Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Alonzo napisał:

Mam nadzieję, że z 30 czerwca na 1 lipca. 1min. po północy planuję wysłać propozycję 5-letniego maxa dla KATa, tylko jeszcze nie wiem, gdzie? :( 

Do jakiejś dobrej duszy która będzie zbierała oferty na pierwszą rundę FA.

Ponieważ ja nie biorę udziału w pierwszych dwóch rundach FA, zgłaszam się na ochotnika. Gwarantuje zero przecieków. Dodatkowo - akurat mam taki okres, że na forum wiszę praktycznie cały dzień lub jest ono w tle otwarte, więc żadnych opóźnień na pewno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Ozzy pewnie zadecyduje do kogo oferty wysyłać. Się zgłosiłem ale chyba i on sam może zbierać, choć pewnie go czeka wkrótce masa pracy z samym plikiem.

Mądrze prawisz dobry człowieku. Jak jesteś chętny możesz śmiało zbierać oferty przez te 2 rundy FA. Na bank będzie trochę zabawy z plikiem, więc chętnie oddam ci ten zaszczyt zbierania ofert.

Jeszcze będzie trzeba to july moratorium zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję Ozzy.

W takim razie oferty na I i II rundę FA będę zbierał ja. Nie mniej potrzebne mi doprecyzowanie i dwa pytania:

1. Robimy tak jak w zeszłym roku, gdzie pierwsza runda minimum to 18M/rok dla gracza, a druga 9M? 

2. Tak to wyglądało w zeszłym roku jeśli chodzi o I i II turę. Utrzymujemy daty?

 

#edit - przesunął bym daty aby było od poniedziałku do niedzieli. Jak utrzymamy te daty to będzie od wtorku do poniedziałku.

 

02.07 - 08.07 godz. 21:59 I tura, 1 faza [oferty] (obecność obowiązkowa)

09.07 - 11.07 godz. 21:59 I tura, 2 faza [kontroferty]

12.07 - 13.07 godz. 21:59 I tura, 3 faza [reoferty]  

14.07 - 20.07 godz. 21:59 I tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)

21.07 - 22.07 godz. 21:59 I tura, NIEPRZEKRACZALNY czas na korektę salary

 

23.07 - 29.07 godz. 21:59 II tura, 1 faza [oferty] (obecność obowiązkowa)

30.07 - 01.07 godz. 21:59 II tura, 2 faza [kontroferty]

02.08 - 03.08 godz. 21:59 II tura, 3 faza [reoferty] 

04.08 - 10.08 godz. 21:59 II tura, głosowanie (obecność obowiązkowa)

11.08 - 12.08 godz. 21:59 II tura, NIEPRZEKRACZALNY czas na korektę salary

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Trzeba cały arkusz (+wymiany, rookies capholdy) zrobić.

Ja cały 1 lipca będę przy kompie, więc postaram się to jak najszybciej zrobić

A i prosiłbym nie wpisywać samemu cap holdów z np. takiego basketballinsiders bo różnią się trochę od naszych jako, że my nie bierzemy pod uwagę incentives

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że oferty na I turę FA wypada zbierać od 8 Lipca. Wtedy Duranty tej ligi powinny w RL już podjąć decyzję co i jak..

Choć osobiście oponował bym za 1 Lipca z rozpoczęciem zbierania ofert. I tak jest aż tydzień na to ( do 7 Lipca ) a później jeszcze tydzień kontrofert i kolejny tydzień reofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Czyli wychodzi na to, że oferty na I turę FA wypada zbierać od 8 Lipca. Wtedy Duranty tej ligi powinny w RL już podjąć decyzję co i jak..

Choć osobiście oponował bym za 1 Lipca z rozpoczęciem zbierania ofert. I tak jest aż tydzień na to ( do 7 Lipca ) a później jeszcze tydzień kontrofert i kolejny tydzień reofert.

Zdecydowanie za wcześnie. To nie takie proste bo musisz mieć jeszcze czas na zrzucenie cap holdów, sprawdzenie ile ofert się zmieści w salary itp.

No i wymiany oczywiście tak jak january pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

To z czego wynika różnica, że w zeszłym roku udało się wcześniej zacząć?

Ale jak wcześniej? Ty chcesz zacząć już 1 lipca. W zeszłym roku był ten 1 dzień na poskładanie wszystkiego. W tej opcji nie dajesz nawet 1 dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ozzy110 napisał:

Ale jak wcześniej? Ty chcesz zacząć już 1 lipca. W zeszłym roku był ten 1 dzień na poskładanie wszystkiego. W tej opcji nie dajesz nawet 1 dnia

No. W sensie, że już 2 Lipca można było wysyłać oferty ale mogło mi się coś popitolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Po prostu dajcie znać na kiedy skrzynkę posprzątać :).

Teraz, Qcin_69 napisał:

Eee składanie ofert do gracza od nas z gry osobiście uważam za bardzo zły pomysł , co innego wyniki serii, a co innego tak delikatny temat jak FA, imo z Julkiem sprawdzało się świetnie i nie powinno tu być zmian , zwłaszcza w pierwszych turach 

Jak był bym w spółdzielni to rzeczywiście ;).

