Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mimo wszystko licze, że ten transfer zostanie zablokowany. 

precedens w postaci george'a juz jest. 

po c*** bylo wchodzic w podatek, sciagac jednoczesnie korvera i ellingtona?

W realu Hinkie tak rozpoczął przebudowę Philly 76ers.

Cieszyłem się z 1st picku od Philly za Moutre, a oni dalej sprzedali Jrue Holidaya, a później pozostałych graczy..

A Heat picku już nie odzyskali bo był top 14 protected ze 2 lata, a później zamieniał się w 2nd roundery, które poszły z graczami, żeby zejść z podatku. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, śmierdzi i to jakimś grubym joke.

 

Mimo braku opisu Portland pewne playoffs. 5 seed po pierwszy trymestrze. Dobry opis + jakieś skromne ruchy to przy połamanym zachodzie to HCA spokojnie z 4 jak nie z 3 seedu.

 

s5: Lillard-Brogdon-PJ-Horford-Drummond

z ławki: Korver, Aminu, Muscala

 

Przecież to spokojnie II runda jest.

 

 

Jaki precedens?

 

Nim, to samo można powiedzieć o OKC Westbrook Adams Sabonis i reszta, pewna 2 runda a jednak poszła rozbiórka ;)

 

To samo Rybak płaczący o Lillarda a sam równo rok temu dostał Goberta za frytki ale wtedy wszystko było ok.

 

Podwójne standardy chłopaki, każdy miał prawo wysłać ofertę, nikt Ashigaru lufy do skroni nie przystawił, wiec sorraski, nie po to zbierałem picki by je kisic.

 

Tyle ode mnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie spokojnie druga? nie wiem czy Blazers nie mają u nas najwìększy choke alert przypadkiem, no i na dokładke skończy się pewnie bez HCA

 

Utah połamane i walczy o 8 seed z OKC

NOP połamane

Lakers bez LBJ, marniutkim Ingramem

Spurs niewiadoma

GSW i Denver tylko spokojne

Rockets okrojone choć T2 będą mieć dobry

 

Przy takich problemach u konkurentów nie sądzę aby nie było możliwości walki o HCA.

 

1. GSW

2. DEN

3-7. Wstaw losowo NOP, Lakers, Portland, Spurs, Rockets i chyba jednak ze wskazaniem na Rockets i Portland właśnie

8-9. OKC/Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah połamane i walczy o 8 seed z OKC

NOP połamane

Lakers bez LBJ, marniutkim Ingramem

Spurs niewiadoma

GSW i Denver tylko spokojne

Rockets okrojone choć T2 będą mieć dobry

 

Przy takich problemach u konkurentów nie sądzę aby nie było możliwości walki o HCA.

 

1. GSW

2. DEN

3-7. Wstaw losowo NOP, Lakers, Portland, Spurs, Rockets i chyba jednak ze wskazaniem na Rockets i Portland właśnie

8-9. OKC/Jazz

Lakers nie sa 3-7 tylko 2-3 w playoffs jak beda zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Czy było jakieś finalnie ogłoszenie? Czy komuś dzieje się krzywda?

 

Czytam to co piszecie i nie wierzę w to.

 

Zacytuję tylko słowa zmarłego senatora Arizony Johna McCaina, która powtarzał do dziennikarzy: "Get a life".

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na oficjalny kształt wszystkich wymian, bez tego ciężko komentować, bo już czytałem tu błędne wnioski, gdy ktoś miał za małe informacje.

 

Sytuacja Blazers była cięższa niż wielu się wydaje, zapominacie o -26,4 mln zeszłorocznych oraz o kasztanie Drummondzie, RFA Brogdonie,suficie 1 rundy jednak... Tu prędzej czy później szło zaoranie konieczne ze względu na przepisy.

Zobaczymy co i jak.

W RL NBA musiałoby dojść do jakiegoś armageddonu w szatni by takie coś się wydarzyło, tak to trzeba sobie tłumaczyć...

