Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja, do przemyślenia.

Zostawmy Utah tak jak jest, wielkiego opisu chyba nie trzeba by głosować.

 

Może MJ przemysli sprawę, odpocznie od nas przez miesiąc i wróci do swojego dziecka?

 

Miesiąc?

Przepraszam TuPalnik, po prostu z szacunku do MJa chciałbym by mógł mieć szansę powrotu.

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie obrazam, odeszlem to poniosę wszelkie konsekwencje :)

 

Ino o sobie przypomnę od czasu do czasu ;)

 

To na pewno do przemyslenia bo np. moja decyzja była pochopna i po cięższym lecie bym pewnie gre ogarnął i żalowalem odejścia

 

Ale to decyzja rady i MJ1

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja, do przemyślenia.

Zostawmy Utah tak jak jest, wielkiego opisu chyba nie trzeba by głosować.

 

Może MJ przemysli sprawę, odpocznie od nas przez miesiąc i wróci do swojego dziecka?

 

Miesiąc?

Przepraszam TuPalnik, po prostu z szacunku do MJa chciałbym by mógł mieć szansę powrotu.

 

Co o tym sądzicie?

 

Tecu, dziękuję za miłe słowa tu i na priv oraz że chcesz, żebym wrócił :)

 

Decyzja jednak zostaje i raz jeszcze dziękuję wszystkim za grę i chętnie będę się przyglądał z boku i rzadziej niż jako GM.

 

Mam nadzieję, że te miłe słowa w stosunku do mnie, będziecie przesyłać też w stosunku do siebie - to jest moja największa prośba jako odchodzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że te miłe słowa w stosunku do mnie, będziecie przesyłać też w stosunku do siebie - to jest moja największa prośba jako odchodzącego.

 

A ja jestem za trash talkiem ;)

 

Więc proszę weź popcorn i patrz jak małpy w klatce się biją ;)

 

Czas dla MJ1 to będzie zapewne tydzień. Ktoś musi przejąć zespół przed opisami.

 

Nie wiem też czy nie będzie zmiany GM Thunder. Jeśli tak to był to ostatni powrót dla kucio do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za trash talkiem ;)

 

Więc proszę weź popcorn i patrz jak małpy w klatce się biją ;)

 

Czas dla MJ1 to będzie zapewne tydzień. Ktoś musi przejąć zespół przed opisami.

 

Nie wiem też czy nie będzie zmiany GM Thunder. Jeśli tak to był to ostatni powrót dla kucio do gry.

 

Czasami fajny trash talk, ale jednak wolę merytoryczne wypowiedzi i miłe ;)

 

Możecie śmiało już obsadzać fotel GM-a Jazz - TuPalnik jak najbardziej może przejąć ten zespół, jeśli jest taka chęć.

 

 

Raz jeszcze dzięki za wszystkie miłe słowa i te całe 2 lata :) odchodzę z gry jako GM, ale nie jako obserwator, więc jakieś miłe teksty się pojawią, a dla Ciebie Marcus - trash talk ;)

 

Na koniec od serca:

 

BeGM na pewno zapamiętam dobrze, pozostały wspomnienia,

jednak czas pewne sprawy trochę zmienia.

Trzymajcie się, rywalizujcie dalej,

liczę, że będziecie się trzymać wytrwale.

 

Na mnie czas już oraz sporo pracy,

lecz opisy chętnie MJ1 zobaczy.

Żegnam się, ale tylko jako gracz,

na pewno jeszcze odwiedzę Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za trash talkiem ;)

 

 

Nie tylko Ty grasz w tę grę, więc jeszcze raz proszę byś odwołał to co napisałeś o mnie. Słabe to było.

Trash talk to można uprawiać rozmawiając o graczach i zespołach a nie atakując bezpośrednio GMów, wzywając ich od cwaniaków i zarzucając im, że wykorzystywali pozycję w radzie dla własnych interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty grasz w tę grę, więc jeszcze raz proszę byś odwołał to co napisałeś o mnie. Słabe to było.

