Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda miałem pełną skrzynkę ale nie byłem tego świadom.

(...)

jak chcieliście dać mi test to można było jakoś uprzedzić, spokojnie czekałem na początek seoznu

Chciałem Ci dać znać, ale się nie dało. Oznaczałem Cię nawet, żebyś opróżnił skrzynkę. O tu: http://www.e-nba.pl/topic/5254-begm-random-shit/?p=621232

 

Jeśli przez 3 tygodnie nie byłeś w stanie zauważyć, że ktoś się próbuje z Tobą skontaktować, a to, że straciłeś drużynę zauważyłeś po 5 dniach (i to chyba dopiero, gdy ktoś Ci napisał o tym PM), to w pierwszej kolejności powinieneś chyba mieć pretensje do samego siebie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły gry zostało jasno określone. Nie wymaga ona siedzenia cały czas, ale w kluczowych dla tej gry datach po prostu trzeba być z dwóch powodów:

 

1. Dla dobra własnej drużyny - przykład właśnie Orlando pokazuje, że brak Dnc sprawił, że Magic ( dzięki Radzie, ale co mieli zrobić? ) wylądowali w tax. 13 i 14 zawodnik również jest ważny, gdyż zawsze może się coś takiego przytrafić jak Celtics. Zwolnią trzech dzień przed startem RS i tylko psim swędem mam nadal 11 aktywnych.

 

2. Psucie gry innym. Nazywam rzecz po imieniu i jeśli ktoś będzie chciał z dyskutować, śmiało i tak mnie to wali bo mam prawo wyrażać swoją opinię. W jaki sposób psucie? Po pierwsze ktoś się dobijał do Dnc, bez skutku. Po drugie, sam miałem ochotę i pewnie ja jako niejedyny coś pogadać o wymianach ale że wiedziałem iż go nie ma ( w najważniejszym okresie ) po prostu sobie odpuściłem. Po trzecie - głosowania. Non stop brakowało głosów dwóch GMów. Jaką mam pewność, czy np taki Markieff Morris W KLUCZOWYM MOMENCIE SEZONU nie skończył by się 13:14, a 15:14 jak by byli i spełniali to na co się zadeklarowali, czyli "będę w kluczowych momentach, ważnych dla beGM".

 

Stąd reasumując. Jeśli ktoś olewa najważniejszy okres dla drużyny w preseason, to nie powinien się dziwić że Rada dla dobra gry go usuwa. Nie wierzę i nie uwierzę, że nie można znaleźć czasu raz w tygodniu na 15 minut, usiąść z komórką w łapie, czy tabletem, czy laptopem i napisać jednego głupiego posta, zagłosować, czy z czystego szacunku do innych odpisać na PW - "nie, dziękuję nie jestem zainteresowany rozmowami". W dobie internetu? Nie mamy XIX wieku gdzie się pracuje 18 godzin na dobę a później jeszcze 7 dzieci trzeba wychowywać. 15 minut w tygodniu. To jakieś 0,14% czasu z całego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzediłem że mnie nie bedzie do sezonu to skąd mialem wiedzieć że oczekujecie że bede wczesniej i ogarniał jakiś ogórkow na 14 miejsce? 

To naprawde nie jest wazne

 

A to że do takich Magic szybko sie ktoś znalazł to nic specjalnie trudnego

 

Chodziło o jakąś minimalną Twoją aktywność, choćby pytanie, co masz zrobić jeszcze do sezonu. Nawet informacje w wątku zbiorczym, które są ważne w kontekście gry, jakoś nie dawały Twojej aktywności, a to jest dość istotne.

 

Nie chodzi o 14. miejsce w rosterze, tylko o ostatnie 3 tury FA i brak aktywności w nich, gdzie naprawdę nie trzeba dużo czasu. FA to bardzo istotna część gry, wcześniej rozpisana i nawet nie trzeba było być codziennie, tylko raz na tydzień i wszystko było przypominane.

 

Naprawdę mi przykro, że w takich okolicznościach to się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zarówno Lucas jak i DMC to porządne chłopy, na pewno nie robią nam tego po złości i w końcu się odezwą"

 

 

 

myślę, że nie ma sensu robić nerwowych ruchów póki co"

 

to jest mój post z 21 września czyli prawie miesiąc temu, w między czasie w dziale inne pochwaliłeś się nową pracą i karpik tak jak napisał na górze próbował Cię złapać, w między czasie też zostałeś modem, co chyba powinno zobowiązywać choć przed samym sobą do częstszego zaglądania, a już na pewno do sprawdzania korespondencji

 

jak wiesz że Cię lubię dnc, to olanie gry na całe lato i jazda na autopilocie nie wchodzi tutaj w grę, niektórzy mocno się starali by uzupełnić rostery, a Ty dostałeś Collisona praktycznie za free co jest ok gdy się stanie raz, dwa do roku, ale bez przesady, zrobiłeś z Magic świetną robotę, szkoda, że tak wyszło, ale musimy wymagać aktywnego grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już ładnie wyjaśnili co się stało.