Blazers raczej nie zaczną zarabiać kokosów w kolejnych sezonach, a w tym mogą spaść nawet do progu 110% SC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nim, to samo można powiedzieć o OKC Westbrook Adams Sabonis i reszta, pewna 2 runda a jednak poszła rozbiórka ;)

 

To samo Rybak płaczący o Lillarda a sam równo rok temu dostał Goberta za frytki ale wtedy wszystko było ok.

 

Podwójne standardy chłopaki, każdy miał prawo wysłać ofertę, nikt Ashigaru lufy do skroni nie przystawił, wiec sorraski, nie po to zbierałem picki by je kisic.

 

Tyle ode mnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja nie pochwalałem ruchu Jazz z Gobertem.

 

Nie bije też w cenę, jaką dostanie ewentualnie Ashigaru. 

Dla mnie to co dostaną Blazers to jest drugorzędna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na oficjalny kształt wszystkich wymian, bez tego ciężko komentować, bo już czytałem tu błędne wnioski, gdy ktoś miał za małe informacje.

 

Sytuacja Blazers była cięższa niż wielu się wydaje, zapominacie o -26,4 mln zeszłorocznych oraz o kasztanie Drummondzie, RFA Brogdonie,suficie 1 rundy jednak... Tu prędzej czy później szło zaoranie konieczne ze względu na przepisy.

Zobaczymy co i jak.

W RL NBA musiałoby dojść do jakiegoś armageddonu w szatni by takie coś się wydarzyło, tak to trzeba sobie tłumaczyć...

 

Właśnie się zastanawiam skąd te przecieki. Jestem z Ashigaru najbliżej i prawie nic nie wiem. Jeszcze parę dni temu GM Blazers prosił mnie o konsultacje i opinie. Nie było NIC dograne i to był post z wczoraj, dlatego dziwiłem się temu co pisze Qcin i Zdzisław Ptak.

 

Znając Qcina zaczął się chwalić kolegom np. człowiek morza jak oskubał frajera, a GM Knicks czołowy hipokryta gry podniósł jazgot.

 

Jeśli Lillard poszedł za jakieś drobne to deal może zostać zablokowany, ale ja tego nie wiem. Qcin ma lawinę picków, a słyszałem że ruszone ma być w wymianie łącznie siedem first rounderów. Rekordowo dostawałem pięć za Davisa, także wstrzymałbym się z opiniami, chyba że ktoś wie już teraz więcej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam skąd te przecieki. Jestem z Ashigaru najbliżej i prawie nic nie wiem. Jeszcze parę dni temu GM Blazers prosił mnie o konsultacje i opinie. Nie było NIC dograne i to był post z wczoraj, dlatego dziwiłem się temu co pisze Qcin i Zdzisław Ptak.

 

Znając Qcina zaczął się chwalić kolegom np. człowiek morza jak oskubał frajera, a GM Knicks czołowy hipokryta gry podniósł jazgot.

 

 

Dlaczego hipokryta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam skąd te przecieki. Jestem z Ashigaru najbliżej i prawie nic nie wiem. Jeszcze parę dni temu GM Blazers prosił mnie o konsultacje i opinie. Nie było NIC dograne i to był post z wczoraj, dlatego dziwiłem się temu co pisze Qcin i Zdzisław Ptak.

 

Znając Qcina zaczął się chwalić kolegom np. człowiek morza jak oskubał frajera, a GM Knicks czołowy hipokryta gry podniósł jazgot.

 

Jeśli Lillard poszedł za jakieś drobne to deal może zostać zablokowany, ale ja tego nie wiem. Qcin ma lawinę picków, a słyszałem że ruszone ma być w wymianie łącznie siedem first rounderów. Rekordowo dostawałem pięć za Davisa, także wstrzymałbym się z opiniami, chyba że ktoś wie już teraz więcej niż ja.

A tak serio to czy deal może być zablokowany przez radę czy ewentualnie przez większość GMów? Bo kiedyś była o tym dyskusja i z tego co kojarzę skończyła się niczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego hipokryta?

 

Wielokrotnie piszesz jak ważne jest przywiązanie do graczy, a potem handlujesz Nimi jak na bazarze.

