Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To co jeszcze trochę i zamykamy biznes? Bo w tą stronę to wszystko idzie. Rozumiem, że niektórzy mają beefy z innymi w głównej części forum, mają inne wyceny graczy i swoje humorki, ale nie oznacza to, że z BEGM macie się zegnać. Ty mi tu Eld nie odchodź bo cały czas czekam na tego Nurka przy wyprzedaży za 2 lata ;P

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jeszcze trochę i zamykamy biznes? Bo w tą stronę to wszystko idzie. Rozumiem, że niektórzy mają beefy z innymi w głównej części forum, mają inne wyceny graczy i swoje humorki, ale nie oznacza to, że z BEGM macie się zegnać. Ty mi tu Eld nie odchodź bo cały czas czekam na tego Nurka przy wyprzedaży za 2 lata ;P

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Po co Ci Nurkic jak możesz mieć Noela?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu Eld nie odchodź bo cały czas czekam na tego Nurka przy wyprzedaży za 2 lata ;P

 

 

Tyle razy Ci mówiłem, zainstaluj chrome albo jakiegoś firefoxa a Ty cały czas na internet explorerze jedziesz.

 

Szkoda, że Ci się jeszcze styczniowe trejdy nie wczytały ale Nurka w Bostonie już nie ma ;).

Borys jest OK i na pewno nie zrobi nic pochopnego.

 

A by musiał w takim przypadku skasować GM Bostonu i Spurs razem bo bym nie odpuścił wtedy.

# EldwithYou

 

giphy.gif?cid=3640f6095c5427b67465786341

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy Ci mówiłem, zainstaluj chrome albo jakiegoś firefoxa a Ty cały czas na internet explorerze jedziesz.

 

Szkoda, że Ci się jeszcze styczniowe trejdy nie wczytały ale Nurka w Bostonie już nie ma ;).

Oddanie nie oznacza, że nie możesz go odzyskać. Przeglądarkę akurat mam sprawną, tylko myśli zostały jeszcze w poprzednim okienku

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie nie oznacza, że nie możesz go odzyskać. Przeglądarkę akurat mam sprawną, tylko myśli zostały jeszcze w poprzednim okienku

 

 

Krążą plotki, że co nie halo z jego kolanem i dlatego RL Blazzers szukają coś na 5.

 

Oby to tylko plotki bo Kucio mnie dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki, że co nie halo z jego kolanem i dlatego RL Blazzers szukają coś na 5.

 

Oby to tylko plotki bo Kucio mnie dojedzie.

Musiałby najpierw zajrzeć do tematu żeby cię dojechać ;P

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to twój człowiek, więc proszę bardzo :)

LTP to nie znam. Kojarzę z fantasy, ale nie miałem przyjemności zagrać a przynajmniej nie pamiętam :)

Mam kandydata, ale jakoś nikt nie chciał się nad nim pochylić, choć ręczę za niego.

Mam nadzieję, że jest chociaż na Waszej short liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.