 

Ja tylko dodam, że w poście "powrotnym" (bo oczywiście nie zaczęło się od wyjaśnienia, a od dłuższej nieobecności nr 1) gdzie zadeklarowałeś aktywność napisałeś też, że nudzą czy też męczą Cię te całe zasady i głosowania. No cóż, na tym opiera się zabawa. Nie głosując nie jesteś częścią zabawy, bo bez głosowania nic się tu nie odbywa. Więc jeśli nudzi Cię fundament to wcale nie dziwię się, że regularnie jesteś (jak i byłeś wcześniej) ze wszystkim do tyłu na ostatnią chwilę.

 

Tylko, jak zwrócił Karpik uwagę, jeśli prawie miesiąc nie ma z Tobą żadnego kontaktu pomimo, że wcześniej przegapiłeś ponad połowę FA, to nie wiem czy powinieneś mieć pretensję do nas, czy do siebie. 

 

PS

 

Co do kontaktu i przypominania, to już pomijając to co zostało wyżej wymienione, każdy dołączający do zabawy czy ten, któremu zdarzyło się gdzieś tam "przysnąć" wie, że każdy z nas prowadząc tę zabawę przykłada dużo wagi i poświęca sporo czasu na przypominanie, jakieś poke'i, czy nawet na pomoc w znalezieniu rozwiązań praktycznych choćby i w ostatniej chwili. Kwestia zaangażowania dwóch stron, a tego u Ciebie niestety zabrakło.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byly próby wyslania ostrzeżenia przez Radę ktorych nie mozna było dostarczyć z powodu pełnej skrzynki to chociaż nie podoba mi się to wyrzucenie Dnc to rozumiem Radę. Szkoda że pod koniec września nie było ostrzeżenia kiedy Dnc rozmawiał z radą i był na forum. Wiekszosc zaniedbań miala miejsce ze strony Dnc już wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Ci dać znać, ale się nie dało. Oznaczałem Cię nawet, żebyś opróżnił skrzynkę. O tu: http://www.e-nba.pl/topic/5254-begm-random-shit/?p=621232

 

Jeśli przez 3 tygodnie nie byłeś w stanie zauważyć, że ktoś się próbuje z Tobą skontaktować, a to, że straciłeś drużynę zauważyłeś po 5 dniach (i to chyba dopiero, gdy ktoś Ci napisał o tym PM), to w pierwszej kolejności powinieneś chyba mieć pretensje do samego siebie.

Oznaczenie mnie nic nie dało. PW już tak bo mam przypomnienie ktore idzie na maila.

 

"zarówno Lucas jak i DMC to porządne chłopy, na pewno nie robią nam tego po złości i w końcu się odezwą"

 

 

 

myślę, że nie ma sensu robić nerwowych ruchów póki co"

 

to jest mój post z 21 września czyli prawie miesiąc temu, w między czasie w dziale inne pochwaliłeś się nową pracą i karpik tak jak napisał na górze próbował Cię złapać, w między czasie też zostałeś modem, co chyba powinno zobowiązywać choć przed samym sobą do częstszego zaglądania, a już na pewno do sprawdzania korespondencji

 

jak wiesz że Cię lubię dnc, to olanie gry na całe lato i jazda na autopilocie nie wchodzi tutaj w grę, niektórzy mocno się starali by uzupełnić rostery, a Ty dostałeś Collisona praktycznie za free co jest ok gdy się stanie raz, dwa do roku, ale bez przesady, zrobiłeś z Magic świetną robotę, szkoda, że tak wyszło, ale musimy wymagać aktywnego grania

To żeby uściślić i nie było między nami niedomówień: modem zostałem o wiele wcześniej, dokładnie nie pamietam ale już w czerwcu nim byłem wiec stawiam na maj (matkowi nie przeszkadzało to że będę przez wakacje mniej dostępny), co do pracy to się pochwaliłem bo raz że miałem czym a dwa bylo tam pewne zainteresowanie jak mi poszło a takze dostawałem PW (to one blokowały mi skrzynke) wiec postawnowiłem się odezwać.