 

Blazers są w dużo trudniejsze sytuacji niż byli Utah Jazz oddając Goberta. I czy ktoś zablokował ten deal? Nie dość, że był słabą ofertę to jeszcze Jazz nie mieli pół podstaw do robieni przebudowy.

 

Piszesz, że nie wiesz jak wygląda wymiana, ale żądasz jej zablokowania...

 

Ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli Lillard poszedł za jakieś drobne to deal może zostać zablokowany, ale ja tego nie wiem. Qcin ma lawinę picków, a słyszałem że ruszone ma być w wymianie łącznie siedem first rounderów. Rekordowo dostawałem pięć za Davisa, także wstrzymałbym się z opiniami, chyba że ktoś wie już teraz więcej niż ja.

 

wojnar wie

 

i wojnar pierwszy wypuscil newsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol Rybak nic nie wie ponad to co reszta, w zasadzie poza drużynami zainteresowanymi i Januarym nikt nic nie wie chyba ze któryś z chłopaków coś gdzieś dalej puścił ale to ja już nie wiem.

 

Ja dostałem potwierdzenie z obu stron i w zasadzie tyle ode mnie. Oddałem 5 pickow w tym 3 na pewno loteryjne wiec nie wiem z czym problem, Marcusie sam mi napisałeś ze nie będziecie ingerować w te wymianę i jest ona tylko 1 z kilku które PTB przeprowadza.

 

Gdyby Wizards się nie pozbyli Walla przed sezonem to i Wizards musieliby ulec rozbiórce wiec naprawdę o co pretensje to nie wiem.

 

Deal jak deal.

 

A, no i na koniec, nigdy nie napisałbym ze kogoś wyruchalem na wymianie a tym bardziej nie nazwał innego GMa frajerem.

 

Mam szacunek do wszystkich którzy grają w grę i tyle

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to czy deal może być zablokowany przez radę czy ewentualnie przez większość GMów? Bo kiedyś była o tym dyskusja i z tego co kojarzę skończyła się niczym.

 

Lud ma większą władzę niż rada. Zarówno opowiedzenie się większości jak i rada może zablokować trade.

Ja dostałem potwierdzenie z obu stron i w zasadzie tyle ode mnie. Oddałem 5 pickow w tym 3 na pewno loteryjne wiec nie wiem z czym problem, Marcusie sam mi napisałeś ze nie będziecie ingerować w te wymianę i jest ona tylko 1 z kilku które PTB przeprowadza.

 

W takim razie Ashigaru mnie oszukuje, bo pisał mi, że nic nic jest dograne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Portland dostali wywrotkę picków i to na najbliższe lata + oszczędzi na tym trejdzie grube dolary to mimo mojego pierwszego oburzenia nie widział bym powodu do zablokowania trejdu.

 

Też wolał bym rozgonić cały team, niż skazać klub na bankructwo bez perspektyw z aktualnym składem na coś więcej niż wymęczona druga runda uzyskana głównie kontuzjami u konkurencji.

 

Tacy GSW z RL NBA już w przyszłym roku wejdą w tax repeater zatrzymując Duranta i Klaya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne standardy chłopaki, każdy miał prawo wysłać ofertę, nikt Ashigaru lufy do skroni nie przystawił, wiec sorraski, nie po to zbierałem picki by je kisic.

 

A to ktoś wiedział, że Ahigaru chce handlować Lillardem? Była informacja na Trading block?

 

Zaczyna pachnieć skandalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej klocków mi się układa w tej przebudowie Portland i wydaje mi się, że już rozumiem intencje Ashigaru. 

Jednocześnie powinno to też dać do myślenia części GMów, którzy nie bardzo przejmują sie problemem podatku - a zwłaszcza repeater tax. 

Lillard niewątpliwie jest pierwszoplanową gwiazdą, ale potworzyliśmy tak skrajnie przepakowane talentem drużyny i odwrotnie - drużyny w których ciężko jest znaleźć 5 grających w NBA normalnie minuty graczy, że tak dobra drużyna jak Portland nie ma perspektyw na przyszłość z silniejszym niż w realu składem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.