Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Adrian Wojnarowski‏Verified account @wojespn 5m5 minutes ago

More

Kristaps Porzingis left the Knicks with the impression that he prefers to be traded, league sources tell @ramonashelburne and me. Knicks are expected to commence discussions on moving him ahead of next Thursday's deadline.

 

ups

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Wojnarowski‏Verified account @wojespn 5m5 minutes ago

More

Kristaps Porzingis left the Knicks with the impression that he prefers to be traded, league sources tell @ramonashelburne and me. Knicks are expected to commence discussions on moving him ahead of next Thursday's deadline.

 

ups

 

I jakie to ma przełożenie na naszą ligę jak to już się u nas dokonało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choćby takie, że c_m nie zrobił nic złego wymieniając KP, a były głosy oburzenia z niejednej strony o to

 

Jasnowidz. To mi się pierwsze na myśl nasunęło. 

 

Choć spuścić gościa podczas kiedy leczy ciężką kontuzję...

 

Ale żeby nie było - dla Leonarda pewnie zrobił bym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnowidz. To mi się pierwsze na myśl nasunęło.

 

Choć spuścić gościa podczas kiedy leczy ciężką kontuzję...

 

Ale żeby nie było - dla Leonarda pewnie zrobił bym to samo.

Ja przykładowo nie, ale biznes to biznes.

 

Ale żale Porzingisa, że drużyna słaba są trochę nie na miejscu. Główna gwiazda wypadła - kontuzją. To co mieli robić? Chyba, że wymienić na Leonarda, ale chyba nie o to mu chodziło. Przy okazji obraził kolegów z drużyny. Słabe.

 

I nas oczywiście czegoś takiego by nie było, chyba, że Porzi ciągnie do NYK :)

choćby takie, że c_m nie zrobił nic złego wymieniając KP, a były głosy oburzenia z niejednej strony o to

Były, zwłaszcza jak c_m rugał kucia za wymianę twarzy OkC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się nie chce walić kolejnych smutów, pieszczotliwie zwanych przeze mnie apelami.

 

Nadal szczekanie na siebie, obrażanie.

 

Tylko dziś:

 

- podobno awantura na linii Portland-Sota wraz z niecenzuralnymi słowami

- Fluber jadący ludziom od "głupów"

- rezygnacja CM

- wkurw Ronniego 

- wkurw LBSa na Ronniego

 

Brawo

 

giphy.gif?cid=3640f6095c53598d5a6b385049

 

 

Róbcie tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się nie chce walić kolejnych smutów, pieszczotliwie zwanych przeze mnie apelami

 

ale o co chozi?

 

Ronnie i LBS to taki folkor since day 1 można by rzec wręcz :)

 

Fluber i Januarego to powinno się po prostu ignorować, bo tam już pewnie treści zostało 0 :)

CM się obraził, że ktoś w odpowiedzi na jego pouczanie go pouczył? Shieeeeeeet

 

co do AD1 to nie wiem to się nie odzywam, ale biznes jest biznes niech se negocjują byle potem nie machać łopatką przez pół roku, tylko normalnie ię dogadać bądź nie i jedziemy dalej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chozi?

 

Ronnie i LBS to taki folkor since day 1 można by rzec wręcz :smile:

 

Fluber i Januarego to powinno się po prostu ignorować, bo tam już pewnie treści zostało 0 :smile:

CM się obraził, że ktoś w odpowiedzi na jego pouczanie go pouczył? Shieeeeeeet

 

co do AD1 to nie wiem to się nie odzywam, ale biznes jest biznes niech se negocjują byle potem nie machać łopatką przez pół roku, tylko normalnie ię dogadać bądź nie i jedziemy dalej :]

 

Dobra nie zdawałem sobie sprawy z miłością szczególnie odwzajemnioną pomiędzy Ronnie a LBSem.

 

Co do Fluba i Stycznia -  LoL. True.

 

CM nie skomentuję. Napiszę tylko tyle, że nie chcę aby odchodził i robię to jako pierwszy z naszej braci.

 

 

 

P.S: nie starczy Ci już tego urlopu od Rady i forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybaku, ze Ci nie wstyd.