Co do Collisona to ja go przeiceż nie chciałem jak sam napisałeś dostałem go dzieki radzie, jak to jest problem to sobie ktoś może go wziać :P

 

Koledzy już ładnie wyjaśnili co się stało.

 

Ja tylko dodam, że w poście "powrotnym" (bo oczywiście nie zaczęło się od wyjaśnienia, a od dłuższej nieobecności nr 1) gdzie zadeklarowałeś aktywność napisałeś też, że nudzą czy też męczą Cię te całe zasady i głosowania. No cóż, na tym opiera się zabawa. Nie głosując nie jesteś częścią zabawy, bo bez głosowania nic się tu nie odbywa. Więc jeśli nudzi Cię fundament to wcale nie dziwię się, że regularnie jesteś (jak i byłeś wcześniej) ze wszystkim do tyłu na ostatnią chwilę.

 

Tylko, jak zwrócił Karpik uwagę, jeśli prawie miesiąc nie ma z Tobą żadnego kontaktu pomimo, że wcześniej przegapiłeś ponad połowę FA, to nie wiem czy powinieneś mieć pretensję do nas, czy do siebie. 

 

PS

 

Co do kontaktu i przypominania, to już pomijając to co zostało wyżej wymienione, każdy dołączający do zabawy czy ten, któremu zdarzyło się gdzieś tam "przysnąć" wie, że każdy z nas prowadząc tę zabawę przykłada dużo wagi i poświęca sporo czasu na przypominanie, jakieś poke'i, czy nawet na pomoc w znalezieniu rozwiązań praktycznych choćby i w ostatniej chwili. Kwestia zaangażowania dwóch stron, a tego u Ciebie niestety zabrakło.

Nie wiem czy mam pretensje bo grało dosyć długo i rozumiem idee gry i tego co robi Rada wiec chyba ich nie mam.

Zdziwiony jestem że mimo że dałem znać że będę mniej aktywny w tym czasie, wydawało mi się że jednak bede zaglądał tuatj czesciej.

Zdziwiony jestem bo byłem przekonany pomimo olania że mam do czego wracać.

Dnc.

 

Napisałeś coś w rodzaju, że będziesz mniej aktywny, ale na forum bywałeś do połowy sierpnia i we wrześniu. W tym czasie nie głosowałeś (a głosowania szły na noże w wielu przypadkach), nie pisałeś zwykłego "brak ofert" (to akurat jest 10 sekund), po prostu całkowite zlanie od 1 tury bodajże.

Jeszcze jedno -  wysłałeś (nielegalną) ofertę dla Redicka, więc jako rada poniekąd się tym wzorowaliśmy w zastępowaniu ofert. Pokazało nam to, że to nie jest zamknięty skład (zresztą miałeś 12 czy 11 typów tylko).

 

Już potem nawet pkt karnych nie liczyłem, ale to było już pogranicze braku możliwości składania ofert za rok.

 

Dodam, że już od połowy zeszłego sezonu (chyba dzięki karpikowi), a w tym to już w ogóle - była bardzo dokładna rozpiska terminarza na lato już w czerwcu. Jakbyś wtedy poświęcił poł h na analizę tego, popisał z kimś z rady to de facto mógłbyś się pojawić w lipcu i sierpniu łącznie raz (i mieć 1 pkt karny ledwie wtedy!), a dopiero na 1- max2 tury się z ofertami zmobilizować.

Zajęłoby Ci to nie wiem 2-3h łącznie wszystkiego przez 3 miesiące?

 

Naprawdę daliśmy Ci bardzo duże pole na powrót jako Rada, bo jednak byłeś z nami od początku i byłeś w swoim czasie aktywny (podobnie jak kiedyś w przypadku BTPH - ba może nawet większe, bo w trakcie sezonu głosowań i rzeczy które MUSI robić GM było mniej). De facto dostałeś od chyba Teca w sumie jakieś ostrzeżenie przez ten PM, że coś nie gra, ale się nie za bardzo zainteresowałeś poza deklaracją że grasz (czyli nic nie zrobiłeś). 

 

Podjęliśmy w sumie jednogłośnie decyzję o teście (sprawa 14 gracza, na 2 tyg przed startem sezonu). 

 

Dodam, że te punkty karne możliwe bez konsekwencji są na jakieś naprawdę sytuacje awaryjne. Jak podczas całego sezonu aktywność będzie wymagana pewnie niecałe 20 razy (w sensie masz się pojawić, z czego ponad 90% to można załatwić w niecałe 20 minut) to i tak jest to liberalne, bo gra się opiera całkowicie na głosowaniach GMów. Ludzie tu z Madagaskaru ogarniali oferty/głosy^

 

Wyszło jak wyszło.

