Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

What? Gracze ze stash chyba nie przepadają tylko trzeba ich podpisać potem za wartość pełnego MLE - casus Bogdanovica.

 

No właśnie nie ;P casus Bogdanovicia tylko, gdy za długo przeczeka :P tu jest taki casus Saricia bardziej, który podpisał według rookie scale, ale Brooks był 2nd rounderem, więc mogę go podpisać za minimum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ;P casus Bogdanovicia tylko, gdy za długo przeczeka :tongue: tu jest taki casus Saricia bardziej, który podpisał według rookie scale, ale Brooks był 2nd rounderem, więc mogę go podpisać za minimum ;)

 

Zaraz zaraz. To znaczy, że mogę graczy zestashowanych podpisywać za minimum ( czyli w moim przypadku Yabusele, Bradley, Zizic )? Tzn za ile? Idzie na to wyjątek? MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. To znaczy, że mogę graczy zestashowanych podpisywać za minimum ( czyli w moim przypadku Yabusele, Bradley, Zizic )? Tzn za ile? Idzie na to wyjątek? MLE?

 

Jeśli zostali wybrani w 2.rundzie, to podpisuje się ich za minimum, czyli w Twoim przypadku Tony Bradley może zostać podpisany na minimum (1+TO bez żadnych restrykcji, na dłuższy to jedynie z właściwego wyjątku/capspace, o ile masz).

 

Natomiast jeśli chodzi o 1st rounderów, to jeśli chcesz, to musisz ich podpisać według rookie scale, czyli według pieniędzy dla wybranego numeru w drafcie (tak jest u Yabusele i Zizicia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż się człowiek uczy.

 

Dzięki chłopaki.

 

Do końca III rundy jeszcze trochę czasu, więc się zastanowię.

 

@edit

 

Na szybko ile wynosi minimum 1+1 TO?

 

1. rok to 838 464$ w przypadku Bradley'a, drugi rok (opcja drużyny) nieco ponad 1,4 mln$. Mając taxpayera jako wyjątek możesz dać na 3 lata, ale wtedy zmniejszysz sobie pieniądze możliwe do wydania z wyjątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie spamować na PW. 

Shevcu, już któryś raz to robisz, a już Ci tłumaczyłem i prosiłem. To nie jest miejsce na to i dostawanie maili bezwartościowych z powiadomieniami raczej nikogo nie cieszy

 

Założenie jest proste -> "pika" beGM i przychodzi mail to znaczy, że trzeba coś zrobić. A tak potem ludzie wychodzą przez to.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisz o 2 w nocy "potwierdzam"

Jaki to deal Ci wyślę nie zdradzę, ale pewien "fan Lakers od dziecka" widząc co robi jego GM zażądał wymiany do Lakers :P

 

PS : Miłego :)

oh Jaziu, cenie Twoj romantyzm, intuicje w drafcie i c***owe decyzje personalne, z Toba zawsze sie.dogadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, tyle, że mi bardziej chodziło o to, że nie ma  szans na Melo w Denver, choćby za minimum, no chyba żeby podpisać i zaraz wyjebać(rozmarzyłem się), ale nie będę odbierał  innym szansy na taki "steal"

 

I to pisze fan Denver Nuggets? Klubu, który na pewno zawiesi koszulkę Melo pod kopułą? Który poprowadził ich do najlepszego wyniku w historii organizacji?

 

Jokic to jest nikt przy Melo...

 

No k****, kto jak kto, ale taki tekst od Ciebie to jest po prostu wstyd. R30 czy Chytruz tu nie zagląda, by rzucać taki debilne teksty pod tanie like...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.