Trash talk to można uprawiać rozmawiając o graczach i zespołach a nie atakując bezpośrednio GMów, wzywając ich od cwaniaków i zarzucając im, że wykorzystywali pozycję w radzie dla własnych interesów.

 

Ja bym na twoim miejscu starał się przemilczeć ten wątek niż czekał na przeprosiny. W razie czego zapraszam na PW, jeśli chcesz sobie sprawę wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu starał się przemilczeć ten wątek niż czekał na przeprosiny. W razie czego zapraszam na PW, jeśli chcesz sobie sprawę wyjaśnić.

Jezeli coś sugerujesz to powiedz o tym publicznie. Nie ma czego przemilczec.

Wal śmiało by nie było niedopowiedzeń, bo właśnie takimi rzeczami psujesz grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli coś sugerujesz to powiedz o tym publicznie. Nie ma czego przemilczec.

Wal śmiało by nie było niedopowiedzeń, bo właśnie takimi rzeczami psujesz grę.

Camby zasugerowal ze wiedziales ze stash sa bardziej korzystni niz 2way i podpisywanie graczy od razu i ze bedac w radzie nie forsowales rozwiazania tego problemu mimo posiadania tej wiedzy. Czy to cos strasznego?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby zasugerowal ze wiedziales ze stash sa bardziej korzystni niz 2way i podpisywanie graczy od razu i ze bedac w radzie nie forsowales rozwiazania tego problemu mimo posiadania tej wiedzy. Czy to cos strasznego?:)

Każdy czytał regulamin, każdy mógł wyciągnąć wnioski jakie chciał.

Nie tylko ja byłem w radzie, szanowny Pan Marcus również. I czy coś zrobił?

 

To nie jest powód na obrażanie ludzi, zwłaszcza przez radnego. Oczekuję wycofania tych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy czytał regulamin, każdy mógł wyciągnąć wnioski jakie chciał.

Nie tylko ja byłem w radzie, szanowny Pan Marcus również. I czy coś zrobił?

 

To nie jest powód na obrażanie ludzi, zwłaszcza przez radnego. Oczekuję wycofania tych słów.

Po prostu Twoja gwaltowna reakcja sugeruje ze miales ten temat bardzo dobrze przemyslany i zdawales sobie sprawe z potencjalnych korzysci takich zapisow.

 

Ja jestem w Radzie od kilku dni i przyznam ze bylem zdziwiony ze temat tyle lezal i nie ukrywam ze naciskalem na szybkie zalatwienie tej sprawy bedac juz w radzie.

 

Wrzucmy na luz, kazda taka gwaltowna reakcja powoduje ze gdzies na swiecie odchodzi jeden czlonek rady, zatem... apeluje o spokoj. Tak, ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten czas mówię, że nie wiem czy gorszą obelgą jest cwaniak czy zwrócenie się do kogoś zwrotem zbastuj. Za co ja mam Ciebie przepraszać?

 

Zresztą ja nie pisałem nic o wykorzystywaniu pozycji w radzie. Mówię tylko, że od kogoś będącego w radzie powinno się oczekiwać usprawniania systemu zamiast jego wykorzystywania.

 

Dobra, dobra jedyny radny który naprawdę nieustannie mordował o wycofanie tego systemu stashów 2nd round to ja byłem^

 

A paradoksalnie dopiero to poszło jak z Rady odszedłem.

 

Ja bym się nie chwalił, że masz tak kiepskie możliwości ;) Ja postawiłem sprawę od razu jako priorytet i mamy efekt ciężkiej pracy całego zespołu. Dobrze, że obeszło się niemal bez konsekwencji i wypaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest na liście chętnych dołączenia do gry?

 

TuPalnik i LTP. A co? Chcesz kogoś polecić?

 

 

a jest to moje 200.000 czy nie ma?

bo to był wniosek o którym nikt nie pamieta z tytułu ogłoszenia tego gdzieś indziej niz trzeba a \minna potwierdziła

lepszy av?

 

O co chodzi z tymi 200 tys? Część wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.