Mozna z kadzego miejsca na ziemi wejsc i grać jesli są wystarczające motywacje. Ja zakończyłem swój offseason, byłem z niego zadowolony i czekalem na nowy sezon. Brak czasu powodował że motywacja jescze bardziej spadała wiec mnie nie było.

 

Jesli chodzi o psucie gry to akurat prawda i w sumie poza tym co napisałem nie mam nic na swoją obronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to był na Madagaskarze? pewnie tecu, kurła, znowu nakradł...

Tecu sie wygrzewa na Madagaskarze, a Smoku strzela fochy za brak zrodla w coppypascie, z Ciechocinka.

 

No I kto mail lepsze wakacje? Dowiecie się w następnym odcinku #PudelekBeGM !

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byly próby wyslania ostrzeżenia przez Radę ktorych nie mozna było dostarczyć z powodu pełnej skrzynki to chociaż nie podoba mi się to wyrzucenie Dnc to rozumiem Radę. Szkoda że pod koniec września nie było ostrzeżenia kiedy Dnc rozmawiał z radą i był na forum. Wiekszosc zaniedbań miala miejsce ze strony Dnc już wtedy.

Prawda miała miejsce, jednak byłem przekonany że jest ona przynajmniej troche usprawiedliwiona i że nie sprawi że zostanę wyrzucony z gry.

Gdybym wiedział to na pewno tak bym sie nie zachował i wszedł na te 15 minut by głosować

poza tym tutaj zawsze nam brakowało gmów wiec tym bardziej wyrzucenie mnie wydaje się dziwne.

 

rozumiem że to ostateczna decyzja i już Rada nic z tym nie zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze Dnc, twój problem z aktywnością to nie jest jedno FA, ale to jest od ROKU wpadanie raz na trzy miesiące, by powiedzieć, że nie masz czasu, ominąłeś multum głosowań, bo sobie przed chwilą sprawdziłem, że zagłosowałeś tylko na I rundę FA i team option. Olewałeś RS, wszystkie mecze PO, prawie całe FA łącznie z wysyłaniem ofert dla swojego teamu. Gdyby nie to, że rada ma obowiązek utrzymywać team przy życiu, to tak na prawdę Orlando Magic nie powinni w ogóle przystąpić do rozgrywek.

 

Ja myślę, że ze względu na twoje zasługi i jakąś tam przejawianą chęć do gry i tak wszyscy tu byliśmy bardzo wyrozumiali.

 

Oczywiście szkoda, że nie zostałeś poinformowany. ale z tego co widzę zadecydowały czynniki techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze Dnc, twój problem z aktywnością to nie jest jedno FA, ale to jest od ROKU wpadanie raz na trzy miesiące, by powiedzieć, że nie masz czasu, ominąłeś multum głosowań, bo sobie przed chwilą sprawdziłem, że zagłosowałeś tylko na I rundę FA i team option. Olewałeś RS, wszystkie mecze PO, prawie całe FA łącznie z wysyłaniem ofert dla swojego teamu. Gdyby nie to, że rada ma obowiązek utrzymywać team przy życiu, to tak na prawdę Orlando Magic nie powinni w ogóle przystąpić do rozgrywek.

 

Ja myślę, że ze względu na twoje zasługi i jakąś tam przejawianą chęć do gry i tak wszyscy tu byliśmy bardzo wyrozumiali.

 

Oczywiście szkoda, że nie zostałeś poinformowany. ale z tego co widzę zadecydowały czynniki techniczne.

Od roku sie mniej udzielałem to prawda ale na okienka i FA się mobilizowałem i byłem wiec nie mów że multum.

Pewnie nie którzy GM moga zaświadzcyć gdy wymieniałem z nimi sporo PW.

 

Wiadomo że z czasem było coraz gorzej wiec gdy skończułem swoją aktywnośc postawanowiłem niejako zawiesić swoją działalnośc na wakacje. Nie jako nie zdając sobie sprawy z konsekwencji

 

 

PS

Dobrze że swój człowiek z Florydy przejmuje ekipe. Mniej niż top4 w RS to będę zawiedziony Alonzo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku sie mniej udzielałem to prawda ale na okienka i FA się mobilizowałem i byłem wiec nie mów że multum.

Pewnie nie którzy GM moga zaświadzcyć gdy wymieniałem z nimi sporo PW.

 

 

 

No ja potwierdzam, że przy okazji próby wyciągnięcia Goberta/Porzingisa DNC był bardzo aktywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.