Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak dla mnie większego pola do interpretacji nie ma, czyli mirza spada z salary jesli nba przyklepie.

 

Bogut moze jakies ladne picki badz assety za te wolne 16-18 mln zgaranc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu spurs z rakietami solidne minuty dobra ofensywę i bardzo dobra obronę pokazał White.

 

Dodatkowo popisał się rekordowymi 8 asystami i jest już gotowy do roli bycia głośnym dystrybutorem spurs.

 

Zaskakująco dobrze wypadł Pondexter a minuty dostają Metu i Bertans.

 

Dobry mecz LMA słabszy Ddr

Mills dalej dostaje masę minut ale jego słaba obrona przy takim niebronuacym składzie to problem.

 

Rzutowo ogarnął się tez Forbes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca fluber nie ma nawet jak tego finansowo tego ogarnąć ;>

Ja mogę powiedzieć tylko, że poczekam na buyouty tankathonu, bo tam W niektórym gracze zawyżają mocno :grin:

A jaki jest problem z moimi finansami w kwestii zgarnięcia graczy po buyoucie?:)

 

Ja tam nie widzę zbyt wielu graczy mocno zawyżających wygrane, ale na pewno potrzebujesz kilku ludzi do rotacji na sezon regularny, bo playoffową rotacją nie możesz grać przez cały regular:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba miałem złoty strzał z tym Alfonzo na two-wayu. Kiedy mogę go podpisać na gwarangowany kontrakt?

 

W każdej chwili.

 

Gracz na two-way umowie może być wykorzystywany tylko przez jedną trzecią część sezonu.

 

Aczkolwiek może się zastanów czy dla Alfonzo przy swojej bogatej rotacji warto dokładać dodatkowe koszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej chwili.

 

Gracz na two-way umowie może być wykorzystywany tylko przez jedną trzecią część sezonu.

 

Aczkolwiek może się zastanów czy dla Alfonzo przy swojej bogatej rotacji warto dokładać dodatkowe koszta...

 

 

ktoś inny mu nie może dać kontraktu i wtedy fluber ma prawo wyrownania?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem ciekaw (bez złośliwości) jak będziesz finansowo lawirował, bo to być może i trudniejsze wyzwanie niż poprzedni offseason.

Więc strzał świetny, ale jak Camby napisał - uwaga z finansami^

Jak byś widział cząstkę rozmów jakie sie toczą to by Ci pomyśł tego posta do głowy nie wpadł.

 

Będzie dobrze już w grudniu.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.