Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

DLO w styczniu per36 to 13 scorer i 6 asystent ligi na wysokiej skuteczności, wysokim dodatnim impakcie w ekipie robiącej z nim jako zdecydowanie najlepszym graczem 10-2. Yup to dla mnie to top10 ligi w miesiącu january ;-)

Wlasciwie to dlaczego russell w styczniu dalej gra tylko 30mpg? Przy tej sytuacji z kontuzjami nets powinien grac po 36mpg regularnie a na brooklynie dalej mu minut nie podnosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym co nie oglądali przypomnę, iż Russell był w tym meczu po prostu podwajany^

Rzadkość w NBA ;-)

I o to mi chodzi.

 

Nigdy nie napiszesz ze miał słabszy mecz

Albo wymówka ze podwajany albo wpłacenie gdzieś pomiędzy zdanie ze i tak ma rewelacyjny styczeń

Ciagle takie gierki

Nic nie piszesz wprost tylko tworzysz piramidę zdań aby zyskać choć trochę nawet przy wspominkach z okazji słabszego meczu

Nie da się napisać ze zagrał słabiej?

Zawsze musza się te ozdobniki pokazać?

Tak tylko pytam. Bezkonfliktowo zgodnie z życzeniem odcghodzacdho mj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO w styczniu per36 to 13 scorer i 6 asystent ligi na wysokiej skuteczności, wysokim dodatnim impakcie w ekipie robiącej z nim jako zdecydowanie najlepszym graczem 10-2. Yup to dla mnie to top10 ligi w miesiącu january ;-)

Skoro jest top10, to nie powinieneś mieć kłopotu z odpowiedzią na moje pytanie, a jednak na nie nie odpowiedziałeś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? George jest liderem teamu robiącego ledwie 7-5 z Brickiem i Adamsem przy boku, a jak go oglądałem z Hawks (vs Huerter) i Lakers (jak przejął go w końcu Ingram, Walton ty dzbanie) to nawet nie kwiknął (tak jest propaganda :D :D). DLO w przeciwieństwie do niego jest połączeniem scoringu+passingu, George scoringu+defensywy. Akurat w styczniu spokojnie są do dyskusji, bo dalej niedoceniane jest jak widzę to co Russell (D'Angelo, a nie ten Brick) robi w tym miesiącu

Nie ma żadnej dyskusji a dwa mecze jakie przytaczasz to były dwa najsłabsze mecze PG w których i tak utrzymywał OKC. Obejżyj sobie np vs Philly albo Portland.

 

PG jest w takim miejscu z którego DAR może co najwyżej pocztówki dostawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overall? George, Kawhi, Kyrie i Davis spokojnie są tu do dyskusji ;>

Nie są, po prostu opuścili po kilka meczów, a i tak jeszcze nie wymieniłem choćby Klaya, Griffina, Mitchella czy Beala (ale właśnie to robię), którzy mają lepszy styczeń oraz szereg porównywalnych graczy jak Towns, Hield, Holiday czy Gobert. Także fajnie, że Russell gra dobrze, ale do dyskusji o top10 to ciągle za mało.

 

A bilans Nets jest jaki jest przede wszystkim dzięki terminarzowi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu? George jest liderem teamu robiącego ledwie 7-5 z Brickiem i Adamsem przy boku, a jak go oglądałem z Hawks (vs Huerter) i Lakers (jak przejął go w końcu Ingram, Walton ty dzbanie) to nawet nie kwiknął (tak jest propaganda :grin: :grin:). DLO w przeciwieństwie do niego jest połączeniem scoringu+passingu, George scoringu+defensywy. Akurat w styczniu spokojnie są do dyskusji, bo dalej niedoceniane jest jak widzę to co Russell (D'Angelo, a nie ten Brick) robi w tym miesiącu

ale Jasiu wiesz, że nazwisko Georgea może pojawiać się przy dyskusjach o MVP i raczej powinien być jak nie w ALL NBA First, to z pewnością najdalej w Secend Team ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Jasiu wiesz, że nazwisko Georgea może pojawiać się przy dyskusjach o MVP i raczej powinien być jak nie w ALL NBA First, to z pewnością najdalej w Secend Team ;)

 

Cicho. 

 

Nie kłóć się z nim. Angelo to krul i koniec kropka. Ale akceptujesz albo 58 raz January znów zniknie do opisu.

 

PG13 jak utrzyma to co gra to raczej pewny all nba 1st team, all nba def 1st team, mvp pewnie nie, ale dpoty jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Jasiu wiesz, że nazwisko Georgea może pojawiać się przy dyskusjach o MVP i raczej powinien być jak nie w ALL NBA First, to z pewnością najdalej w Secend Team ;)

raczej w dyskusjach o top5 w głosowaniu, Harden Antek Curry Leonard Irving (Jokić?) są zdecydowanie przed nim na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho. 

 

Nie kłóć się z nim. Angelo to krul i koniec kropka. Ale akceptujesz albo 58 raz January znów zniknie do opisu.

 

PG13 jak utrzyma to co gra to raczej pewny all nba 1st team, all nba def 1st team, mvp pewnie nie, ale dpoty jak najbardziej.

DPOTY całkiem prawdopodobne :)

 

Russell taki król, że pamiętam dwa mecze gdzie czwarte kwarty oglądał z ławki.

 

Jasiek jak zwykle nie zna umiaru i sam sobie robi niedźwiedzią przysługę.

Ludzie widzą, ze Russell jest aktualnie bardzo dobry, ale Jasiu może przesłodzić tak agresywnie go chwaląc i obróci się to w drugą stronę. 

raczej w dyskusjach o top5 w głosowaniu, Harden Antek Curry Leonard Irving (Jokić?) są zdecydowanie przed nim na ten moment

Mniej więcej to miałem na myśli pisząc o "dyskusjach", generalnie jakieś głosy powinien dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że ktoś jeszcze podejmuje dyskusję na ten temat to się dziwię :P

 

Jasiek próbuje znów próbuje pomieszać co poniektórym w głowach, aby przez porównanie do top10 patrzyli bardziej prychylnym okiem, co by nie dać za nisko. 


Nieważne jak, ważne żeby mówili i żeby spadał z wysokiego konia (nieznacznie). 


Podświadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I tak per36 to jest nawet lepszy i efektywniejszy scorer od George'a w styczniu ;) (nie Eld, to nie były najgorsze mecze PG13 w styczniu, aż dziw że ignazz spotkania z SAS nei pamięta).

 

Cieszy mnie w kontekście mojego terminarza w 2T, iż dostrzegacie jak Russell bezlitośnie wykorzystuje łatwiejszy terminarz :smile:

 

Teraz nagle per36 lepszy? No tak. Trzeba coś wyciągnąć. Ale mam prośbę. Wyciąg TY publicznie per36 DARa i PG13 za Styczeń, ok?

 

I o które spotkanie ze Spurs CI chodzi? To w którym przy chorej skuteczności ze Spurs za 3 punkty i carrer high LMA on i tak zanotował 30 punktów a i tak Spursi ledwo ledwo wyrali, czy może o to gdzie OKC wzięło rewanż a PG na luzie trzasnął sobie dobule-dobule?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.