poprzedni sezon, ogólne umiejetności graczy itd. to w tym momencie wchodzą Cavs, Pacers, Wizards, Boston, Raptors, Bucks, i na ostatnie dwa miejsca są Bulls i Phily. Więcej chętnych raczej nie widzę.

 

Najciekawszą rywalizacją, o ile ktoś nie zrobi czegoś bardzo głupiego, jest walka o 2 seed i WCF na zachodzie pomiędzy Clippers, a Spurs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie przeglądam to nie wiem, czy na Wschodzie jest choćby 8 ekip do playoffów. Jeśli brać pod uwagę poprzedni sezon, ogólne umiejetności graczy itd. to w tym momencie wchodzą Cavs, Pacers, Wizards, Boston, Raptors, Bucks, i na ostatnie dwa miejsca są Bulls i Phily. Więcej chętnych raczej nie widzę.

 

Najciekawszą rywalizacją, o ile ktoś nie zrobi czegoś bardzo głupiego, jest walka o 2 seed i WCF na zachodzie pomiędzy Clippers, a Spurs. 

 

Ja widzę jeszcze Charlotte w walce o play offy.

A tak przy okazji - czy ktoś wie czy drużyny takie jak Memphis, Charlotte, Cleveland, wiedzą o tym, że już jest runda FA także dla nich? Bo jak zapomną to może być dramat dla naszej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.