Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

tak z Minny tylko info dałem w temacie opisowym i nie dodałem w temacie własciwym ale GM Minny potwierdził zapytany

 

Dragic Clarkson

 

200 tys. to jest 100 tys. kary w naszym systemie. W realiach BeGM to są żadne pieniądze, więc wątpię, by tworzyć tu precedens dla takiej drobnostki. To moje zdanie.

 

LTP jest chyba z simbasket, ja nie znam człowieka, ale wyraził któremuś radnemu zainteresowanie grą.

Mam tylko nadzieje, że nowy gm Jazz okaże się cierpliwym gm'em i nie będzie handlował haywardem.

nie chciałbym, żeby się okazało, że kolejny gracz po swoim extension, gdy miał na stole również inne dobre opcje, jest oddawany.

 

Sytuacja Haywarda dość grubo się zmieniła od tego czasu. Z faceta z TOP20 ligi do przeciętnego rezerwowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że nowy gm Jazz okaże się cierpliwym gm'em i nie będzie handlował haywardem.

 

nie chciałbym, żeby się okazało, że kolejny gracz po swoim extension, gdy miał na stole również inne dobre opcje, jest oddawany.

Ja myślę że Ainge w RL ma w głowie juz kilka scenariusow jak się go pozbyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 tys. to jest 100 tys. kary w naszym systemie. W realiach BeGM to są żadne pieniądze, więc wątpię, by tworzyć tu precedens dla takiej drobnostki. To moje zdanie.

 

LTP jest chyba z simbasket, ja nie znam człowieka, ale wyraził któremuś radnemu zainteresowanie grą.

 

Sytuacja Haywarda dość grubo się zmieniła od tego czasu. Z faceta z TOP20 ligi do przeciętnego rezerwowego.

 

Zmieniła, ale nie przedłużał po to by odchodzić.

 

Ze sportowego punktu widzenia z resztą też uważam, że warto być cierpliwym w jego przypadku. 

Ja myślę że Ainge w RL ma w głowie juz kilka scenariusow jak się go pozbyc...

 

byc moze, ale to juz raczej tylko w kontekscie davisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie chciał ogólnie zostać źle zrozumianym, bo to nic osobistego ani nie jest pisane w kontekście pretensji.

 

Ale słabe jest to, że MJ1 poszerza grupę osób, która opuszcza team po kluczowych zmianach, gdy tej roboty jest mniej (a raczej powinno być mniej, bo znając życie nowa miotła=zmiana kierunku o 180 stopni), zamiast przed. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak to zrobić bo każdy mój gracz to wartościowy asset.

 

Musa Len czy Bertans? ;))))

Delli był słabszy ale nadal trzyma poziom a zamiana za Frsnka Jacksona nie przechodziła o jakieś 6 mln ;)

Ignaś,

Zróbcie sobie z Qucinem jakiś deal w lutym 200 000 za prawa do jakiegoś kołka, którego nie ma i nie bedzie nigdy w NBA i nikt Wam już się o tą kwotę nie przyczepi.

Deale z qucinem są droższe niż ta kwota. Wole nie dzwonić do Ainge’a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak to zrobić bo każdy mój gracz to wartościowy asset.

 

Musa Len czy Bertans? ;))))

Delli był słabszy ale nadal trzyma poziom a zamiana za Frsnka Jacksona nie przechodziła o jakieś 6 mln ;)

 

Deale z qucinem są droższe niż ta kwota. Wole nie dzwonić do Ainge’a

 

  • First-rounders: Nikola Milutinov (2015-26th, cap hold $1,465,920)
  • Second-rounders: Cady Lalanne (2015-55th), Nemanja Dangubic (2014-54th), Adam Hanga (2011-59th), Giorgos Printezis (2007-58th), Erazem Lorbek (2005-46th), Viktor Sanikidze (2004-42nd), Sergei Karaulov (2004-58th), Robertas Javtokas (2001-55th)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ1 fatalnie wybrał czas.

 

Jazz guard Chris Paul has been upgraded to questionable for Friday's home game against the Raptors, which has been the tentative target date for his return from a strained hamstring that has sidelined him for five weeks.

 

To chyba jest znak :P

 

Gdy ja byłem GM-em, to 17/18 Hayward (out-of-season) ,Gobert, 18/19 Dejounte, Dillon (out-of-season) + CP3, Thabo, Ayton teraz.

 

Odpuszczam i CP3 od razu gotowy do gry ;) jeszcze wygra misia dla nowego GM-a ;)

 

 

A co do Haywarda, to tak - Camby dawał fajną ofertę i aż dziwne, że nazywa go "przeciętnym rezerwowym", bo to nie świadczy dobrze o jego ofercie ;)

 

Ja w Haywarda wierzę i uważam ze go nie doceniacie - jak nie ma Kyriego (jakby w Jazz CP3), to Hayward od razu gra dużo lepiej i w Bostonie mimo wszystko trudno mu o rzuty jak Brown i Rozier grają z nim z ławki, a Hayward zespołowo gra zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Twoja gwaltowna reakcja sugeruje ze miales ten temat bardzo dobrze przemyslany i zdawales sobie sprawe z potencjalnych korzysci takich zapisow.

 

Ja jestem w Radzie od kilku dni i przyznam ze bylem zdziwiony ze temat tyle lezal i nie ukrywam ze naciskalem na szybkie zalatwienie tej sprawy bedac juz w radzie.

 

Wrzucmy na luz, kazda taka gwaltowna reakcja powoduje ze gdzies na swiecie odchodzi jeden czlonek rady, zatem... apeluje o spokoj. Tak, ja:)

Tak, miałem wszystko poukładane a ktoś zburzył ten ład. Poruszałem się w ramach istniejących i tu i w Real NBA przepisów o możliwości stashu. Co to ma wspólnego do bycia cwaniakiem?

 

Nie chodzi mi o te zmiany, ale nie życzę sobie bezpodstawnych oskarżeń i obrażania mnie zwłaszcza przez członka rady od którego chyba powinniśmy oczekiwać minimum kultury osobistej, dyplomacji i powsciagliwosci języka.

Wciąż oczekuję przeprosin, okazania dobrej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam Haywarda, dlatego dałem dobrą ofertę, ale wygląda obecnie po prostu źle. Nie sądziłem, że jego powrót będzie tak trudny.

 

Ja się też nie spodziewałem, że tak wyjdzie, ale nadal wierzę, że czas gra na jego korzyść i jeszcze zaskoczy pozytywnie i wróci do All-Star level.

 

 

Jeszcze co do sprawy stashed, to jako radnemu (teraz już byłemu) zawsze mi było głupio, jak inni radni źle wyrażali się o innych graczach, jak tu w przypadku Tecu czy też rozkręcali między sobą spory na forum. Tak, jak prosiłem o to, by się powstrzymywać przed złymi słowami w kierunku innych GM-ów, to do radnych to szczególnie kieruję. To Wy dbacie o atmosferę przekazywania informacji i chociaż czasem nie jest łatwo, to proszę o dyplomację, a nie oskarżenia, złe słowa względem innych GM-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.