Ja nawet nie chciałem podać gdzie Lou poleciał, ale jeśli inni tak uważają to loooz. Pomijam fakt, że angażowanie kogoś spoza gry i spamowanie mu skrzynki może być dla tej osoby męczące, a co za tym idzie, dla nas niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Ok.

Po prostu dajcie znać na kiedy skrzynkę posprzątać :).

Jak był bym w spółdzielni to rzeczywiście ;).

Ja nawet nie chciałem podać gdzie Lou poleciał, ale jeśli inni tak uważają to loooz. Pomijam fakt, że angażowanie kogoś spoza gry i spamowanie mu skrzynki może być dla tej osoby męczące, a co za tym idzie, dla nas niebezpieczne.

Nie traktuj tego osobiście xq po prostu temat FA jest u nas o wiele delikatniejszy niż bilanse , a Julek był bardzo dobry w tym co robił wiec nie wiem po co to zmieniać (chyba ze sam Julek zrezygnował to inna sprawa xq ) 

 

to czy komukolwiek napisałeś o Lou czy Brownie nie ma nic do rzeczy , tak samo bym pisał gdyby info miało iść do kogoś ze Spółdzielni xq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie traktuj tego osobiście xq po prostu temat FA jest u nas o wiele delikatniejszy niż bilanse , a Julek był bardzo dobry w tym co robił wiec nie wiem po co to zmieniać (chyba ze sam Julek zrezygnował to inna sprawa xq ) 

 

to czy komukolwiek napisałeś o Lou czy Brownie nie ma nic do rzeczy , tak samo bym pisał gdyby info miało iść do kogoś ze Spółdzielni xq

Ciekaw jestem skąd wiesz o Brownie bo na pewno nie ode mnie.

Od razu wychodzi kto tu jest pepla.

I jeśli dobrze pamiętam to w zeszłym roku Tomek coś zbierał z FA a raczej na pewno przy II turze. No i był wtedy w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Ciekaw jestem skąd wiesz o Brownie bo na pewno nie ode mnie.

Od razu wychodzi kto tu jest pepla.

I jeśli dobrze pamiętam to w zeszłym roku Tomek coś zbierał z FA a raczej na pewno przy II turze. No i był wtedy w grze.

Nie pamietam jak było w zeszłym roku bo mnie FA nie interesowało , tak samo jak w tym roku loteria draftowa (inaczej bym nie dopuścił do wyruchania Ashigaru na Ziona :P) - natomiast w tym roku mnie interesuje stad za wczasu zgłaszam swoje wątpliwości - nie wiem o co się oburzasz xq jesteś w grze, masz konto insiderskie i spore możliwości rozmów z innymi GMami, może się wygadasz a może nie- nie wiem, wiem tylko ze będziesz miał istotne dla gry informacje a nie widzę powodów dla których tak miałoby być xq 

 

Brown był prostym strzałem, wystarczy przejrzeć Twój arkusz i arkusz Jazz, w sumie poza Brownem i Sabonisem to nie masz nic ciekawego dla czlowiekamorze - pytanie tylko co w zamian dostałeś :) strzelilbym ze Aytona, ale obawiam się ze Rybak zrobi 2:0 tego lata i nawet Aytona nie puści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nie pamietam jak było w zeszłym roku bo mnie FA nie interesowało , tak samo jak w tym roku loteria draftowa (inaczej bym nie dopuścił do wyruchania Ashigaru na Ziona :P) - natomiast w tym roku mnie interesuje stad za wczasu zgłaszam swoje wątpliwości - nie wiem o co się oburzasz xq jesteś w grze, masz konto insiderskie i spore możliwości rozmów z innymi GMami, może się wygadasz a może nie- nie wiem, wiem tylko ze będziesz miał istotne dla gry informacje a nie widzę powodów dla których tak miałoby być xq 

 

Brown był prostym strzałem, wystarczy przejrzeć Twój arkusz i arkusz Jazz, w sumie poza Brownem i Sabonisem to nie masz nic ciekawego dla czlowiekamorze - pytanie tylko co w zamian dostałeś :) strzelilbym ze Aytona, ale obawiam się ze Rybak zrobi 2:0 tego lata i nawet Aytona nie puści :)

Oj wierz mi że jestem daleki od oburzania się :). Prowadząc OKC mam znacznie więcej przyjemności niż jak prowadziłem Boston i jest naprawdę spoko, więc o takim podejściu jak piszesz nie może być mowy.

Przytaczam tylko fakty jak było, że Tomek też zbierał głosy, też był w grze. Generalnie jedyne co chciałem to pomóc biednemu Ozziemu który odwala całą tą czarną robotę kiedy Marcus jest na urlopie, ale jak padło liberum veto to mnie to ryba :). I tak trzeba by było ogarnąć kogoś od trzeciej rundy.

A co za Browna poszło to się wkrótce dowiesz :). Ja jestem zadowolony i to bardzo. O powodach i cenie puszczenia Jaylena napiszę jak deal zostanie ogłoszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.