 

Najpierw robisz skład na mistrza, jarasz się gra dzien w dzien, męcząc mnie na fb o 3 w nocy ze k**** Dj Wilson to kot, piszesz ze chętnie byś podjął się wyzwania to prowadzenia Hornets to Blazers to Zeptera Wrocław, a tu nagle rezygnujesz bo co? Bo Ignazz, nasz jedyny Ignazz, ma do Ciebie pretensje ze mu wjebales Lee?

 

Masz pretensje, ze ktoś uważa ze został przez Ciebie wykiwany? No proszę Cię... przecież ta gra nazywa się beGM, a bycie GMem , w dużej mierze , polega na przechytrzeniu innych GMow, analogicznie.

 

Danny Ainge rezygnuje z posady GM Bostonu bo 76ers maja pretensje ze zostali wykiwani.

 

Ludzie, trochę dystansu do tego wszystkiego, mnie tez meczy ciagle pierdololo i kłótnie tu na forum, pisałem o tym przed świetami, ale na litość boska, gra mimo swoich wad jest mega fajna rozrywka , zwłaszcza jak wkładasz w nią nie tylko czas ale tez trochę serca (k**** aż nie wierze ze pisze to o grze na forumku ) .

 

Zebrało się tu 30 dorosłych ludzi, z odmiennymi charakterami i odmiennym podejściem do koszykówki, są osoby wyważone jak Tecu czy MJ czy Emes i Ozzy, są tez osoby wybuchowe jak Fluber Jasiu LBS, jest tez Marcus Camby ! Wiec po prostu spróbujmy to kontynuować i dograć chociaż do tego 2030 roku, bo się wkurwie jak nie zdobędę mistrzostwa.

 

Tyle ode mnie, Rybaku narcyzie , zostań , bo będzie mi smutno bez odczytywania wiadomości o Juancho Dotsonie i DJ Wilsonie te 4 razy w miesiącu chociaż...

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CM się obraził, że ktoś w odpowiedzi na jego pouczanie go pouczył? Shieeeeeeet

 

 

Nie no gwoli ścisłości ja nie z tego powodu odchodzę  :P

 

Wiadomo, że moja narracja, która w ostatnim czasie przybrała pewnego specyficznego tonu, to była swego rodzaju gra i spodziewałem się dosadnych odpowiedzi. I nie traktuje ich personalnie. 

 

Natomiast nie ukrywam, że denerwują mnie głosy, które pośrednio próbują hamować dyskusję, wymusić jakiś milszy ton. Szczególnie, że nie ma do tego w gruncie rzeczy powodu.

 

Specyfika tej gry jest prosta - opiera się na opinii. Dlatego tych opinii powinno być jak najwięcej i w efekcie dyskusji. Właściwym byłoby napisane, że inni mogą mieć na to inną optykę, ale według mnie po prostu nie rozumieją sensu tej gry. 

 

To że niektórzy się czasem zachowują jak buraki, to już indywidualna sprawa (mi to nie robi. ktoś sobie sam wystawia świadectwo. często to tylko swego rodzaju narracja do której trzeba podchodzić z dystansem. coś o czym wie np. qcin). Ja przez nikogo urażony się nie poczułem.  A jeśli ktoś myśli, że moja krytyka nosiła znamiona jakiś osobistych pstryczków, to nie mój problem (bo nie nosiła). 

 

A odchodzę z podobnych względów co MJ1. Gra jest zbyt absorbująca, a ja mam mniej czasu. 

 

Powyższa rozkmina to tak bardziej na marginesie. Bo pewnie znalazłby się ktoś, kto myśli, że się obraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CM nie zmieni decyzji (choć mam nadzieje, że zmieni), to do NYK serio musiałby ktoś ogarniający temat wejść. Tego projektu nie wolno zjebać.

 

Przecież ten projekt jest tak dobry że jedyną rzeczą jaką trzeba zrobić to najlepiej nic nie robić. 

 

W lato ewentualnie popisać trochę że Irving i Leonard powinni dać zniżkę ze względu na poziom drużyny i rynek a potem masz lata bycia w topie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.